Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) FragMaster


FragMaster
addikt

Volt már?:
Sony Xperia Z preview: First look

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#702) exelsior1 válasza FragMaster (#701) üzenetére


exelsior1
senior tag

1:705-ös kontrasztarány??? Ezek viccelnek??? Egy One X simán tudja a kétszeresét.
Ez a mondat kb mindent elárul (sajnos):"More disturbingly, the display has rather poor contrast for a flagship unit and not really inspiring colors. " Azért az FHD felbontás ekkora visszaesést nem ér a képminőség terén. Sajnálatos mivel amúgy maga a készülék gyönyörűséges, nem mellékesen meg a hardvere is non plus ultra.

Galaxy S10

(#703) coys


coys
csendes tag

Azt észre vettétek, hogy a készülék olcsóbb lett? 153 594 helyett 151 866 huf a webshopos ár. Tudom elhanyagolható ez a kb 1700 forintos különbség, de akkor sem értem, hogy mitől lehet. Forint/dollár/euro/jen árfolyam?

(#704) FragMaster válasza coys (#703) üzenetére


FragMaster
addikt

Milyen konstrukcióban? Nálam változatlan. Gondolom a 2 év előfizetésre gondolsz tarifahűség nélkül: 153.594.- változatlanul.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#705) Deck


Deck
titán

Gondolkodtam a Z-n vegyek-e. De még nem tudom mivel számomra a FULL HD felesleges és az 5ös kijelző nagy. Hátlap nagyon hamar koszos lesz. De ezen kívül minden tetszik benne. Ti mit szóltok hozzá? Akksi időtől félek nagyon. Kár, hogy nem arra mennek nagyon rá.. Kinézetre nagyon jó.

PS5

(#706) coys válasza FragMaster (#704) üzenetére


coys
csendes tag

Jogos, beléptem a my T-mobileba és úgy néztem meg a telefont, így ajánlotta fel ezt az óriási kedvezmény :)

(#707) szimike79 válasza Deck (#705) üzenetére


szimike79
őstag

Ezt a hozzászólásod nem igazán értem. :F
Vennék egy ilyen telefont, de nincs szükségem rá, nem megfelelőek a paraméterei. Amúgy tetszik. Mit szóltok hozzá?
Ehhez szerinted mit szóljak?
Talán ezt: Várd meg az MWC-t biztos lesz olyan teló a kínálatban az új készülékek között, ami majd megfelel az igényeidnek.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#708) SkyS1gn válasza szimike79 (#707) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy ha mégis maradsz a Z-nél legalább lenyomják az árát kicsit :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#709) vipnolf válasza sanyijedi (#695) üzenetére


vipnolf
aktív tag

abszolút korrekt ár dominoban

független ár:
http://www.kozpontiszalon.hu/termekek/sony/sonyxperiaz.html

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#710) littlelion21


littlelion21
addikt

Köznem a telenornál is felbukkant mint hamarosan kapható készülék.

(#711) FragMaster


FragMaster
addikt

Sony already working on next flagship phone – the Full HD Android 4.2-based C680X

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#712) vipnolf válasza littlelion21 (#710) üzenetére


vipnolf
aktív tag

csak sajnos a lecsúszott pannongsm mint mindig, most is drágább. 6 előfizetésem van náluk 10éve és úgy szptják a népet ahogy csak tudják. :C ezért rá is kényszerültem hogy az S-t a trénél vegyem meg.

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#713) norti


norti
addikt

Remélem ez már minden kételkedőt meggyőz, hogy nem SZAR a kijelző :)

