Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) viw válasza Joe.36 (#4700) üzenetére


viw
aktív tag

köszi!:)

(#4702) mrlujoak


mrlujoak
veterán

PCC nekem is jelzett, hogy van már a 4.0.3-nál is frissebb szoftververzióm. Most mászik fel.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4703) imis


imis
senior tag

Amennyiben az előre telepített alkalmazásokat (googletérkép, office, stb) rootuninstallal leszedem és újratelepítem így már az sd-re ez járható út? érdemes így a telefonon helyet csinálni?

mcafee security reget kér, mennyi értelme van ennek a proginak a telefonon?

(#4704) sir fg válasza viw (#4696) üzenetére


sir fg
aktív tag

Elvileg lehet majd OTA-n is, csak várnod kell, hogy felajánlja.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4705) amerigo válasza creesy (#4695) üzenetére


amerigo
aktív tag

Video mono, 28 FPS (4.0.4)
És valóban jelzi a nem fogadott hívást

[ Szerkesztve ]

(#4706) tomy86 válasza imis (#4703) üzenetére


tomy86
addikt

A legtöbb nem helyezhető át, de van helyette más alternatíva. Pl. Office Suite és Adobe Reader helyett Kingsoft Office-t használok. SD-re telepíthető és ingyenes.

Szerintem vírusirtónak nem sok értelme van. Legalábbis jelenleg még.

[ Szerkesztve ]

(#4707) viw válasza sir fg (#4704) üzenetére


viw
aktív tag

igen, ezt fentebb linkelte is valaki. de nem szeretnék várni.

flashtoolt most töltöm,de 4 óra mire lejön. gyorsak a szerverek...
asszem ma nem lesz 4.0.4-em.:/

[ Szerkesztve ]

(#4708) Joe.36 válasza tomy86 (#4706) üzenetére


Joe.36
addikt

4.0.4 Ben már nincs is benne a vírusirtó

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4709) creesy válasza amerigo (#4705) üzenetére


creesy
csendes tag

Nem hiszem el, hogy azt nem tudták kijavítani. Kösz az infót.

(#4710) tomy86 válasza Joe.36 (#4708) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy rémlik, hogy a 4.0.3-ban sem volt. De lehet, hogy rosszul emlékszem.

(#4711) imis válasza tomy86 (#4706) üzenetére


imis
senior tag

köszi

(#4712) resch13 válasza tomy86 (#4710) üzenetére


resch13
tag

Nos, meguntam a T-s romra való várakozást...
Most jön le a flashtool és a ICS. Aztán kezdődik a buli. :)

(#4713) Joe.36 válasza resch13 (#4712) üzenetére


Joe.36
addikt

Üdv a klubban :D

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4714) mrlujoak válasza tomy86 (#4710) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól emlékszem a Teljesítmény segéd menüpont alatt lehetett aktiválni 4.0.3 alatt az előre telepített vírusirtót, majd ezután simán törölni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4715) Joe.36


Joe.36
addikt

Root nekem nem sikerült

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4716) tomy86 válasza mrlujoak (#4714) üzenetére


tomy86
addikt

Most is a 4.0.3 van a telefonomon, de a teljesítménysegédnél csak az ANT meg Facebook engedélyezés van (mondjuk ez Nordic rom). Nem mintha hiányozna a mcafee (GB-n is mindig töröltem). Bár lehet, hogy most is azon appok között volt, amiket root után rögtön töröltem és ezért nem jelenik meg a teljesítménysegédben.

(#4715) Joe.36: ezért nem frissítettem. Remélem hamarosan lesz rá megoldás az OTA frissítésen kívül is.

(#4712) resch13: üdv a klubban :D

[ Szerkesztve ]

(#4717) Joe.36 válasza tomy86 (#4716) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem végül is nem olyan nagyon lényeges a root, idővel majd megoldják

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4718) tomy86 válasza Joe.36 (#4717) üzenetére


tomy86
addikt

Én azért szeretem, mert rengeteg számomra felesleges alkalmazás megy a háttérben ha kell, ha nem. Root után 30-40 alkalmazást töröltem.
Ha ezektől és társaitól meg lehetne szabadulni root nélkül, akkor én sem foglalkoznék a vele.

