Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-15 20:24:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) la5z10th


la5z10th
tag

Ez mennyire igaz, hogy ingyen kicserélik a fóliát a telefonon? (elöl és hátul is vagy csak ahol karc van?)
Ki dönti el, hogy indokolt-e kicserélni? Én bemegyek a Sony boltba (vagy nem tudom hova), megkérem, hogy cseréljék ki és kész !?
A szolgáltató ("piroska") ahol vettem ezt megcsinálják vagy csak valamelyik Sony boltban?
Gondolom ez az egész dolog csak a garancia idejére vonatkozik, ha egyáltalán tényleg igaz!
Mennyi fólia csere kérhető? Maximalizálva van vagy amíg a garancia megvan a készülékre addig akárhányszor lehetséges?

Hogyan működik ez a dolog?
Valakinek valami tapasztalata?

(#5002) pepe091 válasza la5z10th (#5001) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Elvileg a Sony szervizben cserélik (Cordon Electronics), érdemes egyből hozzájuk vinni, mert a T-nél elég sokszor kekeckednek.

(#5003) kali válasza la5z10th (#5001) üzenetére


kali
legenda

központi szerviz, garis intervallumban, a gyakoriság passz, gondolom nincs korlátozva.
a szolgáltató lepasszol, nem is nagyon kapnak ilyen fóliát, hiszen minden javításra a központi szervizbe küldik a készülékeket, a sony boltok szintén.

compi.hu; csak nem root szagot érzett a telefon; link

[ Szerkesztve ]

(#5004) Deck


Deck
titán

Milyen HD filmet nézni 5ös kijelzőn a Z-n?

PS5

(#5005) compi.hu válasza kali (#5003) üzenetére


compi.hu
senior tag

Rakuldtem az eddig mukodo modszert, nem ment. Tobben ilyenkor factory resetet ajanlgattak XDA-n, gondoltam adok neki. Ez lett belole. SUS megoldotta.

Hogy a viharba lehet az uj firmware-et rootolni? (Regi modszer SUS utan sem mukodik...)

[ Szerkesztve ]

(#5006) njnl válasza Deck (#5004) üzenetére


njnl
aktív tag

én nagyon élvezem, éjszaka a munkában nekem tökéletesen megfelel. full hd-ból eddig csak sample volt rajta, egyszerűen gyünyörű. DE egyetlen szó sem érheti a 720p-t sőőőt, XviD-el sincs baj.

Szerk.:

petipetya, pepe091

Köszönöm, kipróbálom őket!

Más:
Ti milyen videólejátszót használtok?

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#5007) kali válasza compi.hu (#5005) üzenetére


kali
legenda

sejtettem, hogy nem sima visszaállítástól halt be... :)
nem tudom, hogy mennyi idő alatt tolják ki erre a firmware verzióra, bár nekem nem is kell root, szóval nem igazán követem.

(#5008) pepe091 válasza njnl (#5006) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#5009) njnl válasza pepe091 (#5008) üzenetére


njnl
aktív tag

megpróbáltam, jobb mint a VLC.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#5010) DrTechnoid válasza pepe091 (#5008) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Sok rajta reklám?mert ha túl idegesítő akkor megveszem inkább a pro verziót ezerketőőéér :)

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#5011) pepe091 válasza DrTechnoid (#5010) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyedül a tallózóban van legalul, de ugye csak akkor ha van net, egyébként nincs reklám, film lejátszásnál sincs sehol.

(#5012) Deck válasza DrTechnoid (#5010) üzenetére


Deck
titán

Adaway és nincs reklám :)

PS5

(#5013) pepe091 válasza Deck (#5012) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha rootolva van a telefon... :)

(#5014) la5z10th válasza NY_A (#4995) üzenetére


la5z10th
tag

Az XtremeGuard fóliát rárakod a gyári fóliára vagy helyette?
Jobb, mint a gyári?

(#5015) la5z10th


la5z10th
tag

Hogy lehet azt megoldani, amikor fényképet vagy videót készítek, akkor olyan néven mentse el a telefonba a fájlt amikor készült a kép vagy a videó (nem img01 és mov01 legyen, hanem pl.2013.05.19 232950), tehát a készítés ideje legyen a neve a fájlnak?
Azt hiszem a samsungoknál így van, illetve, amikor x10 mini pro-m volt és felraktam rá valamelyik cyanogenmod-ot, akkor ott is így mentette el a dolgokat.
Esetleg erre lehet letölteni valami programot a google play-ről?

[ Szerkesztve ]

(#5016) pepe091 válasza la5z10th (#5015) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Másik kamera app. tud így menteni pl. a Camera ZoomFX.

