Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) tomy86 válasza -HajTömeg- (#5350) üzenetére


tomy86
addikt

Megoldható úgy a frissítés, hogy megmaradjon minden, de az eddigi tapasztalatok szerint jobb egy tiszta telepítés. Igaz, hogy így az adataid elvesznek, de stabilabb lesz a rendszer. Adatokat le lehet menteni előtte.
Nekem bejön az ICS, de mint eddig mindig leírtam én nem használtam a teljes rendszert egy percig sem, mivel rögtön rootoltam és töröltem egy rakás gyári alkalmazást. A root nélküli rendszer nem tudom mennyire gördülékeny.

(#5352) papi77 válasza -HajTömeg- (#5350) üzenetére


papi77
addikt

Mindenképpen érdemes frissítés előtt egy teljes visszaállítást csinálni!
Én is így csináltam,és atom stabil a rendszer! Páromét feladtam hirdetésbe,de mióta ICS van az enyémen,azóta nagyon tetszik neki,és lehet,h marad Övé is :))

tomy86: :DD

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#5353) -HajTömeg- válasza tomy86 (#5351) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:R
Akkor marad a GB egyelőre.
A tegnap feltett Launcher 7 úgyis tetszik és viszonylag gyors is :)

papi77

A teljes visszaállítás az micsoda?
Annyira nem vagyok otthon a témában,nem szeretek sokat bszakodni a telefonnal :DDD

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#5354) Syl válasza Blade96 (#5347) üzenetére


Syl
nagyúr

Vigyázz! Ilyet itt nem szabad leírni! :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5355) rObika8802


rObika8802
aktív tag

#5317 -re senki se tud megoldást? :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#5356) tomy86 válasza -HajTömeg- (#5353) üzenetére


tomy86
addikt

Teljes visszaállítás = gyári adatok visszaállítása (beállítások menüből elérhető). Töröl minden személyes adatot, beállítást, playről telepített alkalmazást. Olyan lesz a telefonod, mint amikor megvetted (nem a karcmentességre gondolok :) )

(#5354) Syl: mondjuk csodálkoznék, ha neki működne az elmulasztott eseményekre figyelmeztető LED, pedig a kérdés erre is vonatkozott.

[ Szerkesztve ]

(#5357) papi77 válasza Syl (#5354) üzenetére


papi77
addikt

Akkor én is vigyázok ;)

Az első: NOKIA 1611

(#5358) Atawallpa válasza tomy86 (#5356) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Én az xda-ról a "JJ Hybrid rom v3.1 for locked bootloaders"ot próbálom. Jelenleg úgy, hogy minden alkalmazásom telepítve van, amit használok marad 240 MB a belső tárhelyen :) Nem tudom, hogy hogy lehet, de az sms és elmulasztott hívás utáni led villogás is működik. Ráadásul az akksi időm is jó. A szokásos használatom mellett egy nap helyett kettőt bír.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5359) tomy86 válasza Atawallpa (#5358) üzenetére


tomy86
addikt

Az akkuidőm nekem is jó. Szabad rom is van vagy 220MB. Engem csak a LED hibás működése (nem működése) zavar. Én a SEUS-on keresztül frissített hivatalos romot használom (T-s mobil).

(#5360) tomy86 válasza Atawallpa (#5358) üzenetére


tomy86
addikt

Erről a romról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#5361) Atawallpa válasza tomy86 (#5360) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Igen. Ha gondolod, még egy hétig tesztelem, aztán szólok, ha semmi hibát nem találok.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5362) tomy86 válasza Atawallpa (#5361) üzenetére


tomy86
addikt

Ok. Köszi, elsőre jónak néz ki. Várom a tapasztalatot.

(#5363) Lasy válasza acsati (#5344) üzenetére


Lasy
veterán

simán megy a 0.facebook...

így

+36702778032

(#5364) bencenagy


bencenagy
csendes tag

ICS 4.0.4 frissítésnél Pc Companionba az előkészízésnél megakad a frissítés.
Mi lehet a probléma?
Pc reset nem segített!
Telenoros vagyok amúgy...

(#5365) tomy86 válasza bencenagy (#5364) üzenetére


tomy86
addikt

A sablon (és legtöbbször bevált) válasz, hogy próbáld meg S(E)US-al!

(#5366) hippo0315 válasza -HajTömeg- (#5345) üzenetére


hippo0315
senior tag

Lányomnak tegnap vettem egy Ray-t, Telenor-os, a gyári hivatalos 4.0.4. frissítés van rajta és hibátlanul működik minden. A PCC indítása után automatikusan frissült.
Szóval, ha hivatalos szolgáltatói frissítést teszel fel, akkor működnie kellene mindennek rendesen.

