Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Barthezz2 válasza hurrikan (#400) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát akkor az meg elég szomorú, hogy a jóval drágább Z szarabb kijelzőt kapott, mint az Ion. De végül is nekem csak jó, ha az Ion-ban van jobb:)

Everybody lies.

(#402) FragMaster válasza hurrikan (#400) üzenetére


FragMaster
addikt

"A P szintén jó betekintési szöggel van megáldva a WhiteMagic miatt."
Nem szeretném megkérdőjelezni, viszont a betekintési szögnek mi köze van a whitemagic-nek?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#403) Silenzio válasza muveszur (#221) üzenetére


Silenzio
addikt

Te tényleg minden évben megveszed az aktuális csúcskészüléket? :) Az aztán nagyon tudatos vásárlási szokásokra vall. (Nem beszélve arról, hogy vészesen fogy a koltán, miközben milliók halnak meg a nyugati hatalmak által gerjesztett polgárháborúkban, hogy kibányászhassák. Tudom, egy telekommunikációs topikban egy ilyen szöveg felér egy politikai öngyilkossággal és pofa be.)

Amúgy:
1. laggolni fog, mert 80%-kal több képpontot kell meghajtania a vasnak, mint a Galaxy S3-nak, miközben alig gyorsabb nála a vas.
2. Hamarabb le fog merülni, mert 80%-kal több képpontot hajt meg. És a TFT még többet is fogyaszt.

Egyébként a Galaxy S3-tól eltekintve van ilyen tendencia, hogy a mobilok egyre jobban bírják a gyűrődést? Mert én pont az ellenkezőjét látom. Sebaj, csináljuk csak a hülyeségünket, hogy az emberek kaján vigyorral az arcukon pötyögtessék a bélyegnagyságú full HD-t. Ámen.

Félretéve a demagógiát: nem elég a 720p? Francokat nem!

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#404) vrgkrisztian válasza Silenzio (#403) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ajánlom figyelmetekbe ezt a videót:ezt először és ezt utána
szóval ebben a kategóriában bőven körözi az összes konkurenciát az s3...
pl az one x 59%-ra merül(90perc videó után) míg az s3 csak 82-re !!!
a második videóban ajánlom a táblázati statisztikákat is! :) végülis az a lényeg! :K
(most nem trollkodtam,hanem tényeket közöltem)
és az s3 még ha le is merül,csak simán kicseréled az akksit... míg a többi telónál (kivétel s2) nem cserélheted...
szóval nem király ez így... és mondom ezt úgy,hogy az s3 sem bírja valami sokáig,ha tényleg használod...és ennél (ebben a kategóriában,nem belemérve a motorola razr maxx-ot) csak rosszabb van... (!!!!)
ez a sony meg várhatóan még ezeknél is rosszabb lesz :(( (fullhd,ugye mennyire kell ilyen akksikhoz...)

[ Szerkesztve ]

(#405) istnag válasza vrgkrisztian (#404) üzenetére


istnag
addikt

ki az aki akksit hord magánál,marhára nem életszerű nekem.... :U Ezen a nem cserélhető akksin miért kell ennyire fennakadni nem értem? Ha valkinek nagyon kell van pl ilyen : [link],amivel 1000 féle dolgot tölthesz. (hozáteszem nekem ez sem életszerű)

[ Szerkesztve ]

(#406) Xaels válasza vrgkrisztian (#404) üzenetére


Xaels
félisten

A videóhoz. Teljes fényerőn tolják. Ezek közül a One X-nek van messze a legnagyobb fényereje, természetesen azáltal jobban is merül cserébe kisüti a tarkódat is, ha nem verőfényes napsütésben nézed. Ha objektívek akartak volna lenni akkor kimérték volna azonosra a fényerőt ahogy például az Anandtech szokta. A videó elég korai, sőt talán még az első komolyabb javítás előtti azóta ez a helyzet sokban változott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#407) vrgkrisztian válasza Xaels (#406) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

jól van,de lényeg a lényeg: semmire nem elég ez a technológia ilyen kütyükben...főleg nem úgy,hogy ezekből is gyengéket raknak bele...(kivétel razr maxx,de az itt nem kapható) lényeg még az is,hogy az amoled keveset fogyaszt...(tudom,tudom,fehérnél épphogy nem) mondjuk a videóban ez nem igazán lényeg,mert ugyanazt a videót nézik az összesen....viszont akkor is...