(#5017) la5z10th válasza pepe091 (#5016) üzenetére


la5z10th
tag

Ezzel változik valami még vagy csak ilyen néven menti el és kész?
A felvétel minősége gondolom marad.?

(#5018) pepe091 válasza la5z10th (#5017) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez egy teljesen más kamera app. A minőség kb ugyanaz. Ez az.

(#5019) la5z10th válasza pepe091 (#5018) üzenetére


la5z10th
tag

Köszi!

(#5020) NY_A válasza la5z10th (#5014) üzenetére


NY_A
őstag

Ráteszem a gyárira.
Hát, hogy mennyivel jobb mint a gyári az majd kiderül. Állítólag nagyon jó, a katonaságnak fejlesztették eredetileg. Meglátjuk. Biztosan erősebb, és tartósabb mint egy sima fólia.

(#5021) ohway


ohway
tag

Sziasztok!

Körübelül 1 hete vettem az Xperia Z-m, eddig minden rendben volt. Bekapcsoltam a stamina módot, 11 óráról 3 napra ugrott a készenlét becsült ideje, nah de ma mikor felektelm lehuztam töltöröl a telefont szerintem 1 óra nyomkodás alatt merült 20%-ot és 80%on a telefon stamina móddal is csak "7" óra várható készenléti időt számol, hiába kapcsolom ki-be a stamina módot semmi nem változik ugy mint eddig.

Remélem érthető voltam :) Ötlet?

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#5022) pepe091 válasza ohway (#5021) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez többek között azért is van, mert a Stamina megpróbál valós idejű becslést adni. Ha az asztalon van a telefon, és úgy ellenőrzöd ezt, akkor nyilván változik az érték, de ha előtte folyamatosan használva volt, akkor ehhez igazítja a várható üzemidő értékét. Statisztikát készít, és ebből próbálja megállapítani a készenléti időt.

(#5023) Takashi válasza NY_A (#5020) üzenetére


Takashi
aktív tag

Ez a "rakjunk-még-egy-védőfóliát-az-edzett-üveget-védő-fóliára" szvsz nem kicsit vicces találmány. Egyszerűen fel nem foghatom, mire jó ez, ha egyszer a SONY amúgy is cseréli az alap fóliát, ha az megkarcolódik. Ráadásul akárki akármit is mond, igenis romlik a kapacitív kijelző érzékenysége a dupla fóliától - ezt egy SONY szervizes is megerősítette nekem múltkor telefonon. :))

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#5024) Invi


Invi
aktív tag

Az albumban a kepeknel mutazja a terkepen, hogy hol keszultek, de azt irja, hogy ismeretlen varos, ismeretlen orszag... Ezt hogy lehet orvosolni, illetve nalatok kiirja rendesen a helyet?

(#5025) ohway válasza pepe091 (#5022) üzenetére


ohway
tag

Jah rendben, én meg már megijedtem, hogy valami baja lett :D
Köszönöm a segítséget! :K

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#5026) pepe091 válasza Invi (#5024) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem használom ezt a funkciót, de volt aktív GPS és vagy internet miközben így készítettél képet?

(#5027) Invi válasza pepe091 (#5026) üzenetére


Invi
aktív tag

Szerinted? "Az albumban a kepeknel mutatja a terkepen, hogy hol keszultek" - szoval igen volt net es GPS is.

(#5028) pepe091 válasza Invi (#5027) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Most kipróbáltam, nálam jól működik.

(#5029) SkyS1gn válasza ohway (#5021) üzenetére


SkyS1gn
félisten

.434-es van rajta?

Van egy bug ami miatt nem működik a stamina, nekem is volt, folyamatoknál valami eco cucc adatait ki kell törölni, leállítani a folyamatot meg újraindítani a telefont és jólesz!

Nálam lesz a telefon akkor megmondom pontosan mi a neve!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5030) pepe091 válasza SkyS1gn (#5029) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha közvetlen intenzív használat után nézed meg, jó hogy nem változik, mivel a Stamina lezárt képernyőnél működik, így nem ahhoz szabja a hátralévő időt, hanem az addig eltelt idő statisztikáiból veszi az infót.
A bugnál mindez akkor jelentkezett, ha nem volt előtte intenzív használat.
Egyébként az Alkalmazások/ Mind fül alatt van az Öko mód vezérlő, ezt kellett leállítani majd törölni az adatait, de szerintem most ne mez volt a "probléma".

(#5031) ohway válasza pepe091 (#5030) üzenetére


ohway
tag

Megcsináltam amit leírtál, ez volt a baj. Visszakapcsoltam és stamina nélkül 1napot ír, most bekapcsoltam a staminát és 3 nap lett.
Kérdés az, hogy most, hogy bekapcsoltam megint újraindítsam a telefont vagy nem kell ?

