Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) laikususer


laikususer
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Durvul a helyzet, ahogy itt olvasgatom
-nem egy csúcs GPS (pl. telefonkihangosítás már azért alapvető lenne, TCM..)
-Internetre sztem kicsi az 5", de másra is
-csomó értelmetlen funkció. ki fog ezen filmet nézni?
-de egy öszvér ilyen, OK :C
De
-melegszik?????
-szoftwerhiba a működésképtelenségig? 2012-ben??? Valóban élettartam frissítés kell..
Nos a túlhevülés végleg betett (mert ugye megy a klíma, de induláskor előhűteni :O

Persze mindezeket csak olvastam....
De a laikus felhasználót ezek után nem igazán érdekli az 1 GHz, Android, stb csili vili, ha nem tudja a kütyü az alap-speckót.
Mert azért egy GPS (mert alapvetően az) ha nem is biztonsági, de bizalmi cikk.
Szval az a 40 ezer lassan már sok is érte.
Nem igazán tudom még, hogy megengedhetem-e magamnak. :W

Félreértés ne legyen, senkit nem akarok/akartam megbántani, csak egy-két dolgot leírtam abból amiket itt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#852) gipsztigris válasza Attici (#850) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hát én nem is tudom!......Citroen Xsara Picasso :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#853) Attici válasza gipsztigris (#852) üzenetére


Attici
őstag

Nekem nem ez a változat van, hanem a digit klímás. De ez a megoldás amúgy sem tetszik, mert nem fogom a festett konzolt összebarmolni. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#854) gipsztigris válasza Attici (#853) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor ne azt mondd, hogy nincs, hanem azt, hogy nem tetszik és nem keresgélek neked! :F
Egyébként meg pont nem barmolod össze, hiszen ez az egyetlen konzol ahol fúrás nélkül fel lehet rakni és el lehet távolítani.
A digit klíma és a manuális klíma vezélő pedig méretben stimmel. Ergo! Ez jó a digit klímásra is!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#855) bolcsodal válasza gipsztigris (#844) üzenetére


bolcsodal
addikt

Tévedés. Nekem működik. ;) Néhány kompromisszum:

1. Ha rásüt a nap, akkor ráirányítom a levegőt szélvédő oldali fúvókákon keresztül és klíma bekapcsol.
2. Wifi-t csak akkor kapcsolom be ha használom (nincs misztikus bekapcsolás, akkulemerülés stb.).
3. Legtöbbször csak standby, minek kikapcsolni.
4. GPS test nevű app + Clear AGPS funkcióval nekem nem volt még olyan, hogy 5 percen belül nem talált jelet.

Egyébiránt inkább tabletként használom Wifi-vel (pdf olvasgatás, böngészés, f*szbúk, mail-kliens, angry birds). Tabletes böngészővel (Opera Mini) meglepően gördülékenyen működik 5"-on is.

A melegedés onnan jutott eszembe, hogy egy alkalommal elfelejtettem ráfújatni a levegőt utazás közben: újra is indult és tűzforró volt a hátoldal. Szal ezt benézték rendesen a Wayteq-nél.... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#856) NorCroSS


NorCroSS
csendes tag

Nem vagyok szakavatott, de az ilyen kütyük esetében nincs tartóssági teszt, ahol hosszabb időre, extrém körülményeknek is kiteszik őket? ...és nem csak a jól légkondicionált, 20 fokos irodában nyomkodják...
Nem hiszem el, hogy ha van, akkor nem bukott ki, hogy 20 perc után rántottát lehet rajta sütni...

(Egyébként kollégám 960-a is nagy melegben lazán túlmelegszik és újra indul 2-3x magától egy hosszabb 800-1000 km-es úton.)

[ Szerkesztve ]

(#857) Joulupukki válasza sharkyj (#847) üzenetére


Joulupukki
csendes tag

Én rendeltem magamnak.
Sorry.

