Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Loituma69 válasza zeg74 (#949) üzenetére


Loituma69
őstag

Istenem,de jó nektek én meg várhatok mire visszaküldik nekem! Jó lestrapált aksival a sok tesztelés telepítés rendszercsere újraindítgatás után én meg még nem is használtam és még mindig nem tudom mikor kapom meg! Már le sem merem írni mióta! Remélem garancia idő újraindul!? Kiengesztelés képpen visszaküldhetnének egy vadi új készüléket grátisz sygic szoftverrel, na akkor még tökölődhetnének 1-2 hetet nem idegeskednék!

(#952) sn1gabor


sn1gabor
csendes tag

Megcsináltam a cellakészenlét kiiktatását a fentebb leírtak alapján. Az egy idő után eltűnik a cellakészenlét mire értendő? Pár újraindítás után? Mert még mindig készenlétben van a cella.

(#953) proxy válasza sn1gabor (#952) üzenetére


proxy
csendes tag

Nekem másnapra!

(#954) sn1gabor válasza proxy (#953) üzenetére


sn1gabor
csendes tag

és csak úgy magától vagy volt esetleg pár újraindítás?
és miután eltűnt érzékelhető akksi idő javulás?

[ Szerkesztve ]

(#955) gyjofi válasza sn1gabor (#952) üzenetére


gyjofi
tag

sn1gabor! Ki csinálta meg a cellakészenlét kiiktatását? :DD
Lemaradtam valamiről? :F

A frissítést felraktam, idáig minden ok. Köszi! :R

(#956) sn1gabor válasza gyjofi (#955) üzenetére


sn1gabor
csendes tag

"Ha már frissítés érkezik én is közzéteszek egy javítani valót.
A cellakészenlét bekapcsolva maradt a készüléken. Ez eltávolítható ha, vagy töröljük vagy átnevezzük (ajánlott) a következő fájlokat a /system/app könyvtár alatt (root explorer - mount r/w jog):
phone.apk (pl. oldphone.apk.old -ra) és
TelephonyProvider.apk (pl. oldTelephonyProvider.apk.old -ra).
Az első átnevezése után a készülék hibára fut. A kikapcs gomb hosszan nyomva tartásával ki tudjuk kapcsolni a készüléket majd újraindítás után hasonló módon átnevezhetjük a TelephonyProvider.apk -t. Kis idő múlva az akkumlátor használatnál eltűnik a cellakészenlét bejegyzés is.
Érdekes mert a system alól eltávolították a felesleges apk -kat (3g, bluetooth, stb.) csak ezeket nem!"

Proxy írta le én csak visszakerestem!

(#957) gyjofi válasza sn1gabor (#956) üzenetére


gyjofi
tag

Ó! Köszönet! Már meg is csináltam... :D

(#958) Attici válasza Loituma69 (#951) üzenetére


Attici
őstag

A garancia idő annyival hosszabbodik, amennyi időt a szervizben tölt a készülék.
Így szól a jogszabály. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#959) Attici


Attici
őstag

Egy hónap alatt 500Ft-al lett olcsóbb.
Még várok! ;)

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#960) pedrock válasza Attici (#959) üzenetére


pedrock
tag

Máshol még olcsóbb.

[link]

(#961) kelzsoca válasza pedrock (#960) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ezek az árgépes árak... nem a legjobb kiindulási pontok :)

https://vertigostore.eu

(#962) pedrock válasza kelzsoca (#961) üzenetére


pedrock
tag

Miért is? :) Meg megszoktam nézni a valóságot is, hogy mit mutat a bolt, és stimmel, sőt a Digitalplaza ingyen házhoz szállítja, tehát 33-ból megvan. Igaz én azt mondtam, hogy nekem megér 35-t is :)

(#963) kelzsoca válasza pedrock (#962) üzenetére


kelzsoca
félisten

A legtöbb esetben/terméknél az a cél, hogy a keresési listák elején szerepeljen az adott "bolt"
Ezek a tipikus nevenincs üzletek, gombamód bukkannak fel, és ilyen gyorsan is tűnnek el a semmibe.
Persze, akadnak kivételek, de sokan pofára estek már az olcsó vásárlással.

