Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) Atawallpa válasza Syl (#5699) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Root nem olyan egyszerű, mint a 4.0.3 volt.
Itt van kétféle verzió.
A ledek a gyári szofton emlékeim szerint így vannak. A sony valamit rosszult csinált. :Y
De van már rá javítás az xda-n, ami valahogy egyik fórumtársunknak működik, a másiknak nem.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5702) legenda007 válasza Atawallpa (#5694) üzenetére


legenda007
aktív tag

CWM menüt újra kell rakni, vagy hogyan jön ellő?

(#5703) Syl válasza Atawallpa (#5701) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszi!
Bár nekem ezek a leírások totál zavarosak és értelmetlenek. Pl.:
csak úgy működik ezen megoldás, ha előtte már egy root-olt készüléked volt!
WTF? :F
Egy rootolt telefont minek rootolnék újra? Hogy bejáródjon? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5704) sir fg válasza Pompi (#5700) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ez biztos így van. Akkor is, ha nem használ kiegészítő LED-es appot a felhasználó, de pl. Light FLow-val is ez van. De szerintem is bug, nem direkt akarták így.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5705) tomy86 válasza Syl (#5703) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem ez a megoldás a legegyszerűbb. Én ez alapján csináltam. CWM-hez pedig ezt. LED működés helyreállításhoz pedig ezt. Bár ahogy Atawallpa írta van akinél működik (pl. nálam) és van akinél nem. :F

[ Szerkesztve ]

(#5706) Atawallpa válasza legenda007 (#5702) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

ha a jj hybridet zárt bootloaderest feltetted, akkor újra fel kell rakni a cwm-t. Figyelj arra, hogy a rapidshare verziósat rakd fel. Lsd előttem szóló :K

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5707) sir fg válasza Atawallpa (#5706) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ebben a ROM-ban mennyivel több a szabad tárhely az alkalmazásoknak, mint a gyári ROM esetében?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5708) Mucsi14 válasza Syl (#5703) üzenetére


Mucsi14
tag

Azért kell ujrarootolni mert minden frissítés törli a root jogot (nem főzött romra gondoltam).A 4.0.4 es ICS-sel meg az van ami a GB.062-el csak az előző verzió 4.0.3 rootolását lehet átmenteni.Legalábbis tudtommal.

(#5709) Atawallpa válasza sir fg (#5707) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Ha jól emlékszem, akkor 97 Mb a foglalt. Nem tudom a gyárinál mennyi.
[link]
Lásd a képeket a linkben.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5710) Mucsi14 válasza sir fg (#5707) üzenetére


Mucsi14
tag

25-30 mega ha jól emlékszem,de már benne van pl root, titanium stb

Akinek fontos az adatforgalom, figyeljen oda mert alapból be van kapcsolva a mobilinternet eé ha kikapcsolod akkor sem jelzi az értesítési sávban!

[ Szerkesztve ]

(#5711) legenda007 válasza Atawallpa (#5706) üzenetére


legenda007
aktív tag

köszi

(#5712) sir fg válasza Atawallpa (#5709) üzenetére


sir fg
aktív tag

Atawallpa, Mucsi14: Köszi!

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5713) legenda007


legenda007
aktív tag

A root-t én ezek szerint csináltam.
[link]

(#5714) Syl válasza legenda007 (#5713) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez ugye csak vicc?! 34 lépés egy sz*ros root-ért? :Y

Na, inkább visszarakom a Nordic 4.0.3-at és egy klikkel rootolom. :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5715) Mucsi14 válasza Syl (#5714) üzenetére


Mucsi14
tag

Ez egy nagyon részletes leírás(kapcsold be a pc-t várd meg míg bejelentkezik a winfos....) A 4.0.3-as rootolása így leírva 15 pont lenne.
Ilyen leírások kellenek mert nem mindenki tudja hogy kell csinálni 3 szóból

(#5716) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Azt azért hozzá tenném, hogy a JJ romot az használja, aki nem akar timescape widgeteket, meg hasonló sonys extrákat használni (sok facebook, twitter bloatware...). Ugyanis ez inkább CM9 rom.
Ha valakinek kedve van kipróbálni szívesen segítek privátban.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5717) legenda007 válasza Syl (#5714) üzenetére


legenda007
aktív tag

3 pontban a következő.
1 felrakod a 4.0 3.- as kernelt.
2. Rootolod ahogy a 4.0.3 as romot.
3. Visszarakod a 4.0.4 es kernelt.:D

