Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Remus389 válasza Borosz (#122) üzenetére


Remus389
veterán

kérdezd meg a Galaxy s fórumban, ott 3-4 óra.folyamatos kijelzohasznalatot tud

ha játszol másfél óra alatt lemerül

1500mah a gyári akksi

mégse panaszkodik senki, mivel normális esetben a 4 óra folyamatos használat elegendő, vagy ki az aki elmegy munkába és a 8 óra felén telefonnal bibelodik?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#153) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Mérnöki szempontból valóban bravúr, de az 5 hüvelykes kijelző és az abból adódó fizikai paraméterek kapásból érdektelenné teszi a vevők nagy része számára.

Ráadásul kiválóan demonstrálja a full HD összes baját: a kijelző és a vas óriási energiaigényét, az optimalizálatlan appok okozta olvashatatlan bolhabetűket és az Android erőforrásigényességét. (Egy iPad másfélszer ennyi pixellel is simán elbűvészkedik két magos procival, 1 GB RAM-mal és a tavalyi GPU-val.)

A hardver amúgy láthatóan a határon dolgozik, mi lesz, ha elkezdenek jönni a tényleg full HD grafikás játékok? És ki az, aki tényleg 5 hüvelykes kijelzőn akar full HD filmet nézni? Az megvan, mekkora egy full HD mkv? 14-16 GB, ki fog ilyet tárolni a telóján?

Szóval szerintem ez egy nagyon rétegmodell, geek-candy és nem az okostelefon-evolúció következő fejlődési fázisa, inkább amolyan oldalhajtása.

Nem a lényeg a fontos.

(#154) Integrale válasza Dominó85 (#144) üzenetére


Integrale
veterán

Továbbra sem hiszem el. Volt K800am illetve nagyapámnak is van egy. Az ove uj kora ota tokban hordott, sosem leejtett, tulsagosan megkimelt peldany. Es a kepernyon vannak karcok (a tokban van belul egy varras, es a ki be csusztatas nyoma meglatszik rajta, pedig puha velur a belseje, illetve a tepozar is megkarcolta)
Rakeresve sem talaltam arra utalast, hogy valami extra anyagbol lenne. Megkocogtatva meg egyertelmuen plexi. A T650i az amin ellenallo burkolat van.
Nem lehuzni akarom a K800-at, de olyat nem kell belemagyarazni ami nincs! Ez egy kozonseges plexi.

dreamdancer: hol dolgozik a hataron a hardwer? Aruld mar el! :W
Ha megnezned a pontszamokat, azon is lathatnad, hogy a 720p-s telefonok elott van annak ellenere, hogy tobb mint 2x annyi pixelt mozgat!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#155) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez az IP57-es védelem nagyon tetszik! :) :C

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#156) Luperator válasza dreamdancer (#153) üzenetére


Luperator
tag

Ott a pont. S erre szerintem nem sokan gondoltak eddig, hogy igen, ennyi egy FullHD film. S ez az alsó határ, mert bizony bőven 20 giga felett is akadnak. Erre nem elég a 32 gigás kártya és elég sokáig akasztották meg az asztali gépeket is, mert oda is kell a vas, nem csak a kijelzőhöz (monitorhoz).

Ami a programok optimalizációját illeti, elég visszagondolni az első négymagos asztali processzorokra. Nagyobb kereslet, nagyobb igény és mégis sokat kellett rá várni, hogy a programok több magot is használjanak. A kijelző problémája a méretet illetően hasonló probléma, mert oké, hogy elfut rajta, de mint a tesztben látszott, az minden volt, csak kellemes nem, ami utána jött. De ez várható volt és gyanítom az év nagy részében lehet majd ettől szenvedni, mert ahogy lenni szokott, az optimalizálással nem szoktak sietni.