(#858) gmhgak válasza gipsztigris (#842) üzenetére


gmhgak
csendes tag

Ez a tartó nem lötyög! Egy cseppet sem! :-)
És nem a hűtés miatt szereltem fel. Hanem mert így közelebb van. Nem kell nyújtózkodni utána... szerintem nem kell hűteni. El is van zárva a mögötte lévő szellőzőrács. Egyébként meg télen fűtve lenne? Szerintem a melegedéssel nincs gond. Persze, nem hideg, de eddig ebből fakadó problémával nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#859) Attici válasza gipsztigris (#854) üzenetére


Attici
őstag

Bocsi! :R
De tényleg nem talált nekem hozzá semmit, egyébként meg egyáltalán nem szimpatikus. Szerintem a gyári tartója jobb és azt jobb helyre is tudom rakni.

Egyenlőre meg még mindegy mert megvárom amíg a Télapó és az Ördög is tartósan teszteli. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#860) gipsztigris válasza bolcsodal (#855) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy pár éve volt egy gépem. Úgy hívták, hogy CNS Silver . Ott az egész készülékház fémből volt, és alapból valami rettenetesen melegedett. Állandóan kifagyott, újraindult, és mindenféle okossággal kápráztatott el. Egyszer csak meguntam és csak úgy kézben elkezdtem ráfújatni a hideg levegőt a klímából. És láss csodát! Megjavult a gép. Tettem egy tartót a szellőzőrács elé, és oda raktam a navit. Azóta én is hűtött navival járok. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem sokkal jobb helyen is van mint a szélvédőn. Láthatóság szempontjából is, és sokkal kevésbé feltűnő, ha bent marad a kocsiban a kütyü.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#861) kori18t


kori18t
tag

Tudom, hogy az xTab-50 fóruma, de légyszi ajánljatok már nekem vmi megbízható gps-t, mert nagyon kellene egy. Erről az xtab csodáról már lemondtam.
Nehogy már még állandóan klímázzak a kocsiban, sőt ráirányítsam a hideg levegőt csak mert ennek hűtés kell, aztán meg így is, úgy is besz@rik!!!
Kb.2 hete adtam el egy noname készüléket, annak soha semmi gondja nem volt ( azért adtam el, hogy vegyek egy ilyen droidos cuccot ).
Szóval tényleg jó lenne 1-2 tipp ( szoftban csakis a 3 bötűs jöhet szóba ).Köszi

[ Szerkesztve ]

(#862) laikususer válasza Joulupukki (#857) üzenetére


laikususer
csendes tag

Én meg mást :Y
Sorry

De egyszer még...ugye, :C

(#863) laikususer válasza kori18t (#861) üzenetére


laikususer
csendes tag

Ment PM

(#864) sharkyj válasza Joulupukki (#857) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Verjük meg Joulupukkit! ;]
Bevallotta ! Ő tehet mindenről ! :D :D

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#865) Zorel válasza kori18t (#861) üzenetére


Zorel
senior tag

Droidos megoldás még nem nagyon van a piacon...wince alapon pedig az x960bt szerintem megbízható, az volt nekem is az xtab50 előtt és sosem volt vele semmi bajom. (jelenlegi helyzetben sajnálom is, hogy eladtam)

Azért elég jó fej vagyok nem? :) Wayteq terméket ajánlok annak ellenére, hogy elég sokat szívunk az újdonsággal...ez is azt mutatja, hogy bízok még bennük és remélem hamarosan sikeresen javítják az xtab50 hibáit.

(#866) kori18t válasza Zorel (#865) üzenetére


kori18t
tag

Köszi a választ.A droidos kütyüt egy időre elfelejtem......a 960bt jónak tűnik. Igaz, már nem mai gyerek, de - gondolom - problémamentes(ebb).
A "bt" biturbo-t jelent? :D

[ Szerkesztve ]

(#867) Zorel válasza kori18t (#866) üzenetére


Zorel
senior tag

Olyasmi. :DD bt - Bluetooth jelölése és ezekben van FM-transzmitter is.

