Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Misi53 válasza will5 (#6600) üzenetére


Misi53
tag

Köszönöm.

(#6602) Gatrx válasza will5 (#6600) üzenetére


Gatrx
újonc

Bocs, nem neked akartam...

[ Szerkesztve ]

(#6603) Gatrx válasza tjb007 (#6599) üzenetére


Gatrx
újonc

Nagyon köszönöm!!! Sikerült!!! :C

(#6604) diges60 válasza namegin (#6592) üzenetére


diges60
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgatom r66 és namegin hozzászólásait.

Jól értem? Nektek a Sygic Voucher Only verzióhoz van kódotok és azzal tudtátok aktiválni a Sygic Navigation-t?

Annak idején én is a Voucher Only-val együtt vettem az xTAB 50-esemet, megvan a kódkártya,
még működik is, de ahogy nézem, a Sygic Navigation felhasználóbarátabb.

A Voucher-t csak simán uninstall-al szedtétek le, vagy valami plusz gyalulás is kell?

(#6605) r66 válasza diges60 (#6604) üzenetére


r66
aktív tag

Egész pontosan aktiválni sem kellett, bár én levelezgettem előtte a Sygic-kal, lehet, hogy ők állították át. /Vagyis nem tudom, ez mennyire történik 'automatikusan' és főleg, hogy jár-e mindenkinek. /

Eltávolítani simán lehetett uninstallal /bár a Sygic_voucher mappát kézzel kell törölni/.

(#6606) kisguly


kisguly
tag

Szép estét Mindenkinek!

Egy kis probléma adódott.
Eddig is előfordult az, hogy hébe-hóba újraindult a tab. Mostanában viszont annyira sűrűn, hogy nagyon. Egymás után többször. Már újra raktam a gépet. A gyári Kelzsoca félével és Hjános féle CM9-t. Eddig is a CM9-t használtam.
Mi lehet a baj?

(#6607) besaints válasza kisguly (#6606) üzenetére


besaints
tag

Biztosan jobban melegszik valami új app miatt.

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#6608) kisguly válasza besaints (#6607) üzenetére


kisguly
tag

Csak a navigáció van rajta.

(#6609) besaints


besaints
tag

Aki Miskolc környékén vállalna javítást, kérem keressen meg. Kijelző gondok..

Részletek: #6562

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#6610) Surplus


Surplus
tag

Üdv Mindenkinek!
Egy hete kaptam egy majdnem új xTAB-50 GPS készüléket. Megtaláltam ezt a fórumot és olvasok. Sok hivatkozás van a Next Generation Fórum-ra (Kelzsocs), de azok nem működnek. Így a letöltés nem lehetséges. Az online-on költözködésre történő hivatkozást olvastam.
Lehet tudni valamit a várható történésekről, illetve a letöltések megoldásáról, akár priviben is.
UI. Egyébként a készülékkel kapcsolatosan csak itt és a másik fórumon jutottam értékelhető információkról.
Most azzal küzdök, hogy a készülék jól látható módon belassult.
Elnézést, hogy ilyen hosszú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#6611) Keeperv85 válasza Surplus (#6610) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Üdv!

Ide irányítom az illetékes embert, nekem van kapcsolatom vele! :K

(#6612) Zafi


Zafi
tag

Sziasztok.
Leszeretném cserélni a gyári romot, olvastam kelzsoca féle romokról, de most nem tudom melyiket kell felrakni /melyik a jobb/????

(#6613) szerzol


szerzol
senior tag

Ingyen IGO androidra, csak 10 napig!

(#6614) kisguly válasza szerzol (#6613) üzenetére


kisguly
tag

Nagyon aprók a betűk. A play nem is engedi rá letölteni. A telefonomról tettem át.

(#6615) Ligend válasza kisguly (#6614) üzenetére


Ligend
tag

Pár mondatban leírnád, hogy hogyan sikerült feltenni az xTAB-ra? Előre is köszönöm. :R

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6616) kisguly válasza Ligend (#6615) üzenetére


kisguly
tag

Lemented az apk-t, az android/obb mappából átmásolod a com.nng.igo.primong.hun10th mappát. Ha nincs obb mappa akkor csinálj.

(#6617) Z.m.Z válasza kisguly (#6616) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Szia!

Én is küzdök ezzel a szülinapp-al. A G2-mre gond nélkül lejött de az xtab50-re nem. Gondoltam én is hogy átrakom arról de hol is található az .apk? Mert széttúrtam az egészet de sehol nem találom.

(#6618) kisguly válasza Z.m.Z (#6617) üzenetére


kisguly
tag

Én például ES File fájlkezelőt használok. Azzal le lehet menteni az apk-t

(#6619) Ligend válasza kisguly (#6618) üzenetére


Ligend
tag

Az obb-ket megtaláltam, de az apk-t egyelőre nem. Root-olt a telefonod, amiről lemented?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6620) kisguly válasza Ligend (#6619) üzenetére


kisguly
tag

Nem rootolt.
Az ES File Manager simán lementi.
Mappák/app hosszan nyom, mentés. És meg van az apk.

