Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gipsztigris válasza Neurotoxin (#98) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hogyne adna! De bárki megveheti a marketen is. Csakhogy azt ígérték, hogy 40-ért Sygic-el együtt adják. Ezzel szemben 40+10 az egyenlő 50ezer! :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#102) Neurotoxin válasza gipsztigris (#101) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Azért még várjuk ki ennek a végét...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#103) gipsztigris válasza bigdee888 (#100) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igazad van! Azért a Samu az Samu. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#104) gipsztigris válasza Neurotoxin (#102) üzenetére


gipsztigris
addikt

A magam részéről nem vagyok kíváncsi a végére! :P

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#105) bigdee888 válasza gipsztigris (#103) üzenetére


bigdee888
tag

Nem is a marka miatt... (na jo, nem teljesen) En megbizok a Wayteq-ben, van egy x820-as PNA-m is, az is teszi a dolgat szepen.
Amiert a Samu mellett dontottem az az, hogy nagyon jo az akku ideje (geocaching-re tokeletes), illetve van rajta kamera. Ez nekem eleg volt... Es termeszetesen az ara: sikerult hozzajutnom 40eFt-ert, a Wayteq beigert araert (ami meg nem bitos, hogy annyi is lesz...).

[ Szerkesztve ]

(#106) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Azért jó lenne ha kiderülne az igazság, hogy tartalmazza-e az ár térképet+szoftvert, mert akkor igazán megérné. Ha nem, akkor átlettünk verve és ez így ebben a formában nem nagyon éri meg, legalábbis nem piacképes ár...egyenlőre várok még.

A google navigációja milyen fázisban tart?Az oké, hogy működik offline módban is, de pl magyar nyelven működik már a hangos navigáció?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#107) gipsztigris válasza Neurotoxin (#106) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hát azt azért nem hinném, hogy a Wayteq honlapjára ne került volna ki, ha járna hozzá Sygic.
Mert az x990-nél ki tudták írni, hogy a csomaghoz jár a Sygic Aura 3D teljes Európa szoftver.

Ebben a formában szoftver nélkül elég drága......mert akkor ha már Wayteq, akkor inkább veszek egy xTAB-70i-t, amiben van bluetooth, és egy külső GPS vevővel is olcsóbb lesz, mint az 5"-os gép......és ICS lesz rajta. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#108) Neurotoxin válasza gipsztigris (#107) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én is az általad említett variáción gondolkozok, de ott meg kell venni hozzá autós töltőt és macerás felrakni a szélvédőre, bár gondolom lehet kapni olyan cuccot, ami megtart egy 7"-es készüléket.

Mindenesetre, ha kimarad a szoftver, 50ért már valóban drága a ketyere. Hátha jön a "dömping" és mérséklődnek majd az árak. Már árgépen találtam hasonló androidos kínai navit, de árban ugyan ott vagyok és mégiscsak valami noname cucc. Okostelefont nem fogok venni, mert nekem nem elég az üzemidejük, különben is egy két kártyás telefont használok, de nyárra kellene egy jó navi. A WinCE-t idejét múltnak érzem, nálam a szolgáltatások miatt az android lenne ideális. De egy WinCE-s készülékért, teljes EU térképpel, nem vagyok hajlandó 40 ezret fizetni.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#109) szarnyathy válasza gipsztigris (#107) üzenetére


szarnyathy
csendes tag

A Wayteq-nél ma azt mondták, hogy a végleges készülék két változatban lesz kapható:
kb 35 eFt-ért a navi nélkül, míg 40e Ft körül élettartam frissítésű Sygic navival.
Így azért nem tűnik olyan rossz vételnek... :P

(#110) gipsztigris válasza szarnyathy (#109) üzenetére


gipsztigris
addikt

Lássuk! Már annyi mindent mondtak, hogy hiszem ha látom! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#111) Neurotoxin válasza szarnyathy (#109) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Csak jöjjön már tényleg! A story az árról hihető, hiszen a Sygic partnereknek a szoftver és térkép készülékvásárlás esetén 5 ezer forint körül van.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#112) Loituma69


Loituma69
őstag

Ha a Sygic szoftvert ingyen adnák akkor sem kellene. Hála az internetnek van más megoldás is jó szoftverre : .g. Azzal már tökéletes kis készülék!

[ Szerkesztve ]

(#113) zeg74 válasza Loituma69 (#112) üzenetére


zeg74
aktív tag

Osztom a véleményed. Nekem sem jött be a Sygic. A grafikai része az hibátlan, de a térképek és a kezelhetősége az nekem nem tetszik.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#114) Neurotoxin válasza zeg74 (#113) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Van benne valami, amit mondtok. Már én is elbizonytalanodtam. Tudom, csodák sincsenek, de azért nemfeltétlen bízom magamat csak a gps-re, eddig bárhova mentem, megnéztem az útvonaltervet interneten is. Nyárra azért nekem mindenképpen kell majd egy gps és lehet, hogy az olcsóbb "ezeréves" technikából...

