Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) apeelme válasza Attici (#400) üzenetére


apeelme
addikt

Nyugodtan beletörődhetsz hogy a szerzett tapasztalataidból téves következtetést vonsz le.

(#402) Attici válasza apeelme (#401) üzenetére


Attici
őstag

Akkor mi a megoldás? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#403) jence


jence
csendes tag

Sziasztok!
Lenne 1 kérésem.Elakadtam az aktiválásnál.Mindent úgy csináltam ahogy le van írva, csak a kód bevitelénél(a dobozba talált kártya lekaparásánál betű-szám kombinációnál) akárhogy próbáltam(kötőjellel vagy anélkül, kis-nagybetűvel) helytelen kódnak minősíti.

(#404) nyeszterka7


nyeszterka7
csendes tag

Sziasztok! Egy hete vettem és nekem is bekapcsolt kikapcsolás után, az akku lemerült, nem értettem. Felraktam egy battery widgetet ami figyeli az aksi merülését, pontosan hogy melyik alkalmazás eszi. Kiderült a cella készenlét a nagy fogyasztó, mintha mobil lenne. Talán benne maradt valami a droidban. Felraktam egy repülőmódba kapcsoló widgetet és ha bekapcsolom így kilőve mindent és utána kikapcsolom a készüléket akkor nem kapcsol be és nem merül az aksi, próbáljátok ki talán segít.

(#405) Loituma69 válasza nyeszterka7 (#404) üzenetére


Loituma69
őstag

Ez jó ötlet!

(#406) jence válasza jence (#403) üzenetére


jence
csendes tag

Megoldódott közben.Kiléptem és újra kezdtem.Másik lehetőséget adott másodjára ahol az elválasztóvonalak is benne voltak.Aktiválás sikeres, már csak a működtetését próbálom megszokni a hárombetüs után.

(#407) VeZsolt válasza Kaoszapetik (#391) üzenetére


VeZsolt
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget, mindenképp kipróbálom!

(#408) zeg74 válasza zeg74 (#395) üzenetére


zeg74
aktív tag

Tisztelt fórumozók.

Kaptam egy emailt a WayteQ- től, hogy a (#395) hozzászólásomat korrigáljam, mert megtévesztő és félrevezető! Ez így is van! " Ez van egyenlőre" ezt nem a WayteQ írta nekem, hanem én, amit a hozzászólásom végére akartam írni. Figyelmetlen voltam, nem kicsit. Természetesen bocsánatot kértem tőlük.

Elnézést mindenkitől.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#409) apeelme


apeelme
addikt

Azt hiszem haladok... ;) (elnézést a minőségért! :B )

(#410) Attici válasza apeelme (#409) üzenetére


Attici
őstag

Várjuk, hogy mi sül ki belőle. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#411) cintula187 válasza rank17 (#388) üzenetére


cintula187
addikt

HI!

Ez engem is érdekelne!

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#412) Octi válasza apeelme (#409) üzenetére


Octi
aktív tag

:C :R

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#413) cintula187 válasza Zorel (#185) üzenetére


cintula187
addikt

Tehát a töltöje az antenna. ÉS be kell hogy dugva legyen pl a szivargyujtóba vagy elég ha csak simán rá van dugva?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#414) tjb007 válasza cintula187 (#413) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell bedugva lennie és értelem szerűen bármilyen mini-USB kábellel lehet helyettesíteni az autós töltőjét (ha nem az autóban szeretnéd használni).

(#415) cintula187 válasza tjb007 (#414) üzenetére


cintula187
addikt

De FM antennaként csak a gyárija használható. Nálad tapasztalat a kocsiban a transmitterrel?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#416) tjb007 válasza cintula187 (#415) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, nem csak a gyárija, bármilyen mini-USB kábel használható antennaként (ezt úgy mondom, hogy ki is próbáltam).
Kocsis tapasztalat még nincs.

(#417) Attici válasza cintula187 (#415) üzenetére


Attici
őstag

A régi (pl:920, 950, 960) transzmitteres gépekbe is elég volt bedugni bármilyen usb kábelt (ami belemegy) és működött antennaként. Én nem szerettem bedugni a töltőbe, csak szabadon fityegett, mert nálam volt benne egy magas frekis zavar.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#418) cintula187 válasza Attici (#417) üzenetére


cintula187
addikt

Jéééé. Ez egész ötletes megoldás. Nem tudtam. Köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#419) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nektek nem melegszik mint állat? 1-2 óra wifi után már kellemetlen fogni....

They drew first blood....