(#868) simon128


simon128
tag

srácok egy kérdés. opera mobile van a kütyün , minden jó, de a youtube videók bármelyikére kattintok nem játssza le! Minden más videót lejátszik csak a youtube-n lévőket nem! Feltettem a mozillát ott jó, és a beépített böngészőn is , valamilyen protokoll nincs támogatva, azt írja ki. Googlen nem találtam semmit ami segítene, ha valaki tudja a megoldást írja már le nagyon megköszönném!!!!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#869) simon128


simon128
tag

megoldottam, már jó!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#870) Loituma69


Loituma69
őstag

15 napja szervizben az xtab50-en és semmi hír róla! Erősen feszült vagyok! :W Valamit jelezhetnének a wayteq központból mert ez már nem korrekt! Vagy egy új készüléket küldhetnének vagy a pénzem vissza vagy a hibátlan készülékemet új szoftverrel, de már történhetne valami!

(#871) csontosotto válasza simon128 (#869) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Én is tapasztaltam, de még nem agyaltam rajta hogy mi lehet a hiba (youtube lejátszás)!
Megosztanád a megoldást hogy ne kelljen órákat töprengenem? Köszi! :R

(#872) Joecity válasza simon128 (#868) üzenetére


Joecity
csendes tag

Nálam is fent volt az Opera, viszont számomra érthetetlen okból megadta magát. Nem hoz be semmilyen oldalt, csak a saját böngészőjével. A saját böngészőjével viszont állandóan tanúsítvány problémákra panaszkodik. A play áruházból nem tudok letölteni, egyébként minden szuper :) Van valakinek valami tippje, hogyan tudnám helyreállítani?

A pozicionálás nálam töretlenül jó, egyszer rakoncátlankodott (bár akkor nem próbálkoztam sokáig), azóta általában fél perc alatt, max.2 perc alatt pozicionál. Mindez kb. 2,5 hét használat után.

(#873) Attici válasza sharkyj (#864) üzenetére


Attici
őstag

A Mikulást nem bántjuk! :N
Mit szólnak hozzá gyerekek, ki hozza majd a csokit?

Joulupukki akkor most ingyen jössz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#874) Nagya21 válasza kori18t (#866) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem x820-am van nagyon jó, de az utód x850-el sincs gond. :C :C :C
Wayteq forumba Wayteq ajánlás dukál :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#875) Attici válasza Loituma69 (#870) üzenetére


Attici
őstag

Lehet, hogy most már rájuk csöröghetnél, hogy mi van.
Vagy most gyártják a Rev.B verziót és arra várnak? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#876) kelzsoca válasza Loituma69 (#870) üzenetére


kelzsoca
félisten

Talán felhívhatnád őket, és megkérdezhetnéd hogy mi a helyzet, ha ez megtörtént leírhatnád mit mondtak.

https://vertigostore.eu

(#877) r66 válasza kelzsoca (#876) üzenetére


r66
aktív tag

Nekem ma azt mondták, hogy még a forgalmazónál van. :)

(#878) kelzsoca válasza r66 (#877) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne azt a boltot hívjátok, ahol vásároltátok, hanem közvetlenül a WayteQ szervizt.

https://vertigostore.eu

(#879) r66 válasza kelzsoca (#878) üzenetére


r66
aktív tag

Ha a Wayteq szervíz alatt a keceli elektrodokit érted, én őket hívtam.