(#714) Szombó


Szombó
senior tag

Nem tudom miért fikázzák az akkuját. Szerintem teljesen normális időt produkál. A mai okos telefonok szinte egyike sem bírja normál használat mellett egy napnál tovább. Főleg ekkora kijelzővel és négy magos procival. Persze ha csak azért vesznek okos telefont hogy nézegessék, elmondhassák hogy nekem is van, biztos elmegy két napot is. :) Nyüstöléssel pedig szerintem a 4-5 óra is átlagos.
Az ARC S nálam durva egy nap. Semmiben sem korlátozom a fogyasztását. Megy minden. Wifi, 3G szinkronizálások. A kijelző fényereje is fel van húzva. Az időjárás pl.óránként frissít. Gmail,sms. Ez egy normál napja. Ehhez képest nem olyan rossz az az egy nap.
Nyüstölés?Ha gyerekem játszik rajta + beszélek,nettezgetek, youtube sima merülés 4-5 óra alatt. Tegnap egy óra beszélgetés 30%-ot vett le az akkuból. Párom Galaxy S Advance szinte egy teljes napot sem bír ki. Ő aztán igazán nem nyüstöli.
Akár hogy próbálják egyesek még saját magukat is hitegetni hosszabbnál hosszabb akkumulátor idővel, csodák nincsenek a teljesítményhez energia kell. Amit a készülékek sajnos még nem tudnak maguknak előállítani. Kicsit olyan mint egyes emberek autójának fogyasztása, ami szinte már termeli az üzemanyagot."az én autóm 4 liter eszik városban,hosszútávon meg szinte semmit". Biztos találkoztatok már ilyennel. :))
Aki ezzel nem tud mit kezdeni vegyen Empória telefont az bírja 3 napig is. :) De lehúzni nem kell érte egy készüléket.
Nekem biztos ez lesz a következő telefonom. Mivel a többi fHD-s telefon sem fogja tovább bírni, ezért nálam a fogyasztás nem szempont. Viszont nagyon megszoktam a Defynál az IP57-es minősítést. Hiányzik is. Esőben alig merem elővenni a telefont. Akinek már volt olyan készüléke tudja miről beszélek.
Ha mindenben nem is,de abban biztosan sokan egyetértenek velem hogy iszonyatosan szép telefon.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#715) SkyS1gn válasza Szombó (#714) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#716) szimike79 válasza Szombó (#714) üzenetére


szimike79
őstag

El sem hiszem, hogy végre olvasni egy értelmes hozzászólást, a sok fújjoló, műszaki megoldást szajkózó, vagy éppen márka fanatikus, hozzáértő csúcs okos között. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#717) fury71 válasza Szombó (#714) üzenetére


fury71
aktív tag

Ott valami nem stimmel az S Advance-al. Az asszony Advance telója 3-4 napot simán, de volt hogy 5 napot is elmegy, pedig anyóssal órákig is nyomja a dumát.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#718) ground89


ground89
csendes tag

Mai napom előrendeltem a "telefont"....
Kíváncsi vagyok rá, h mikor érkezik meg és milyen élőben...

(#719) Szombó válasza fury71 (#717) üzenetére


Szombó
senior tag

Lehet hogy igazad van. Elkezdtem utána olvasni. Tesztelgetem. Már annak is örülni fogok, fogunk ha 2 napot kibír.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#720) SkyS1gn válasza ground89 (#718) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vacilálok hogy ha meglesz rá a lé melyik is lenne Z vagy ZL, ZL olcsóbb lesz, nem üveg a hátlap amivel kicsit veszt a szépségéből de aztmondják hogy az üveg meg nagyon hamar maszatolódik, ZL kisebb bár ez nekem nem akadály batár nagy tenyerem van :D

Z hátlapja jobban bejön, de ára miatt szerintem ZL lesz majd :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#721) FragMaster válasza SkyS1gn (#720) üzenetére


FragMaster
addikt

ZL-t lehet majd itthon kapni?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#722) SkyS1gn válasza FragMaster (#721) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó kérdés... :U

Remélem!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#723) jarvasadam


jarvasadam
csendes tag

Sziasztok !

Én Előrendeltem "elvileg elsők közt" (((mient megjelent a weblapon a készülék rendelhatősége azonnal,már hetek óra ezt vártam ))) és nagyon kedvező áron ,készülékváltással és 2 év további hűséggel ! De nem is ez a lényeg : tudtok-e róla hogy ad-e hozzá a T dokkolót illetve bármi más tartozékot a töltőn kívül ??! A válaszokat Köszi !

Sziasztok !

