Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Remus389 válasza exelsior1 (#247) üzenetére


Remus389
veterán

a kijelző felbontása, nem biztos hogy több áramot visz, tehát attól hogy nagyobb felbontású

szerintem a fényesség, illetve a méret és technológia(pl IPS vagy samoled ) többet számít

az alatta lévő GPU meg CPU se hinném hogy nagyon le lenne terhelve, vagy annyival jobban

lehet maga a GPU 5%-on pörög csak 2D-ben(a 3% helyett ), állítólag meg se kottyan egy korszerű mobil GPU -nak, egy fenyevekkel gyengébb is elvinne bár az jobban terhelodve

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#252) Remus389 válasza Remus389 (#251) üzenetére


Remus389
veterán

egy nexus s-ben levő egymagos 1 ghz proci és a powervr 540-esnek kell ugye 480*800 pixelt megmozgatni

egy xperia z-ben 1920*1080 pixelt kell megmozgatni, de megsincs tulterhelodve, hisz a quad core s4 illetve az adreno 320 fenyevekkel erősebb mint ami a nexus s -ben van, tehát nem hiszem hogy jobban le lenne terhelodve hisz brutalisabb a vas

tehát a full hd-hoz arányos a vas, nem leheli ki az a lelkét, ez tévhit

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#253) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A kinézete és a benne lévő vas nagyon komoly, de a többi... pf... rossz üzemdiő, TFT kijelző, és még rosszabb kamera és még ennél is rosszabb az ára...lol... kb a négy legfontosabb dolog, amiben szar... Ha ebben értelmes kijelző lenne és értelmes akksi, na meg a Sony képes lenne ráfaragni egy akadoztásmentes JB-t 8mert gyengébb gépekre is rátették már 2012-ben), akkor simán az év egyik meglepetése lenne, de ezt a konkurencia hát izé... szépen földbe fogja döngölni így.

[ Szerkesztve ]

(#254) Remus389 válasza ForRedGlory (#253) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem is jobb lesz a konkurrencia, LG, Samu

illetve a htc, sajnos nálunk nem kapható Full HD telefonjai is jobbak

tehát már le van nyomva a Sony

viszont nem sertodnek meg ha meglepne valaki egy xperia z-vel, ha nem is a legeslegjobb, de azért nagyon jó!

a kijelző is önmagában iszonyat szép lehet, oké melleraksz egy slcd2 -t lehet picit lemarad, attól még nagyon jó

az uzemido átlagos

a kamera pedig a legújabb technológia(tudtommal az sgs4 is ugyanezt kapja ), szerintem még nincs tökéletesre csiszolva a szoftverje, idő kérdése és a képek is javulnak majd

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#255) kelly416


kelly416
veterán

Gyerekek... a videó brutál jó, a marketingeseknek egy pacsi. A többi, hát hogy is mondjam, megcsinálta. Elsőként bemutatta, hogy lehet. De ennél többet nem érdemel. Ilyen üzemidővel csak igen-igen kevesen fogják megvenni. No meg a kamerát is ennyire elcseszni, kár volt kapkodni csak azért, hogy elmondhassák, ők voltak az elsők. Inkább lettek volna az okosok és amikor a többiek eldurrogtatták a patront, akkor kihozzák a telefonjukat úgy, hogy a hibák nagy részét korrigálták. Jobb aksi, szebb kijelző, finomabban beállított kamera, keskenyebb keret, okosabb ajtók, jobb anyaghasználat és nem zongoralakk pormágnes ujjlenyomat gyűjtő felület.

Továbbá sem a Defy, de még az Xperia GO sem unibody, pedig pont azok a strapák. Ez nem indokolja az egybeöntést. Csak az amorf gagyi akku, hogy minél pengébb legyen a teló. Ami amúgy ekkora méret mellé igen igen értelmetlen és csak sérülékenyebb lesz a masina. De valahogy el kell fogyjon, ha már legyártották.