(#420) J@ni69


J@ni69
csendes tag

Sziasztok!
Arról tudnátok infót adni, hogy a készülék kijelzője a felbontáson, az 5"-on és a "kapacitív"-on kívül milyen paraméterekkel, tulajdonságokkal rendelkezik?
Másik kérdés: az akku beépített, vagy cserélhető?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#421) Neurotoxin válasza J@ni69 (#420) üzenetére


Neurotoxin
őstag

1:5" Multi-touch (5 pontos érzékelés) kijelző, 800x480 pixel
2: beépített, nem cserélhető.

@bolcsodal: természetes dolog, hogy energiaigényes dolgoknál melegszik, mit pl minden okostelefon.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#422) gipsztigris válasza Neurotoxin (#421) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezzel a programmal a kijelző minden paraméterét le tudod tesztelni.
Pixelhibák, válaszidő, láthatósági szög, stb.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#423) Neurotoxin válasza gipsztigris (#422) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Hasznos program, köszönöm! ;)

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#424) bolcsodal válasza Neurotoxin (#421) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az akku is meglepően gyenge...kb 1-2 órát bírna szerintem folyamatos használat mellett. :U Nálatok is ez a szitu?

They drew first blood....

(#425) zeg74 válasza bolcsodal (#424) üzenetére


zeg74
aktív tag

Nálam folyamatos használat mellett 1,5 óra kb.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#426) bolcsodal válasza zeg74 (#425) üzenetére


bolcsodal
addikt

OK! Végülis egy 1500mAh-s akksitól nem várnék többet. Egyébként tetszik, jól összerakták. Csak az a fránya Bluetooth/kamera ne hiányozna belőle. ;]

They drew first blood....

(#427) Loituma69 válasza bolcsodal (#426) üzenetére


Loituma69
őstag

Hát igen egy 2500mAh-s aksi jobb választás lett volna! Kamera és BT meg +10 ruppo lenne, gondolom! :B Dehát tökéletes kütyü nem létezik ez majdnem az lett!

[ Szerkesztve ]

(#428) gipsztigris válasza Loituma69 (#427) üzenetére


gipsztigris
addikt

Létezik ilyen!
Samsung Galaxy S 5" Wi-Fi-nek hívják......és pontosan az említett pénzösszeggel kerül többe! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#429) kori18t válasza gipsztigris (#428) üzenetére


kori18t
tag

Milyen a gps része?
Felér az xtab50 tudásával?

(#430) gipsztigris válasza kori18t (#429) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem ugyanolyan SiRF Atlas vevő van benne, mint ebben.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#431) kori18t válasza gipsztigris (#430) üzenetére


kori18t
tag

Akkor tetszene, de kell hozzá tartó, stb.....meg kérdés, hogy milyen navi program futna rajta, de off-...

[ Szerkesztve ]

(#432) gipsztigris válasza kori18t (#431) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ugyanazok futnak rajta, amik mennek az xTAB 50-en is. De hagyjuk az offot, ez nem a Samu topik. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#433) tjb007 válasza gipsztigris (#430) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanilyen SiRFstarIV biztosan nincs benne, az csak az S2 -ben van, a Galaxy S Wi-Fi 5.0 -ban vagy a SiGe SE4120S chipjén alapuló Samsung chip van vagy Broadcom de inkább utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#434) gipsztigris válasza tjb007 (#433) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igazad van! SiRF Star a Galaxy SII-ben és a Galaxy W-ben van.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#435) gmhgak


gmhgak
csendes tag

igen,
akku, full fényerővel aktív navigálással 1 óra 57 perc.
+ Aktív wi-fi kb 50 perc. Mármint navigálás és wi-fi a háttérben...

[ Szerkesztve ]

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#436) Attici válasza gipsztigris (#428) üzenetére


Attici
őstag

Egy kicsit többe! :K
Annyit már nem ér. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#437) Loituma69


Loituma69
őstag

10 nap alatt önkényesen 2x indult kikapcsolt állapotból újra! Ma 40 percig nem tudott pozicionálni már megijedtem, hogy meghalt a kicsikém. Marketből letöltöttem gps tester progit látta a holdkat pillanatok alatt, de nem tudott pozicionálni. Többszöri ki be kapcsolás után már majdnem reset lett a vége, de megjavult és ismét 15-20 sec alatt pozicionál. Talán sosem derül ki mi volt a gondja.

(#438) simon128


simon128
tag

Nekem is pont 1 hete van meg a vas! Egy kérdésem lenne hozzátok, Nálatok az akksít mindig 100%ra tölti fel? Nálam sokszor előfordul ,hogy 98%nál megáll azt annyi!!!! Meg már az is előfordult, hogy usb töltés során nem tölt megáll pl 56%nál ,mutatja ,hogy tölt de nem megy feljebb a százalék. Ezt még csak usbn tapasztaltam, meg csak készenléti módban. Amikor a piros led narancssárgára vált készenléti töltésben akkor szokta ezt játszani.

