Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) exelsior1 válasza zoty0 (#850) üzenetére


exelsior1
senior tag

Most épp hibaüzenet van. Sebaj, reméljük akik elég gyorsak és szerencsések voltak, megkapják :D Rémes, hogy még nem hívtak, mást meg igen, megbolondulok hétfőig, úgy hogy még azért nem biztos, hogy sikerül-e :D Utána meg márc 1-ig amikorra ki van írva a szállítás (mondjuk, amikor rendeltem még 26-a volt), de gondolom negy a kereslet ilyen árak mellett LOL

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#852) exelsior1 válasza exelsior1 (#851) üzenetére


exelsior1
senior tag

Most hívtak, kedden átvehetem 4400-ért LOL LOL LOL :Y Ez de szép nap :D

Galaxy S10

(#853) zoty0 válasza exelsior1 (#852) üzenetére


zoty0
tag

Gratula :)
Azt hiszem megkeresem a párnám és sírok egyet :)
Remélem vissza teszik és még ott is rossz ár lesz bent :)
EDIT: 5mp-ként nyomom az újratöltés gombot a honlapjukon O_O
+nem elírtad 44000-ért?

[ Szerkesztve ]

cs go

(#854) exelsior1 válasza zoty0 (#853) üzenetére


exelsior1
senior tag

Egy pillanatig sem hittem benne, de hát néha lehet szerencse. Am, neked nagy részvét, tapasztalatból tudom milyen bosszantó lecsúszni egy ennyire jó valamiről. De biztos lesz még. Mondjuk, még midig meglephetnek az átvételkor, de már van adategyeztetést megerősítő "szállításra vár" üzenet is, szal innentől ez már nyert ügy. (remélem), az is jó, hogy végül keddet ajánlottak péntek helyett amit korábban küldtek, szal nem kell sokat várni. Mondjuk, keddig is megbolondulok :D Kíváncsi vagyok , mennyi extrát nyújt a One X-emhez képest.

Galaxy S10

(#855) Szombó válasza exelsior1 (#852) üzenetére


Szombó
senior tag

Az enyém is szállításra vár. A t-s lány szerint kedd de. megkapom 44.000.-ért. :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#856) Gergi


Gergi
aktív tag

De jó nektek! Nekem még nem szóltak vissza. (ma 11kor rendeltem és 28-át írnak várható kiszállításra).

(#857) exelsior1 válasza Szombó (#855) üzenetére


exelsior1
senior tag

Mint egy álom, csak fel ne keljünk LOL

Galaxy S10

(#858) Szombó válasza exelsior1 (#857) üzenetére


Szombó
senior tag

Kedden valóra válik az álmunk.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#859) exelsior1 válasza Gergi (#856) üzenetére


exelsior1
senior tag

Én tegnap este rendeltem, így is épp, hogy most 15-után hívtak, szal vszeg te már hétfőn kapsz hívást . (reméljük addigra nem az lesz a szöveg, ohgy elnzését de vissza kell mondanunk a rendelést mert hiba történt:S) De vszeg sima ügy lesz, csak többet kell várni, de a jóért megéri

Galaxy S10

(#860) zoty0 válasza exelsior1 (#857) üzenetére


zoty0
tag

Az is lehet valamilyen spéci (rejtet/titkos) nyeremény játék volt az első xy figyelmes vásárlóig.
M1. Most már én várom Keddet ha, már így alakult nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!!!! :)

cs go

(#861) exelsior1 válasza zoty0 (#860) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, ha tegnap este nem nézek véletlenül bele a fórumba észre sem veszem és vszeg ezzel mindenki így van, kivéve rhyme87 aki először küldött figyelmeztetést a mennyei árról, szóval, hatalmas köszönöet neki ezúton is, hogy sokunk vszeg kedden nagyon boldog és elégedett lesz a világgal egy kis ideig :D

Galaxy S10

(#862) Wa2x_ válasza exelsior1 (#859) üzenetére


Wa2x_
veterán

Bazz.. a mákos formád most olvastam :P ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#863) Szombó válasza exelsior1 (#859) üzenetére


Szombó
senior tag

Én először két évre rendeltem. Már megvolt a keddi szállítás, de gondoltam én is ki próbából, megrendeltem AKCIÓSAN. Félóra múlva visszahívtak hogy törölték a kétévest 133.000-Ft-ost, és szállításra vár az egyéves AKCIÓS. :)) Rá 10 percre hiba az oldalon. Húúúúúúúúúúúúúú,de mák. Csak legyen így!!!