(#5367) stvrbll


stvrbll
csendes tag

hello! Vki meg tudná mondani h megoldható e h a Total Commander lássa a telefonomat? Az Intéző látja működik csak jobban szeretem a TC-t. Köszi

(#5368) Syl válasza stvrbll (#5367) üzenetére


Syl
nagyúr

Media Audio plugin

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5369) stvrbll válasza Syl (#5368) üzenetére


stvrbll
csendes tag

köszi, feltelepitette (úgy tűnik) de most sem látom , lehet h régi a TC em(7,5)?

(#5370) tomy86 válasza stvrbll (#5369) üzenetére


tomy86
addikt

Adattárolási módban csatlakoztattad? Csak mert nekem mindenféle plugin nélkül is látja a TC. Szintén 7.50

[ Szerkesztve ]

(#5371) stvrbll válasza tomy86 (#5370) üzenetére


stvrbll
csendes tag

Köszi, pont most írtam 1 haverom, a telefonon át kellett álltani a csatlakozási módot :B

(#5372) ronda


ronda
aktív tag

Tehát továbbra sincs senkinek tippje, hogy a mindenhol fellelhető ST18i_4.0.2.A.0.42_(Central-Europe) felrakását követően miért nem sikerül a 0.62-re frissítés?
Se wifi-n, se 3G-n keresztül. Letölti, elindítja a frissítést, megjelenik a nyitott doboz a képernyőn, kb 8-10 másodperc múlva eltűnik és onnantól se kép-se hang. Bekapcs után marad a 0.42.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5373) sir fg válasza ronda (#5372) üzenetére


sir fg
aktív tag

A 0.42, amire frissítesz, teljesen szűz? Vagy már rootolt? Esetleg előre telepített alkalmazás is lett törölve?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5374) tomy86 válasza sir fg (#5373) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem pont azért akar ota frissíteni, mert rootolt a 062-es romot szeretne. Ugyanis csak úgy lehet 062-es rootolt romja frissítés után, ha 042-es rootolt romot ota frissít.

(#5372) ronda: nem lehet, hogy az a gond, hogy azt a 042-es romot már ICS-re frissítené, viszont azt nem lehet ota és ezért nem frissít?

[ Szerkesztve ]

(#5375) sir fg válasza tomy86 (#5374) üzenetére


sir fg
aktív tag

Igen, valószínű. Csak azért kérdeztem, mert korábban volt valami olyasmiről szó itt, hogy egy ideje már nem működik ez a módszer - valamit módosítottak Sonyék... Csak már nem emlékszem, nem jegyeztem meg, mert engem nem érintett. Szóval vagy nem maradt meg a root, vagy nem ment fel root-olt telefonra a 062, vagy valami ilyesmi. :F
Tehát érdemes lehet neki erre rákeresni a fórumon.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5376) ronda válasza sir fg (#5373) üzenetére


ronda
aktív tag

Teljesen szűz. A cél a root-olt 0.62 lenne. Én is gondoltam a root-ra mint hibaforrásra, de megpróbáltam úgy is, hogy nem root-olom a 0.42-őt. De úgysem megy. Próbáltam sim-el, anélkül, sd-vel, másik sd-vel, anélkül, wipe data,- cache,- apps log pipákat variálva, de nem akarja. Érdekes még az is, hogy az a root eljárás ami a gyárilag rajt lévő 0.42 rom-al működött, az most nem. Sőt, egyik one klik módszer sem. Csak a flashtool-al tudom root-olni.

szerk:
tomy86: 4.0.2.A.0.62-re akar

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5377) ronda


ronda
aktív tag

Ja, és azt a szintén sok helyről letölthető 25 megás XperiaRay_4.0.2.A.0.62_ST18.ftf-et sem tudom rá flash-elni. Látszólag megcsinálja, aztán bekapcs után mégis a 0.42 fogad.
Ha meg egy komplett 0.62-őt rakok rá, akkor természetesen ugrik a root...

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5378) tomy86 válasza ronda (#5376) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor részemről passz. Mire eljutottam oda, hogy rootolni kéne a 062-őt, addigra jött az ICS és ott nics ilyen gond (mármint más a root megoldása). Úgyhogy a 062 root nekem kimaradt.