https://vertigostore.eu

(#964) csontosotto


csontosotto
csendes tag

Egy problémával az újabb javítás után is találkoztam, mégpedig ha benne van a külső sd kártya (igaz, ugyan az amiről frissítettem, de formatálva lett) bekapcsolás, vagy töltőre rakás után továbbra is megy a zöld csík.
Ha az a megoldás hogy másik sd kártyáról telepítsek, és másik sd kártyát használjak a mindennapokra, akkor megoldom, csak nem tudom biztosan hogy az tutira megoldja-e?
Tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#965) pedrock válasza csontosotto (#964) üzenetére


pedrock
tag

[link]

A linkben található programmal tökéletesen formatálható a kártya. Többeknél volt ez a probléma, és nekem ezt a program oldotta meg a gondot.

(#966) kelzsoca válasza csontosotto (#964) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha van rá lehetőség, érdemes egy kis 1gb-os SD kártyát erre a célra felhasználni/elhasználni.

Egy sima formázás viszont valóban nem elég, felettem ajánlottak is programot hozzá.

Linux alól én GParted-el formáztam.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#967) Loituma69 válasza kelzsoca (#961) üzenetére


Loituma69
őstag

Május 5-én vettem 34.200ft-ért az árgép hirdette és a boltban annyi is volt!

(#968) Misi53 válasza Loituma69 (#967) üzenetére


Misi53
tag

sygic nélkül???

(#969) Attici válasza kelzsoca (#963) üzenetére


Attici
őstag

Igen! :K Nekem sem mindegy hol vásárolok. :N
Nálam az Ipon nagyon bevált. Nagyon korrektek.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#970) kelzsoca válasza Misi53 (#968) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, Sygic-el ~40k

https://vertigostore.eu

(#971) Misi53 válasza kelzsoca (#970) üzenetére


Misi53
tag

én annyiért is vettem 39.900ft+posta ktsg-:)és a Sygic jól is működik!! Akik illegálisan tették fel a navit, lehet azoknak nem müködik jól. A cellakészenlét eszi az aksit,de én nem tudom kiíktani.(mi szükség van rá??)Nem vagyok egy Bill Gates-:)

(#972) Loituma69 válasza Misi53 (#968) üzenetére


Loituma69
őstag

igen sygic nélkül!

(#973) jence válasza Misi53 (#971) üzenetére


jence
csendes tag

Ha visszaolvasnál láthatnád, hogy nem illegálisan tették fel a navit. Többen is felvették a kapcsolatot (velem együtt) a gyártóval(Sygic) az újratelepítés után az aktiválás miatt.Már kb. 10 napja van szervizben, azóta hívtak a javított szoftver telepítése miatt el fognak veszni az adataim a készülékről.Azóta türelemmel várok.

[ Szerkesztve ]

(#974) mkRoland


mkRoland
senior tag

Sziasztok!
Mi alig pár napja kaptunk a mentőállomásunkra civil felajánlásként egy WayteQ xTAB 50 GPS-t, Sygic navigációval. Jópofa eszköz, de számomra szokatlan, hogy nincsenek dedikált androidos gombok (HOME, BACK, MENU) és nem lenne rossz egy fizikai hangerő fel-le kapcsoló sem.
A GPS eddig egyszer csinálta azt, hogy nem volt hajlandó a látható tizenegynéhány műhold közül egyet sem kezelni (GPS Test szerint), de egy sima restart megoldotta, azóta eléggé stabil. A Sygic navigációs szoftver teszi a dolgát, de sajnos a környékünkön nem kellőképpen részletes (illetve van olyan más térképet használó program, ami részletesebb).
A készülék használat közben valóban eléggé forrósodik, de eddig még nem jelezte senki a személyzet tagjai közül, hogy gondot észleltek volna.
Az FM-transzmitter megléte üdvözítő dolog, ahogy a szabványos (miniUSB-s) tölthetőség is.
A szoftver-frissítés véglegesnek szánt verzióját (az eddigi tapasztalataitok alapján) várom már, és megjegyzem, hogy a kapacitív dedikált gombok hiánya miatt egy Ice Cream Sandwich illene ehhez a cucchoz, amire nem hiszem, hogy sok esély lenne.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#975) r66 válasza mkRoland (#974) üzenetére


r66
aktív tag

ICS lesz, valahol a wayteq is megerősítette, ha visszaolvasol (úgy emlékszem legalábbis).