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#5032) kali válasza ohway (#5031) üzenetére


kali
legenda

szia,

a stamina be- és kikapcsolásánál nem kell újraindítani a telefont.

(#5033) ohway válasza kali (#5032) üzenetére


ohway
tag

Köszi :)

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#5034) NY_A válasza Takashi (#5023) üzenetére


NY_A
őstag

Ha olyan körülmények között használnád a 180 ezer forintos telefonodat mint én, akkor szerintem még zokniba is húznád. Egy szerelő műhelyben van kosz rendesen.
Ha pedig te veszed a fáradtságot, és elviszed szervizbe a telefonomat fóliát cseréltetni akárhányszor lezúzom, akkor nem veszek rá semmit. Sem időm, sem energiám nincs ilyesmire. Ráadásul azon kívül, hogy itt olvastam róla senki sem számolt be arról, hogy hol és mennyi időn belül cseréltek neki fóliát. Jól hangzik az ingyen csere, de mászkáljon a pöcsöm utána. Inkább megelőzöm a bajt.
Az érintés érzékeléssel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy a P-met is így használtam, semmi gondja nem volt. De nincs is rajta semmi karc, ez eladásnál sokat fog számítani.

(#5035) SkyS1gn válasza ohway (#5031) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5036) Takashi válasza NY_A (#5034) üzenetére


Takashi
aktív tag

IP57-es, vagyis ha csak a por miatt aggódsz, akkor nap végén lemosod és annyi. Mellesleg volt nekem is SXZ-m, én is raktam rá fóliát, csak az eredeti eltávolítása után. De persze tényleg mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. :R

七転八起

(#5037) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Van valami lejátszó ami viszi a dts hangot?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5038) Takashi válasza SkyS1gn (#5037) üzenetére


Takashi
aktív tag

Hát,ha az mx player nem, akkor sanszos, hogy semmi... :)

七転八起

(#5039) NY_A válasza Takashi (#5036) üzenetére


NY_A
őstag

Én minden miatt aggódom, nem csak a por miatt. :)
Szeretem biztonságban tudni a cuccaimat és ha ehhez az kell, hogy 73 fólia legyen a kijelzőjén akkor úgy lesz. :D

(#5040) Invi válasza pepe091 (#5028) üzenetére


Invi
aktív tag

Nalam bejeloli a terkepen de ismeretlen varos, ismeretlen orszagot ir.

(#5041) pepe091 válasza Invi (#5040) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam ez is megjelenik szépen.

(#5042) Invi válasza pepe091 (#5028) üzenetére


Invi
aktív tag

Ok, javitva. Az album app keresni sem tudott a terkeben. Service reboot majd telo reboot megoldotta.

(#5043) NY_A


NY_A
őstag

Ma odavoltunk feleségemmel kirándulni Dobogókőn.
Nagyon elégedett voltam a telefonnal. Villám sebességgel talál műholdat, és nagyon pontos. Gyönyörű fotókat lőttem vele, nagyon elégedett vagyok. Az üzemideje is rendeb van szerintem, legalábbis nekem bőven megfelel. Szuper cucc.

(#5044) Takashi válasza NY_A (#5039) üzenetére


Takashi
aktív tag

:R

七転八起

(#5045) pepe091 válasza Invi (#5042) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor örülök, hogy nem volt nagyobb gond. :)

(#5046) SkyS1gn válasza Takashi (#5038) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Dice Player viszi :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5047) njnl


njnl
aktív tag

emberek eddig imádom a telóóóót!
Mivel rácsukható bőrtokot csak rendelni lehet hozzá, szerdáig mint a szememre úgy vigyázok rá. Nekem eddig az üzemidő nem valami fényes, persze tudom, hogy még javul valamennyit, de mivel rengeteget vagyok online nem várhatok csodát tőle.
És imádom, ahogy megbámulják... De kár azért a tokért rá... :(((

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#5048) Takashi válasza SkyS1gn (#5046) üzenetére


Takashi
aktív tag

Na tessék, ennyit az mx-be vetett bizodalmamról... :DDD

七転八起

(#5049) atyuska válasza Takashi (#5048) üzenetére


atyuska
tag

Android úgy ahogy van nem eszi a dts-t normálisan (licenc fizetés). Ha az kell, hogy lenyomja sztereoba, külső filtereket megadhatsz, és úgy viszi az Mx player is.

----atyuska----

(#5050) darvinya válasza Takashi (#5048) üzenetére


darvinya
titán

Nem is MX-et mondta, hanem DicePlayer-t.

(#5049) atyuska

Nem csak licenc kérdés.
DTS-hez egy spec. chip kell, amit még a telokhoz nem nagyon lehet integrálni.

Így marad az imitáció.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.