(#405) istnag: mondjuk az,aki elmegy egy hosszabb útra,és nem akarja a lezárt képernyőt,vagy a kikapcsolt telefonját(lemerültet) nézni.... így viszel mégegy pótakksit... oké,ott vannak a külön töltőakksik,de ott már kilóg majd egy kábel is a telefonból,amin tölt... szerintem könyebb akkor már akksit cserélni,és ugyanúgy használni tovább...

a kijelző témához hozzászólva pedig:
SZVSZ elvárom,hogy egy ilyen drága kütyünél igenis ne legyen ködös a kijelző...főleg úgy,hogy vannak sokkal jobb (sima)TFT-k is,amik szinte nem is torzulnak forgatásra... nemrég néztem valamelyik sony-t a pannonban,és ott rossz volt a kijelzőjére nézni,mert ha picikét(tényleg picit) megdöntötted,akkor máris beszürkült az egész kijelző :( akkor se kéne így szürkülnie,még ha nem is úgy nézem a kütyüt... de ez nagyon nem ad ma már minőségi érzést...
a htc one xben meg tényleg gyönyörű a kijelző... viszont egy amoled sem rosszab,főleg amiket tudsz állítani...(a fehérével meg semmi baj nincsen,ha nincs mellette más ips vagy nagyon színhű kijelző,ez még szerintem igazán belefér...de ízlések és pofonok)

ez a telefon meg tényleg gyönyörű lett,de csak ha nem használod,mert akkor szép dzsuvás lesz a hatulja :DDD (mondjuk szerintem kellenének rá azok a fizikai gombok!) :K
a kameránál meg sokkal-de sokkal jobbra számítottam... :O

[ Szerkesztve ]

(#408) norti


norti
addikt

Gyönyörű trolltopik lett ebből a tesztből :D Komolyan, mint egy nőklapja fórum, lol

(#409) catroot válasza hurrikan (#400) üzenetére


catroot
veterán

Tényleg ennyire rosszabb lenne a T-nek a kijelzője? :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#410) lugosi válasza darvinya (#330) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Akkor vegyél Apple és menj az alma topik, hogy neked is ilyened van.
Mert már uncsi amit állandóan a telefonokról , hogy ilyen sz… , olyan sz… bezzeg az Apple.
Butafont mindenkinek"

Próbálom dekódolni amit írtál... Van iphone-om is és androidos telefonom is, bár ez nem tudom mit változtat azon hogy ebben a tesztelt készülékben gyenge a kamera. :F

(#411) Barthezz2 válasza catroot (#409) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vegyél Ion-t:P

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#412) catroot válasza Barthezz2 (#411) üzenetére


catroot
veterán

Jajj, ne bonyolítsuk már ;]

Így is alig tudom magam lebeszélni egy fehér Xperia S-ről. Külsőre jobban bejön, mint a T. Leszámítva a kapacitív gombjait, amitől félek egy kicsit (haveromé mintha nem lenne olyan érzékeny).

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#413) hurrikan válasza catroot (#409) üzenetére


hurrikan
addikt

Sajnos igen. :(((
remélem a Z-nél nem lesz annyira rossz a helyzet.

Viszont ha már a kijelzőknél maradtunk BOG vagy bárki aki szekeszti, még egy hiba.
Az összehasonlításnál a HTC One SV alá is TFT-t írtatok. Miközben SLCD2 az is. Ahogy a gyártó oldalán, és a ti korábbi tesztetekben is olvasható

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#414) ForRedGlory válasza istnag (#405) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol, mert akksi töltőt magaddal hordani, aminek a térfogatra háromszor akkora sokkal életszerűbb, mint egy kis plusz akksit, ami akkora, mint egy gyufás skatulya... elfér bármelyik zsebedben, nem lóg ki egy vezeték sem róla, és használat közben nem lóg ki a telefonból a föld felé a töltő, ami rá van csatlakoztatva... :W Amíg HTC One X-em volt, volt is külső töltőm, több volt vele a baj, mint a haszon. Út közben töltse a rosseb, amikor pl sétál... Hova teszed? Kézben fogod mindkettőt és nézegeted, mikor tölt fel? Arról nem beszélve, hogy miközben tölt, a telefon ugyanúgy fogyasztja a naftát, és egyszer jó esetben fel tudod tölteni vele, már ha nem akkumulátor nagyságú a külső töltő... bár látom feleslegesen is írok, úgysem fogjátok megérteni unibody fanboyok... majd akkor lesz az unibody háznak létjogosultsága, amikor az akkumulátorok elmennek 10+ óra aktív kijelzőt, addig nincs ember, aki meg tudja magyarázni, hogy az igenis jó dolog...