(#6621) r66 válasza kisguly (#6614) üzenetére


r66
aktív tag

A betű és térkép méretet a sys.txt-ben /illetve root nélkül az azt kiváltó plajos féle ux-ben/ a

[rawdisplay]
dpi=240

bejegyzéssel lehet olvashatóra növelni.
(ldpi -- 120 dpi, mdpi -- 160 dpi, hdpi -- 240 dpi, xhdpi -- 320 dpi, xxhdpi-- 480)
/köszönet plajos, bdw fórum/

(#6622) Upo


Upo
addikt

Ugye a szülinapp faq-ban bennevan hogy nem készülékhez kötődik hanem a fiókhoz, másik készülékre is fel lehet rakni. Meg hogy 7" alatti készülékekre elérhető ingyenesen. Akkor most ha ott van a fiókomban és átviszem az xtab-ra akkor az most legális vagy nem?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6623) Ligend válasza Upo (#6622) üzenetére


Ligend
tag

Értelmezésem szerint legális, ha ugyanazt a Google fiókot használod az xTab-on is, mint azon a készüléken, amin már letöltötted. Mindössze nem támogatott az xTab-on való futtatás.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6624) Ligend válasza kisguly (#6620) üzenetére


Ligend
tag

Sikerült áttennem, köszönöm a tippet. Bevallom, az apk kiterjesztésre kerestem azért nem találtam meg egyből. :B

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6625) kisguly válasza Ligend (#6624) üzenetére


kisguly
tag

:C

(#6626) Ligend válasza r66 (#6621) üzenetére


Ligend
tag

A sys_txt.zip-ben található plugin.ini-ben kivettem a kommentet a [rawdisplay] és dpi sorok elől, és az utóbbit 240-re állítottam, ahogy javasoltad. Ha az így módosított tartalmú sys_txt.zip-et a megadott helyre másolom, a SzülinApp nem indul el. Az eredeti zip-pel működik. Van ötleted, mi lehet a probléma? 7-Zip-pel és a Windows beépített tömörítőjével is próbáltam.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6627) kisguly válasza Ligend (#6626) üzenetére


kisguly
tag

A TC teljesen jó. A plugin.ini-t szerkesztéssel nyisd meg. Kilépéskor újra csomagolja.

(#6628) Ligend válasza kisguly (#6627) üzenetére


Ligend
tag

Meglepett, de valóban. Ismét köszönöm a segítséget, egy darabig ezzel most elleszek. :R

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6629) karsany válasza tjb007 (#6599) üzenetére


karsany
csendes tag

hello. egy kérdésem lenne. az aksit most cserélték ki az elektrodokinál, a szoftvert is frissítették tehát a 2013 stb szerepel a build számban. az aksi viszont kikapcsolt állapotban csutkára lemerül. esteleg ötlet? kösz előre is.

(#6630) szerzol válasza karsany (#6629) üzenetére


szerzol
senior tag

Feltöltés után kapcsold be, majd kapcsold ki. Így nem fog merülni kikapcsolt állapotban, annyira.

(#6631) sztefan


sztefan
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, a nagyon belassult TAB-ot szeretném újra telepíteni, sajnos hiába kutakodtam csak a gyári ROM-ot találtam.
Mit ajánlanátok, illetve nincs-e meg valakinek valamelyik jobban használható ROM?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#6632) Ligend válasza sztefan (#6631) üzenetére


Ligend
tag

Nekem is eléggé be van lassulva, de nem tudom, hogy a teljes újratelepítés megoldaná-e a problémát. Pár hete kerestem a CM alapú főzött ROM-okat, de nem találtam meg őket. Ha valakinek megvan a legutolsó stabil verzió, kérem, töltse fel valahová.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6633) kisguly válasza Ligend (#6632) üzenetére


kisguly
tag

Ha minden igaz:
http://data.hu/get/8791275/CM9.ZIP
http://data.hu/get/8791278/CM9.Z01
http://data.hu/get/8791286/CM9.Z02
Ebben elvileg minden benne van.
És itt is találsz leírást:
http://forum.kelzsoca.hu/androidfans/viewforum.php?f=242&sid=f08adce8beca5277bcfcfdeb4ca517fd

(#6634) karsany válasza szerzol (#6630) üzenetére


karsany
csendes tag

köszi. közben itt is vissza olvasgattam és úgy kapcsoltam ki h nem volt töltőn. így 2 nap után csak 15%-ot esett.

(#6635) kisguly válasza kisguly (#6633) üzenetére


kisguly
tag

Látom már 5-en leszedték. Sikerült?

[ Szerkesztve ]

(#6636) sztefan válasza kisguly (#6635) üzenetére


sztefan
csendes tag

Köszönöm!
Sikerült felpakolni, a sebesség jó lett, remélem így is marad.

(#6637) sztefan


sztefan
csendes tag

Nehezen talál GPS jelet,10-15 perc vagy még több.

