Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Kár, hogy nem 3,5" , viszont így jó combos DPI-je van... :DD

Ettől eltekintve, nagyon bejövős. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Gratula!

Szép telefon, és személy szerint pont jó a kijelző mérete. Nem kell nagy. :C

iPhone 13p

(#3) Taki30 válasza Saccco (#1) üzenetére


Taki30
tag

Szép készülék.A led is jót tett neki,de én valahol azt halottam,hogy fém hátlapja lesz.De mint látjuk,nem az lett.Azt még elbírnám viselni.Bár tudom,ne legyek telhetetlen.Ez eddig a legszimpatikusabb Xperia.

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez tetszik nekem is.Nincs szükségem ennél nagyobb kijelzőre.Kicsit olcsóbban szolgáltatós áron még be is vállalnám.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) Jassz


Jassz
tag

Erről van szó! Az új SE palettáról sugárzik, hogy egy jól átgondolt stratégiával van összeállítva. Ami különösen tetszik, hogy az árakat is úgy lőtték be, hogy még ha nem is olcsó, de benne van az "egye fene ez de pofás nekem ennyit megér" érzés.
Nagyon szeretem a samsungot (40C650, B2330H, stb), de erről példát vehetnénk, mert a galaxy sorozat lassan tényleg a klónok támadását juttatja sokak eszébe.

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez is jó telefon lett :) Én az árát kicsit sokkalom, a piac meg majd eldönti, hogy kinek ad igazat. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) robertel


robertel
senior tag

Szép és jó, de ennyiért drága.
Akkor inkább arc-ot veszek, meg ha spórolni akarok akkor zte blade.
Az is tud ennyit.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) kmarkk22 válasza robertel (#7) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

aha, a blade-nek pont ilyen a processzora, a kamerája és még lehetne sorolni... :W

na most elégondolkodtam hogy mi kell :S mini vagy ray? :))
egyébként ha ebből nem jött volna le: nagyon tetszik a készülék ;) :D

(#9) Polllen válasza kmarkk22 (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért 0,5" elég nagy különbség, főleg ebben méretben. A 3" az éppen elég, de rendszeres netezéshez nem kellene. (ezért is lett 3,7"-s telóm és nem az x10 mini, pedig nagyon bejön)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kéne, de max 60-70k körül.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) gzbotii


gzbotii
veterán

en is azert adtam el anno az x10 minimet :( kicsi volt az 2,55
maskepp kamera, funkcionalitas, sebesseg meg stb szempontjabol most is meglenne..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12) Lirion


Lirion
addikt

Ezek rettenet szar képek... Ilyen teljesítményt egy fixfókuszos kamerával is elérhettek volna, ehhez nem kell az autofókusz..

(#13) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nekem nagyon tetszik a teló:)A kamerán remélhetőleg egy csöppet még orvosolni fognak:RIsmerve az SE mobiljait 1-2 frissítés után már használható lesz:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Rég tetszett már enyire egy Sony Ericsson, ezt most jól megcsinálták, bár kamera téren belehúzhatnának, nem értem hogy miért nem lehet egy normális érzékelőt/algoritmust csinálni. A témázhatóság viszont egy nagy pozitívum, az X8nál már sikerült megunnom az ákkandó kékséget anno.

Forward thinking. كرر

(#15) FET-MEN válasza spawn21 (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1. nekem is tökéletes lenne. nagyon tetszik, jól néz ki, és a belső vas is pont nekem lett kitalálva xD ;] nagyon jó. csak így tovább.a jövőben ezeken fogok gondolkozni: Optimus black , ez az xperia, esetleg samsung.. :U

Iphone 7

(#16) RootRulez


RootRulez
félisten

Köszi a tesztet, tetszett...

Én azért (is) választottam anno a DEFY-t, mert az se sokkal nagyobb, de a kijelzője azért mégis csak "normál" méretű, csak ugye jobb a helykihasználása. :K

═════════════════════════════════════════

(#17) sdd2


sdd2
veterán

Bog: Xperia Mini Pro-t teszteltél nem Mini-t. ;)
Két helyen van elírva.Az üzenetkezelésnél és a hardver nél.