(#256) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Durva, hogy az AMOLED kijelző mennyivel szebb, mint a többi :Y

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#257) S e t h


S e t h
nagyúr

Mi lehet az oka annak, hogy a gyártók egyre jobban erőltetik a cserélhetetlen akkumulátort?Nálam már a telefon kiválasztásánál tuti kizáró tényező, hogy ha egy ilyen telefont nézegetek, mivel még esélyem sincs arra, hogy nagyobb kapacitásúra cseréljem.
Kimondatlanul is az a szándék, hogy ha jelentős mértékben meggyengül az aksi, akkor vegyünk másik telefont?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258) istnag válasza buzus (#205) üzenetére


istnag
addikt

Nagyon naív vagy,ha azt hiszed,hogy bármely okostelefon többet bír...Nem akarlak elkeseriteni próbáld csak ki nyugodtan. Ha okostelefonkent hasznalod őket, a következő napnak,már nem indulsz neki töltő nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#259) FragMaster válasza dani3l (#248) üzenetére


FragMaster
addikt

Ezt már hallottuk egyszer egy éve aztán mi lett :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#260) exelsior1 válasza istnag (#258) üzenetére


exelsior1
senior tag

Elég az is ha vígan kibírja estig és nem este 6-kor kér enni már :S

Galaxy S10

(#261) Remus389 válasza S e t h (#257) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem abból indulnak ki hogy 2 évente úgyis lecsereli az ember, addig pedig elfogadható marad az akku (mondjuk a 4 óra kijelző lecsökken 2.5-3 órára )

addigra úgyis raunsz, tehát annyira nem gáz
és eladod olcsón veszel újat

de magyar embernek ez nem olyan jó, remélhetőleg a Galaxy s4 -nél nem kezdi el ezt a rossz szokást a Samsung és megmarad a cserélhető akksi, illetve a bővíthető memória is

nem is beszélve, jó ha cserélhető a hátlap, sérülés esetén

egyetlen előnye ennek hogy nem recseg ropog, egybe van (bár sgs3 nem nagyon ropog )

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#262) kelly416 válasza S e t h (#257) üzenetére


kelly416
veterán

Minden kicsi helyet kihasználnak, ezért amorf és sérülékeny akkukat tesznek a telefonokba. Emellett persze Neked is igazad van, de ezek az akkuk simán kibírnak két-három évet (hacsak nem használod extrém módon mondjuk mindig minimum körül) míg a legtöbb ilyen telefon nem éli ezt meg. Addigra kiöregszik.

(#263) Dominó85 válasza S e t h (#257) üzenetére


Dominó85
veterán

Nálam kizáró tényező, ha...

- nem cserélhető az aksi
- nincs microSD(HC, XC...) bővíthetőség
- kicsi az aksi
- xar a kijelző és a kamera
- aránytalanul agyonárazott a termék

Elvileg a nagy gyártóknak fel kéne mérni, hogy a fogyasztóknak mik az igényeik (elvileg). Érdekes módon a kínai tud olyan telót csinálni, ami...

- megfizethető
- hardveresen igenis korrekt
- 2 SIM-es (nagy gyártók csupa "szégyen mobillal", egy két kivétellel, de azok meg horribilis áron)
- IPS, QHD, THD kijelző
- nagy aksi (2500-3500mAh) és 2-3-4 napos üzemidő
- optimalizált oprendszer (lásd: UMI, tudom a Samsung és HTC is igyekszik)

Csak annyit mondok, hogy lassan meg kéne kérdezniük távol-keleti barátainkat, hogy miért csinálnak olyan telefont, ami több téren (de legfőképp árban) veri ezeket a jószágokat, amik a neves gyártók égisze alatt jönnek ki, mintha futószalagon f0snák ki őket (bármiféle fogyasztói igény felmérése nélkül). A mai világban már igencsak a 2 SIM felé kellene tendálódni, dehát a vadkapitalista kötsögöknek csak az számít, hogy 2 telefont vegyél egyszerre, rövid időre, mert úgyis jön a jobb. A természetes elavulást elősegítik mesterségesen és az amúgy anyagilag acélos népeket jól lehúzhassák még egy bőrrel. Nem pedig az, hogy olyat gyártsanak ami mondjuk a végfelhasználó igényeit a lehető legszélesebb ívben (akár 1db készülék személyében) lefedje.

