Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Attici válasza bolcsodal (#698) üzenetére


Attici
őstag

De jó lenne, ha legalább valamit jeleznének a felhasználók felé, hogy van-e remény!? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#702) Misi53


Misi53
tag

a(B) cella készenlét nagyon eszi az akkumlátort.Teljesen amatőr a kérdésem miért ?Cella készenlét 84%,készülék tétlen 12%,Sygic,3%Wifi2%(/B)

(#703) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nálatok működik rajta bármilyen iránytű (compass) app? Nem kellene tudnia ilyen dolgokat? :U

They drew first blood....

(#704) tjb007 válasza bolcsodal (#703) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért nem működnek mivel nincs benne sem mágneses mező érzékelő, sem iránytű szenzor.

[ Módosította: 7 ]

(#705) bolcsodal válasza tjb007 (#704) üzenetére


bolcsodal
addikt

OK! Akkor már értem. :R

They drew first blood....

(#706) tjb007 válasza bolcsodal (#705) üzenetére


tjb007
nagyúr

Közben próbálgattam és ha be van kapcsolva a GPS akkor sem megy, csak a koordinátákat írja ki, szóval az előbb hülyeséget írtam aminek a javítását már kértem is.

(#707) bolcsodal válasza tjb007 (#706) üzenetére


bolcsodal
addikt

OK! Furcsa volt egyébként. De akkor az lehet, hogy nincs lehetőség tájolásra ennél a modellnél? Mekkora gáz már... :DDD

Már csak ezért is érdekes a dolog: "Get “step-by-step” walking instructions and use the built in compass feature to get to your destination." Akkor most mi van?

Ez egyébként Sygic fícsör....

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#708) tjb007 válasza bolcsodal (#707) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a Sygic -hez tartozó ismertetőből van (copy-paste), nem egy konkrét modellre vonatkozik.

(#709) wayteq


wayteq
csendes tag

Kedves fórumozók!

Köszönjük észrevételeiteket a készülékkel kapcsolatban. Ezek alapján az xTAB-50 GPS-hez javító szoftver érkezett néhány nappal ez előtt. Ennek tesztelése jelenleg is folyamatban van. Az eddigi tesztek alapján problémákkal nem találkoztunk. Azokat a felhasználókat, akik szeretnék a tesztelés alatt lévő szoftververziót a készülékre telepíttetni szívesen látjuk a Gubacsi úti WayteQ központban. A szoftver végső, elfogadott verzióját honlapunkon tervezzük közzétenni.

Köszönjük eddigi türelmeteket és megértéseteket! Várjuk további kérdéseiteket, észrevételeiteket!

WayteQ Europe

(#710) csontosotto válasza wayteq (#709) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Köszönöm a jó hírt, a távolság miatt várom a letölthető verziót! :C

(#711) pedrock válasza wayteq (#709) üzenetére


pedrock
tag

Valóban jó lenne tudni mikor lesz hivatalos a frissítés, vagy mikor lehet nem hivatalosan neten hozzájutni, mert már holnap mennék és venném a kütyüt! :)

(#712) Attici válasza wayteq (#709) üzenetére


Attici
őstag

Köszönjük ez jó hír! :C
Lesz az xTAB-50-ből Bluetoothos változat is?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#713) simon128


simon128
tag

trallala-la-la-la-la!!!!!!!! :R :C

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#714) Attici


Attici
őstag

Már a honlapon is fent van.

Csak még a szoftver nincs. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#715) Loituma69 válasza wayteq (#709) üzenetére


Loituma69
őstag

Korrekt hozzáállás köszönjük! Enyém 8. napja szervizben van gondolom én már az új szoftverrel kapom vissza valamikor?!

(#716) bolcsodal válasza wayteq (#709) üzenetére


bolcsodal
addikt

Bíztató, köszönjük!

They drew first blood....

(#717) rank17 válasza wayteq (#709) üzenetére


rank17
csendes tag

Köszönjük, példaértékű support. :C

(#718) r66 válasza bolcsodal (#698) üzenetére


r66
aktív tag

Nem lesz véletlenül TMC támogatás az új verziójú Sygic-ban?

[ Szerkesztve ]

(#719) pedrock válasza rank17 (#717) üzenetére


pedrock
tag

Ez igen! Ilyennel hozzáállással tényleg ritkán találkozni, ez pozitív!