(#880) Misi53


Misi53
tag

én ezen !!
http://wayteq.hu/en/contact

(#881) Misi53 válasza Misi53 (#880) üzenetére


Misi53
tag

Cím: 1097 Budapest, Gubacsi u. 6. - Office Campus, "B" épület
GPS koordináták: N 47,46321 ° E 19,08863 °
Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 09:00-17:00
szombat, vasárnap zárva
E-mail: értékesítési wayteq.eu
Tel.: (36-1) 21-73-624 (International Sales)
Tel.: (36-1) 21-73-632 (Magyar nyelvű Ügyfélszolgálat)

(#882) r66 válasza Misi53 (#881) üzenetére


r66
aktív tag

Ha hívtad őket, mondtak bármi érdemi infót? Vagy csak várjunk? :U

(#883) r66 válasza Misi53 (#881) üzenetére


r66
aktív tag

Ha hívtad őket, mondtak bármi érdemi infót? Vagy csak várjunk? :U

Bocsi hogy dupláztam :)

[ Szerkesztve ]

(#884) Misi53 válasza r66 (#883) üzenetére


Misi53
tag

Nagyon korrekt választ kaptam én a cella készenlétet kérdeztem.Azonnal válaszoltak.Nekem a GPS és a navigálás ment,igaz nekem is melegszik az akku.

(#885) simon128 válasza csontosotto (#871) üzenetére


simon128
tag

Annyit csináltam ,hogy nem a mobil youtube-t(m.youtube), hanem a teljes verziót nyitottam meg és már ment is, igaz picit lassabban indítja el a videókat, de jó. Amúgy lekaptam a youtube alkalmazást a play-ről és azzal minden királyságos! Joecity problémájával még nem találkoztam, szerintem valami beállításbeli (kis pipa vagy kell vagy nem) kavarc lehet! Az operán belül a ,beállítsok menüpont alatt ügyeskedjél, vagy itt nézz körül:
http://magyaropera.blog.hu/

[ Szerkesztve ]

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#886) kori18t válasza Nagya21 (#874) üzenetére


kori18t
tag

Szia.
Akár privát is jöhet, ha vannak még tippjeid.

(#887) Loituma69


Loituma69
őstag

16. nap a szervizben. Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, hogy tesztelik az új szoftvert és ha az beválik akkor küldik a készülékemet vissza. Pontos időt nem tudtak mondani, talán a héten talán jövőhéten! Talán a .ököm ki van! :W

(#888) zeg74


zeg74
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap a szomszédom is vett egy xTab 50 -et. Megnéztem a szoftver verzióját a kütyünek, ugyan az mint az enyém. Nem semmi, hogy így kiadják az új készülékeket. Mondtam neki hogy várjon a frissítésre ahogy mi is.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#889) pedrock


pedrock
tag

Úgy látszik kezd egy kicsit panasz iroda lenni a fórum.

Loituma69: Ha minden nap leírod, hogy még mindig semmi és idegesíted magad, azzal nem vagyunk előrébb. Sőt, magadnak csinálsz rosszat. :) Nyilván senki se örül az ilyen esetnek, viszont annak már sokkal jobban örül szerintem mindenki, amikor leírod, hogy megjött a készüléked!

zeg74: Azért ez is szőrszálhasogatás amit írtál. Nyilván a bolt megvesz egy bizonyos készletet, és azt árulja, ezért van az, hogy ugyanaz a szoftver van rajta. Egy műszaki boltnak sincs arra kapacitása, hogy minden terméket napra kész szoftverrel áruljon. Ez józan paraszti ésszel belátva elég logikus.

Magam részéről: Engem is zavar, hogy bugos a készülék, leírom a gondom, azzal is segítek azon aki szoftveren dolgozik, és várok türelmesen. Legalábbis én úgy látom, hogy túlzott kritikussággal, idegeskedéssel, még nem sokra vittem hosszú távon.

(#890) zeg74 válasza pedrock (#889) üzenetére


zeg74
aktív tag

Miért is szőrszálhasogatás? Mert elvárom, hogy a pénzemért egy működő eszközt kapjak. Ember, amire használni akarom (navigáció) alkalmatlan!!! Nem talál jelet negyven perc alatt háromszori újraindítás után. A telefonomat kell használnom. 3 WayteQ gps volt eddig, és semmi problémám nem volt ezidáig vele. Most a fiókomban pihen. De várjak türelemmel.