(#5718) Syl válasza Atawallpa (#5716) üzenetére


Syl
nagyúr

Mivel az este "nulláztam" a telefont, még nincs belakva, úgyhogy engem érdekel.
Már ha nem kell hozzá 256 lépésből álló root meg tudomisénmicsoda :D
(A Nordic 4.0.3 roottal együtt volt vagy 5 lépés)

(#5717) legenda007

Perszeee. :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5719) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

A telefon kijelzője mennyire áll ellen a karcolásoknak? Egy Samsung S8500-at szeretnék erre lecserélni, annak Gorilla üvege van ami baromira bevált. 1 karc nincs rajta. Hasonlóan jó ennek is?

:R

(#5720) Nocsesz1 válasza Atawallpa (#5716) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én felraktam és tesztelem :D

HAJRÁ VIDI !!

(#5721) Mucsi14 válasza Mandarinn (#5719) üzenetére


Mucsi14
tag

Nehéz kérdést tettél fel ugyanis a ray üvegén gyárilag van egy fólia (nem a bolti újonnan lehúzható) amit bitang nehéz leszedni,hogy alatta mennyire karcálló az üveg kevesen tudják.

(#5722) Mandarinn válasza Mucsi14 (#5721) üzenetére


Mandarinn
senior tag

És ez a fólia meddig és hogy bírja?

(#5723) energy4ever


energy4ever
addikt

Van egy nagyon idegesítő tulajdonsága a tellónak amit nem tudok kikapcsolni!
Leszedtem minden task killert, megpróbáltam beállítani, de nem sikerült a zavaró tényező ugyanis megmaradt.
Ami zavar: pl elindítom az internetes rádíót, utána elindítok egy másik programot, és rá kb 20másodpercre bezáródik a rádió, elindítom a sixaxis controllert(ez ahhoz kell hogy ps3-mas kontrollerrel tudjam irányítani a tellót), utána elindítom a Gta3-mat, vagy a GBA emulátort, minden jól megy, de szintén 20-30másodperc múlva leáll a sixaxis controller.
Van erre valami megoldás!?

(#5724) Mucsi14 válasza Mandarinn (#5722) üzenetére


Mucsi14
tag

Sajnos nem tudom én vettem rá védőfóliát 600Ft-ért azt tettem a fóliára :DD 3hónapig bírja

(#5725) sir fg válasza Nocsesz1 (#5720) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én is szemezgetek vele, bár a gyári ROM-mal sincs bajom, a LED-et leszámítva.

más: felraktam a CWM-et. Először nem jól akartam belépni, folyamatosan nyomtam a hangerő le gombot. Érdekes, hogy így a teló csökkentett módban indult el, hasonlóan ahhoz, ahogy a Wint lehet. Amúgy meg a felrakás óta elfelejtett 1-2 beállítást.. pl widgetet újra ki kellett rakni, alapértelmezett billentyűzet...

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5726) Bryan65


Bryan65
tag

Sziasztok!
Kérdezni szeretném ha alapértelmezetté tettem egy launchert de visszaakarok térni mondjuk a gyárihoz azt hogy tehetem meg mik a lépések mert nem jövök rá,köszi. :R

You'll never walk alone

(#5727) tomy86 válasza Bryan65 (#5726) üzenetére


tomy86
addikt

Megnyitod az alkalmazások menüt, megkeresed az alapértelmezetté tett launcher nevét majd, miután rányomtál kiválasztod az "Alapértékek törlését".
De valószínűleg a launcher beállításaiban is van erre opció. Melyik launcher?
Vagy feltelepíted ezt a progit: Home Manager

[ Szerkesztve ]

(#5728) Bryan65 válasza tomy86 (#5727) üzenetére


Bryan65
tag

A Go Launcher Ex,az alkalmazásoknál ennél a proginál nem találok ilyen menü pontot. :R

You'll never walk alone

(#5729) zhata válasza Mucsi14 (#5708) üzenetére


zhata
senior tag

Még azt sem. :(
Tapasztaltam. :W

(#5730) tomy86 válasza Bryan65 (#5728) üzenetére


tomy86
addikt

Ne a progi menüjében keresd, hanem a telefonéban. Go launchernél azt hiszem ha a telefon menügombját megnyomod, akkor a megnyíló menüben van olyan, hogy settings (vagy beállítások, ha magyar). Ez megnyitja a telefon beállításait és ott az alkalmazások menüben találod amiről írtam. De lehet, hogy rosszul emlékszem.
Vagy ha sok launchert próbálgatsz, akkor felteheted a "home manager" progit, amit korábban linkeltem. Azzal tudsz váltani, törölni launchereket stb.

