Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Greentea válasza mrlujoak (#5300) üzenetére


Greentea
senior tag

Ha nem titok akkor honnan vetted? és mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#5302) mrlujoak válasza Greentea (#5301) üzenetére


mrlujoak
veterán

ebay, és a 3 gyári hátlap került 4500 forintnyi dollárba

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5303) rObika8802 válasza mrlujoak (#5300) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nekem fehér van :P :)))

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#5304) lmno válasza mrlujoak (#5302) üzenetére


lmno
őstag

Nem rossz.
Tényleg eredetiek, nem recsegnek-ropognak?
Linket tudsz küldeni privátban? Thx

(#5305) Toledopapa válasza Lasy (#5299) üzenetére


Toledopapa
csendes tag

Szia!

Először is köszi a gyors választ! :)

Tuti hasznos, csak nem igazán értek még a telefonhoz.
Hol is találom ezt a defaulttheme.apk file-t? És mi is ez? És hogy is tudom lecserélni? :)

Azt hiszem egyenlőre ennyi! :)

(#5306) amerigo


amerigo
aktív tag

Megjött a Vodafonos ICS

(#5307) mrlujoak válasza lmno (#5304) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az összes azonosítójegy megegyezik - a két fekete csak a gyártási évben tér el - és egyáltalán nem adnak ki hangot. Mindegyik tökéletesen illeszkedik.

Direkt linket sajna nem tudok, nem én rendeltem személyesen.

(#5306) amerigo:

Nocsak, ismét egy jó hír a vodásoknak!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5308) tomy86 válasza Toledopapa (#5305) üzenetére


tomy86
addikt

Rootolt telefon kell hozzá és itt találsz leírást ill. kész témákat.

(#5309) Toledopapa


Toledopapa
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!

Még lenne egy kérdésem. :) Szoftverfrissítés előtt ha egy névjegyhez hozzá volt rendelve egy kép, azt teljes kijelző szélességben tette ki a telefon, mikor hívtak. Most, hogy felkerült a 4.0.4.-es, csak 1 kis kép jelenik meg.

Esetleg erre vmi tipp? :)

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

(#5310) snecizero


snecizero
senior tag

Egy barátomnak SE xperia arc s telefonja van. Hogyan kell a saját zenéimet beállítani csengődallamnak ? Az sd re csináltam egy olyan mappát ,hogy notifications meg még ringtones. És ebbe másoltam mp3 zenéket és így se megy. Tudok ebben segíteni hogyan kell ? :F :R

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#5311) #12634880 válasza snecizero (#5310) üzenetére


#12634880
törölt tag

Szia!
Nekem úgy működik, az sd kártyán az ics létrehoztt egy Music nevű mappát és oda másoltam be a zenéim, így a zenelejátszó is felismeri.
(GB alatt nem tudom hogy ez beválik-e!)

[ Szerkesztve ]

(#5312) Kicsikatona7 válasza Lasy (#5270) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Reseteltem a telefont és sikerült. Köszönöm a segítséget nektek!

(#5313) tomy86 válasza snecizero (#5310) üzenetére


tomy86
addikt

Ugyanúgy, mint a Rayen :) . Ha általános csengőhangot akarsz megadni, akkor menü -> hang -> csengőhang. Ha egy kontaktnak akarsz külön csengőhangot, akkor a kontaktnál menü-> módosítás -> csengőhang (eredetileg alapértelmezett van megadva, de itt megváltoztathatod)

(#5314) ntomi0730 válasza Kicsikatona7 (#5266) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Segít, nekem kétszer kellet megcsinálni a gyári visszaállítást (elsőre ugyan olyan maradt, bocsánat a második soft újrarakás volt) és utána lett jó!!!!!!

(#5315) tomika04 válasza amerigo (#5306) üzenetére


tomika04
csendes tag

Én is vodafonos vagyok,ma írtam facebookon a vodafonnak h mikor jön a frissítés és azt válaszolták h még nem tudják:D
De tényleg nekem is jelzi már:) Mivel érdemesebb feltenni PCC vel vagy SUS al?

(#5316) amerigo válasza tomika04 (#5315) üzenetére


amerigo
aktív tag

PCC-vel még nem megy, SUS-el már lehet.
De egyébként azt mondják, írják a kollégák, hogy a SUS jobb.

(#5317) rObika8802


rObika8802
aktív tag

egy kis segítséget kérnék :)

tud segíteni vki ,hogy kell szinkronizálni az FB szülinapokat a naptárammal??
mer eddig tudtam de most nem találom (ICS) :SS

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#5318) tomika04 válasza amerigo (#5316) üzenetére


tomika04
csendes tag

nekem ment PCC vel! Miért jobb a SUS?