Aki nem szereti a kemény szavaimat, annak ajánlom a Youtube-on fellelhető "Villanykörte összeesküvés" című igen jó kis filmet. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#264) Bog válasza Dominó85 (#263) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Baromira elég lesz a noname kínai márkák melletti istentiszteletből az Xperia Z fórumán tőled, köszönjük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#265) Remus389 válasza Dominó85 (#263) üzenetére


Remus389
veterán

reméljük a Galaxy s 4-ben nem fogunk csalódni és lesz benne mindaz amire vágysz (kivéve dual SIM, olcsosag )

abba mindent beleadnak szerintem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#266) Luperator


Luperator
tag

Az, hogy unibody a ház, egy olyan tényező, ami engem nem zavarna. Már csak azért sem, mert egyrészt ha szervizbe is vittem a telefont, ott nagyjából két hétről kezdték meg az alkudozást és ez még a régebbi időkben volt. Ha úgy vesszük, majd minden készüléket lehet két év garanciával vásárolni (normálissal) és ha azután történik vele valami, azt hiszem egy akkucseréért sem lehet a gyártót szidni, elvégre ezek zabálják az energiát a korábbi generációkhoz képest. Garancia alatt meg ingyen van. Szóval, végeredményben inkább jó, hogy egybe van szerelve, nincs mit elbarmolni.

Az Xperia T kijelzőjével kapcsolatos hasonlat meg látom egy embernek esett csak le. Szemből nézve ezzel a kijelzővel sincs semmi gond, mivelhogy a családban van egy T és marhára nem látszik rajta, hogy gagyi lenne.

(#267) blade zte válasza Dominó85 (#263) üzenetére


blade zte
őstag

Rossz helyen bár, de szívemböl beszélsz. :R
Már az a kárára megy az egésznek, hogy van x millió modeljük. De a vicc az ebben, hogy nem az ilyen funkciókban egyediek, mint pl. a 3d-s felszereltség, a teljes querty, az igazi ütésállóság, dupla érintöképernyö.
Sokszor van az egelyett, hogy van egy olcsó telefon, és mellé egy, amelyik jó sok pénzért kínálja az elöbbi tudást, csak 2 simmel. A sony meg szétszabdalta rendesen azt az 1-2 innovációt, ami jó lenne mindenbe: az középkategóriás xperia sola kapta meg a floating touch-t, a többit meg hagyták a fenébe, hogy csakis elvigye ezt valaki.

Kivehetetlen aksitól kezdve, a sd kártya helyének a hiányán át, a telefon dobozának majdnem teljes ürességéig minden arra megy, hogy nehogy véletlenül is kedved legyen 2 évnél tovább a telefonodként használni(addigra az akksi kisebb nagyobb eséllyel tropára is mehet. Tudom, hogy dizájn, meg hasonló, de ez csak duma. Fejlesszék ki, hogy illeszkedjenek össze az alkatrészek, hogy unybodynak nézzen ki. 200ezer forint? Ne nevetessetek, annyi lesz a ZTE nubia 5 titánium kiadása.

Oppo find 7 astro black

(#268) Roxbury válasza Luperator (#266) üzenetére


Roxbury
őstag

Akksira, töltőre 6 hónap garancia van.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#269) Luperator válasza Roxbury (#268) üzenetére


Luperator
tag

Az elég kellemetlen. :D Nem vagyok benne ezekben a dolgokban annyira mélyen, hogy erre találjak racionális választ. Lehet költségmegtakarító dolog egybeszerelni.

(#270) Roxbury válasza Luperator (#269) üzenetére


Roxbury
őstag

Mondjuk így, hogy egybe van lehet, hogy 2 év van rá amúgy. De 2012-ig ez volt minden telefonnál a gari idő az akksira és a tartozékokra.