(#720) bolcsodal válasza r66 (#718) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jelenleg sztem csak a WinCE-s változathoz elérhető. :U És nem írják az androidos 12.1 bétánál sajnos, mint új fícsör.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#721) gipsztigris válasza r66 (#718) üzenetére


gipsztigris
addikt

Van! Úgy hívják, hogy Real-Time Traffic. És ITT lehet megvásárolni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#722) r66 válasza gipsztigris (#721) üzenetére


r66
aktív tag

Köszi. Azt nem tudod véletlenül, hogy ez tmc vevővel megy, vagy online net (wifi) kell-e hozzá? A leírásból ez nem derül ki. Az xTab-50 elvileg ismeri a tmc-t, viszont net-hozzáférést elég nehéz megoldani vele online.

(#723) gipsztigris válasza r66 (#722) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez online működik. Ezért elsősorban okostelókra érdemes megvenni, de itt sem gond, ha van egy okosteló a zsebedben és megosztod a wifit. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#724) proxy


proxy
csendes tag

Ha már frissítés érkezik én is közzéteszek egy javítani valót.

A cellakészenlét bekapcsolva maradt a készüléken. Ez eltávolítható ha, vagy töröljük vagy átnevezzük (ajánlott) a következő fájlokat a /system/app könyvtár alatt (root explorer - mount r/w jog):

phone.apk (pl. oldphone.apk.old -ra) és
TelephonyProvider.apk (pl. oldTelephonyProvider.apk.old -ra).

Az első átnevezése után a készülék hibára fut. A kikapcs gomb hosszan nyomva tartásával ki tudjuk kapcsolni a készüléket majd újraindítás után hasonló módon átnevezhetjük a TelephonyProvider.apk -t. Kis idő múlva az akkumlátor használatnál eltűnik a cellakészenlét bejegyzés is.

Érdekes mert a system alól eltávolították a felesleges apk -kat (3g, bluetooth, stb.) csak ezeket nem!

(#725) r66 válasza proxy (#724) üzenetére


r66
aktív tag

Van ennek bármi hatása a tényleges akkuhasználatra, vagy csak 'szépséghiba'?

(#726) doggie válasza wayteq (#709) üzenetére


doggie
aktív tag

Ezt valóban meg kell köszönnünk. :R
Akik nem fővárosiak, velük együtt én is csak remélhetem, hogy a weboldalon minél előbb kinn lesz a fw, hogy otthon is lehessen orvosolni a problémát!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#727) Loituma69 válasza doggie (#726) üzenetére


Loituma69
őstag

Jó nektek ti legalább megusztatok egy potya utat a szervizig /4500ft üzemanygköltség és vissza 4500ft ha kész lesz/ Ingyen otthon frissíthetitek! Ha várok türelemmel én is 3 hetet ingyen megusztam volna! Így meg 44.000ft-ba van a kütyüm, ennyi pénzért 2 db sygic szofverrel vehettem volna meg, így meg se sygic se gps se pénz egyenlőre! :( Ettől függetlenül örülök, hogy viszonylag gyorsan reagál a wayteq a problémára csak nekem sokba került!

(#728) kelzsoca válasza Loituma69 (#727) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudtommal csak a problémás eszköz eljuttatása kerül költségbe (postán, futárral, személyesen, ki hogy tudja intézni) a felhasználónak, a visszajuttatást a WayteQ térítésmentesen megoldja!

https://vertigostore.eu

(#729) doggie válasza wayteq (#709) üzenetére


doggie
aktív tag

Csak egy érdeklődő kérdés. Ez a frissítés a kikapcsolt állapotban levő spontán bekapcsolást is orvosolja? Esetleg lehet tudni, milyen hibajavítások lesznek benne? ICS lesz már, vagy még a 2.3-as OS-ben lesz a javítás?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#730) tjb007 válasza doggie (#729) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minden olyan hibát orvosolni fog (remélhetőleg sikeresen) ami a WayteQ felé jelezve lett.

(#731) gmhgak válasza Attici (#714) üzenetére


gmhgak
csendes tag

Azt írják: tesztelés alatt.
Igazán kikerülhetne a honlapra, annyi megjegyzéssel, hogy... nem is tudom. Csak saját felelősségre, vagy béta verzió vagy ilyesmi...

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#732) kelzsoca válasza gmhgak (#731) üzenetére


kelzsoca
félisten

A friss szoftvert és a hozzá tartozó alkalmazást a tegnapi napon megkaptam.

A mai napon, ha minden jól megy kirakom egy leírással a csomagot, és saját felelősségre fel lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#733) Octi válasza kelzsoca (#732) üzenetére


Octi
aktív tag

:C :R

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#734) gmhgak válasza kelzsoca (#732) üzenetére


gmhgak
csendes tag

:R

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#735) Loituma69 válasza kelzsoca (#728) üzenetére


Loituma69
őstag

Én a wayteq-val szerzödött elektrodoki-hoz vittem el a készüléket, akkor őket kérhetem, hogy ha készen van a készülék akkor postán vagy futárral küldjék ki a címemre térítés mentesen?