(#5319) amerigo válasza tomika04 (#5318) üzenetére


amerigo
aktív tag

Passz, valaki okosabb majd megmondja :)

(#5320) Lasy válasza tomika04 (#5318) üzenetére


Lasy
veterán

Azért jobb a SUS, mert az nem benakpcsolva frissít. tehát ha valami végett a telefonodat nem tudod bekapcsolni a PCC ugye nem tudja felismerni, de a SUS simán frissíti. :D

+36702778032

(#5321) mrlujoak válasza tomika04 (#5318) üzenetére


mrlujoak
veterán

En is az ex-SEUS-ra szavazok.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5322) VD


VD
őstag

Megerősítve. Itt a Vodás ICS.
SUS feldobta és gond nélkül frissítette.
Az összes program és minden megmaradt, de a többség össze is szarta magát indítás után. (Ez de gagyi, hogy nincs wipe-ra lehetőség a frissítés közben...) Úgyhogy ment rá egy gyalulás és utána vissza minden. Ez meg is oldotta az FC-ket.
Semmivel sem gyorsabb mint a GB volt. Az első indításra minden lassú (névjegyzék, üzenetek, böngésző, galéria), de miután beülnek a memóriába nincs gond. Hozzák a korábbi szintet. (nem egy SGS2 de bőven a jól használható kategóriában van.)
A Sony saját felülete helyenként rohadtul nem passzol az ICS-hez, de ez izlés kérdése.
Az ismert bugokat (notification led, wifi) és az üzemidőt majd meglátjuk pár nap múlva.

Egyelőre jó. De majd egy hét múlva meglátjuk, valóban hozott e valami pluszt a GB-hez képest.

(#5323) Lasy válasza VD (#5322) üzenetére


Lasy
veterán

SUS-nál is van lehetőség a wipe-ra

+36702778032

(#5324) kisgaBOR


kisgaBOR
csendes tag

szerbusztok:) újdonsült ray tulajdonos lettem :)) Valaki tudna segíteni h hogyan tudom kitörölni a telefonból a facebook által bereakott fb képeket előre is köszönöm :)

(#5325) Pompi válasza mrlujoak (#5296) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ilyen a dokkoló.

Feel Good Inc.

(#5326) VD válasza Lasy (#5323) üzenetére


VD
őstag

Nem volt. :N Direkt lementettem mindent és vártam bűvös parancsot ami majd kipucolja, de csak nem jött.
Helyette volt egy fakocka bonyolultságú procedúra:
Frissít? Tovább. ICS előnyei link honlapra. Tovább. Frissítés megkezdődött, ne húzza le a telefont. Leszedte a cuccokat amit kell. Húzza ki a telefont, kapcsolja ki és várjon pár másodpercet, majd hangerő le és dugja rá a telefont. Frissítés. Kész. Húzza le, kapcsolja be! Örüljön!

Nem az első SW updatem, nem az első telefonnál és nem az első programmal. Ezért is volt furcsa a dolog.

De most már tök mindegy

(#5327) Lasy válasza VD (#5326) üzenetére


Lasy
veterán

Nekem volt ilyen lehetőség, még képet is csináltam. :D
Így is csináltam meg a leírást a root hoz.

+36702778032

(#5328) VD válasza Lasy (#5327) üzenetére


VD
őstag

Biztos más verziójú SUS-od van! ;)

(#5329) Lasy válasza VD (#5328) üzenetére


Lasy
veterán

sus is mindig frissíti magát!!!

+36702778032

(#5330) LEFTHORSE1 válasza kisgaBOR (#5324) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az nekem is megette az idegeimet amíg rájöttem hogy hogyan nyírjam ki, az volt a legnagyobb bajom hogy mikor bekapcsoltam az adatforgalmat akkor tüstént nekiállt lerántani az ismerőseim legújjabb fotóit, akár 10 percig is lógott a neten, tőlem meg úgy elvette a sávszélességet hogy még az OM-el sem tudtam netezni, tehát beállitások- fiókok és szinkronizálás, itt kell megszüntesd vagy töröld azt a fiokot amely ezért felelős

Cseberből vederbe

(#5331) zopet


zopet
tag

Sziasztok! December óta van ray- em, azóta várom a frissítést. Most megjelent a vodás telókra is, így az enyémmre is... Az a kérdésem, hogy ha nem jön be, vagy csak simán szar az egész.../ ezen nem csodálkoznék, mert lehet itt olvasni érdekességeket/, akkor visszatehető-e a GB vagy marad az ICS örökre. Ezt már más is kérdezte, tudom, de hogy kell backupot csinálni? Gyári függő vodás a telóm....

(#5332) Atawallpa válasza zopet (#5331) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Visszatehető a GB, ha van valahol ftf fájl róla a flashtool nevü programmal.
ITT van fent egy vodás GB, de nem tudom mi van bent a rarban.
Backup készítésére leírás angolul itt.

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5333) Lasy válasza Atawallpa (#5332) üzenetére


Lasy
veterán

seria.hu és se-portal.hu oldalon is a flashtool topicban benne van.