Amúgy nagyon bejön a teló. Sony design a legszebb mostanában, bár S3-mam van de szerintem annál ez szebb.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#271) Luperator válasza Roxbury (#270) üzenetére


Luperator
tag

Szerintem készülék dizájnra a Sony a legjobb. Egyszerű, elegáns, letisztult formák. Bár nem fiatalos, inkább komoly, visszafogott. Olyan telefon, amit egy kávézóban bátran kiteszel az asztalra, nem szégyelled. (Főleg ha zsebben van) :D

Ez a garancia dolog érdekes. Bár garanciális szempontból nézve nehéz lehet bizonyítani, vajon a user tette e tönkre az akkut, ha lehet egyáltalán ilyet?!

[ Szerkesztve ]

(#272) blade zte válasza Luperator (#271) üzenetére


blade zte
őstag

Ha kiteszed az asztalra, 2 perc múlva nem lesz mit még szégyellni sem. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#273) crane75


crane75
senior tag

Számomra eldőlt: marad az Acro S.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#274) nismoka válasza ForRedGlory (#253) üzenetére


nismoka
addikt

Teljesen értelmes ez a kijelzõ, igaz hogy az amoled oldalról is jól látható de napfényben a sony display jobban látható. Van samum és sonym is, van elõnye és hátránya mindegyiknek, de egy telefomt szemböl szokás nézni és nem hátrány ha erös fényben, napos idöben is látszik. Az anyag minöség és design is a sony mellett szól.

(#275) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezen már nincs SE logo. Számíthatunk még ilyen logo-ra? Hogy van most ez?

(#276) istnag válasza nismoka (#274) üzenetére


istnag
addikt

Akkor azok tuti nem egy fenyeron mennek...

(#277) fury71 válasza nismoka (#274) üzenetére


fury71
aktív tag

Szerintem sem olyan rossza Sony TFT-je mint sokan gondolják, vagy látják.

Ha meg a SGS 4 ismét Pentile AMOLEDdel jön ki nem RGB-vel, akkor megint megy a fikázás, hogy ilyen meg olyan szemét a Samsung mert nem tud egy normális kijelző technológiát bele tenni a csúcs telefonjaiba. Ez volt tavaly az SIII-al is. Én mondom ne így legyen és tegyenek bele egy innovatív új kijelzőt.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#278) Dominó85 válasza Bog (#264) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem istenítem őket, csak birtokomban van egy olyan példány, amit ha összevetnék (akár anyagminőségben) egy hardveres részen közel azonos modellel, az üzemidőt, kijelző élességét és az egyéb igencsak el nem hanyagolható tényezőket, akkor a nagy gyártó készülékének értékelésénél az egyetlen nagyobb szám az ára lenne és nem kicsit. A G3 majdnem hozza az S2 szintjét, sajnálom ha ez bántja egyesek szemét.

A noname-ről meg csak annyit, hogy az itt imádott Sony, Samsung és egyéb készülékek mind 99% kínai alkatrészből vannak, szóval édes mindegy hogy milyen gravírt kapnak vagy hogy milyen fantázia névvel látták el őket. És addig amíg egy kínai telefon röhögve kibír 3 napot egy 2 magos architektúra és átlagosnál durvább használat mellett, nincsen miről beszélni.

Majd ha a piacvezető "agyon ajnározott" márkák és cégek nem csak a nagy számok törvényével dobálóznak (FullHD felbontás, azt közben gagyi TFT, ultraxar betekintési szögekkel, tényleg nyerő kombináció :U -> de persze ajánlott plecsnit azért kap, remélem érződik az irónia), hanem tényleg összeraknak valami olyat 150-200k-ért (amit a MI zsebünkből húznak ki), na akkor legyen ajánlott vagy különösen ajánlott, de ennyi negatívum mellett ezt a gépet én még csak a közép kategória élére se tenném.