(#157) osszaki


osszaki
tag

Köszi a tesztet. :) A konkurens telefonokhoz képest (amik ugye még meg se jelentek, lévén 5 inches FHD telefonok lesznek a kihívók) a kijelző tényleg gyengébb. Az másabb kérdés, hogy a mindennapi használatnál ez mennyire észrevehető/zavaró. A felbontás miatt azonban valóban tűéles a kép. :) Fényképező téren láttunk már jobbat, ami itt azért lehet inkább gond, mert ugye csak egy csúcstelefonról beszélünk. Ettől függetlenül, ha csak gyorsan le szeretnénk valamit fotózni / videózni arra még mindig tökéletesen jó. Aksi-időben szerintem a telefon hozza azt, amit egy ekkora aksi vs. kijelző/felbontás kombóból ki lehet hozni. Ha az aksi üzemidőt megnézzük az első képen láthatjuk, hogy 17 óra + -os bár ebben benne van egy kisebb töltés is. De számoljunk 16 órával, a lelkesedéssel, hogy egy új telefon, illetve, hogy egy teszt alatt áll, tehát nyomkodják/használják rendesen. Így szerintem nem olyan vészes. Az persze megint más, hogy a karcsúságot fel lehetett volna áldozni és lett volna inkább 1 centi vastag a telefon, és akkor kaphatott volna egy nagyobb aksit. Ez a por és vízállóság jó dolog. Bár már valaki említette, hogy zenehallgatásnál ez zavaró, lévén a kis fedőt ki kell húzni, ami meg majd csak ott lifeg. Motorola V8-asomnál hasonló volt a megoldás, és akármennyire vigyáztam rá a fedő rész leszakadt. Remélhetőleg ebben a kivitelben nem lesz ilyesmi. A telefon nem rossz, a +32 gigás kártya dícséretes, ahogy a normális füles és dokkoló is. Az elsőkénti megjelenés, még jót is tehet a telefonnak, hisz aki mindenképpen fullHD-s telefont akar, az még csak ezt tudja megvenni. Amint meg megjelennek a kihívók is, majd kiderül ki lesz a jobb. :)

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#158) zsigus válasza dreamdancer (#153) üzenetére


zsigus
őstag

"mi lesz, ha elkezdenek jönni a tényleg full HD grafikás játékok?"

Egy mobilra? 10 év. Először talán PC-n és konzolon jöjjenek, mert konzolon nincs ilyen, PC-n pedig elég kevés ember engedheti meg magának, hogy olyan konfigot vegyen amin az új játékok többsége FHD-ben is megy.

[ Szerkesztve ]

(#159) Dominó85 válasza Integrale (#154) üzenetére


Dominó85
veterán

Mint írtam az az OGS, nem egyenlő a mostani OGS-sel. Az SE kxxx szérián alkalmazott OGS egy sok rétegű polírozható minőségi plexi volt, ami nem egészen műanyag. Ezt a technikát próbálják alkalmazni az új OGS-nél, ami már üveg szerű kristály szerkezetes és ellenáll a karcoknak, mint a GG. ;)

fury71
Csak a kicsi kínai érdekes módon jól optimalizálja a szoftvert a hardverhez... Természetesen nem mindegyik telefonra igaz ez, de láttam már olyan 5-8-13MPixel felbontású képet a kínai telefontól, ami ezt lealázza. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#160) FeherMate


FeherMate
csendes tag

Bunda az értékelés. Ajánlott plecsni...kérlek ne röhögtess csak mert Full HD.

180.000Ft++ nézzük mit kapsz:
-néha akad a felhasználói felület (ez egy ilyen összegű mobilnál elfogadhatatlan)
-TFT panel (nem mintha engem izgatna, de basszus cserélhetnék már valami újabbra)
-Kamerát nem kommentálom.
-Az akku üzemidő meg egyenesen botrányos, ha egy napot nem bír ki teljesen-stabilan, akkor mindenféle újítást, meg beállítást, meg a Full HD-t is a HAJADRA KENHETED.

Viszont az egyik legszebb telefon a piacon.

Szerintem ez ilyen árral bukás.

(#161) fury71 válasza <Adamsky> (#131) üzenetére


fury71
aktív tag

Rettenetesen kompromisszumos ez a készülék. Ennyi pénzért főleg. Az meg külön szégyen, hogy a nagy Sony nem tud egy normális kamera modult beletenni. A kis kínaiak (Ascend D quad) itt már szerintem le is léptek pár nagy gyártót.

