Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) nexion218 válasza Smiro (#29000) üzenetére


nexion218
tag

Én a Nokia HERE Androidos verzióját használom, mindig offline (tehát csak műhold), teljesen tökéletes. Esetleg próbáld ki más programmal (pl.: HERE), ha azzal OK, akkor szoftveres a probléma, mivel ugye új a gép, tehát nem volt leejtve, bütykölve stb. Ha meg azzal sem jó, akkor gari, az a legbiztosabb.

Nem vagyok nagy "guru", de ahogy elnézem, minden telefonnak volt már mindenféle baja, valakinek ez nem jó, valakinek az nem jó, vki utálja a Lolli-t, mert fos meg melegszik és a KitKat jobb volt, én a KitKat-tól sírógörcsöt kaptam és imádom a Lollit... Hacsak nincs vmi őrült hardveres gebasz, akkor 99%-ban szoftveres probléma okozza az androidok baját szerintem. Lehet nem is a konkrét app (nálad ugye a Sygic), hanem egy másik, ami a telefonon van és "összeveszik" az újonnan felrakottal...

[ Szerkesztve ]

(#29002) lmisi válasza Smiro (#29000) üzenetére


lmisi
senior tag

Újraindítás ellenőriz, ha még utána sem jó szervíz.
Nekem 5.1 alatt 5 hónap után 1szer jött előő, de lehet már az én készülékem is öregszik (2+ éves)

(#29003) harry3 válasza Smiro (#29000) üzenetére


harry3
őstag

Szerintem ezzel teszteld. Ha probléma van, akkor ajánlanék egy resetet, és újra leellenőrizném. Ha ezután sem jó, akkor valószínű, hogy hardveres a hiba.

(#29004) nexion218 válasza harry3 (#29003) üzenetére


nexion218
tag

Mondjuk lakásból próbáltam, mert lusta voltam kimenni (:) ), de a GPS Test nem hajlandó a 23 érzékelt műhold egyikéhez sem csatlakozni, a HERE Maps meg kb. 5 másodperc alatt lövi be a pozíciót... Ez mitől lehet?

(#29005) M_AND_Ms válasza nexion218 (#29004) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Azért csak menj ki a szabad ég alá és adjál neki netet is, ugyanis akkor a műholdak adatait onnét szedi le, ami meggyorsítja az egyes holdakhoz való kapcsolódást.
Alapból nincs ilyen hibája a Z-nek. Nekem bárhol, bármikor szinte azonnal működik, akármilyen program is várja a jelet.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29006) nexion218 válasza M_AND_Ms (#29005) üzenetére


nexion218
tag

Nekem sincs bajom a telefonnal/GPS-szel, nem is azért írtam. Csak kíváncsiságból gondoltam kipróbálom a "hivatásos" tersztelő progit és meglepett, hogy besült egy ingyenes navigációs alkalmazáshoz képest... Pedig pont azt vártam volna, hogy a lakás miatt a navi program esélytelen és esetleg a teszter lát vmi halvány jelet.

(#29007) M_AND_Ms válasza nexion218 (#29006) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Annyi, hogy a különböző alkalmazások, mind ugyanazt a belső szabványos felületet használják a gps vevő elérésére és nem önállóan érik el azt. Nem is tudnák a sokféle hardvert lekövetni a fejlesztők.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29008) Smiro


Smiro
senior tag

Mindenkinek köszönöm! Tesztet mindjárt futtatom. Sygic programot használtam az előző telefonom 2 évig. Most az új telefonra megvettem a teljes programot, és teljesen rossz, kilép a programból is. Ráadásul megvettem egy évre a traffi kiegészítőt is, teljesen rossz az is. Vidéken semmit nem mutat, Pesten egy helyen, az Üllőin. Marha nehéz lehet felmásolni az adatbázist. Az új Z meg szétégeti a kezem, fülem basszus.

[ Szerkesztve ]

(#29009) Jumapili válasza Smiro (#29008) üzenetére


Jumapili
tag

Szintén Sygic-et használok és jól működik.A Clean Master után nincs (vagy nem volt valamikor) GPS, ilyenkor ki és bekapcsolás, utána rendben megy.

(#29010) wody21 válasza HD5570 (#28995) üzenetére


wody21
tag

Nem semmi munka, az elsők között szeretném tesztelni! Kitartás, és hajrá. :)

(#29011) HD5570 válasza wody21 (#29010) üzenetére


HD5570
aktív tag

Köszönjük.Munka már nagyon nincs vele,várunk csak hogy javítsa a forrásban a kamerát a Cyanogenmod csapat de sajnos elég lassan megy a fejlesztés.Konkrétan január 22.-én volt a legutolsó build,azóta semmi.A többi telefont meg napi szenten foltozgatják.Nem lenne túl szerencsés ha leállítanák a fejlesztést így,majdnem kész állapotban.Reménykedünk.