A felső kategória, amit mindig meg kell fizetni, az ott kezdődik, hogy FullHD kijelző és minimum átlag feletti fényerő, színek, fekete=feket (és nem szürke), korrekt üzemidő és aksi (legalább 2 nap, ilyen SoC mellé minimum 2500-3000mAh aksi). Ha pedig a dizájnra és az éppen trendi minél vékonyabb (karcsúsított) telefon elérésére optimalizálódnak, akkor igenis az aksi lesz a gyenge pont, ha magas felbontású és sokat fogyasztó TFT-t pakolnak a burokba. A fenti Sony Z egy külsőre (szubjektív) szép telefon, megnyerő hardverrel egy nagyon mellé nyúlt FullHD TFT kijelzővel és a szégyen kategóriába tartozó üzemidővel. Ez nektek ajánlott?

Szinte az összes mobilarénás cikket elolvasom az elmúlt 2 évben, és olyan badarságok vannak a tesztképek alatt, hogy vagy az én szemem rossz, vagy itt van a gond és nem velem. Életem során kb 20 féle készülékkel lőttem el vagy 300k képet és a piros-kék túl színezett képre az van írva, hogy zajos... Az nem zaj, hanem rosszul kalibrált színkezelés. A zaj az, amikor a kép egészén egy szép szemcsés és a fent említettekkel ellentétben színekhez nem köthető jelenség áll fenn. De mindegy, ajánlgassátok csak ezt a telefont, de remélem a Sony-hoz is eljut az üzenetem, mert amit ezzel a telefonnal művelnek ennyiért, az rablás.

* Péter - 06302461862 *

(#279) Bog válasza Dominó85 (#278) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondtam, hogy légy boldog a kínai izéddel, és ne szemeteld ezzel tele ezt a fórumot (is). Látom, bazira nem sikerült megérteni, adok még egy esélyt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#280) vrgkrisztian válasza Remus389 (#218) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

a galaxy s már egy 3 éves telefon,egy (mai socokhoz képest)óriási fogyasztású soc-al...
szóval azóta már bőven feljődött az energiahasznosítás itt,csak most megint visszaestek...szóval jogosan vannak kiakadva....
szerintem meg még mindig fölösleges a 4 mag,a fullhd kijelző...... (főleg a 13megapixeles kamera,de ez tényleg csak marketing már) :K

(#281) krisztian112


krisztian112
senior tag

A reklám qva jó amikor 50-nel robogóval maga elé tartja a telefont XDXDXD Annak mi értelme? Meg a zebra előtt, és fülessel videót néz. WTF xd Ez egy átlagos felhasználást akarja tükrözni? xd

Huawei P10 lite

(#282) t.imi válasza matteo_szg (#21) üzenetére


t.imi
addikt

P84 kicsit erősen fogalmazott, de én meg tudom érteni egy ionnal a hónom alatt. Éjjel, fly üzemben merül 16-20%-ot 00.00-tól reggel 6-ig.
Ha úgy akarom használni, mint a note-t anno, jó ha du 3-ig talpon marad. 20 perc 3g net leszed majd 20%-ot.

Nagyon szép a Z, mint minden sony tel szerintem, de ha nem akarsz töltőért rohangászni, akkor szinte csak telefonként használhatod, akkor meg mi értelme van?

Kicsit a parasztvakitás felé megy a droid piac. Nem optimalizálunk, csak + magokat, ramot állitunk csatarendbe és de jók vagyunk.
Ha rendesen megirná minden gyártó az oprendszert, fölösleges lenne 4,6 mag, lassan 2ghz órajel.
Nem volt almám, csak próbáltam, de sokan röhögnek rajta, hogy csak 1 ghz proc van, mégis olyan folyamatos, mint egy 2 magos droid.

Ettől függetlenül gyönyörű darab.

(#283) Tuz


Tuz
tag

A kijelzőn fólia van ? (nem mintha lényeges lenne csak kíváncsi vagyok mert én úgy láttam.) :)

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#284) kbencee


kbencee
aktív tag

Drága, gyenge akku, fakó kijelző, ezt valahogy most elrontotta a Sony :(
S3-nak mennyivel szebb a képe, mint ennek.

(#285) Luperator válasza kbencee (#284) üzenetére


Luperator
tag

[link]

Korábban linkeltem, Xperia T, ugyanez a fakó kijelző, személyes élmény alapján semmit nem látsz ebből. De az AMOLED itt is kitűnik.