(#5379) sir fg válasza ronda (#5376) üzenetére


sir fg
aktív tag

Részemről is passz, én sem foglalkoztam ezzel. Viszont olyan, mintha a letöltött 0.42 nem lenne teljesen rendben. Több forrásból származó ROM-mal is próbálkoztál? Ha nem, én letölteném máshonnan is, utolsó próbálkozásként.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5380) Atawallpa válasza ronda (#5377) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

A 25 megás darabokban levő 0.62 GB az nem az a t-mobile-os, amit én linkeltem be?
Mivel én is áttértem az ICS-re, ezért passz. XDA fórumon kerested esetleg a megoldást?

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5381) ronda válasza Atawallpa (#5380) üzenetére


ronda
aktív tag

Nem 25 megás darabokban levő 0.62, hanem egy darab 25 megás (illetve most nézem 26,6) méretű ftf file. valami update 0.42-ről 0.62-re. Már nem tudom honnan való. Egyébként próbáltam másik 0.42-őt is. Azzal is ugyanez a helyzet. Valami nem OK ezekkel a mókolásokkal. Nekem a cwm recowery sem megy. Pedig mindent leírás szerint csinálok. Viszont az ICS root elsőre sikerült.

szerk:
Öcsémnek meg a hivatalos ICS-ből ma reggelre eltűnt a kamerahang.
Mondogatom már egy ideje (pedig nem szoktam visszariadni ilyen dolgoktól), hogy egy ingoványos, instabil fos az android...

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5382) pepe10.10


pepe10.10
tag

hogyan tudom visszaállitani ICS-ről a régi verzióra a telómat? ez irdatlan szar , factory reset után még úgy tünt egy kis ideig, hogy jó lesz, de a remény hal meg utóljára...
a telefon naponta minimum 1-szer lefagy, ha hívnak akkor sokszor csörög csörög csörög és csak pár mp utána írja ki hogy kicsoda , ha készítek egy videót vagy fotót, akkor alul csak az a kis karika forog, újra be kell lépni a kamerába hogy csinálhassam a következő felvételt, sokszor az új képek csak 1-2 óra elteltével jelennek meg a galériában, a ledek nálam viszont működnek...a sony ezt így hogy adhatta ki? esetleg várjak egy kicsit hátha jön valami frissítés azoknak a rengeteg felhasználónak akinek szarakodik az ICS?

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#5383) mrlujoak válasza pepe10.10 (#5382) üzenetére


mrlujoak
veterán

Factory reset után húzd újra az ICS-t, mondjuk S(E)US-szal.
A memóriakártyát is érdemes megformázni - persze mentést csinálj a dokumentumaidról.

Ha nem gyári memkarit használsz, az is lehet egy hibaforrás.

Egyébként meg a SONY úgy adhatott ki ilyet, hogy másnak működik.
Természetesen vannak felhasználók akiknek nem - többek között pont az ő hibajelzéseiket olvashatod itt a fórumokon, mert az pont erre való.

Végezetül pedig a SONY felhívta mindenki figyelmét, hogy az ICS frissítés akár egyéni hibákat is okozhat, ezért fontold meg a frissítést!
Pontosan emiatt sem lett OTA a frissítés, így felesleges a gyártót szapulni.

Próbáld magad megcsinálni, azaz FR és újra tolni a rendszert, nem ne javíts, telepítsd újra, és szépen szisztematikusan figyelni kell a feltelepített appokat.

Az esetek döntő többségében egy ICS-el nem egészen kompatibilis app okozza az instabil működést!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5384) ronda válasza mrlujoak (#5383) üzenetére


ronda
aktív tag

"Végezetül pedig a SONY felhívta mindenki figyelmét, hogy az ICS frissítés akár egyéni hibákat is okozhat, ezért fontold meg a frissítést!
Pontosan emiatt sem lett OTA a frissítés, így felesleges a gyártót szapulni."

Nem értek veled egyet!
Igenis lehetővé kellene tenniük a visszaállítást GB-re. Pláne azok után, hogy ők maguk is azt kommunikálják "akár egyéni (azaz nem általános, tehát előre nem látható) hibákat is okozhat".
Nem mindenki bújja a fórumokat, hogy tapasztalatokat elemezgessen. Igenis létezik az a nem elhanyagolható számú réteg, aki a pc companionnal lefrissíti, mindenféle előzetes nyomozgatás nélkül, mivel -el nem ítélhető módon- nem is gondolnak rá, hogy egy esetleges "frissítés egy újabb verzióra" után szarabb lesz a telefonjuk. A visszaállítás lehetővé tétele szerintem nem róna túl nagy terhet a sony-ra. Ez egyszerűen a felhasználók semmibe vétele, magyarul szarnak a fejünkre...