(#976) Misi53 válasza jence (#973) üzenetére


Misi53
tag

akinek nem inge ,nem gombolja..............!!!.az én sygicem jól működik.

(#977) kgbman válasza zeg74 (#899) üzenetére


kgbman
csendes tag

Nahh ez azért nem egészen van így Zed.. Csak az expertben minden wayteq készülékből - ha épp nem kapkodják el - 100-150db van készleten. Max a webshopok és a kis üzletek rendelnek állandóan készlet nélkül. Egy nagyobb üzlet a kurrens áruból tart polcon.

Mindenhez értek, csak van amit még nem próbáltam.

(#978) kgbman válasza zeg74 (#904) üzenetére


kgbman
csendes tag

És szerinted kínából 3 nap alatt ér ide európába?? Mert van az 4 hét is :))) És hetente érkezik vagy 2 hetente. Ergo amit te megveszel a jövőhéten az kb 3 hete utazik jelenleg. :)

Mindenhez értek, csak van amit még nem próbáltam.

(#979) kelzsoca válasza kgbman (#978) üzenetére


kelzsoca
félisten

amit te megveszel a jövőhéten az kb 3 hete utazik jelenleg.

Pár nap alatt megérkezik+vámolás, az a 3 hét egy mezei csomagra igaz.

https://vertigostore.eu

(#980) kgbman válasza kelzsoca (#979) üzenetére


kgbman
csendes tag

Ok, lehet. De hogy a nagyker nem kezdi el a SW frissítést csinálni minden hw-nél az fix. Te is hasonlót írtál. A gyártó meg majd a végleges verziót teszi a gyártó sorra.

Mindenhez értek, csak van amit még nem próbáltam.

(#981) kelzsoca válasza kgbman (#980) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy nem.

https://vertigostore.eu

(#982) lasimon


lasimon
csendes tag

Helló!
Tegnap reggel frissítettem, de csak ne tettem volna!!! (Tudom saját felelősségre...)
A rendszer felállt, de a Sygic térkép aktíválásakor az ismert, "más már használja a kódot" szöveg fogadott. Jó, akkor support, telefonálgatás, email után ígéret: néhány órán belül rendben lesz...
"Természetesen" nem tudom most sem aktíválni a térképet... Most akkor mi a teendő???
Még nagyobb baj,hogy irtózatosan melegszik a készülék, ha bekapcsolva hagyom! Hab a tortán, hogy néhány óra alatt teljesen lemerül az akkumulátor, csak újra töltés után hajlandó elindulni. Már "mindent" kikapcsoltam ami szívhatja az aksit, de a helyzet változatlan. Tudom úgy kell nekem minek vagyok türelmetlen,de május 15. óta van egy használhatatlan szerkezetem...
Azt hiszem feladom, megy a kukába...

(#983) Loituma69 válasza lasimon (#982) üzenetére


Loituma69
őstag

lol én még kukába se tudom dobni mert 3 hete szervizben van! :C
mkRoland
Én is mentősként használnám, ha lenne, ha jó lenne, de ez érdekli legkevésbé a wayteq-t!
Lehet éppen a szervíz igazgatóhoz kellene menni menteni, de éppen nem fog jelet még jó hogy van papír térkép bár azért vettem 34.000ft-ért, hogy megkönnyítse a munkám főleg éjjel!
Sygic meg olyan amilyen ez van! :F

[ Szerkesztve ]

(#984) kelzsoca válasza Loituma69 (#983) üzenetére


kelzsoca
félisten

Úgy hallottam, hogy akinek bent van szervizben a gépe, az egy teljesen új gépet fog kapni, és nem azt amit leadott.

(#982) lasimon

Mivel itt a hétvége, ezért hétfőig várnod kell, aztán beszélj a WayteQ-el ez ügyben, a melegedés viszont megszűnt, mióta az utolsó verziós szoftverrel használom, illetve nálam azóta is stabil a készülék, sem melegedés, sem jelvesztés vagy random újraindul nincs.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#985) bolcsodal válasza kelzsoca (#984) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jó hírek! Bár szerencsére nálam még működik rendesen... :U

OTG supportja lesz valaha szerinted?