(#5731) benfolds


benfolds
őstag

Fura, nálam alapból működik a led nem fogadott hívásnál(is)...(sima 4.0.4.). annyira király ez a telefon, még a töltögetés is élvezet.:-D

(#5732) Mucsi14 válasza benfolds (#5731) üzenetére


Mucsi14
tag

Milyen a teló független vagy szolgáltatós?Melyik rom van rajta 4.0.4-esek közül?

(#5733) polip válasza Mucsi14 (#5732) üzenetére


polip
addikt

csajomé is okés, villog a led, 4.0.4, gyári független, gyári frissítés

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5734) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Frissíteni vagy nem frissíteni!?
Ez itt a kérdés! :DDD :DDD

(ics-re)

Alias: Júzer error

(#5735) benfolds válasza Mucsi14 (#5732) üzenetére


benfolds
őstag

telenoros, gyári rom van rajta. mármint pc companionnel frissített, mert gb volt rajta eredetileg.
41b0431
26329-perf kernel
éjszakára ki szoktam kapcsolni a wifit és az adatforgalmat, hogy kíméljem az akksit, és reggel villogott a led, hogy van egy nem fogadott hívásom. viszont ha megy az adatforgalom, akkor egyfolytában jönnek mindenhonnét üzenetek, hol egy email, hol egy gtalk vagy viber message, úgyhogy kb egyfolytában villog, ezért azt még nem tudtam kifigyelni, hogy a sima nem fogadott hívásnál is jelez-e élő adatforgalomnál. (lehet, hogy hülyeség azt feltételezni, hogy nem biztos, hogy akkor is jelez, ha van wifi vagy mobil adatforgalom)

(#5736) sir fg válasza sir fg (#5725) üzenetére


sir fg
aktív tag

Feltettem a JJ's Hybrid ROM 3.1-et, legelső tapasztalatok:

Pozitívumok:
++ Brutálisan sok tárhely az alkalmazásoknak. Ez mondjuk nem meglepő, gyakorlatilag mindent töröltek a ROM-ból, ami nélkülözhető. Pl. még a Maps-et is telepítenem kellett. De ez bejön nagyon, így tényleg mindenki csak azt telepíthet, amire szüksége van, semmi bloatware. Most felraktam pár alkalmazást (kb. a korábbiak 75%-át), és így van 208 MB szabad helyem. Szűzen 300 MB felett van a szabad tárhely. :Y A gyárin volt 80 MB körül...
++ Státuszsori kapcsoló gombok: Szépen be lehet állítani, hogy milyen kapcsolók jelenjenek ott meg, milyen sorrendben. Oldalra gördíthető a lista. Ezt mondjuk Elixirrel eddig is megoldottam, annyi az előny, hogy stílusban jobban beolvad a kezelőfelület, és nem kell külön appot telepíteni.
+ Sok plusz beállítási lehetőség a menüben.

? Gyorsabb valamivel. Nem tudom megmondani, mennyivel, meg kicsit placebo-hatás is lehet. De tény, hogy eléggé kipucolt a rendszer, érthető is, hogy ha gyorsabb. Pl. tárcsázó, névjegyek egyértelműen gyorsabban indul.

Szubjektív:
> Teljesen gyári ICS téma, semmi Sony jellegzetesség a kezelőfelületen: A menü, a státuszsor, a launcher, minden.