Már ne is haragudj, de sok kínai gyártó a Sonytól veszi a kameramodult telefonjaiba. ;] Pl ugyanez az 13megás Exmor RS Sony modul található az új OPPO Find 5-be is. Lehet a Huaweiben jobb a szoftver optimalizáció. A Sony is javíthat még rajta.
Nem értem a sok embert mit fikázza ezt a telefont, miért kell elverni a port rögtön szegény gyártón. Szerintetek az új Samu S4, meg HTC, LG sokkal jobbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#162) Péter747


Péter747
tag

ez egy nagyon jó teló lett kamera se rossz igaz van mit csiszolni rajtad de akkor se vészes
a kijelzőt tényleg le kéne cserélni valami új technológiára kicsit elavult nak tűnik
de nézzük a jó oldalát
nagyon ütős a hardver kijelző fel bontás ppi 5 ős ée felbontást nehéz lesz felől múlni
de ami tetszik benne hugy ilyen hardver és ip 57 ez egy nagyon jó párosítás :)
de ősszegésébe egykét dologtól el tekintve nagyon jó telo lett
de várjunk és nézzük meg a samsung az lg,htc, apple ídén milyen zászlós halyot raknak össze
és átunna lehet igazán dönteni :)

(#163) Enci1983


Enci1983
senior tag

Elnézést előre is, de ennyi juhot egy rakáson a legnagyobb tanyán sem találni. Már a MA TV-ben megemlítették a fiúk hogy egy friss készülék érkezett hozzájuk, tehát az akksi még nem állt be. Csak megemlítem hogy pl az én solám is kb 3-4 hét alatt kezdett beállni. Vagy a ti telótok első töltés után már egész nap bírta szuflával? Másik, ilyen benyögések hogy nálam a kamerán bukta el, na ne nevettessetek, ott bukta el hogy eleve nem is ezek a személyek a célközönség. Csak hát valami fogást találni kéne hogy ne legyen off a komment. Semmi gond a kijelzővel, személyszerint nagyon örülök hogy hanyagolják az amoledet, ritka pocsék, igen volt hozzá szerencsétlenségem és dunsztom sincs mi benne a remek? Teszt szuper lett és szerintem is megérdemli az ajánlott plecsnit.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#164) Dominó85 válasza fury71 (#161) üzenetére


Dominó85
veterán

szerkesztve a fentebbi HSZ-embe. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#165) ramrit


ramrit
tag

Az 5" megszokható,a felbontás kegyetlen jó,de ez a TFT,pff SAMOLED után rá se bírnék nézni, ez ugyebár egy kicsit magasra tette a lécet :-)
A kamera vicc, és úgyszintén az üzemidő is.
A Sony most a gyors startnak köszönheti,hogy népszerű lehet ez a csúcsmodellje,de ha bármelyik másik gyártó kijön a maga 5"-jával akkor le merem fogadni,hogy azok jobbak lesznek és addig tartott a Sony szárnyalása. Hozzáteszem, Szvsz

Amúgy tetszik, az ár nem is olyan brutál a legújabb technikához képest (2kiló felett az lett volna),az ip57, a memókari és a dokkoló óriási plusz pont, de ha én vennék most csúcstelót,várnék inkább egy másik 5"-osra,mondjuk HTC vagy Samu. De ez csak az én meglátásom,mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mit vesz.

felecsd'el

(#166) Integrale válasza Dominó85 (#159) üzenetére


Integrale
veterán

egyreszt honnan ez az info? Masreszt a polirozhatosagrol annyit, hogy uvegesek/optikusok nem vallaljak. A k770 pedig polirozas utan bemattult :)

"Bad reklám is reklám too"

(#167) dreamdancer válasza Integrale (#154) üzenetére


dreamdancer
őstag

Azok az apró reccenések utalnak rá.

A hardver nyers ereje önmagában érdektelen, az a lényeg, mivel kell elbánnia. Olyan ez, mint egy 2 literes, 165 lóerős motor - ha kisautóba teszik, jó erős, ha egy bő 2 tonnás batárba, akkor gyengécske. És ez a hardver ehhez a kijelzőhöz...

Nem a lényeg a fontos.

(#168) Remus389


Remus389
veterán

na idén jönnek a full hd 5 colos mobilok (mind egykaptafa, nagyjából, esetleg a galaxy s4 kicsit ki tud emelkedni )

most eljött az ideje hogy a kozepkategoriaban megjelenjenek a 4-4.3 colos, 720p-s, dual qualcomm s4-el szerelt, értelmes telefonok is

olyasmik mint a One S (de az nem 720p, vagy az xperia s, de annak túl vastag a kerete, akkora mint egy sgs3 )

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#169) H-ger


H-ger
tag

nem lett rossz, de az a fránya kamera
talán a ZL jobb lesz egy kicsit...