[itt] lehet követni,hogy jön-e új build

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#29012) Urna válasza HD5570 (#29011) üzenetére


Urna
tag

Tapasztaltál jelentősebb készenléti üzemidő javulást a 6.0 alatt?

S10 + Galaxy Watch 3

(#29013) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Esetleg Z1-re nem fog készülni? :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29014) HD5570 válasza Urna (#29012) üzenetére


HD5570
aktív tag

Készenlétit javulást igen,de nem tudom hogy ez annak tudható-e be,hogy nincs belakva a rendszer.Hosszabb ideig nem tudtam tesztelni,mert használom a kamerát napi szinten

dilajoska1(ha nekem szólt a kérdésed)

Ugyan úgy el lehet készíteni Z1-re,viszont akkor a 0-ról kell újraírni a scriptet,mert teljesen más a chipset a mint a Z-ben.Még mintának sem lenne jó.

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#29015) dilajoska1 válasza HD5570 (#29014) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen azt tudom de jólenne :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29016) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Valaki mondja meg, hol lehet kapni a kis gumi tömítést a töltő fedélre mert elszakadt leesett és nem záródik be a töltőfedelem :( :F

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#29017) McSpy válasza .Benett (#29016) üzenetére


McSpy
őstag

Ebay,vagy itt

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29018) .Benett válasza McSpy (#29017) üzenetére


.Benett
tag

Ohhh ez nagyon jó ! :R

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#29019) McSpy válasza HD5570 (#29014) üzenetére


McSpy
őstag

Én ma tettem fel Motorola Droid 4/XT912-re,és gyorsba ment minden a camera is

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29020) HD5570 válasza McSpy (#29019) üzenetére


HD5570
aktív tag

Viszont Z-re valamiért nagyon nem akarják fixálni a device tree-t a CM-es srácok.Még mindig nem frissítették,lehet nem is fogják.Ha így lesz,akkor megpróbálkozok egy CM12.1-et zárt bl-re fordítani.

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#29021) kaszaf válasza HD5570 (#29020) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Hát nem tudom de az én telefonom "nem kompatibilis" a CM verziókkal. Többel próbáltam de mindnek problémái vannak. Legutóbbi 12.1 nightly pl. 2 nap után elkezdte nem látni a simet. Ráadásul a wifi sem működött a lakás azon részén ahol a gyárival simán volt térerő.

Korábbi verziókkal is ez volt a helyzet (stable romokkal is).

Pedig tetszik de így csak kínlódás nekem.

Senkit nem akarok elriasztani lehet csak nekem nincs szerencsém.

[ Szerkesztve ]

(#29022) McSpy válasza kaszaf (#29021) üzenetére


McSpy
őstag

Próbáld meg a Mokee-t

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29023) kaszaf válasza McSpy (#29022) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Adok neki egy esélyt.
Szíven ütött, hogy a gapps-t csak twrp-vel lehet feltenni. Kb. 2 hete még simán felment a cm recovery-ből.

(#29024) lacus83


lacus83
senior tag

Sziasztok!

Aki megoldja a problémámat vendégem egy sörre
A történet a következő.
Asszony összetörte a Sony Z c6603 telefonja érintőjét.
Az alkatrész csere közben sajnos repedt a kijelző.
Problem solved,érintő csere lett kijelzővel.
A két egység egyben lett cserélve.
Össze lett rakva a cucc,azóta nem lép felsorolt hálózatra a kêszülék.
Sim kódot elfogad, feloldja de nem lép fel.
Hálózat keresés lezajlik, látja telekom 3g illetve lte is.
Rákattintva fut a regisztálás de hibával ledob

Nem igazán értek ehez a telefont sem én javítottam.
Mit tudunk tenni?
Az asszony már lelki traumás én pedig lassan idegbeteg mivel nem jutunk 1 ről kettőre.
Gar még lenne de igy javitás után kétlem hogy megcsinálnák.
Gyári alap vissza állítás megvolt.
Más simemmel is ugyan ez a helyzet.
Telekom függő,wifi megy de gondolom az külön antenna

Antenna lett rendelve ami úton van ebayes.
Sok idő eltelt már igy is,de itt most nem ez az egyhónap szopó ág a lényeg hanem hogy félünk kuka a telefon.
Akinek van ötlete és nem fél megosztani azt nagyon megköszönöm, a sörre pedig utalom a zsét