Negatívum:
- Van olyan app, ami a Market szerint nem kompatibilis a telefonommal, a gyári ROM-on viszont az volt.
- Nekem a LED ennél a ROM-nál se működik, tehát ha valakit csak ez motiválna, ne tegye fel a ROM-ot, inkább a korábban linkelt javítást, ami CWM-ből feltehető (én azt még nem próbáltam).
- A névjegyeknél nincs olyan opció, hogy csak a telefonszámmal rendelkező kontaktokat mutassa. Az hasznos volt. Persze ez nem igazi probléma, csak így meg kell csinálnom, hogy egy külön csoportba rendezzem a Google Contacts-on belül azokat, akikhez telefonszám is van rendezve. Csoportra már lehet szűrni.

Konklúzió:
Szerintem én visszatérek a gyári ROM-hoz, legfeljebb én törlök pár alkalmazást, ha tárhely kell, és esetleg felrakom a LED javítást. Nekem nem ad annyi pluszt ez a ROM, hogy megtartsam. Most levizsgázik a CWM...

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5737) sir fg válasza sir fg (#5736) üzenetére


sir fg
aktív tag

Jelentem, visszatettem a korábban lementett 4.0.4-es ROM-omat (CWM 5-ösre vizsgázott), és feltettem a fentebb linkelt LED javítást, és újra működik a LED, mint 4.0.3 alatt. Feltettem a Light FLow-t újra, és azzal is működik :)
Most már csak több szabad helyet kell csinálnom. Meg remélem, hogy egyszer a Light FLow és a Handcent SMS kompatibilis lesz. Más már nekem nem kell :)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5738) -HajTömeg- válasza sir fg (#5737) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

4,0,4,-el nem kompatibilis a Handcent sms??? :Y

Alias: Júzer error

(#5739) AceTom válasza zopet (#936) üzenetére


AceTom
aktív tag

Sziasztok!

A napokban vettem én is egy Xperia ray-t, viszont szembesültem tegnap ezzel a hibával, amit zopet is említett. Tudja valaki mi lehet ez? Nem tűnik itt tömeges hibának, más nem is írta, de neten a hivatalos fórumokon is írták páran, ráadásul több Sony telefonnal kapcsolatban is.

Mi okozhatja ezt a klikk hangot? Amikor bezárom a kamera alkalmazást, nálam akkor csinálja, elég zavaró, nem tudom, hogy vissza kéne-e vinnem garanciában, mert hiba, vagy ez normális lenne..?

[ Szerkesztve ]

(#5740) sir fg válasza -HajTömeg- (#5738) üzenetére


sir fg
aktív tag

Dede! Nem úgy értettem. A Light flow nem szereti teljesen a Handcentet. Ez csak abban nyilvánul meg, hogy nem lehet egyénenként más színt beállítani a Light Flow-ban SMS esetén. Szóval no para. (Állítólag a Handcent úgy módosít egy broadcast Android jelzést, hogy a Ligth Flow már nem tudja abból kihámozni, ki az SMS feladója.)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5741) -HajTömeg- válasza AceTom (#5739) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Mikor bezárjuk a kamera appot,akkor mindenkinek kattan egyet,teljesen normális,valami visszazár.
Ne aggódj :)

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#5742) lovas93


lovas93
tag

A telóm brutálisan gyorsan merül. Mi lehet a probléma?? Ma elmentem itthonról szinte teljes töltöttseggel(94%) és mire 6 óra alatt lemerult 25%-ra úgy h tényleg hozzá sem nyúltam a telefonhoz. Wifit kikapcsoltam; csak adatforgalom volt engedélyezve. Annyi h a taskam mélyjén volt a telefon. Ez lehet az ok esetleg?? Talán nem volt terero?! Félek így mondjuk egy hosszabb vonatútnak nekivágni h a telefonom mondjuk már félúton cserben hagy :S

[ Szerkesztve ]

(#5743) sir fg válasza lovas93 (#5742) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ilyenkor alap kérdés, hogy mit mutat az akkuhasználati statisztika? Nézted?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5744) Pompi válasza lovas93 (#5742) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Biztos valami egyedi gebasz van, mert én jórészt a kiváló akkuidő miatt vettem a ray-t, és nem kellett eddig még csalódnom benne, ha szétnyüstölöm is bírja az egy napot, de általában kettőt elmegy. Google - IMPA - POP3 - Exchange mailboxok folyamatosan csekkolva, időjárás widget frissülget, kis GPS, Endomondo, web böngészés rendszeresen.

Feel Good Inc.