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#170) exelsior1


exelsior1
senior tag

Grat, gyors volt. Sajna nem győzött meg, kb az a helyzet mint az Xperia S-nél. Annálkb , első HD kijelző, szép éles, de "csak" 1000:1-es kontraszt, nagyon szürke fekete, majd pár hónap és jött az Xperia Ion, aminek ugyanolyan éles, de sokkal kontrasztosabb kijelzője van (olyan 1500:1-hez), emellett a feketéje nagyon sötét, egy One X-nél is mélyebb, bár betekintési szögben sajna közelébe sem ér az új kijelző sem. Szal vszeg pár hónap múlva már sokkal jobb gépet kapunk a Sonytól szoftveresen is akadások nélkül (az XS-nél is voltak az elején akadások, majd az Ionban, ill a későbbi frissítésekkel azért eltünedeztek)

Galaxy S10

(#171) Péter747


Péter747
tag

nekem most sony szerintem nagyon jó minden be de kijelzőt akkor is valami új technológiára kéne cserélni
de azt leszámítva tökéletes a kijelző 440ppi ezz túlontúl tökéletes :)

(#172) <Adamsky> válasza fury71 (#161) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... sok kínai gyártó a Sonytól veszi a kameramodult ... "

Ez esetben pláne ciki, hogy a Sony a saját moduljából nem tudja kihozni a maximumot. Nézd csak meg az általam is említett Ascend D quad XL tesztet!

Egyébként számomra még a kamera lenne a legkisebb gond ezzel a telefonnal. Ahogy itt korábban már valaki megfogalmazta ezt a telefont készüléket valószínűleg csak a teljesen tájékozatlanok és/vagy konzumidióták fogják megvenni.
Az pedig, hogy a többi gyártó bénázik, nem azt jelenti, hogy a Sony-nak is kéne. Engem azért is dühít a dolog, mert bennük láttam a "reményt", hogy kihoznak egy rendes telefont. De nem. :(((

(#173) dreamdancer válasza zsigus (#158) üzenetére


dreamdancer
őstag

Teljesen igaz. De akkor megint oda lyukadunk ki, hogy mi értelme is van full HD kijelzővel izzasztani a vasat, ha 320p-s játékokat futtatunk rajta...?

Nem a lényeg a fontos.

(#174) Ricardo


Ricardo
félisten

Az hogy ennyivel előbb megjelent a konkurenseknél, esély lehet arra, hogy amire azok megjelennek, ennek mérséklődhet az ára, így lényegesen olcsóbb lehet. A másik két nagy fegyver a jó alapfelszereltség (nagy kártya, dokkoló), és az IP57-es minősítés. :U

(#175) NielsX


NielsX
tag

A telefon nagyon szép, de kb ennyi. Üzemidő nevetséges,kamera egy vicc!! az ár érték aránya nem indokolja a vételt. Ennél sokkal jobb telefonok jönnek nagyon hamar, nem látom miért venné ezt meg bárki is. Szurkolok a Sony-nak, de ez a készülék egyáltalán nem győzött meg hogy váltanom kéne, sőt csak megerősített hogy jó választás volt a note2.

(#176) Integrale válasza dreamdancer (#167) üzenetére


Integrale
veterán

az apro röccenések csak arra utalnak, hogy androidot futtat. ;]

"Bad reklám is reklám too"

(#177) _Szasza_


_Szasza_
tag

Ez nagyon durva...A kijelző felbontásától meg majdnem kiestem a csukott ablakon...Nagyon feljött a Sony.

(#178) Péter747


Péter747
tag

igen még kicsit drága ez tény :)de egy 160 -170FT ezr ért esetébe ez egy elgondolkotato ajálat lenn
szerintem

(#179) dreamdancer válasza Integrale (#176) üzenetére


dreamdancer
őstag

Miért, S3 vagy One X is reccenget? Azokon is Android van...

Nem a lényeg a fontos.

(#180) exelsior1 válasza dreamdancer (#179) üzenetére


exelsior1
senior tag

De nem full HD kijelző :D Az új dolgokra át kell szokni, majd erre is átszoknak, addig meg jók a 720ps kijelzőjk is :D

Galaxy S10

(#181) zsigus válasza dreamdancer (#173) üzenetére


zsigus
őstag

"De akkor megint oda lyukadunk ki, hogy mi értelme is van full HD kijelzővel izzasztani a vasat, ha 320p-s játékokat futtatunk rajta...?"