(#286) nismoka válasza kbencee (#284) üzenetére


nismoka
addikt

Mennyivel szebb? Vagy csak túlszaturáltabb? Persze a betekintési szöge és a fekete az vitát kizáróan jobb.

(#287) Danny750 válasza kbencee (#284) üzenetére


Danny750
őstag

Ezt a képek nem adják ám vissza teljesen..............S3-om színeit nem nehéz visszaadniuk a fényképeknek ,mivel alig van fényereje... :K
Sony+ips kijelzők a nagyobb fényerő miatt is fakóbbnak tűnnek a valóságnál!! (amoled feketéi nagyon jók ,de fehérben a samu kijelzői nagyon gyengék+a színeknek sincs sok köze a valósághoz)
A készülék jól sikerült ,kivéve a kamerát és a gyenge optimalizációt!! (azért ilyen soc-al sehol nem laggolhatna még full hd felbontással sem........, sztem egy apex/nova launcherrel nem lenne ilyen probléma)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#288) exelsior1 válasza Danny750 (#287) üzenetére


exelsior1
senior tag

A Note 2 sokat javult. A Színei szinte mint egy IPS-nek, a fényerő is kb 30%-al nagyobb mint az S3-nál. De nem is kell több. Az amoledek fele akkora fényerővel tudnak jobb olvashatóságot nyíjtani napfényben, mert a hatalmas fényerő semmit sem ér, ha a tükröződik a kijelző. Nézzetek meg egy Optimus 4X-et. 700+ nites kijelző ami miatt a fekete az nemhogy sötét, hanem világos szürke és mégis a 330 nites Glaaxy S3 sokkal jobban látható napfényben. A Note 2-nél mondjuk jobb az S3 (egy O4X-et még így is megesz reggelire), mivel a tollnak kellett az extra digitizer ami jobban tökröződik.

Galaxy S10

(#289) tome.jr


tome.jr
addikt

A gyenge kamera, a még gyengébb üzemidő, és a néhol akadozó működés fényében érdekes az ajánlott plecsni.

Az íráshoz meg annyit, hogy a "tök jellemző" és "nem akarja magát tökönszúrni" kifejezések nem biztos, hogy beleillenek egy szakmai cikkbe.

(#290) darvinya válasza exelsior1 (#288) üzenetére


darvinya
titán

„A Note 2 sokat javult. A Színei szinte mint egy IPS-nek, a fényerő is kb 30%-al nagyobb mint az S3-nál.”

„A Note 2-nél mondjuk jobb az S3…”

Most akkor melyik az igaz?

Amúgy nyáron volt esetem S3 vs (SE)NeoV.(úgy, hogy nem egy kategória a 2)
S3 szép kék volt a kijelző verőfényes nappal a 7-es buszon full fényerővel és mégsem láttunk semmit a szövegből ami 22-es méretű és fehér volt.
Ugyanazt nézve NeoV-n automatta fényerőn 80%-os max-al és lám eltudtuk olvasni könnyedén, még a méretet is kezdtünk csökkenteni egészen 13-ig.
Utána kezdet elmosódni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#291) Prof01


Prof01
veterán

Gyönyörű a dizájn, pozitívum a vízállóság, de a TFT kijelző, a gyengécske akksi és a nem túl jó kamera miatt nem hinném, hogy sokáig fog tartani a sikere... főleg ezen 180-200k körüli áron.
Meglepődtem az ajánlott plecsnin is. Max. egy tetszettre számítottam. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#292) Danny750 válasza darvinya (#290) üzenetére


Danny750
őstag

Ez így van, az s3 és note2 kijelzője is nagyon gázos..........note1 képe lényegesen jobban olvasható! :Y
Még zárt helységben is nagyon tökröződik/elszineződik az s3/Note2 kijelzője......................

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#293) ForRedGlory válasza Danny750 (#292) üzenetére


ForRedGlory
félisten

B@szki, ha hülyeséget tudsz csak írni, akkor meg se szólalj :W elszíneződik, OMG, nagyon kész vagy :W :W :W Jobban olvasható, fail...