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5385) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Go launcher EX-el kiküszöböltem a launcher akadást.
Nálam egyszer sem fagyott le, LEDet nem figyeltem nagyon eddig úgyhogy azt nem tudom megy-e.
Így most már semmi bajom az ICS-vel, sőt az advanced task killer azt írja h 110M ram van minimum free. (GB alatt is kb ennyi volt) maga a rendszer hasonló gyors így. :)
Nekem semmi hiba nincs.

(#5386) tomy86 válasza ronda (#5384) üzenetére


tomy86
addikt

Egyetértek. Nem mindenki bújja a netet a frissítések körüli információkat és közleményeket nyomozva. Az meg hogy telepítéskor figyelmeztet, hogy a frissítés hibát is okozhat, az kb. halottnak a csók kategória. Amíg nem teszem fel honnan tudnám, hogy problémás vagy gond nélkül működik.
"Igenis lehetővé kellene tenniük a visszaállítást GB-re."
Szerintem is ez lett volna a legkorrektebb, mondom ezt úgy hogy én összességében elégedett vagyok az ICS-el.

(#5387) ronda válasza tomy86 (#5386) üzenetére


ronda
aktív tag

Lehet, hogy mégis csak ICS lesz a dologból nálam is (mint már írtam is , nem olyan katasztrofális a 4.0.4 videója), mert a 0.42-es GB feszt feldobálja az üzenetet, hogy van frissebb verzió (ámde b@szik frissíteni) és már rohadtul unom...

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5388) mrlujoak válasza ronda (#5384) üzenetére


mrlujoak
veterán

Természetesen elérhető a GB-re való visszatétel, mert erre van a garanciális javíttatás.
A szerviz zokszó nélkül visszateszi a GB-et, ezzel pedig hamar végeznek.

Nem kell bújni a netet, telepítéskor is el kell fogadnod.

Egyébként meg nem, nem szarnak a fejünkre. Lehetőséget biztosít, amit ha nem érzel jónak szerviz orvosol.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5389) ronda válasza mrlujoak (#5388) üzenetére


ronda
aktív tag

Ja, hogy vigyem szervizbe? Ugye ezt te sem gondolod komolyan!? Arról nem is beszélve, hogy mekkora erőforrást emészt fel az általad vázolt módszer, a másikhoz képest. A járulékos költségekről (ha már kifogásokat keresünk a saját igazunk bizonyítására, illetve "szőrszálhasogatunk"), pl.: a készülék utaztatásáról nem is beszélve. Greenheart mi?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5390) mrlujoak válasza ronda (#5389) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nos.
Elfogadod a frissítési feltételeket, innentől a szerviz - mint járulékos költség - nem releváns.

Ezen többet nem óhajtok lovagolni.

Ne frissíts, és nem lesz gondod az ICS-vel. :(((
Én bevállaltam, megy rendesen.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5391) pepe10.10 válasza mrlujoak (#5390) üzenetére


pepe10.10
tag

ha a te telefonod is így reagált volna egy frissítésre megnéztem volna a te véleményed... lehet hogy te is elgondolkodtál volna azon, hogy egy ilyen drága készüléknél (nekem legalábbis drágának számít) hogy adhatnak ki egy olyan frissítést, ami vagy jó vagy nem?

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#5392) mrlujoak válasza pepe10.10 (#5391) üzenetére


mrlujoak
veterán

Csak jelzem, a mobilom már volt szervizben.
GB-et kaptam vissza rá.
Egyebek mellett az ICS az átlagnak ugyanúgy megy, mint ahogy annak kell. Alap appok mellett szépen elmegy.

Itt - és a hasonló fórumokon - pedig értelemszerűen besűrűsödik a hibát jelzők száma, hiszen alapesetben nem keresel hibára, és jutsz a fórumokhoz, hanem használod.

Szóval az alapeset az, hogy jó.
Ellenben vannak olyan helyzetek (beállítás, app, memkari, régi SIM ...) ami bekavarhat. Ilyenkor egy full reset, szűz készülékre újra fel az ICS, és élvez.

Ha ezek után sem megy jól, akkor szerviz.