Miért te a mobilodat csak játékra használod? Képek, web, esetleg videók stb. nem számít? A felhasználói élményről (amivel most minden gyártó jön) nem is beszélve. Nyilván nem azért venne senki egy 180e Ft-os telefont mert a menüt akarja nézegetni FHD-ban, de itt már ez is más mint az összes többi mobilon.

Félre ne érts én is feleslegesnek érzem, de el tudom fogadni, hogy a piacon van, akkor is ha nem én vagyok a célcsoport.

NielsX:

"az ár érték aránya nem indokolja a vételt."

Mondj nekem bármilyen frissen megjelent csúcskategóriás elektronikai terméket amit az ár/érték arány miatt vennél meg. A csúcskategóriában egy TV: 1m Ft, egy mobil: 200e Ft, egy autó 30m Ft.

Ezekből melyiknek van jó ár/érték aránya szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#182) Kasya válasza dreamdancer (#179) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, azok is. :U

[ Szerkesztve ]

(#183) sixpak


sixpak
nagyúr

Hehe...-a fúúúj TFT, micsoda fos ez- eszméket hangosan hirdető egyéneknek a 99%-a még az életben nem látott más technológiával készült képernyőt és több mint valószínű, hogy 50 cm-es crt-n "élvezik" a napi műsorokat. A telefonjuk pedig jobb esetben egy 480x320 pixeles TFT. Csak hát ugye olvasták valahol, hogy a TFT már nem menő és itt be is bizonyítják, hogy ők milyen tájékozottak a témát illetően. Szánalom. Természetesen tisztelet a kevés kivételnek akik egymással párhuzamosan használják mindkét technológiát, napi szinten és rájöttek, hogy amoled nélkül lehet élni, de felesleges. Biztosan rengetegen vannak itt ilyenek..haha.
Amúgy a telefon jó, de a formája nem jön be.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#184) Ricardo válasza sixpak (#183) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönjük ezt az épületes hozzászólást.

(#185) Péter747 válasza sixpak (#183) üzenetére


Péter747
tag

alakra szerintem tők jol nézki
és kijelző téren nekem a super amoled tetszik jel gojbban :)

(#186) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Xperia V? 1750-es akkuval? Akkor már inkább S3 és belenyomni egy 3000-es original samsung akkut.
Vagy Note 2, amiben alapból 3100-as van.

De hogy pont az Xperia V? 1750 mah nem sok jót sejtet... És bár lehet kevesebbet eszik az xperia V a felbontásm meg mondjuk a képernyőméret miatt, de attól még közel sem hiszem, hogy úgy kellene ajánlani a cikk végén, mint egy üzemidőben jeleskedő telefont...

mert bizony a számok mást mutatnak....

Xperia Z: egyébként meg nincs gyenge akku ebben a készülékben, de ha a Note 2-be bele tudtak rakni egy 3100-asat, akkor ebbe a 0,5"-el kisebb képernyőméretű telóba is beleférhetett volna legalább 2700-as akku.

A sony elb*szta megint. Úgy ahogy a HTC szokta. Nem is értem mit gondolnak, az embereknek talán nem számít az üzemidő?

A note 2 sem véletlen fogy olyan jól, ezer féle tesztet olvastam és mindenhol kiemelik az üzemidőt, sokan csak emiatt is azt vesznek. Erre elcseszik az új sony-t is... Kiábrándító.

Mindegy, majd veszek ősszel S4-et, Note 2-őt, vagy Note 3-at... ha már mások nem tudnak nyugodtan használható telefont összedobni...

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#187) dreamdancer válasza zsigus (#181) üzenetére


dreamdancer
őstag

Nyilván nem csak játékra használom, de mondjuk te milyen gyakran nézel full HD videót telefonon? Vagy bárki más?

Persze, elfér a piacon, de valószínűleg még évekig nem fogja semmi se kihasználni a csodálatos felbontást - akkor meg mi értelme a sok kompromisszumnak? (Költői kérdés.)

Nem a lényeg a fontos.