(#724) Azbesz válasza jarvasadam (#723) üzenetére


Azbesz
csendes tag

Ez engem is érdekelne, bár a készülék jellemzői közt a "Mi van a dobozban?" résznél csak akkumulátort és hálózati töltőt írnak, szóval nem hiszem.

(#725) FragMaster válasza jarvasadam (#723) üzenetére


FragMaster
addikt

Több, mint valószínű, hogy nem. Angliában sem adnak. Viszont ha az első 30 előrendelő közt vagy akkor jár elvileg egy bt hangszóró hozzá.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#726) SkyS1gn válasza jarvasadam (#723) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mennyi az a nagyon kedvező ár ha szabad megtudni? :)

(#727) ground89 Szerintem meg nem, de jó nektek már megrendeltétek, ha megjön mindenképp írjatok!

Ha nem is adnak akkorsem lehet nagy tétel külön megvenni?!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#727) ground89 válasza jarvasadam (#723) üzenetére


ground89
csendes tag

szerintem adnak hozzá dokkolót...
srácok mikor tesztelték akkor ùgy mondtàk, ha jól emlékszem rá, adnak...
amùgy én ma rendeltem meg...
màr alig várom...

(#728) FragMaster válasza ground89 (#727) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem végleges hazai forgalomba szánt csomagot kaptak a teszthez. Írták is, hogy "fehér doboz".

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#729) ground89 válasza SkyS1gn (#726) üzenetére


ground89
csendes tag

nagyon remélem, h adnak hozzá mert úgy lenne teljes az ár....
nekem ha minden igaz akkor összesen olyan 150 körüli majd...

(#730) jarvasadam válasza SkyS1gn (#726) üzenetére


jarvasadam
csendes tag

hello .igen szabad.2 ev huseg,0 kezdoreszlet,2evig havi 6200 ft.nekem korrekt. .....viszont most beszeltem T -ekkel es egy mukkot sem tudnak mondani hogy mi lesz a dobozban....meg azt is mondtak hogy a headset sem tuti.mondtam: szerintem a headset tuti a tobbi a kerdes....erre o :attol fugg hogy a T es a sony hogy allapodtak meg....szupi nem ??? hello

(#731) szimike79 válasza jarvasadam (#723) üzenetére


szimike79
őstag

A dokkólót tippem szerint azért találta ki hozzá a Sony, hogy az IP57-es védelemre kialakított USB csati védőkupak a lehető legkevesebbet legyen nyitogatva. Így tovább megőrzi a vízzáró tulajdonságát. Főleg annak tudatában, hogy naponta tölteni kell a telót már normál használat mellett is.
Függetlenként szerintem biztos adnak hozzá, a T-s kiszerelésben már közel sem ennyire biztos. Ott sajnos hajlamosak a kiegészítőkön spórolni. Majd kiderül.
A T-mobile honlapján írt kiegészítőknek, sajna nagyon sokszor köze nincs a valósághoz. Sokszor akkora hülyeséget írnak, hogy viccnek is rossz. Az, hogy az ügyfélszolgálaton sem tudnak konkrétumot mondani megintcsak megér egy misét.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#732) SkyS1gn válasza szimike79 (#731) üzenetére


SkyS1gn
félisten

hát ja, multkor még 2magosnak volt tüntetve :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#733) szimike79 válasza SkyS1gn (#732) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor jól emlékeztem. :K
Épp azt kerestem a T honlapján, de már kijavították. Sőt úgy volt írva, hogy kétmagos, alatta két sorral pedig hogy négy. Akkor elméletileg hat magos procival is elő lehetett rendelni, de az már elfogyott. Már csak négy magos van. :DD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#734) Szombó


Szombó
senior tag

http://www.seria.hu/

E szerint nem lesz. Azért ha meglesz a telefon én beszerzek egyet.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#735) crane75


crane75
senior tag

A Phonearena tesztjében, gyakorlatilag az összes rivális kamerája lenyomta az xmor csodát... Tekintve ezt, az aggályos üzemidőt és a foltosodó hátlapot, könnyű szívvel mondok le erről a "csodáról". Marketing fogássá válik,mint a Nokia 808. A valóban jól használható darabok sztem majd Barcelonában jönnek a Sony-tól. Ha jönnek. Bár ott inkább megint lemaradnak majd a Samsung és társai mögött. Ha a vízálló tokot nem nézem,a használati értéke ennek ser éri el még az S3-at sem,nemhogy a most következő S4-et....