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#864) exelsior1 válasza Szombó (#863) üzenetére


exelsior1
senior tag

LOL, remek döntés. Am, mondták is, hogy AKCIÓS? :D

Galaxy S10

(#865) Szombó válasza exelsior1 (#861) üzenetére


Szombó
senior tag

Egyet értek veled! Én is itt olvastam.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#866) Szombó válasza exelsior1 (#864) üzenetére


Szombó
senior tag

Nem mondták. De szerintem egyet ért velem mindenki hogy ez így NAGYON AKCIÓS! :DD

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#867) zoty0


zoty0
tag

Hüp Hüp
Elérhető az oldal és már nem 44e Huf :(
már látom az új aláírásomat: (aku...)Elégedetlen sxz tulajt kerestetik :))

[ Szerkesztve ]

cs go

(#868) FragMaster


FragMaster
addikt

Dominóval is hibázhattak volna :) Bár akinek amúgy is van előfizetése az most jól járt.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#869) Begi válasza FragMaster (#868) üzenetére


Begi
senior tag

Ahogy néztem csak új előfizunál működött az AKCIÓ:).
Én 12 körül rendeltem, még sajnos nem hívtak, bár 4-re kértem a kiszállítást.
Reménykedem.:)

(#870) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Aztarohadt visszaolvastam majd 100 hsz-t, ez tényleg komoly volt? És aki annyiért rendelte (44k) meg is kapja annyiért? Én kajak lesz.pnám magam akkor :DDD ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#871) Otisz válasza SkyS1gn (#870) üzenetére


Otisz
őstag

:DDD

Akiknek sikerült megrendelni, azok megkapják.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#872) Wa2x_ válasza SkyS1gn (#870) üzenetére


Wa2x_
veterán

:DDD ez nagyon kemény.. szééétmegyek! :W

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#873) FragMaster válasza Begi (#869) üzenetére


FragMaster
addikt

Láttam már tegnap, meglévő előfizuval meg sem tudtam volna nézni mert hál isten nincs :D Baromi jó ár volt, de magamnak semmiképp se, 5400 Ft-ot nem beszélek le havonta.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#874) exelsior1 válasza FragMaster (#873) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem van egy mozaik xx-sm náluk, nem hűséges vígan vettem meg picit drágább elofizuval, mert ugy is megéri 44 ezerért. Most már 154 az kicsit sok lenne. Ha meglesz kedden 44-ert abból tuti orgazmus lesz ott helyben Lol

Galaxy S10

(#875) Begi válasza exelsior1 (#874) üzenetére


Begi
senior tag

Nekem eddig is hasonló előfizum volt. ( MédiaMánia S )
Egyedül a számváltozás zavar, mert nagyon jó számom volt és már 1x éve azt használtam, de hát ennyiért ezt is elviselem. Ja és az hogy csak 1 év hűség, az nagyon tuti.
Tényleg lehet olyat T-nél, hogy meglévő kártyát "befagyasztasz", azaz nem fizetsz elő rá, de nem is használod, mégis megmarad a szám?

(#876) zermi


zermi
aktív tag

Sajna a hűség időm még tart így nem tudtam volna lecsapni erre a kedvező lehetőségre. Remélem aki ílyen olcsón megrendelte az meg is kapja azon az áron.
Dominósan vettem, annak sajnos nem tévesztették el az árát.
A mai napon meghozta a futár, melóban nem negyon van időm vele foglalkozni, majd este mikor haza érek illetve a hétvégén.
Mi van a dobozban:
- töltőfej,
- USB kábel,
- füles, + pótfejek
- papírok és ennyi.

És kaptam ajándékba egy hangszórót.

Bővebben majd a hétvégén, most rohanok a vonathoz.

[ Szerkesztve ]

(#877) Szombó válasza zermi (#876) üzenetére


Szombó
senior tag

Memória kártya nincs benne? Mert egyes országokban adnak hozzá 32GB-osat.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#878) Otisz válasza Szombó (#877) üzenetére


Otisz
őstag

:(

(OO[IIII][IIII]OO)

(#879) SkyS1gn válasza Otisz (#878) üzenetére


SkyS1gn
félisten

deszar már, hogy mindent kispórolnak...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#880) Švejk


Švejk
őstag

De lehet hogy a dummy telefon volt ennyi :DD
Azóta javították, kártyásan 160 pénz... :(

(#881) FragMaster válasza Švejk (#880) üzenetére


FragMaster
addikt

Kártyásan eddig is annyi volt.

Szerk.: kár volt beleélni amúgy magatokat a tartozékáradatba. UK-ben se adnak semmi ilyen extrát, majd pont itt :D

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#882) kyru74


kyru74
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap én is véletlenül tévedtem ide és akkor olvastam rhyme87 fórum társunk észrevételét és próba képen én is megrendeltem jó áron meg is kaptam az emailt a rendelésről csak most várok hogy (Munkatársunk hamarosan keresni fogja Önt) addig meg para hogy mikor hívnak és mit mondanak majd a rendelésről.
Ha még is sikerül a rendelés akkor köszönöm rhyme87 az infót. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#883) Deck