Azért remélem lesz még itt teszt róla a mobilarénán.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#115) Loituma69 válasza Neurotoxin (#114) üzenetére


Loituma69
őstag

Én bátran ajánlom WayteQ xTAB-50 GPS-t csak másik térképszoftver kell rá és tökéletes lesz. Az tuti, hogy ilyet veszek még tavasszal!

(#116) zeg74 válasza Loituma69 (#115) üzenetére


zeg74
aktív tag

Szerintem én is lecserélem az x960-at egy ilyenre hamarosan. Megy rá egy jó kis primo, ha végre kint lesz.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#117) Loituma69


Loituma69
őstag

Meg rendeltem a kicsikét 34.500ft térkép nélkül, plusz jó hir : hivatalos androidos Primo még idén tavasszal!
[link]

(#118) gipsztigris válasza Loituma69 (#117) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ennek a Pearl videónak vajon mi köze az xTAB50-hez? :F
Illetve honnan veszed a "jó" hírt?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#119) Joecity válasza gipsztigris (#118) üzenetére


Joecity
csendes tag

Ma megjelent egy-két erre utaló jel:

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#120) Neurotoxin válasza gipsztigris (#110) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Megjelent, van térkép és 40 alatt tartották az árat! ;)

Amúgy tényleg annyival rosszabb lenne az iGo-hoz képest a Sygic?

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#121) Izzé válasza Neurotoxin (#120) üzenetére


Izzé
őstag

Nem, vagyis én még nem tapasztaltam semmi negatívumot, pedig évekig használtam az iGo-t, majd az android miatt tértem át Sygic-re.

(#122) Loituma69 válasza Joecity (#119) üzenetére


Loituma69
őstag

köszönöm a védelmet :R

(#124) Loituma69 válasza Neurotoxin (#120) üzenetére


Loituma69
őstag

igen

(#125) gipsztigris válasza Joecity (#119) üzenetére


gipsztigris
addikt

Amiről kegyed beszél, az Sygic, amiről Loituma kartárs beszélt az androidos Primo.

Ebből következőleg nem értem, hogy miféle védelemről beszél Loituma! :DD :Y :F

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#126) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Bog a mobilarena tv-ben beszélt arról, hogy lesz a kész termékről is teszt. Valaki tud róla valamit? Várható vagy nincs annyi változás a prototípushoz képest, hogy legyen?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#127) OldMike


OldMike
őstag

Tisztelt fórumtársak!
Kérem azokat, akik szert tesznek egy xTAB-50-re, osszák meg a kijelző láthatóságára vonatkozó tapasztalataikat. Néhány napja egy kölcsönkapott CNS Globe HD elborzasztó volt a számomra: a szélvédő legkevésbé világos helyére téve, nem túl erős napsütésben a kijelző olvashatatlanná vált, csak a teljesen beborult időben láttam rajta valamit. Úgy tudom, hogy a WAYTEQ navik is hasonló fényerejűek, így nagyon fontos lenne a számomra ennek a kijelzőnek az olvashatósága. Megjegyzem, hogy a tesztbeli működési videó is borús téli időben készült.
Köszönöm

42LM660S

(#128) Loituma69 válasza OldMike (#127) üzenetére


Loituma69
őstag

Ma rendeltem meg, talán hétfőre kiszállítják, tesztelem és beszámolok róla!

(#129) Neurotoxin válasza Loituma69 (#128) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Várjuk :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#130) zeg74 válasza Loituma69 (#128) üzenetére


zeg74
aktív tag

De már nagyon! :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#131) Loituma69


Loituma69
őstag

Ma kaptam mail-t az akcioswebaruhaz.hu rendelésemről, hogy majd 27-e után tudják szállítani! Ez van ki kell várni. Tipikus magyar üzletpolitika beütöd a keresőbe megvenni kívánt terméket, ki dob pár oldalt és a legolcsóbb helyen megrendeled. Ott reklámozzák és garantálják a 3 munkanapon belüli kiszállítást és láss csodát mikor letelik a 3 nap kapsz egy mail-t, hogy majd ekkor meg akkor tudják szállítani, még jó, hogy az ár nem változik!
Várok mert kell ez a kütyü nincs mit tenni. Gondolom 27-én megint kapok majd egy mail-t, hogy csak jövő hét elején tudják szállítani, nem tudom, reménykedem! :W

(#132) zeg74 válasza Loituma69 (#131) üzenetére


zeg74
aktív tag

Én is néztem több boltba, és amikor felhívtam őket azt mondták hogy érkezik valamikor. Kérdezem akkor minek hirdetik meg, hogy 3 munkanap és itt van. A nőci: elakadt a kamion... :F
Ja ez a bevett módszer! Röhej

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#133) sysindd* válasza zeg74 (#132) üzenetére


sysindd*
csendes tag

Sziasztok!
Valóban, tipikusan magyar... Esetleg felhívhatnád a forrást, elakadt-e a kamion, vagy el sem indult. Miért a tizedik viszonteladót sürgetjük? Úgy sem tud mit mondani.