A 30K-s Goo Tablet-nél elég bestbuy, hogy van.

They drew first blood....

(#986) Loituma69 válasza kelzsoca (#984) üzenetére


Loituma69
őstag

Ámen úgy legyen! Várok és mindent bele wayteq!

(#987) r66 válasza kelzsoca (#984) üzenetére


r66
aktív tag

Lényeg, hogy működjön. Akár új, akár a régi jön vissza. Már nagyon hiányolom.

(#988) kelzsoca válasza bolcsodal (#985) üzenetére


kelzsoca
félisten

OTG-vel kapcsolatosan akkor tudok valamit mondani, ha nálam lesz a teljes forrás (szoftver)

https://vertigostore.eu

(#989) bolcsodal válasza kelzsoca (#988) üzenetére


bolcsodal
addikt

OK! Azt nézem, hogy a hardver szinte dettóra ugyanaz, mint a Ghoo Tablet 7000-nél (leszámítva a GPS-t). Tehát az OTG support hardveres oldalról támogatott, ha végre megérkezik az ICS frissítés az xTab-hoz... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#990) Attici válasza Loituma69 (#986) üzenetére


Attici
őstag

Tyű! Akkor neked már xTAB 51-esed lesz?
Az biztos egy teljesen új készülék?! :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#991) Loituma69 válasza Attici (#990) üzenetére


Loituma69
őstag

az az nem is ám az elavult x50! :C

(#992) mkRoland válasza bolcsodal (#989) üzenetére


mkRoland
senior tag

A táblagépem (Huawei Ideos S7 Slim) esetében is úgy volt (ezeken még FroYo van), hogy nem képes OTG-re. Ezzel szemben rootolt készülékem Q5 Mount Manager-rel tökéletesen kezeli a pendrive-okat, ha adok külön áramot Y-kábellel, akkor még a külső vinyómat is.

[ Szerkesztve ]

(#993) bolcsodal válasza mkRoland (#992) üzenetére


bolcsodal
addikt

Világos, én USB-s 3G modemet akarnék használni vele.... :U

They drew first blood....

(#994) mkRoland válasza bolcsodal (#993) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nekem FroYo alatt nem jött össze az egyik legnépszerűbbel (Huawei E1750) az s7 slim táblámon... Majd ICS alatt nagyobb eséllyel ki lehet próbálni!

[ Szerkesztve ]

(#995) Loituma69


Loituma69
őstag

Én GPS-nek szeretném használni. Én vagyok a különc! :B

(#996) mkRoland válasza Loituma69 (#995) üzenetére


mkRoland
senior tag

Milyen ódivatú mááááár.....
:DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#997) Misi53


Misi53
tag

Tegnap délután nem volt képes GPS jelet találni és pozicionálni,ma reggel egyből.Kérdésem nem lehet az akkumlátor hőfok és a pozicionálás között valami összefüggés?Szerintem ahogy fogtam az akksit lehetett kb 60fok.Ma reggel feltöltött és hideg akksinál 1 percen belül talált jelet.A nagy kérdésem még mi a megoldás.?Nem volna szabad ennyire melegednie,mert valamennyire kell ,de ez azért túlzás.!!! :(((

(#998) Misi53 válasza sn1gabor (#956) üzenetére


Misi53
tag

de hogy jutunk a systemhez-:)? egy teljesen amatör :((

(#999) r66 válasza Misi53 (#997) üzenetére


r66
aktív tag

A meleget biztos nem szereti, nekem is ez a tapasztalatom. De hát ez egy gps, persze hogy kitesszük a szélvédőhöz, ahol esetleg van 50 fok, vagy több - ezt bírnia kellene.

(#1000) NorCroSS válasza Misi53 (#997) üzenetére


NorCroSS
csendes tag

Ezt én is alá tudom támasztani. Csütörtökön hazafelé autóban szélvédő mögött kellően átmelegedett, feltöltött kütyü bekapcs után 3 óra alatt sem tudott pozicionálni újraindítgatva, ki-, bekapcsolgatva.
Másnap hidegen beüzemelve 1 percen belül fogott jelet és onnantól stabilan működött, hiába forrósodott fel a végére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.