Üdv
Egy sokat halgattó már mindennapi veszekedésekbe beleőszülő férfi társadalom tagja.
Asszony kinyir ha ebből nem lesz telefon
:Y

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#29025) nexion218 válasza lacus83 (#29024) üzenetére


nexion218
tag

Vadássz neki egy működő használtat, majd sutyiban húzz át minden adatot és beállítást. :D Sztem lassan olcsóbbért kapsz egy komplett használtat, mint a sok alkatrész meg a posta... Vmi kisebb sörmanufaktúra szűretlen vagy barna sörét szeretném, thx. ;)

(Amúgy máskor meg érdemes a garit megpróbálni. Legrosszabb esetben visszadobják és megmondják mennyiért csinálják meg. )

(#29026) valamioliver


valamioliver
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van egy Xperia Z-m és nem kapcsol be rendesen. Bekapcsol Sony logo minden más és mikor előjön az a kettő "táncoló" vonal (ilyen kis animáció) Lefagy és újraindul folyamatosanm megállás nálkül. Próbáltam újra rakni Sony PC Companional, Flashtoolal több ROM-ot is ráraktam de semmi. Tudnátok segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

Telefon: Sony Xperia Z c6603
Android lollipop 5.0.2

[ Szerkesztve ]

(#29027) Smiro válasza valamioliver (#29026) üzenetére


Smiro
senior tag

Gyári alapra állítás? Nem rendszer frissítés közben nyúltál bele véletlenül :F

(#29028) valamioliver válasza Smiro (#29027) üzenetére


valamioliver
csendes tag

Én nem, csak megkaptam, hogy csináljam meg. nem hiszem hogy az lenne a baja, mert több szoftvert is raktam rá és a hard reset sem működik.

(#29029) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Van valamilyen beállítási lehetőség arra, hogy a fentről lenyíló menü már ez első lehúzáskor teljesen lenyíljon?

Per aspera ad astra.

(#29030) nexion218 válasza Oryctolagus (#29029) üzenetére


nexion218
tag

Két ujjal húzod le.

(#29031) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy egy alig használt 21 hónapos Xperia Z-t(Telekomos) mennyiért tudnék eladni?
Az előfizetés már lejárt róla, a hátralévő részleteket kifizettem egyben, nincs tiltva teljesen tiszta ilyen értelemben. Nem törött nem kopott, nincs megviselve a külseje, csak telefonálásra használtam, meg néha zene és rádió hallgatásra. Az akkumulátora kibír 4 napot is átlagos használat mellett, de volt olyan hogy csak telefonálásra használtam és kibírt 7 napot is.Nem igazán használom és sajnálom hogy a fiókban porosodik, gondoltam akkor már profitálnék belőle egy kicsit.

(#29032) #03372544 válasza ESP23 (#29031) üzenetére


#03372544
törölt tag

Mikor én próbáltam eladni sehol nem vették be, állítólag a Sony telókat senki nem keresi.
GSM boltokról és aluljárós árusoktól kérdeztem.

(#29033) ESP23 válasza #03372544 (#29032) üzenetére


ESP23
senior tag

Olyan helyekre nem is gondoltam, így ismertségi körökön belül el tudnám adni, csak az árát nem tudom hogy mennyit kérjek érte.

(#29034) nexion218 válasza #03372544 (#29032) üzenetére


nexion218
tag

Vmiért az az általános miszkoncepció, hogy a SONY szar, bezzeg a Samsung... Ilyeneket hallottam pl., hogy a Samu-ban van lépésszámláló, a SONY-ban nincs... :D Mintha nem egy alkalmázás lenne a lépésszámláló, amiből kb. 30 van a Play Store-ban... :D Vagy túl fapados a SONY, mert nem lehet betűstílust váltani... Bezzeg a Samu, ott van hupilila cicomás betű... :) Meg törik a SONY... Majd miután ezt kimondta a zsebében úgy tört ketté a Samu, ahogy volt, az enyémnek még mindig semmi baja... :D Ízlések és pofonok, azt nem értik az emberek, hogy az alapvető funkciók a közös oprendszer miatt mindegyik Android-os telefonban ugyanazok, a többi meg már ízlés kérdése. Kinek a szőke, kinek a barna. És mindegyikből van szar széria meg hibás gyártás is. Kis túlzással az azonos kategóriás készülékek között a formán meg színen kívül nincs nagy különbség szerintem.

(#29035) M_AND_Ms válasza nexion218 (#29034) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Mintha nem egy alkalmázás lenne a lépésszámláló, amiből kb. 30 van a Play Store-ban."