[ Szerkesztve ]

(#415) istnag válasza ForRedGlory (#414) üzenetére


istnag
addikt

LOL tanulj meg olvasni LOL.....odairtam hogy az sem életszerű LOL. Akadj le rólam LOL. Lol.

[ Szerkesztve ]

(#416) Cyberpunk válasza istnag (#415) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kevesebb lol-t lol. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#417) nuke7 válasza catroot (#412) üzenetére


nuke7
veterán

nem vennék xperia s-t, semmiképp!
a one s hardvere van benne, nagyobb felbontású kijelzővel
:(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#418) Luperator válasza ForRedGlory (#414) üzenetére


Luperator
tag

Mondjuk azt, hogy idehaza nem általános inkább pótakkut magunknál hordani. Ettől még persze mindkettő nem rossz ötlet. A töltő szerűség inkább utazáskor kényelmes, ha el lehet úgy helyezni, hogy ne zavarjon.

Ez az unibody ház.. Korábban szó volt róla. Ha az akkura nem fél év garancia van, akkor engem nem izgat, cserélhető e vagy sem. Szomorú, hogy ennyit bírnak, de ennyit bírnak és fognak is egy darabig.

(#419) pezs89 válasza nuke7 (#417) üzenetére


pezs89
tag

Attól függetlenül korrekt ár/érték arányú.

[ Szerkesztve ]

(#420) hurrikan válasza pezs89 (#419) üzenetére


hurrikan
addikt

És a sebességével sosem volt gond.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#421) nuke7 válasza hurrikan (#420) üzenetére


nuke7
veterán

más az értékrendünk :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#422) pezs89 válasza nuke7 (#421) üzenetére


pezs89
tag

Miért bajod van a telefonnal? (no offense, csak kérdezem) Fórumát ha megnézed nem igazán panaszkodnak a használói sebességbeli problémákra.

(#423) ForRedGlory válasza istnag (#415) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudok olvasni, de latom neked nem megy az ertelmezes... Abban a hozzaszolasodban a pot akksi ele helyezted a kulso toltot. Innentol amit irtam, maximalisan ul. Ja kevesebb lollal is ertheto lenne amit irsz.

(#424) nuke7 válasza pezs89 (#422) üzenetére


nuke7
veterán

mert nincs viszonyítási alapjuk, de ebbe ne menjünk bele. nem véletlenül a tesztelők feladata vélemény írni, mert ők minden csúcskészüléket használnak általában - és kritikusabbak.
(mint én)

https://youtube.com/user/nuke7

(#425) Danny750 válasza nuke7 (#417) üzenetére


Danny750
őstag

Igen az S3-s One S-é ,nem az S4-es Krait magosé!! :R
azért nem min1...............
(S4-es a 4 magososkkal van partiban, quadrant 6500pont felett)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#426) Rhino666 válasza S e t h (#353) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha már a kijelző a legnagyobb durranás az egész kütyüben, nem szabadna sz@rnak lennie semmilyen szempontból. :U Vagy épp szemszögből. :N

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#427) Danny750


Danny750
őstag

A sok fanyalgónak: [link]
Itt pedig a valóság: Ha tetszik az amoled és szeretnél fehér színt+fényerőt akkor ne Samut vegyél:[link]
(más gyártó amoled-es készülékei furcsa módon tudják a fehér színt+szabad ég alatt is láthatóak+nem tükröződnek annyira a gyenge fényerő miatt.....pl: Htc One S és Motorola Razr i)
Igen a és Samu készülékei a sokszor kevés fényerő miatt, bírják valamivel jobban a folyamatos kijelzőhasználatot más gyártó készülékeivel szemben.......ergó vedd le a fényerőt vagy tedd automatára így az akksid is jobban bírja+napfényben sem kell árnyékot keresned a 100-150k-s készülékednek ,hogy lásd is a kijelzőt) :U

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#428) wertigo1984 válasza Danny750 (#427) üzenetére


wertigo1984
őstag

Most én látok rosszul vagy a One X kijelzőjén a fehér tényleg majdnem fehér? :F Nem semmi, hogy mit alkottak a HTC mérnökei. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#429) stilo18 válasza wertigo1984 (#428) üzenetére


stilo18
addikt

LG van a videóban, nem One X. De igen, a One X-en úgy üt a fehér, mint amoleden a fekete... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#430) Cyberpunk válasza Danny750 (#427) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak a fehérrel úgy vagyok kisegélve mint a feketével. Konkrétan ennél a készüléknél. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#431) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szép jó telefon,és ez a Qualcomm s4 pro Soc valami félelmetes dolgokra képes általános számitási teljesitményben,illetve azon gondolkodtam hogy lehet hogy az Android 4.1-et erre a Soc-ra lehet a legjobban megcsinálni,vagy a ez már alapbol 4 magra van optimalizálva?
Az tényleg furcsa hogy egy ilyen hardveren néha beröccen az Android,de megkellene nézni hogy akad-e a nem Sony Launcheren,mert van egy sanda gyanúm hogy az nincs teljesen jól optimalizálva ehhez a hardverhez.
Illetve ez a Soc képes egy full hd .mkv videót normálisan lejátszani szoftveres kódólással?