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#439) gipsztigris válasza Attici (#436) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem tudom most mennyi, de egy-két hónapja még bruttó 40k-ért volt akcióban. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#440) tjb007 válasza simon128 (#438) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eddig még nem volt problémám a töltéssel.
Ha hosszabb ideig áll akkor húz ki majd dugd vissza a kábelt, utána már jónak kell lennie.

(#441) simon128 válasza tjb007 (#440) üzenetére


simon128
tag

Igen ezt már én is próbáltam tölti is majd megint eljátsza ugyanazt!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#442) bolcsodal válasza simon128 (#438) üzenetére


bolcsodal
addikt

Bekapcsolt gépet tényleg nem tud USB-n tölteni. De ha kikapcsolod szépen tölt. Én letöltöttem ezt a "airplane mode" widgetet és nem tapasztalom a random bekapcsolást. Igaz nem próbáltam ki nélküle. Végre megtaláltam ogyan kell házszámokra keresni..teljes a bódogság... ;]

Ma kipróbálom, hogy 70%-on kikapcsolva holnap reggel mi lesz a szitu.... :U

They drew first blood....

(#443) kori18t


kori18t
tag

Úgy látom, jobban teszem, ha várok a vásárlással, hogy javítva legyenek a problémák :O Pedig már nagyon kéne a cucc........

(#444) J@ni69 válasza Neurotoxin (#421) üzenetére


J@ni69
csendes tag

Sziasztok!

Köszi a választ a kérdésemre!

További kérdések: A kijelző milyen színmélységgel bír, kell-e "fóliás" védelem neki, a hangszórók hangminősége és hangereje milyen?

Arról tudtok-e valami infót, hogy a GPS működését lelehet-e állítani (kikapcsolni) szoftveresen?
Anélkül biztos tovább bírná az internetezést, stb..
(Haszn. utasítás van letölthető formátumban?)
Üdv. mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#445) bolcsodal válasza J@ni69 (#444) üzenetére


bolcsodal
addikt

A GPS-t azonnal kikapcsolja a készülék, amint kilépsz a Sygic-ből. Illetve be lehet állítani erre. A hangja elég mellékes, tekintve, hogy van benne FM-transzmitter.

A kijelző síma TN+Film, ne várj tőle sokat, de amire kell arra jó.

(#443) kori18t: Olvastam valahol, hogy jön rá ICS frissítés (Droid 4.0). Kíváncsi leszek. Egyébiránt, ha tabletet akarsz vegyél inkább tabletet. Ez a készülék a Sygic és a GPS miatt érték.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#446) H2zsolt válasza Kaoszapetik (#391) üzenetére


H2zsolt
csendes tag

Sziasztok!

Nekem Kaoszapetik "módszerével" nem sikerült áttenni a térképeket a külső sd-re. Galaxyn működik, ezen nem. Segítsetek légyszi!

(#447) Neurotoxin válasza J@ni69 (#444) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A kijelzőre nem kell fólia, erősített, "gorilla glass" szerű üvege van..Nem hinném, hogy karcolódna, persze, mint a zafírt, ezt is meglehet ;]

A hang relatív, a gps hangutasításokat szépen, erőteljesen mondja ki. Az akku: 1500 mAh, nem kell tőle csodát várni, ez ennyit tud, a normális GPSekbe ilyet raknak. A WinCE-s borzalmak is 1,5-2 órát mennek csak el. Ez az eszköz alapvetően egy GPS, másodlagosan tablet funkciókkal. Ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni. Állandóan Wifi-n lógva, youtube videókat nézegetve meg egy okostelefont is lelehet meríteni pillanatok alatt. Én is vártam a csodát, hogy most akkor lesz tabletem meg GPS-em egyben, de felkellett homályosítani magamat. Persze mindkettőre használható megkötésekkel. Aki tabletet akar elsősorban, az meg jobban jár szerintem egy 70i-vel.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#448) bolcsodal válasza bolcsodal (#445) üzenetére


bolcsodal
addikt

70%-rol indult ujra.

They drew first blood....

(#449) r66 válasza H2zsolt (#446) üzenetére


r66
aktív tag

https://support.sygic.com/sygic/topics/how_to_move_application_and_maps_from_internal_memory_to_sd_card-1b1u7c

A könyvtár értelemszerűen "Sygic_voucher" (nem Aura). Tapasztalatom szerint időnként 'elfelejti' az exter_sd-t, ilyenkor az törlés-újratelepítés segít (a térképek megmaradnak). Ez akkor necces, ha nincs a közelben wifi...

[ Szerkesztve ]

(#450) gmhgak


gmhgak
csendes tag

Sziasztok,

Rendelt már valaki ilyen készüléket?
Milyen ez a szoftver???

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.