Én sem értem, hogy minden telefonteszt fele abból áll, hogy ecsetelik, mit tud a böngésző, meg a zenelejátszó és hogy milyen jegyzetelő okosalkalmazás van benne, a stb, stb. Ezekből azt szedem le a Play-ből, ami nekem tetszik, és nincs az a szögmérő mellyel mérhető lenne, mekkora ívben sz@rok a gyárilag feltelepített cuccokra (első lépésként tiltom és törlöm őket). Csak akkor érdekel, ha az egy fizetős alkalmazás exkluzív ajándékként adott full verziós példánya - de ez nagyon ritka.

Az én Xpera Z-m két éve van meg, de még most sem érzem, hogy egy újabbra el kéne költenem 100ezret, vagy annál is többet

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29036) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok! Lenne egy segítség, hogy honnan rendeljek jó kijelzőt? A belseje és a külseje teljesen berepedt.
Bármilyen javaslatot elfogadom. :)

(#29037) flegga92 válasza Benir8 (#29036) üzenetére


flegga92
senior tag

(#29038) Benir8 válasza flegga92 (#29037) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszönöm!

(#29039) Smiro


Smiro
senior tag

(#29040) flegga92 válasza Smiro (#29039) üzenetére


flegga92
senior tag

Sosem értettem ezt, szerintem tök felesleges másik néven kihozni egy telefont, mert más az alakja. Eddig legalább tudta mindenki hogy a Z a Sony zászlóshajója. Szerintem ettől nem fognak többet eladni, aki eddig nem vett Sony-t az a Sony miatt nem vette, nem a Z széria miatt.

(#29041) Smiro válasza flegga92 (#29040) üzenetére


Smiro
senior tag

Teljesen egyetértek az utolsó mondatoddal (is).

(#29042) Kenny88


Kenny88
tag

Hello rendelt mar valaki ebay-rol Z-hez ilyen kijelzot.
Vagy tudtok ajanlani valamit a torott kijelzore ? koszi

(#29043) flegga92 válasza Kenny88 (#29042) üzenetére


flegga92
senior tag

Csak 5 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod.

(#29044) McSpy válasza flegga92 (#29037) üzenetére


McSpy
őstag

Lehet valamit tudni a szállítási díjról+időről,paypal-l lehet-e fizetni?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29045) flegga92 válasza McSpy (#29044) üzenetére


flegga92
senior tag

Van paypal, posta pedig 6$. Valós TN, meg fasza műanyag dobozkába van becsomagolva azóta abba tárolom a szerelős cuccokat.

(#29046) McSpy válasza McSpy (#29044) üzenetére


McSpy
őstag

Megtaláltam paypal-l lehet fizetni,de hogy mennyi a posta+az idő azt még nem

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29047) McSpy válasza flegga92 (#29045) üzenetére


McSpy
őstag

Akkor az 40$,mondjuk amit linkeltél az használt,de az érintője új és tesztelt,igaz ha jól olvastam kinából jön,akkor kb 3 hét mire ide ér

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29048) M_AND_Ms válasza McSpy (#29046) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Hopp, ez félre ment.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29049) flegga92 válasza McSpy (#29047) üzenetére


flegga92
senior tag

Én a Z-met törötten vettem. Akitől vettem direkt eladásra vette meg 2 ebayes kijelzővel is befürdött... Legelőször a legolcsóbb aztán pedig közepesen drágát vett. Ezek után nem akart vele szívni 10ért nekem adta a telefont, én pedig megvettem ezt bele és 20ért lett egy ilyen telefonom. Ez 2 éve volt, nekem megérte. Most már meggondolnám, hogy megéri e eléggé a béka segge alatt van az ára. Lehet próbálkozni természetesen olcsóbb kijelzőkkel is, aztán lehet visszakérni a lóvét, meg elszórakozni 3 órát a szereléssel. Innen egyedül hátlap ragasztót nem szabad venni, eddig egy sem fogta meg, inkább tekercseset venni.

Neked kell döntened, hogy kockáztatsz e egy ismeretlen kijelzővel pár ezer forintot amikről elég sok rossz tapasztalat van (Nekem is van személyes is más telefonnal), vagy inkább olyannal amiből már kettő is be lett építve. Egyik 2 éve másik fél éve kb.

(#29050) Studi válasza flegga92 (#29049) üzenetére


Studi
addikt

Milyen az a tekercses? Nekem is el van válva a hátlap, Jófogásról vettem valakitől ragasztót, de az se váltotta meg a világot ugyanott elvált újra. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.