[ Szerkesztve ]

(#4719) Joe.36 válasza tomy86 (#4718) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is így gondolom, majd csak lesz hozzá

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4720) zhata


zhata
senior tag

Naccerű !!!
Frissült minden a telón!
Basszus, most már megint (sokadszorra) veszett el a gari! :W

Amúgy lett:
Android 4.04

Build
4.1.B.0.431

Kernel
2.6.32.9

(#4721) zhata


zhata
senior tag

A root jog meg veszett!!! :W

(#4722) cirx


cirx
senior tag

Meg a gyári mail app értesítő ledje is vele együtt! Eddig a nem fogadott hívás nem villogott, most meg a mail!

S23 GREEN

(#4723) amerigo válasza cirx (#4722) üzenetére


amerigo
aktív tag

Villog az mail-nél is, csak nem egyből, hanem kicsit várni kell.

(#4724) sir fg válasza cirx (#4722) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nekem villog a LED mailnél.
Infó:
4.0.3-ból Nordic ROM-ot raktam fel korábban. Ezt tegnap SUS-sal frissítettem 4.0.4-re. Ott lehetett választani, hogy törölje-e a felhasználói adatokat, vagy ne. Azt választottam, hogy törölje (újra akartam rakni), plusz még utána nyomtam egy javítást is, biztos, ami biztos :).
Ma reggel kaptam e-mailt a gyári Gmail kliensre (miközben épp a telón netezem), és villogott zölden a LED, mint régen, amíg el nem olvastam. --> Ja, de most jöttem rá, hogy te valószínűleg a másik, általános e-mail kliensről beszélsz. Azt nem próbáltam.

A videó ugyanolyan darabos. :( Ezzel eddig nem nagyon foglalkoztam, most kicsit tesztelgettem. A felvétel közbeni keresőkép mindig darabos, de szerintem nem az számít, hanem, hogy milyen lesz a felvett videófájl, így azokat néztem vissza. Ha be van kapcsolva a képstabilizátor, és mozgunk a telefonnal, akkor a felvett anyag is darabos sajnos. Viszont ha ki van kapcsolva a stab., és mozgunk, vagy nem mozgunk (és akkor tök mindegy, hogy be van-e kapcsolva), akkor nem szakadozottak a mozgások. Szerintem. De azért még kell kísérletezgetni, ez csak gyors próba volt.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4725) amerigo válasza amerigo (#4723) üzenetére


amerigo
aktív tag

Nekem az általános mail-nél (exchange fiók) működik, g-mailt nem használom.

(#4726) 199ATI3


199ATI3
csendes tag

amit nem rég linkelt valaki azt nem pontosan értem!
mit jelent ez akkor nem ér annyit az egész? a class 10 nem is kell elég a 6 is?

"A Class 10 megkötése, a 10 MB/s-os írási sebesség nem töredezett – ezért potenciálisan lelassult – tárolóra vonatkozik, míg a többi, lassabb Classnál töredezett tár esetében is biztosítani kell a minimális sebességet."

6310 kb/s a telefon videórögzitése! és néha amikor elinditom lejátszásra egy pillanatra megakad! de csak a video inditásánál amit telefonnal készitekek! gépen viszanézve viszont nincs akadás! akkor ez a kártya hibája? még mindig egy Goodram microSD 4GB CLASS 4 -ről van szó!

melyik lenne ezek közül a legjobb a telefonhoz? köszi! :R

http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/Kingston_microSDHC_kartya_8GB_Class10_+_SD_adapter-p90037.html

http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/Samsung_microSDHC_kartya_8GB_Plus_Class10_+_SD_adapter-p268570.html

http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/A-Data_microSDHC_kartya_8GB_Class6_+_SD_adapter-p286038.html

http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/Samsung_microSDHC_kartya_8GB_Essential_Class6_+_SD_adapter-p268573.html

http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/SanDisk_microSDHC_kartya_8GB_Ultra_+_SD_adapter-p289273.html

[ Szerkesztve ]

(#4727) 199ATI3


199ATI3
csendes tag

itt a hivatalos oldal szerint 15-el olvass és 5-el ír! ez kevés vagy elég?
http://www.goodram.com/strona.php?dzial=en_karty_microSD