Amúgy jó a teszt.Köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18) Maxentius


Maxentius
addikt

Határozottan szép lett ez az X8-utód. Nekem meg ez volt, ami nagyon tetszett:

Ugyanakkor pont ez lehet az egyik sarkallatos pont: sokan nem akarnak palacsintasütő méretű telefonnal mászkálni, a ray 3,3 inches kijelzője miatt pedig nagyon kompakt, könnyen kezelhető, normális méretű okostelefont eredményezett, s pont ezért kapott több embertől is dicséretet.

Pontosan ez a lényeg (meg az ehhez társított akku-kapacitás).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) RobeeK


RobeeK
tag

Nem lehetne, hogy lebunkózzák azt, aki legközelebb/ezentúl azt írja, hogy 'morcos' ? :W

[ Szerkesztve ]

(#20) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Csillog villog az eleje. Napsütésben élmény lehet :DDD

Egyébként meg nekem ez a "lefellé biggyesztett száj" dizájn nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#21) x_o_n


x_o_n
veterán

A ray vs neo közt vacilálok,mert pont olyan kéne amin wifin keresztül lehet videotelozni.
Ez jó készülék de vajon ha kint veszem meg lesz benne magyar nyelv?
Pár hónapig kint melozom és nem cipelnék notit hogy a gyerekekkel,cdaláddal skypozzak.

(#22) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Egyébként meg ha ez az X8 utód, akkor miért ilyen drága? Az X8 sosem volt 80-90 HUF.

(#23) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

kiváló! a kamera meg használható, bár lehetne jobb...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#24) sdd2 válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


sdd2
veterán

+1.
Az X8-nak nincs utódja.Nem is lesz hisz annak 3 " kijelzője van.Az Xperia Mini-nek is.Tehát a gyártó egy készüléke a másik kettő utódja. ;)
(Kicsit drágább mint az x8 de annál jobb is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#25) Hennet


Hennet
aktív tag

Na az SE tényleg jól építgeti a termékpalettát.
Nagyon tetszik, személy szerint nem bírom a palacsintasütőket. :C

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#26) FET-MEN válasza sdd2 (#24) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ezt én is így gondolom :DDD :K

Iphone 7

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#28) Maxentius válasza FET-MEN (#26) üzenetére


Maxentius
addikt

Szvsz szerintem meg az, hiába mondjátok h nem. :P Amúgy is a kijelző nagyobb egy csöppet, meg nyilván ez egy kezdőár, ami még bőven esni fog. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#29) FET-MEN válasza Maxentius (#28) üzenetére


FET-MEN
veterán

végülis ha te így látod. persze a 3,3 collos kijelző miatt lehet hinni. de én akkor fogom az utódjának nézni ha az ára is olyan lesz. de szerintem lehet hogy fog jönni még majd X9 ;]

Iphone 7

(#30) kiskaktusz válasza Maxentius (#28) üzenetére


kiskaktusz
addikt

az egy dolog, h szted ez az utódja, de az x8 1 lebutított telefon volt... ez meg épp, hogy nem az!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#31) sdd2 válasza Maxentius (#28) üzenetére


sdd2
veterán

Ne azt képzeld el azért hogy majd 2 hónap múlva 50K-ért utánad dobják! :Y :Y
Ez 75K és 80K közt lesz kb a forgalomba helyezéstől számítva 2 hónap elteltével!!!

Ez max amire le mehet az 60K környéke.De az majd ilyen 1-2 év múlva.De ez szinte lehetetlen szerintem.Ennek az árából 3 X8 at veszel újonnan!!!

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32) Sztif


Sztif
aktív tag

Tetszik! :K
de egyre nehezebb lesz a választás, mindegyik tetszik, mindegyik egyvalamiért. Mert ugye a hardver ugyanaz, mindnek van egy sajátossága. Miniknek a kis mérete és funkcionalitása. A raynek az ideális mérete, a neonak a böngészéshez kellő kijelzőméret, az arcnak meg a dizájnja...
Ez a ray lenne nekem a legkézenfekvőbb, de hiányzik valami belőle - az xfaktor. :(

amúgy a színes hátlapok sem fémből készülnek? :(

itt egy [link] ahol kamera összehasonlítást végeztek. Szerintem itt a ray messze jobb mint az arc/neo...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#33) tjb007


tjb007
nagyúr

Összességében nem rossz, jól össze van rakva, a kamerája sem pocsék de ez a várható 90.000 forint még kezdőárnak is sok. Nekem már a bemutatásakor sem tetszett, ez a sok pozitív dolog ellenére sem változott.