(#736) MBCD


MBCD
csendes tag

Állítólag elsőnek az én xTab 50 készülékemet frissítették a rosszak közül, tapasztalat:
2 NAPJA HIBÁTLAN! Azonnal van gps jel, nem veszti el, míg az előző annyira volt stabil, mint a forint :)
Köszönjük WAYTEQ :R

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#737) wayteq válasza Attici (#712) üzenetére


wayteq
csendes tag

Jelenleg nincs fejlesztés alatt Bluetooth változat.

WayteQ Europe

(#738) wayteq válasza doggie (#729) üzenetére


wayteq
csendes tag

A jelenlegi szoftver még a 2.3-as rendszert tartalmazza, de dolgozunk az ICS verzión is. Ha elkészül, tájékoztatni fogunk titeket.

WayteQ Europe

(#739) wayteq válasza Loituma69 (#735) üzenetére


wayteq
csendes tag

Ezt kérés nélkül így küldi vissza az Elektrodoki is. Tehát a WayteQ költségén kerül vissza a garanciális készülék a szervizből.

WayteQ Europe

(#740) Loituma69 válasza wayteq (#739) üzenetére


Loituma69
őstag

:R Minden elismerésem a wayteq csapaté. ilyen pozitív hozzáállást még nem tapasztaltam magyarországon semmilyen cégtől!

(#741) kelzsoca


kelzsoca
félisten

================================================
WayteQ xTAB-50 GPS szoftverfrissítés+használati útmutató!
================================================

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#742) csontosotto válasza kelzsoca (#741) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Köszönjük Neked is, és a Wayteq-nek is! :R
A leírás nagyon részletes- korrekt, még két óra és hazaérek, alig várom hogy frissíthessem!
Ha Kecskeméten jársz, szólj előtte és rendelem a kávét! :DD

(#743) zeg74 válasza kelzsoca (#741) üzenetére


zeg74
aktív tag

:C :R

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#744) Lakaska


Lakaska
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek!

Lenne néhány kérdésem az xtab 50 akkujával kapcsolatban, remélem ti tudtok válaszolni!

Mivel nem csak GPSként használnám, ezért a következőket kérdezném:
Mennyi ideig tud működni a készülék akkuról, ha nincs a GPS bekapcsolva és:

...csak filmet nézek rajta (max illetve 50%os fényerő)?

...csak zenét hallgatok rajta (nincs bekapcsolva a képernyő)?

...csak Wifi megy és netezek rajta (max illetve 50%os fényerő)?

Valamint tartalék akkut lehet-e csatlakoztatni hozzá és ha igen, milyet?

Köszönöm a válaszokat!

Lakaska

(#745) csontosotto válasza kelzsoca (#741) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Valószínűleg sikerült a frissítés (legalábbis a programokat vadászgatom újra össze :)),
esetleg valami azonosító alapján (a készülék adatok menüpontban pl.) le lehet-e ellenőrizni?

(#746) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam a frissítést, minden klappolt. De!!!

Amikor aktiválni akartam a Sygicet, közölte, hogy ezt a kódot már egy másik készülék használja. Ha jól olvastam, most el kellene kezdenem levelezni velük.

Nincs valami egyszerűbb és gyorsabb megoldás?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#747) tjb007 válasza Lakaska (#744) üzenetére


tjb007
nagyúr

1,5-2 óra, nagyon maximum 3 óra (de ez már csak elméleti), ennél többet nem fog menni, persze lehet, hogy az érkező frissítés javítani fog ezen is.

"Valamint tartalék akkut lehet-e csatlakoztatni hozzá és ha igen, milyet?"

Lehet.
Mivel mini-USB -n keresztül töltődik ezért bármilyen hordozható akku csatlakoztatható hozzá, például ezeket is: [link]

(#748) bolcsodal válasza Octi (#746) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez de gáz... :( Én lehet megvárom a hivatalos frissítést inkább.... :U

They drew first blood....

(#749) Octi válasza bolcsodal (#748) üzenetére


Octi
aktív tag

Sejtésem szerint ez a probléma a hivatalos frissítés után is jelentkezni fog.

Ez a Sygic újra telepítésével kapcsolatos, nem a GPS szoftverével.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#750) bolcsodal válasza Octi (#749) üzenetére


bolcsodal
addikt

Király...

BTW erős napsütés a szélvédőre kinti 28 fok már sok volt neki, kikapcsolt magától (gondolom túlmelegedett). Az út hátralevő részén ráfújattam a léghűtő levegőjét...bírta. Eléggé ki van centizve a hőelvezetés.... :U

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.