(#6638) kisguly válasza sztefan (#6637) üzenetére


kisguly
tag

Mindig nehezen talál.

(#6639) Ligend válasza kisguly (#6635) üzenetére


Ligend
tag

Letöltöttem én is, de majd csak hétvégén állok neki a frissítésnek. A megosztásért ezúton is köszönet. :R

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6640) Upo válasza kisguly (#6635) üzenetére


Upo
addikt

Én is leszedtem, de csak hogy meglegyen. Nekem alaplapos lett, nem tudom még flash módba se tenni semmilyen máskor bevált allwinneres módszerrel.
Tényleg, ha valakinek van eladó alaplapja vagy törött/hiányos készüléke akkor érdekelne, írjon PM-et.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6641) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Sziasztok. Én lehet, hogy eladom a tabomat. Sajnos repedt a kijelzõ, de teljesen működő képes. Ha valaki érdekelne priviben írjon rám.

[ Szerkesztve ]

(#6642) Gstyler


Gstyler
senior tag

Nem tudom, h valaki járt-e így, de nekem a tab usb csatlakozója kezdi megadni magát. Mocorog a helyén és hol érintkezik hol pedig nem. Lehet ezzel valamit kezdeni vagy több pénzért néznek rá egy szervízben, mint amennyit ér az egész készülék? Köszönöm

(#6643) eax1650 válasza Gstyler (#6642) üzenetére


eax1650
aktív tag

Szia!
Nekem is jelentkezett, de nem bonyolult javítani ill. kicserélni. A keretben lévő csavarok kivétele után - volt itt már szó róla, képekkel is - kipattintható/levehető a hátlap. Itt elérhető az USB csatlakozó. Nekem csak újra forrasztani kellett, mert elengedett két láb. Ha nem tudsz otthon forrasztani, szerintem akár egy telefonos is megcsinálja.
Nagyon szeretem a masinát, bár már van újabb nevim is, de ez még nem ment nyugdíjba!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#6644) Rakman válasza Ligend (#6626) üzenetére


Rakman
tag

"A sys_txt.zip-ben található plugin.ini"
Ez a fájl hol található?
Én nem találom!
Köszi előre is!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rakman

(#6645) Ligend válasza Rakman (#6644) üzenetére


Ligend
tag

Az itt elérhető állományt másold be a
sdcard\Android\data\com.nng.igo.primong.hun10th\files\UX
könyvtárba az eszközön. Ha ez a könyvtár nem létezik, létre kell hozni.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6646) Rakman válasza Ligend (#6645) üzenetére


Rakman
tag

Köszönöm az infót!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rakman

(#6647) kisguly


kisguly
tag

Szép estét Mindenkinek!
Xtabon hogy tudom meg az imei számot?

(#6648) Ligend válasza kisguly (#6647) üzenetére


Ligend
tag

Itt egy tipp IMEI szám kiderítésére.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6649) kisguly válasza Ligend (#6648) üzenetére


kisguly
tag

Ez nem volt jó, viszont mással sikerült.

(#6650) pityke630328


pityke630328
újonc

Sziasztok fórumozók! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy kamionos barátom hozott egy x50 tabot, ami a bekapcsolásnál a logónál megállt. Csináltam rajta egy gyári szoftver frissítést, így műkködik maga a gép rendessen, viszont az igo nem csinálja meg a save mappát. Minden újraindításnál újra kell a beállításokat elvégezni. A Sygic truck-ot is próbáltam rátenni, mert a barátomnak inkább az kellene, de annál pedig azt írja ki, hogy nincs a memóriakártya engedélyezve. Ha valakinek van valami ötlete kérem, hogy írjon. Akár priviben is. Köszönöm a segítséget előre is. Az email címem: pityke63@gmail.com

(#6651) kisguly válasza pityke630328 (#6650) üzenetére


kisguly
tag

A Wayteq oldaláról töltsd le az ICS2 romot. Ott van a tárhely csere megoldás is. Ezután a memóriakártya lesz az alapértelmezett tárhely.

(#6652) pityke630328 válasza kisguly (#6651) üzenetére


pityke630328
újonc

Köszönöm a segítséget, jó lett.

(#6653) r66


r66
aktív tag

Hello, nincs meg esetleg valakinek a 'kelzsoca'-féle ROM? Sajnos már minden elérhetőség megszűnt...

(#6654) mandruga válasza r66 (#6653) üzenetére


mandruga
csendes tag

Ha még nem sikerült megszerezned, én anno le mentettem. Egy email címet ha küldesz, át küldöm azon csomagolva.

A címem: ideirod KUKAC citromail.hu

Üdvözlettel.

(#6655) r66 válasza mandruga (#6654) üzenetére


r66
aktív tag

Köszi, közben megoldódott.

(#6656) hz0917


hz0917
tag

Sziasztok!
A ragacsossá váló hátlapot milyen oldószerrel érdemes eltávolítani?
(Hátha még jár erre valaki)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.