(#34) kiskaktusz válasza Sztif (#32) üzenetére


kiskaktusz
addikt

jó a link! :) igen az arénás szerkesztők nem tudnak kamerával fényképezni, ez már bebizonyosott számomra :D

meggyőző

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#35) JR.CSé válasza Sztif (#32) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Hasznos kis link.De még mindig úgy gondolom h 1-2 frissítés múlva lesz igazán értékelhető a kamera:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#36) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Valahogy a MA stábjának nem sikerül kihasználnia/meglelnie a SE új, BSI lapkáinak a lényegét...

Nem hiába lett pl az Xperia arc a legjobb európai fotós mobil (EISA 2011-2012), de hogy sem ott, sem a neo, sem pedig a ray esetében sem sikerült - az egyébként más felhasználók által igen - ezt prezentálni, ez fura számomra.
Mindegy, ha nem tudják, hát nem tudják... ;]

A ray pedig pont ideális méretű, komoly tudású kis készülék.
A kezdőára - mint az arc, neo, PLAY (...) esetében - is esni fog, és lassan utol is érheti a neo-ét...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) dokee78 válasza Saccco (#1) üzenetére


dokee78
félisten

DPI-t,hogyan kell kiszámolni a felbontásból és a képernyőméretből?

Ez legalább tisztán vesz fel HD videót,nem úgy,mint az Xperia Mini Pro,ahol van alapzaj.

[ Szerkesztve ]

(#38) baltazar325 válasza dokee78 (#37) üzenetére


baltazar325
csendes tag

DPI: Dot Per Inch

Egy colon, vagy inchen elterülő pixelek száma.

[ Szerkesztve ]

(#39) Bog válasza mrlujoak (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem 15 képet lőttem vele, hanem úgy 70-et. Csak megpróbáltam beválogatni a legjobbakat. Ezek bizony ilyenek. Bárkinek felkínálok egy mobilarénás kulcstartót, aki a nálam levő ray-jel jobb képet csinál.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) Saccco válasza dokee78 (#37) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már látom, hogy PPI-t kellett volna írnom, bár mind1.

DPI/PPI Calculator

Display size: 2.88" × 1.62" (7.31cm × 4.11cm) = 296.86 PPI, 0.0856mm dot pitch, 88128 PPI²

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#41) Fancy-boy válasza sdd2 (#31) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Na azért tegyük hozzá az X8 50 körül indult a T-nél ha jól emlékszem.
Nem volt olyan olcsó mulatság, mint most.

(#42) FET-MEN válasza Bog (#39) üzenetére


FET-MEN
veterán

na ebből megin buli lesz ki a jobb fotós. én csak röhögni fogok a próbálkozásokon ;]

Iphone 7

(#43) plus44


plus44
veterán

nagyon szép, itthon is többeknek megakadt rajta a szeme. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#44) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Jó kis készülék lett.

A LED megvilágítást miért emelik ki a tesztben? Még a legrégebbi telefonokon is smd világítja meg a kijelzőt ugyan úgy, mint itt. Vagy itt már másról van szó?

(#45) Bog válasza FET-MEN (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szeretettel várom mindazokat a szerkesztőség kapujában, akik a ray-jel akarják ugyanazokat lefotózni, amiket én :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Szép telefon. :)

(#47) #13260800


#13260800
törölt tag

elég ratyik a képek. Ezt a minőséget simán hozza egy jobbféle agyon fikázott EDOF. Az Androidot már iszonyatosan unom. Úgyhogy engem ez a teló egy picikét sem hozott lázba. Tipikus na még1 Androidos teló lett. Mehet a többi több ezer közé.

(#48) lcee79 válasza Bog (#45) üzenetére


lcee79
őstag

Kulcstartó nem elég, nagyobbat kell felajánlani, hogy beinduljon a fantázia :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#49) dokee78 válasza Balázs1621 (#44) üzenetére


dokee78
félisten

Ez LED háttérmegvilágítás.

(#50) bok92


bok92
addikt

Szimpatikus teló! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.