(#188) sixpak válasza Ricardo (#184) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs mit, van még ahonnan ez jött..hehe.
Miért van az az érzésem, hogy te nem tartozol a kivételek közé?:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#189) Dominó85 válasza Integrale (#166) üzenetére


Dominó85
veterán

SE márka szerviz (BP XV. ker). De ők biztos hülyék hozzá... részemről OFF vége, ha ennyire érdekel, hívd fel őket. :R

* Péter - 06302461862 *

(#190) fury71 válasza <Adamsky> (#172) üzenetére


fury71
aktív tag

Végül is igazad van, de majd meglátjuk a többi gyártó mit bénázik az idén.
Mindenesetre ha Samu az S4-el nem villant valami új dizájnt akkor én ismét elfordulok tőle, az S3-hoz képest a Sony Z üdítő, letisztult megjelenésű szvsz. :)

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#191) Ricardo válasza sixpak (#188) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert a megérzéseid legalább annyira helytállóak, mint a gondolataid

Kicsit is többet (vagy figyelmesebben) olvasnál a fórumon tudnád milyen telefont használok, és mik vannak a környezetemben. :U

[ Szerkesztve ]

(#192) wozzy válasza jagelo (#147) üzenetére


wozzy
tag

Imádom az ostoba kommentjeid!

(#193) blade zte


blade zte
őstag

A kamerát túlságosan lehúztátok. Amellett már csak elmentetek, hogy 120fps gyorsaságú videót egyenlőre csak ez a kameramodul képes felvenni. hupsz. Akkor meg mi a búbánatnak lassított felvétel mód? :F Még így is 3x lassabbra lehet lassítani, úgy hogy teljesen sima marad a mozgás (youtube-on 24fps a videók gyorsasága).

Oppo find 5 vs sony xperia z? ;]

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#194) P84 válasza Luperator (#111) üzenetére


P84
csendes tag

Hát ez az! Egy átlag ember esetleg csak annyit néz, hogy ajánlott. Persze az gáz volt anno, hogy iPhone-ba nincs FM rádió.

(#195) sixpak válasza Ricardo (#191) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igazad van, telefonról bénázok, meló közben, de ígérem ha hazaérek utánanézek a dolgoknak.
Ha már a gondolataim helytállósságánál tartunk, akkor megkérdem, hogy a hozzászólásom melyik részével nem értesz egyet?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#196) szentespeter


szentespeter
tag

Nagyon szuper masina! Egy matt hátlap, és tökéletes :C

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#197) Ricardo válasza sixpak (#195) üzenetére


Ricardo
félisten

"Hehe...-a fúúúj TFT, micsoda fos ez- eszméket hangosan hirdető egyéneknek a 99%-a még az életben nem látott más technológiával készült képernyőt és több mint valószínű, hogy 50 cm-es crt-n "élvezik" a napi műsorokat. A telefonjuk pedig jobb esetben egy 480x320 pixeles TFT. Csak hát ugye olvasták valahol, hogy a TFT már nem menő és itt be is bizonyítják, hogy ők milyen tájékozottak a témát illetően. Szánalom."

Ezzel az általánosítással.

Nem kell utána nézned, egy galaxy s-em van, és akad körülöttem pár TFT-telefon is. Sony ericsson, Sony, és más márkák egyaránt. én ezt a tecnologiát nem tenném bele zászlós hajóba egyik gyártó helyében sem. Ők megtették, lelkük rajta. A kamera sem olyan rossz, de ebben a kategóriában kevés. Pláne hogy egy ilyen téren nagy múltú cégről van szó.

Nekem az jött le a hozzászólásból ami általában egy másik márka képviselőitől szokott elhangozni miszerint aki kritizálja, az azért teszi mert csak álmodik róla, hogy ilyen telefonja legyen ;)

[ Szerkesztve ]

(#198) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Dokkolóért pirospont, a kijelzö képe nagyon szép, viszont túl sok üres helyet hagytak a képernyö alatt. Meg az egész picit olyan mintha "vonalzó-only" módban készült volna. De az összhatás nem rossz.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#199) <Adamsky> válasza fury71 (#190) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hát, ja. Meglássuk ...
Viszont házon belül ott van a ZL ami hála annak, hogy nem tiszta "plexi" az egész, valamint kisebb (!) ugyanolyan kijelző méret mellett, szerintem szebb és praktikusabb. Jó, tudom ezt nem lehet slaggal mosni. :D

(#200) muveszur válasza dreamdancer (#153) üzenetére


muveszur
addikt

OTG-ről hallottál már? Az SGS III-hoz példuál 6 db USB-s eszközt lehet csatlakoztatni egyszerre...és akár 6 db 1 TB-s HDD-t...akkor hol a hely hiány?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.