Köszi....

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#891) r66 válasza Loituma69 (#887) üzenetére


r66
aktív tag

Ez azt jelenti, ha nem válik be a szoftver, akkor már nem is küldik vissza a kütyüt? :)

(#892) Attici válasza r66 (#891) üzenetére


Attici
őstag

Nem ez a biznisz?
Megveszed és ők használják! :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#893) Loituma69 válasza pedrock (#889) üzenetére


Loituma69
őstag

Szögezzük le a wayteq egy használatra alkalmat készüléket dobott a piacra ez tény!
Én lennék a legboldogabb, ha azt írhatnám, hogy itt a készülék a kezemben és tökéletesen működik az új szoftverrel, de nem így van. Én csak jelzem a leendő vevőknek, hogy a kütyü egyenlőre alkalmat navigálásra és ha vissza küldik a szervizbe arra számítsanak, hogy jó darabig nem is fogják látni! Panasziroda lett a forum ez tény, de ez nem az én hibám hanem a használhatatlan gps készüléké! Biztos vagyok benne, ha tökéletesen működne mindenki agyon dicsérné, akkor meg az lenne a gond, hogy mindenki elfogult mert nem létezik, hogy tökéletes! :Y Én már azon gondolkodom, hogy fogyasztóvédelemnek jelenteni kéne és kártérítésre kötelezni a céget és akkor még visszafogtam magam! Én már csak ilyen kötekedő pöcs vagyok!
Mindentől függetlenül továbbra is várok egyebet nem tudok tenni és reménykedem, hogy még idén megkapom a hibátlan kütyümet, még mindig bízom a wayteq-ban bár okot nem adtak rá!

[ Szerkesztve ]

(#894) bolcsodal válasza Loituma69 (#893) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azért vagyunk néhányan, akinek rendesen működik... :U

They drew first blood....

(#895) zeg74 válasza pedrock (#889) üzenetére


zeg74
aktív tag

" Nyilván a bolt megvesz egy bizonyos készletet, és azt árulja, ezért van az, hogy ugyanaz a szoftver van rajta."

Rosszul tudod. Nem vesz meg a bolt egy bizonyos készletet, mert szinte minden bolt megrendelésre dolgozik. Ezzel foglalkozom már nyolc éve.

Ez józan paraszti ésszel belátva elég logikus.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#896) csontosotto válasza simon128 (#885) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Köszi, én is letöltöttem az alkalmazást, azzal tökéletes!

(#897) pedrock válasza zeg74 (#895) üzenetére


pedrock
tag

Biztos nem fordul elő a boltba olyan, hogy egy bizonyos készülék, hetekig, hónapokig a raktárban áll. :DD
Értékelem a 8 év tapasztalatod, viszont raktár készlet mindenhol van. Másrészt a bolt se mindig közvetlenül a gyártótól rendel, és így nem kevésszer fordul elő, hogy nincs a legújabb szoftver a készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#898) kelzsoca válasza zeg74 (#895) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek a boltok nem a nagykerektől szerzik be véletlenül az adott eszközöket? :)

https://vertigostore.eu

(#899) zeg74 válasza pedrock (#897) üzenetére


zeg74
aktív tag

Gondolj bele ez a készülék 32-36 ezer forint. Nem fog senki befektetni csak ebből az egy termékből mondjuk 10 db -ot, hogy legyen raktár készleten, mert az euro folyamatos ingadozásával nagy értékű haszontól esnének el az üzletek! Ha beballagsz egy üzletbe azt mondják, hogy két nap és itt van.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#900) zeg74 válasza kelzsoca (#898) üzenetére


zeg74
aktív tag

De igen. Ez így van. De nem nagykerről volt szó hanem üzletről.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.