és ahogy nézegetem őket ez lenne a győztes sebbesség terén és ár/érték arányban is! vélmény?
http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/Samsung_microSDHC_kartya_8GB_Essential_Class6_+_SD_adapter-p268573.html

[ Szerkesztve ]

(#4728) resch13


resch13
tag

Nos, tegnap éjjel feltettem a 4.0.3-at, majd sus-sal frissítettem 4.0.4-re.
Hááát... 4 óra alatt merült 20%-ot az akksi (pedig pont az miatt akartam az ICS-t). A teljesen szűz rendszerre mindössze a "Call Meter 3G"-t tettem fel. Tény, ami tény, végig wifin volt és lehet, hogy a háttérben progikat frissített, vagy ilyesmi. Majd hamarosan kiderül.
Amúgy gyors, szép, bár a beállításokkal még küzdök, mert semmit sem találok meg. :)
Viszont ma kaptam sms-t és a LED nem villogott... :(

[ Szerkesztve ]

(#4729) mandi30


mandi30
csendes tag

Sziasztok
Nekem is írja a PC Compani,hogy frissítés érhető el.
Gondoltam ennél ami most van ICS csak jobb lehet.
Na de nem telepíti,megáll félúton és hibát ír.Meg hogy próbáljam újra.Megtörtént ,de ismét semmi hibát ír.
Ebben az esetben hogyan tudom frissíteni?
Ez a verzió már jobb?Ezt bírni fogja a teló?Mert ugye az előző verziónál az volt a fő baj,hogy nem 250MB ajánlott.

(#4730) -HajTömeg- válasza mandi30 (#4729) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

"Gondoltam ennél ami most van ICS csak jobb lehet."

Miért, a mostanival mi a baj?

Alias: Júzer error

(#4731) mandi30 válasza -HajTömeg- (#4730) üzenetére


mandi30
csendes tag

Az elején ,semmilyen értesítést nem adott emileknél.Most az helyre jött,de most meg kikapcsol telefonhívás közben,lassú,akad,fényképező része szar,videó ismét,előtte lévő szoftveren sokkal szebb képeket tudtam csinálni.Videó is jobb volt,de itt inkább az akadás és hívás megszakítás zavar nagyon.Viszont kinézetre tetszik most,de még akad bőven hiba rajta.Én bánom ,hogy akkor frissítettem,mert tökéletes volt minden.

(#4732) -HajTömeg- válasza mandi30 (#4731) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát ICS-nél a video rossz, szaggat,ez nem fog javulni.
GB-nek ennél jobban kéne működnie,nekem is akadozik olykor,de ezeknek a hibáknak a felét sem tapasztalom.
A hívás pl nem szakad meg.
Nyomnod kéne egy javítást pc companionnal!
Csak ments előtte mindent!

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4733) mrlujoak válasza tomy86 (#4716) üzenetére


mrlujoak
veterán

4.0.4 alatt is ott van a teljesítmény segéd menupontban a virusirto.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4734) resch13 válasza mrlujoak (#4733) üzenetére


resch13
tag

4.0.4-nél a teljesítménysegédben nálam csak ez a 2 van:
ANT+
Facebook az Xperia telefonon
Más nincs... :(

[ Szerkesztve ]

(#4735) mandi30 válasza -HajTömeg- (#4732) üzenetére


mandi30
csendes tag

Igen lehet,de még amit mostanában tapasztaltam és az előbb lemaradt,hogy a képernyőről eltűnik minden,csak a háttér marad és kész.Semmire nem reagál,sőt még kikapcsolni se tudtam akkor.Ez elég sűrűn jelentkezik mostanában,pedig én nem telepítek semmit ,nem is nyúlok hozzá,mert nem is értek az egészhez.Itt van az is ,hogy elmenteni se tudom,azaz már próbáltam,talán sikerült is,de hogyan kell előszedni,ezt már nem tudom,ezért amiben nem vagyok biztos azt nem csinálom,ezért nem is telepítek semmit,annyira azért nem használom ki a telefont,majd ha mindent értek talán.