042 GB rom 2.3.4
431 ICS rom 4.0.4

+36702778032

(#5334) ronda


ronda
aktív tag

Miért van az, hogy ha felrakom a 0.42 GB-t, akkor wifi-n nem frissíti 0.62-re? Letölti, rákattintok a telepítésre, kikapcsol, kis idő múlva megjelenik a "doboz" pár másodperc múlva eltűnik és ennyi.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5335) mandi30


mandi30
csendes tag

Sziasztok
Kérdezni szeretném,hogy a neten csináltam könyvjelzőket,de lenne már db amit törölnék,de nem megy.Van erre tanácsotok?Hogyan tudom a könyvjelzőket kitörölni ami nem kell már?

Más tapasztalta már,ha van nem fogadott hívásom és szeretném megnézni,mikor rányomok a telefon gombra ahol jelzi is akkor kicsit próbálja megnyitni,de csak feketedés van és ledob róla,nem nyitja meg.
Ilyet tapasztalt már valaki,vagy mi a megoldás rá?

(#5336) tomy86 válasza mandi30 (#5335) üzenetére


tomy86
addikt

Hosszan rányomsz a könyvjelzőre és a felugró menüből kiválasztod a könyvjelző törlését.

(#5337) mandi30 válasza tomy86 (#5336) üzenetére


mandi30
csendes tag

Szuper,köszönöm.

(#5338) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok. Nem tudom, szoktak-e itt ilyet kérdezni: hol érdemes vásárolni ilyen készüléket?
Megbízható bolt kellene, gyári garanciával, nyilván minél olcsóbban.
T-nél Dominoval elég jó ára van, de gondolom, az SIM-lock -os...
Kösz.

(#5339) VD válasza adabra (#5338) üzenetére


VD
őstag

"Megbízható bolt kellene, gyári garanciával, nyilván minél olcsóbban."
Áh, ilyet rajtad kívül senki nem akar...

A baj az, hogy jelenleg valami vagy olcsó, de bolti garis. ami közel egyenlő a 0-val. Vagy gyártói garanciális de drága.
Szvsz, jobban jársz ha nézel egy a szolgáltató függő garanciális darabot. azok már elég jó áron vannak, és van pár itt a PH-n is.

(#5340) Gerold válasza adabra (#5338) üzenetére


Gerold
csendes tag

Sziasztok, meg tudnátok mondani, hogyan lehet a sarkokba rendezni a főképernyő ikonjait, valamint, hogy hol lehet kitörölni a netes előzményeket?!
Adatforgalom számláló van gyárilag valahol a telefonban?

(#5341) tomy86 válasza Gerold (#5340) üzenetére


tomy86
addikt

Ha olyasmire gondolsz, mint a Mininél, akkor sehogy.
Netes előzmények törlése: megnyitod a böngészőt, menü, beállítások, adatvédelem és biztonság, előzmények törlése.
Van beépített adatforgalom számláló. ICS-nél: Beállítások -> adathasználat. GB alatt widgetként lehet kirakni egy gyári megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#5342) tomy86 válasza Gerold (#5340) üzenetére


tomy86
addikt

.... szerkesztési idő :((
Annyiból módosítanék, mielőtt javítanak, hogy a gyári launcherrel sehogy nem lesznek a sarkokban az ikonok.
GB alatti gyári adatforgalom számlálóról jutott eszembe, hogy az csak a szolgáltatós telefonokon volt, ha jól emlékszem. Erről van szó.

(#5343) papi77 válasza adabra (#5338) üzenetére


papi77
addikt

Talán ez? [link]

Az első: NOKIA 1611

(#5344) acsati


acsati
aktív tag

Sehogy sem lehet megoldani, hogy ezeken az okosotelefonokon működjön a T-mobile-os ingyenes facebook? (a 0.facebook.com)

(nincs app hozzá? :D)

(#5345) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Kicsit nehezen követem az eseményeket,ma kijött vodára is az ICS,de ha továbbra is tele van hibákkal,akkor nem tenném fel.
Az újabb ICS-nek is akadozik a videója és továbbra sem mindig jelez a led?

Alias: Júzer error

(#5346) szabogabor10 válasza acsati (#5344) üzenetére


szabogabor10
veterán

Működni működik, ha beírod a böngészőbe a címét, bár okostelón kicsit furán néz ki. App van, de nem ingyenes (0.facebookos app nincs, ha erre gondolsz).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5347) Blade96 válasza -HajTömeg- (#5345) üzenetére


Blade96
csendes tag

Nekem hibátlanul megy az ICS 4.0.4 a Ray-en. Az enyém T-Mobile-os. Nincs akadás, nincs semmi baj vele.

(#5348) Pompi válasza papi77 (#5343) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én pl. náluk vettem, igaz, akkor a fekete volt ennyi, de szerintem is jelenleg ők adják legolcsóbban a 2 év Sony garanciás telót.

Feel Good Inc.

(#5349) tomy86 válasza -HajTömeg- (#5345) üzenetére


tomy86
addikt

LED nálam csak nem fogadott hívásra jelez. Videó nem tudom milyen (nem igazán foglalkoztat).

(#5350) -HajTömeg- válasza tomy86 (#5349) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Összességében megéri letölteni szerinted?
JA és ha letöltöm ugrik minden alkalmazásom? Lehet újra letölteni,beállítani?

Alias: Júzer error

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.