Deck
titán

Amint megvan már valakinek a telefon írjon majd tapasztalatokat. :R

PS5

(#884) Švejk válasza FragMaster (#881) üzenetére


Švejk
őstag

110 volt kártyásan, ha jól emlékszem :U

(#885) FragMaster válasza Švejk (#884) üzenetére


FragMaster
addikt

Tegnap néztem. Gondolom előtte se volt ilyen mert annak is lett volna egy fajta visszhangja :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#886) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én még mindig tök feleslegesnek tartom telefonba a full HD kijelzőt, de azért megnézném ezt a displayt ugyanebben a felbontásban, Super AMOLED technológiával.
Baz, a desktop monitorom sem Full HD, nemhogy a telefonom kijelzője...és mégis teljesen elégedett vagyok vele. Tabletekben még van is értelme a dolognak, de egy 5"-es telefonba...
A pixelsűrűség témához még annyit, hogy sok múlik azon, milyen az élsimítás.
Samsungokban pl. nagyon ótvar, pedig egy WVGA kijelzőn is simán el lehet tüntetni élsimítással a pixeleket.
Én teljesen elégedett vagyok a Galaxy Advance-em pixelsűrűségével.

(#887) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Kezd beindulni a topic :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#888) rhyme87 válasza kyru74 (#882) üzenetére


rhyme87
csendes tag

Örülök,hogy végre én is tudtam segíteni és nem csak felhasználtam a hasznos infokat :)
Még arra leszek kíváncsi hogy most a T tényleg kispórolta a fülest is a csomagból? Mert az pofátlanság lenne. Mondjuk ennyi pénzért elnézem na...

(#889) exelsior1 válasza rhyme87 (#888) üzenetére


exelsior1
senior tag

Lol. Ám ja töltő adatkabel van csak írva de azért ciki lenne. Ám mobilarenás tesztben 32 gigás memkártya ill dokkolo is volt a csomagban, bár adná mindezt T is

Galaxy S10

(#890) Danny750 válasza rhyme87 (#888) üzenetére


Danny750
őstag

Ma hajnalban rendeltem meg, de sajna mèg nem hívtak! Remélem hétfőn felkeresnek..

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#891) Deck válasza SkyS1gn (#887) üzenetére


Deck
titán

Igen, kezd :D Néztem XDA-n van már ROOT, de csak nyitott bootloaderhez :( Remélem hamarosan követi a zátra is a ROOT.

PS5

(#892) SkyS1gn válasza Deck (#891) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én ha majd be is nevezek nyár felé a telefonra, függetlent akarok, nem akarok úgy szívni mint most az Arc-al hogy nemtudom nyitni a bootloadert egy kis OC-hoz ha majd kevés lenne a Z erőben :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#893) Proti20


Proti20
csendes tag

Sziasztok, Nekem ma reggel érkezett meg a Z, HTC Sensation-ról váltottam, az első benyomás nagyon pozitív, a gép villámgyors, a kijelzőjével sincs semmi problémám, nekem tökéletesen megfelel, sőt. Elég nagy tepsi de meg lehet szokni, igen gyűjti rendesen az ujjlenyomatokat, de le*zarom. Akku időről nem tudok nyilatkozni, egész nap nyúztam, közben USB-n töltöttem. A gyári walkman zenelejátszó egész jól szól, bár én a gyári fülessel nem vagyok megelégedve, helyette Sennheiser CX-500-at használok, az bika. Szerencsére az első 50-ben benne voltam, így kaptam hozzá kis gömbhangládát is, az meglepően hangosan és szépen szól. Aki kíváncsi még valamire az ne habozzék, szivesen válaszolok! :DD

(#894) Deck válasza Proti20 (#893) üzenetére


Deck
titán

Gratulálok hozzá! Érdekel minden amit eltudsz még mondani ezeken kívül is. Amiket kérdezni akartam azokról írtál. Nagyon nagy a készülék? Hátlap akkor tényleg nagyon gyüjti az ujjlenyomatot. Kijelző tényleg olyan halvány, gyenge mint ahogy a tesztben is írják? Betekintési szögek stb. Lehet másik launcherrel jobb lenne mint a gyárival.

PS5

(#895) SkyS1gn válasza Proti20 (#893) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezért kéne nekem fehérben, ujjlenyomatok miatt :P Meg szexibb ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#896) ground89


ground89
csendes tag

Haza èrtem kèzben a Z.
Tènyleg nagy, de egyszerűen fantasztikus.
Olvastam, h írtak már a telefonról és ha valakinek lenne kérdése az írjon nyugodtan, próbálok válaszolni minden kérdésre.

(#897) Wa2x_ válasza ground89 (#896) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ideje frissíteni az aláírásod ;)

Pár tesztfotót én szívesen megnéznék (nappal, éjszaka, makró).

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#898) Deck válasza ground89 (#896) üzenetére


Deck
titán

Élmény beszámolót írj. Hátlap, kijelző milyen? Fakó tényleg? Betekintési szögek? Mesélj :)

PS5

(#899) zermi válasza Szombó (#877) üzenetére


zermi
aktív tag

Sajna mem kártya nincs hozzá.

(#900) Szombó válasza ground89 (#896) üzenetére


Szombó
senior tag

Gratula hozzá. Megnézted microsd foglalatot nincs benne kártya?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.