(#5745) lovas93 válasza sir fg (#5743) üzenetére


lovas93
tag

Operációs rendszer 37%
Képernyő 21%
Telefon tétlen állapotban 13%
Telefon készenlétben 10%
Hanghívások 6%

A többi már elenyésző. Ebből mit lehet leszűrni??

(#5746) Syl válasza lovas93 (#5745) üzenetére


Syl
nagyúr

Az az operációs rendszer szerintem irgalmatlan sok. Ott valami beragadhatott.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5747) sir fg válasza lovas93 (#5745) üzenetére


sir fg
aktív tag

Hát ebből én sajnos nem tudok sokat leszűrni, szerintem nem mutat semmi rendelleneset a statisztika. Sőt, nagyon hasonlít az enyémhez, most néztem. Nekem 2 óra 47 perc alatt merült 91 %-ra, egy kicsit nyomkodtam (Endomondo telepítés) + szinkronizálás 2G-n.
Tehát még az az oprendszer 37% sem gáz, ha nem nyomkodtad (szerintem...).
Hogy mégis mi okozhatja? Ha eddig nem volt ilyen, és hirtelen, egyik napról a másikra következett be nagyon feltűnően a gyors merülés, akkor lehet ludas egy újonnan telepített alkalmazás (ezt lehetett volna kiszűrni a statisztikából, de még talán most sem kizárt), vagy elkalibrálódott az akku. Ez utóbbi esetben érdemes lehet megvárni, míg lemerül, aztán teljesen feltölteni, illetve ezelőtt kivenni az akkut pár másodpercre. (A kivétel - visszarakás általában megoldja a kalibrációs gondokat).
Térerő hiánya is okozhatná, de ez ahhoz túl durva merülés volt, meg akkor a "telefon készenlétben" szerintem nem csak 10% lenne. Térerő hiány meg gyenge 3G lefedettség esetén okozhat leginkább gyorsabb merülést (amikor még nem vált át 2G-re), ki lehet esetleg próbálni (ha ilyen helyen laksz vagy utazol), hogy fixen 2G-re állítod. De akkor sem kéne ennyire merülnie.
Persze lehetne arra is gondolni, hogy elöregedett/tönkrement az akksi, de az nem hirtelen következne be (az öregedés), meg ahhoz ez még túl fiatal típus, nem is panaszkodott erre senki a fórumon még.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5748) Pompi válasza lovas93 (#5745) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha hozzá se nyúltál a telefonhoz, akkor a telefon készenlétben állapotából nagyon kevés a 10% és talán sok a 21% képernyő - szerintem valami beragadt.

Nálam most 1 nap 5 óra után így néz ki (akku 42%-on):
telefon készenlétben: 24%
android operációs rendszer: 23%
hanghívások: 21%
képernyő: 13%
telefon tétlen állapotban: 12%
android rendszer: 3%
endomondo pro: 2%

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5749) mrlujoak válasza Syl (#5699) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hmm, ez az a bug, amit már ismerünk...
Egyébként a LED jelzés működik - minden esetben - csak az sms-t jelző led (zöld villogás) csak akkor látszik, ha feléleszted a kijelzőt. Ha akkor vársz a a billzár feloldásával, látni lehet, hogy villog szépen zölden.

Gyári független, eredeti, nem mókolt 4.0.4-en nálam egyéb esetben normálisan működik a led, azaz a nemfogadott hívás, a töltés, a töltés vége, bérkező hívás, merülés(...) esetében úgy jelez, ahogy kell.
Egyedül az sms érkezettnél nem villog zölden...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5750) tomy86 válasza mrlujoak (#5749) üzenetére


tomy86
addikt

"Egyébként a LED jelzés működik - minden esetben - csak az sms-t jelző led (zöld villogás) csak akkor látszik, ha feléleszted a kijelzőt." Akkor meg már minek :)
Meg akkor sem jelez, ha email jön (legalábbis nálam nem jelzett arra sem).

Tehát a LED jelzés nem működik rendeltetésszerűen (ahogy GB alatt).

(#5736) sir fg: köszi a leírást.

(#5752) mrlujoak: gyári gmail app. Beállítások jók,mert az xda-s javítással működik és GB alatt is jó volt. Ja T-s a telefonom, lehet hogy ez számít.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.