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#736) SkyS1gn válasza szimike79 (#733) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan! ;]

(#734) Szombó ha találsz dokk árat írj :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#737) HuaweiU8500 válasza SkyS1gn (#722) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az elv az volt, h egy piac egy tipus ( Z v ZL) ha igy van, nem hiszem

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#738) Szombó válasza SkyS1gn (#736) üzenetére


Szombó
senior tag

A sonymobile.com oldalon lehet rendelni. DK26 a típus száma. kb.8000 magyar pénz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#739) SkyS1gn válasza Szombó (#738) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#740) istnag válasza Danny750 (#658) üzenetére


istnag
addikt

am az M7-es sem lett egy szépség........

még senki sem tudja milyen lesz ténylegesen.. :C

[ Szerkesztve ]

(#741) FragMaster válasza istnag (#740) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha tényleg 4,7" mellé jön a fullhd slcd azért az enyhén finom lesz :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#742) SkyS1gn válasza FragMaster (#741) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkorában meg lehet hogy felesleges a fHD, csak erőforráspazarlás, ott viszont egy 720-as felállás hasonló hardverrel killer lenne!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#743) SkyS1gn válasza HuaweiU8500 (#737) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezt el is felejtettem mikor diskuráltunk :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#744) FragMaster válasza SkyS1gn (#743) üzenetére


FragMaster
addikt

Sajnos ez még nem jelenti azt, hogy itthon is kapunk belőle.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#745) SkyS1gn válasza FragMaster (#744) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát nem, de van rá remény :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#746) Robotsyte


Robotsyte
csendes tag

Sziasztok

Engem ez az IP57-es vízállósági szabvány érdekelne mélyebben, ha esetleg tudnátok róla valami használható oldalt linkelni.
Érdekes nekem ez a fél órás víz állóság, most valami vagy víz álló vagy nem (szerintem) a mélységet megértem, a nyomás miatt....
Azért is érdekelne ez a téma, mert ismerős keresett meg a múltkor hogy kéne neki egy vízálló fényképezőgép amivel tudna víz alatt fotózni. Tudom hogy az IP57-nek nem ez az elsődleges célja (hanem inkább csak a véletlen vízbe esés okozta károk elleni védelem) de mégis vajon használható ez ilyen célokra? És ha már van ez az elméleti fél óra, akkor a fél órák között vajon mennyi időnek kell eltelnie?
Köszi a segítséget!

(#747) szimike79 válasza Robotsyte (#746) üzenetére


szimike79
őstag

Ha nem is vízalatti búvárkodásra találták ki, de ezt biztos kibírja.
Az IP védelem leírás.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#748) Robotsyte válasza szimike79 (#747) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

Igen ilyesmit találtam már a Go-ról is, de vajon mi van ha 40 percet úszkál zsebében a telefonnal? Szóval mennyire kőbevésett dolog ez hogy fél óra?

(#749) szimike79 válasza Robotsyte (#748) üzenetére


szimike79
őstag

A szabvány alapján 30 percet biztos kibír. Azon felül már lutri. De én azért nem hasznàlnám úszáshoz.
Valami alapján kellett készíteniük egy ranglétrát, így ez egy szabvány, eszerint adják a minősítést. Amúgy ha jól emlékszem IP56-57-et írtak valahol, ezért az úszás a telóval szerintem nem javasolt, még ha ki is bírja.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#750) Robotsyte válasza szimike79 (#749) üzenetére


Robotsyte
csendes tag

Hát igen mivel kimondják a 30 perce így én is csak félve úszkálnék vele, de vajon mit jelenet mindez, mármint maga a szabvány. 30perc vízben 1 perc szárazon és megint 30 perc vízben lehetséges? Szóval esetleg tudtok pontosabb infókat is magáról a szabványról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.