(#432) ForRedGlory válasza Danny750 (#427) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom nem zavar, hogy az S3-ban levo panelnel van mar jo SAMOLED. Tudod az melyik telefon? Samsung Galaxy Note 2, ami mar sokkal fenyesebb es feherebb... Amugy legalabb azt irnad le normalisan hogy milyen kijelzo van benne, bar igazan be is fejezhetned ezt... Nem egeszen csak a fenyero befolyasolja az uzemidot. Messze nem... Javits ki ha tevedek de tegnaphoz kepest most te ulsz forditott lovon... Mintha tegnap azzal jottel volna hogy nem erdekelnek a tesztek, a szemednek hiszel es akkor is a Note jobban olvashato mint a Note 2, hiaba linkeltem be a kedvenc oldaladrol az ellenkezojet, amit allitolag meg olvasni is szoktal... Mi van ha en most azt mondom: nem erdekel a teszted es en is a szememnek hiszek, ami alapjan sokkal szebb kijelzo a Samoled ugy osszessegeben? Ettol persze nem feltetlen lesz most igazam, de elfogadhatnad hogy masnak mas a prioritas... Remelem leesett amit irni akartam. Bar ez ugy is kiderul a kommentedbol.

[ Szerkesztve ]

(#433) zack válasza ForRedGlory (#432) üzenetére


zack
nagyúr

+1
Sokaknál megáll a felületes szakmaiság miatt az sAMOLED kijelző a Galaxy S3-nál.
Ezért is kár vitázni. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#434) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#432) üzenetére


ForRedGlory
félisten

jo SAMOLED = jobb SAMOLED, eliratam.

(#435) S e t h válasza istnag (#405) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én hordtam, amíg vonatoztam, ennyit az életszerűségről.Igen, fent lehet akadni rajta, ha egy telefon fél napot sem bír ki és még aksit sem lehet cserélni benne, lassan eljutunk oda, hogy megkérdőjeleződik, miért is mobil ez?Azért mert pár óra alatt talán el tudok jutni egy konnektorig vele?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#436) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Annyira imádom a sok atomfizikus hozzá szólót,akinek az s3 az isten.Én két hónapig szívtam vele és pezsgőt bontottam,mikor sikerült egy baleknak elpasszolni.Az,hogy egymás után nem lehet hívni 3-om számot,mert szétfagy,kijelző gagyi,de,hogy 5-6 órát bír ki az aksija,az már tényleg pofátlanság!!Csak nyugodtan istenítsétsétek,de én többet samsung telot soha!!!IArrol meg már nem is beszélve,hogy ez a sony oda-vissza gyalázza mindenbe!!!Ja és aki azt hiszi,hogy most trolkodni akarok csak,teszek fel videót az s3 királyságáról!!!

[ Szerkesztve ]

(#437) Barthezz2 válasza S e t h (#435) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az előző telefonomhoz én is...

Everybody lies.

(#438) ForRedGlory válasza mackoapo11 (#436) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Beloled is az objektivitas szol mar latom... Csak nem hasznaltad a ket telefont egyszerre hogy ilyeneket irsz? Mutass osszehasonlito review videot amit keszitettel... Ettol fuggetlenul nyilvan jobb a mostani Sony, de kizart hogy mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#439) mackoapo11 válasza ForRedGlory (#438) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Már bocs,de melyik fikázónak a kezében volt ez a sony,hogy már tényként van kezelve,hogy gyenge a kijelző,aksi hulladék,kamera meg szemétre való.Mert idáig csak ezt olvastam itt.

(#440) Cyberpunk válasza mackoapo11 (#439) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Könnyen le lehet vonni a következtetéseket. Már ami a kijelzőt illeti. Az akku mérete is beszédes, aki jártas a témában nem vár sokat tőle. És ehhez nem kell próbálni sem.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#441) ForRedGlory válasza mackoapo11 (#439) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem nézd meg a videót, olvasd el a cikket, és onnan azért lehet következtetni... Egyáltalán ezek közül legalább egyet elvégeztél a házidból mielőtt ezt ide beírtad? ;]

Amúgy tőled is meg lehetne ugyanezt kérdezni, mert ezt írtad:

"Arrol meg már nem is beszélve,hogy ez a sony oda-vissza gyalázza mindenbe!!!"