Nagyon kevés gyártói frissítő felület van, ami engedi a régebbi szoft visszatételét ...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5393) ronda válasza mrlujoak (#5390) üzenetére


ronda
aktív tag

"Ezen többet nem óhajtok lovagolni." Jobb is! Mert kezd egy kicsit izzadtság szag lenni itt!
És nem kellene elmenni az ICS jó vagy nem jó téma felé! Az eredeti kérdésnél maradva szerintem elkezdheted ízlelgetni ezt a két szó: "igazad van" Próbáld csak meg! Nem szoktak belehalni :)

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5394) Syl válasza #12634880 (#5385) üzenetére


Syl
nagyúr

Én sürgősen megszabadulnék a Task Killertől. :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5395) Ag47


Ag47
csendes tag

Sziasztok,

En is frissitettem tobb mint egy hete (T-s) 4.0.4re, eleinte minden jol mukodott meg tetszik is, aztan kicsereltem az sd kartyat egy 8 gigasra (Nem hiszem hogy ez kavart volna be, bar ki tudja) es ujabban fel percekre lefagy, ujraindul, a galeria nem ugy mukodik ahogy kene, raadasul a galeria widget-je is forditva porog, bar ez nem olyan nagy gond, ha hivnak nem tudom felvenni a telefont mert nem hajlando megmozdulni a csuszka meg ilyeneket csinal.

Szeretnem rootolni a telefont, nem vagyok egy muszaki zseni, valamikor a w580i-met megflasheltem, akkor ott tanultam par dolgot meg ertettem is mit csinalok, de az android kicsit masabb.
Lasy leirasabol tudom, hogy ha meg nem volt rootolva a telo akkor elobb ezt kell megtennem, gondolom raknom kell ra egy GB-t ami nem 0.62-es mert azt nem lehet rootolni, mar ezt is megtanultam, csak a 0.42-ot es arra is rajottem, hogy van egy flashtool nevu progi amivel romot lehet rakni a telora de javitsatok ki ha tevedek.

Abban kernek segitseget, ha valaki elmagyarazna egy laikusnak hogy megertse hogy mit csinaljak lepesrol lepesre, es milyen progikkal esetleg ha linkelne az nagy segitseg lenne.

Koszonom elore is.

Lehet, hogy tényleg az ufók csinálják a gabonaköröket, de ők is bottal és zsinórral.

(#5396) mrlujoak válasza Ag47 (#5395) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mindenképp ránéznék a körmére annak a memkarinak, mielőtt messzemenő változtatásokat eszközölnél.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5397) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nekem ehhez a témához,hogy jó e az ICS vagy nem,annyi hozzáfűznivalóm van,hogy használtan vettem a telefonomat,az első tulaj úgy adta oda,hogy azt mondta hogy hivatalos ICS van rajta. megnéztem a verziószámot: 4.0.4
Egyetlen egyszer nem volt vele gond,nem fagyott,nem lassult,úgy megy ahogyan kell. Nova launchert használok a telón,és frankó rajta minden!
U.i.: Hogy lehet képernyőmentést csinálni?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5398) mrlujoak válasza Ferenczi Áko (#5397) üzenetére


mrlujoak
veterán

Bekapcsgomb és hangerő gomb le egyszerre nyomvatart pár másodpercig

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5399) #12634880 válasza Syl (#5394) üzenetére


#12634880
törölt tag

Szia!
Mindig bezárom (menü gomb close vagy ilyesmi) és a go launcheres beépítettben sem jelzi hogy nyitva van.
Játékok indítása előtt valamint olyan játékok után szoktam használni, ahol nincs exit gomb (pl. Temple Run)

(#5400) fPApi


fPApi
őstag

Én még emlékszem arra, amikor a többség azért szidta a Sonyt, hogy miért nem adja már ki az ICS-t, sőt volt olyan, aki azt mondta, hogy még egy béta is jobb lenne, mint, hogy nem ad ki semmit, majd ők tesztelnek! Nos kiadta, most meg azért szidjuk, hogy miért nem várt inkább, hogy egy jobban működőt adjon ki. Nem gondoljátok, hogy ez egy kicsit nevetséges?
Ha jól belegondolunk, akkor egyértelmű, hogy valami gond van az ICS-vel, én nem értek hozzá, hogy a google a hibás, vagy a gyártók, vagy valaki más, de azért is sietnek az 5-ös verzióval, mert valami nem stimmel. Még a Sony áll a legjobban, a többi gyártónál sok esetben csak a nagy csönd van (ők vélhetően reménykednek, hogy hamar kijön az 5-ös). Lehet olvasni a fórumokat, hogy ki vannak akadva az emberek, hgy nincs ICS. Ehhez képest szerintem is alapvetően működik az ICS, a gondot inkább a külső programok okozhatják. Akinek gondja van, tegye meg és próbáljon ki egy (valóban) szűz felrakást, külső programok nélkül. Néhány napig tesztelje és utána csak fokozatosan, egyesével rakja vissza a külső programokat. Így kideríthető, hogy mi okozza a galibát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.