(#4736) sir fg válasza resch13 (#4734) üzenetére


sir fg
aktív tag

Szintén. Ahogy már írták, ez lehet, hogy régiótól függ. Nekem Nordic ROM van.
Szerencsére már az OfficeSuite sincs fent alapból, letörölhetetlenül.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4737) tomy86 válasza mrlujoak (#4733) üzenetére


tomy86
addikt

4.0.3. alatt nekem nincs, de valószínűleg az az oka, amit korábban írtam (vagy a Nordic romba nem tették be). Ugyanis a teljesítmény segédben azt írja, hogy a "letiltott (gondolom a töröltek sem) alkalmazások nem jelennek meg az alkalmazás képernyőn". Én meg az ICS telepítése után nem nézegettem a menüket, hanem első körben töröltem a nekem biztosan haszontalan alkalmazásokat (lehet, hogy ezek között volt a vírusirtó is). Utána - már némi megfontolás után - még egyszer annyit. Utóbbiakra emlékszem inkább, mivel meg kellett gondolnom, hogy kell-e. :)

(#4726) 199ATI3: én a helyedben 8GB class10 helyett vennék egy 16GB-os class6-ost. Mert bár írtad, hogy HD videókat is néznél, de 8GB-ra abból sok nem fér és nekem class6-oson sincs gondom velük.

[ Szerkesztve ]

(#4738) -HajTömeg- válasza mandi30 (#4735) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Pedig ezt tuti megoldaná egy hibajavítás lefuttatása,nagyon nem normális ez a sok hiba!!!

Alias: Júzer error

(#4739) nemeth989


nemeth989
senior tag

Miért van az, hogy nálam frissít a telefon, ma ráduktam a gépre és felkerült valami B-s 4.0. Viszont haveromnál, aki azt hiszem T-s, nála meg még 2. akár mennyi verzió van?
Én Telenoros vagyok, lehető a szolgáltató miatt van ez?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4740) sir fg válasza nemeth989 (#4739) üzenetére


sir fg
aktív tag

Igen, az egyes szolgáltatóknál eltérő időben jelennek meg a frissítések.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4741) mandi30 válasza -HajTömeg- (#4738) üzenetére


mandi30
csendes tag

Sikerült az új frissítés,nálam a 4.1.B.O.431 .
Kíváncsi leszek történik-e váltózás.

(#4742) cirx válasza sir fg (#4724) üzenetére


cirx
senior tag

Igen én a sima email kliensre írtam! A gmailt nem használom! Nézzétek meg kiváncs vok rá! :)

S23 GREEN

(#4743) imis válasza 199ATI3 (#4726) üzenetére


imis
senior tag

720-as videóhoz felesleges a class10, én is inkább 16gigás class 6-t venném

(#4744) Lasy válasza imis (#4743) üzenetére


Lasy
veterán

class6 csak kicsivel olcsóbb, jó az a c10-es. én is azt használok, és tökéletes minden mobilban.

+36702778032

(#4745) imis válasza tomy86 (#4706) üzenetére


imis
senior tag

Köszi, fel is tettem a Kingsoft Office-t.
azt hiszem nagy takarítást csinálok és marad a GB, a tableten :DD meg jó lesz majd az ics.

(#4746) trita


trita
tag

Frissitettem.Van már tapasztalat? jobb lett?

Rita

(#4747) mandi30 válasza trita (#4746) üzenetére


mandi30
csendes tag

Nálam eddig annyi,hogy emileknél nem mindig világít a jelzés.

(#4748) trita válasza mandi30 (#4747) üzenetére


trita
tag

Emaileknél nekem eddig se világitott.de amilyen szar lett a végén,annál már csak jobb lehet :Y

Rita

(#4749) sir fg válasza mandi30 (#4747) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nekem most GTalk (Talk, Csevegés.. van már annyi neve) üzenetnél nem villogott..
Még nem tettem fel újból a LightFlow-t, de lehet, hogy az lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4750) mandi30 válasza sir fg (#4749) üzenetére


mandi30
csendes tag

Azzal vigyázni kell nem?Mert úgy hallottam,hogy lehúzhatja bakszámlaszámot,stb.Az mire is jó amúgy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.