[ Szerkesztve ]

(#442) boletus válasza Bog (#341) üzenetére


boletus
aktív tag

Én pedig nem azért vásárolok mobiltelefont hogy a hátlapját kopog(kocog)tassam. Az pedig más kérdés,hogy a hátlapot 10- ből 11 hozzáértő üvegnek mondja, az MA szakértői pedig nem. Lehet itt is " nyomatékosítani",mint az egyik NOKIA "nehézségét". Önök melyik márkát "viszik ágyba?

(#443) S e t h válasza Rhino666 (#426) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meg is érteném ,de számomra olyan dolognak tűnik ennek az erőltetése, mintha egy autó vásárlásánál a szín meghatározóbb lenne, mint pl a tank nagysága.
Oké, hogy csak 15 literes a tank, de amúgy is sok benzinkút van nem?

Mennyire gyakori probléma is az, hogy többen néznek egy telefont és a perifériára eső egyik néző már nyavajog, ááááááá, én nem látom tisztán, milyen tré a betekintési szög!?!
Vagy az mennyire tipikus, hogy én nem szemből nézem a képernyőt és felszisszenek, a büdös életbe, hát mivel vert át engem a Sony, fekszek az ágyon, mellettem a telefon lefektetve és nem tudom elolvasni mit írtak nekem a facebookon????
Nem bagatellizálni szeretném a problémát, de véleményem szerint több hangsúly van erre fektetve, mint kéne, mivel nem meghatározó szempont a vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#444) zsigus válasza S e t h (#443) üzenetére


zsigus
őstag

"Mennyire gyakori probléma is az, hogy többen néznek egy telefont"

Sztem ez sokaknál előfordulhat... viszont az más kérdés, hogy hányan?
Mert nem hiszem, hogy két-hérom embernél többen néznék, és annak még bele kellene férnie (bár nem láttam, hogy milyen szögtől fakul oldalról).

(#445) boletus válasza S e t h (#443) üzenetére


boletus
aktív tag

Egyetértéssel olvasom, ennyire egyszerű,ahogy írtad.

(#446) boletus válasza zsigus (#444) üzenetére


boletus
aktív tag

Ha én szeretnék megmutatni pl.egy képet többeknek,szemből mutatom. Egyenként.

(#447) zsigus válasza boletus (#446) üzenetére


zsigus
őstag

Ez te vagy, meg én, de nekem van egy jó pár olyan ismerősöm aki ezt nem így gondolja...

Ezzel nem támadni akarom a telefont, mert nekem is tetszik, de nem mindenkinek ugyanazok az igényei.

[ Szerkesztve ]

(#448) mackoapo11 válasza ForRedGlory (#441) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Akkor én is ugyan azt írom.Nézd meg a szintetikus teszteket.Onnan lehet következtetni,hogy oda-vissza gyalázza.Amúgy láttál már egyáltalán s3-om telót közelről???

(#449) Bog válasza boletus (#442) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Semmi gond nincs azzal, hogy jössz kötekedni, de lehet, hogy ahhoz hamarabb kéne felkelni.
A cikket átírtam a Sony hivatalos közlése alapján arra, hogy üveg a hátlap, pont egy napja, ezt biztos nem sikerült elolvasni, sebaj. Azt is leírtam, hogy ettől még olyan, mintha plexi lenne, ez nem szakértői vélemény, hanem kopogtatás, tapintás és az előlappal való összehasonlítás kapcsán levő érzés. Neked mi volt az érzésed? Jah hogy még csak képen láttál ilyen telefont...? Sebaj...

Külön köszönöm a kérdést, hogy mi melyik márkát visszük ágyba. Ezek szerint fogalmad sincs, ami ránk nézve örömteli.

Bizonyára azt is nehéz elfogadni, hogy három olyan ember, aki már meglehetősen sok telefont és kijelzőt látott egyhangúan azt mondja a kijelzőre, hogy rohadt éles, de fakó. Te milyennek láttad, amikor a kezedbe fogtad és volt nálad pont egy SGS3, egy HOX és egy L9 is összehasonlításképp?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#450) Cyberpunk válasza mackoapo11 (#448) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ő ne látott volna? Még volt is neki azt hiszem.:D ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.