[ Szerkesztve ]

(#294) Danny750 válasza ForRedGlory (#293) üzenetére


Danny750
őstag

igen??? azért mert te sgs fan vagy ,attól én még így látom!! Te meg nyalogasd csak meg a samudat, ha ennyire szereted! :R
(furcsa módon a htc és a nokia amoled paneljein van normális fehér+megfelelő fényerő............)
Ajánlom neked ,hogy használj egyszerre one x-et, xperia ion-t és egy s3-at napsütésben..........
SGS 3 vásárlásán én is törtem annó a fejem, de az a kijelző+anyaghasználat szánalmasan gyenge....

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#295) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Szánalmas, hogy a kommentelők fele véleményt mondd egy olyan készülékről, amit csak monitoron keresztül láttak. Ne ezt a tesztet fikázzátok, hanem csináljatok sajátot és rakjátok fel oda, ahova szeretnétek, ha ekkora szakértők vagytok.

A pecsét a mobilarénás srácok véleményét fejezi ki, nem a tiédet! Ha nem tetszik, ne olvasd!
Olyan ez, mint amikor a kocsmában meccs közben mindenkiből hirtelen szakkommentátor lesz.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#296) ForRedGlory válasza Danny750 (#294) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Rossz a szemed, ennyi az egész, plusz elvakult vagy. Ekkora baromságot ember nem mondott még a PH-n, mint amit képes voltál leírni. Na de hagyjuk, mert a végén még kitiltatom magam, pedig az ilyen hülyeségeket írókat kéne kipakolni, mert csak a flamet keltik. Szerintem inkább olvasgass egy kis gsmarenat, engadgetet és egyéb oldalakat is, mielőtt a szemedre hagyatkozol. Téma részemről lezárva.

(#297) Danny750: Akkor kérdezzük meg: Ki szerint tükröződik és mosódik el a kijelző Note 2-n? Csak egy meber erősítse meg kedves Dani kolléga állítását és akkor nyilvánosan fogok bocsánatot kérni.

[ Szerkesztve ]

(#297) Danny750 válasza ForRedGlory (#296) üzenetére


Danny750
őstag

persze-persze..... :R
és még én vagyok elvakult??
gsmarena-t rendszeresen olvasom.......
mivan??? ne a szememre hagyatkozzak?? miért te nem a szemeddel nézed a kijelzőt??
sztem is hagyjuk, mert ha te nem a szemeddel állapítod meg ,hogy melyik kijelző a jobb az a te bajod............ :DDD
Egy szóval nem írtam ,hogy elmosódna..............viszont tükröződni tükröződik :K
Darvinya kolléga pl...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#298) exelsior1 válasza darvinya (#290) üzenetére


exelsior1
senior tag

A Note 2 színei és képe sokkal jobb mint az S3-é. Aztán áttértem a napfényben való olvashatóságra ami az S3-ban jobb. Ez az egy dolog.

Galaxy S10

(#299) tome.jr


tome.jr
addikt

Szánalmas, hogy valaki nem tudja felfogni, a cikket olvasónak lehet eltérő a véleménye a cikk megírójától.

Szánalmas érv, hogy ha valami nem tetszik akkor csinálj jobbat és fogd be a szád. Ezért van kommentelésre lehetőség, hogy mindenki hozzá tudjon szólni a cikkhez. Nem csak éljenezni lehet. Meg egyébként is szólásszabadság van vagy mifene.

Szánalmas indokolás, hogyha valami valakinek nem tetszik az ne olvassa el. Mégis hogyan lehet véleményt alkotni elolvasás nélkül?

Inkább a megmondóemberekből kellene kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#300) Danny750


Danny750
őstag

Akinek a túlszaturált/természetellenes színek tetszenek mélyfeketével megspékelve ,annak elhiszem hogy a Samoled tetszik, viszont aki a szikrázó fehéret és a természetes színeket kedveli annak az ips és az slcd jobb választás.............. :R
Részemről End Off! :K

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.