(#134) gipsztigris válasza sysindd* (#133) üzenetére


gipsztigris
addikt

Azért, mert a tizedik viszonteladó vette fel a rendelést, urambocsá el is adta azt, ami még nincs nála!...és ez ebben a formában qrvára nem jó!

Mert ha azt írja, hogy előrendelhető, akkor nincs semmi baj. De felteszem, hogy korrektül felvették a rendelést és utána kezdtek el hadoválni, hogy majd ekkor, majd akkor.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#135) Loituma69 válasza gipsztigris (#134) üzenetére


Loituma69
őstag

:R

(#136) sysindd* válasza gipsztigris (#134) üzenetére


sysindd*
csendes tag

Ebben teljesen igazad van. Felelőtlenség a leendő vevőt hitegetni.
Amúgy, várom a kis tabletet én is. Kíváncsi vagyok, mi mindent lehet majd feltelepíteni rá, és lesz-e olyan stabil, mint a mostani Wayteq navim (850).

(#137) Neurotoxin válasza zeg74 (#132) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Reméljük, hogy hamarosan minden megoldódik és várjuk az első benyomásokat/tapasztalatokat!:U

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#138) Loituma69


Loituma69
őstag

Tegnap jött mail 1 hetet csúszik a kiszállítás, vazz ez már a második hét lesz, 3 munkanap helyett! Addig töketlenkednek míg addigra kijön a hivatalos droidos primo! :DD Még a végén pénzértveszek eredeti szoftvert jézusom!

[ Szerkesztve ]

(#139) gipsztigris válasza Loituma69 (#138) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szvsz kamu az egész! Komoly összege mernék fogadni, hogy még nincs az országban a szállítmány......de már árulják, bakker! :W :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#140) Loituma69 válasza gipsztigris (#139) üzenetére


Loituma69
őstag

ez így van tuti!

(#141) kovacslajos


kovacslajos
csendes tag

Most nézem a Wayteq oldalán a specifikációt. És le vagyok döbbenve:
NINCS BENNE BLUETOOTH??? :Y
Ezt a baklövést! Így nem is veszem meg.

(#142) gipsztigris válasza kovacslajos (#141) üzenetére


gipsztigris
addikt

Minekaz? Van benne Wi-Fi. Kihangosítónak úgysem tudnád használni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#143) csontosotto


csontosotto
csendes tag

Sziasztok. Új navigáció vásárlása előtt állok, így keveredtem ide. Végigolvastam a hozzászólásokat, alapjában tetszik a készülék, csak egy-két kérdésem lenne amihez nem értek: ha a készüléken android2.3.4 van, az azt jelenti hogy az fix, nem lehet utólag esetleg frissíteni? Van ennek valami hátránya? A másik, hogy ebbe ugye nem lehet sim kártyát tenni, akkor menet közben- autóban hogy lehet rá internetet varázsolni? Az utolsó pedig, hogy (sajnos most nem tudom megnézni hogy ki) de arra célzott hogy jó ez az androidos gps, csak nem ezzel (sygic) progival, hanem valami mással. Ennek meg szabad tudni a nevét? Akár privátban is, nagyon köszönöm! :)

(#144) Izzé válasza csontosotto (#143) üzenetére


Izzé
őstag

Van benne wifi. Egy mondjuk androidos teló amin van mobilnet meg tudja osztani a netet.
A sygic-el nekem semmi bajom, de előbb utóbb biztos jön majd androidra is az iGo is.

(#145) csontosotto válasza Izzé (#144) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Köszi a gyors választ! A Páromnak SE X10miniPRO ja van, azzal is lehet ilyet csinálni?

(#146) Neurotoxin válasza csontosotto (#143) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Laszlohu szerint (milyen GPS-t vegyek topik) az első szállítmány GB-el érkezik, de készül rá ICS. Azt ne kérdezd, hogy ő ezt honnan vette, nem találtam ezzel kapcsolatban semmi írásos bizonyítékot, de hátha.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#147) csontosotto


csontosotto
csendes tag

Csak óvatosan merem megkérdezni: ezek mit jelentenek? GB, ICS? :F

(#148) Izzé válasza csontosotto (#147) üzenetére


Izzé
őstag

GB = GingerBread = Android 2.3, ICS = Ice Cream Sandwich = Android 4.0

(#145) csontosotto: Úgy tudom igen, lehet.

[ Szerkesztve ]

(#149) csontosotto válasza Izzé (#148) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Értem! Köszi! :R

(#150) Loituma69 válasza csontosotto (#143) üzenetére


Loituma69
őstag

A legstabilabb android rendszer most jelenleg a 2.3.4 tehát nem kell majd cserélgetni a verziókat ezzel is tökéletes lesz remélhetőleg, kérdés wayteq-nál mennyire jól hozták össze az androidot a wayteq hardverrel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.