Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) sir fg válasza mrlujoak (#5749) üzenetére


sir fg
aktív tag

Minden esetben?
Nálad megy e-mail (Gmail kliens), illetve azonnali üzenetek (Csevegő) érkezése esetén? Nekem ezek sem mentek, nem csak az SMS.

tomy86: +1

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5752) mrlujoak válasza tomy86 (#5750) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és e-mail esetében melyiket használod?
...annak mik a beállításai?

Pontosan, ha kérhetném, ne csak odakaparjunk valamit... :U

(#5751) sir fg:

amit ÉN használok... Most akkor telepítsem a skype-ot, lépjek fel a talk-ra, meg az msn-be, sőt be a facebook-ba, hogy megnézzem azok mennek-e

Erre vannak itt - lennének, ha részletesen jeleznének - a fórumlakók. Én, amiket eddig használtam, az sms-t leszámítva igen, mind megy. PONT :((

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5753) sir fg válasza mrlujoak (#5752) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ugyan nem engem kérdeztél, de mivel én ugyanazt tapasztaltam, leírom (újból): gyári, előre telepített GMail kliens, aminek a legjobb tudomásom szerint nincsen LED-re vonatkozó beállítási opciója, a többi opció pedig nem releváns.

szerk: bocs az új hsz-ért...

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5754) mrlujoak válasza sir fg (#5753) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mivel az e-mai üzenetek letöltése nálam KÉZI, így értelemszerűen csak akkor van értesítés új üzenetről, amikor én ráfrissítek, egyébként aktív kijelzőnél, így a led jelzés nem releváns...

Szóval ha nem is közvetlen beállítás, de mégis van arra.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5755) tomy86 válasza mrlujoak (#5752) üzenetére


tomy86
addikt

Pontosan, ha kérhetném, ne csak odakaparjunk valamit.. :U
Inkább hagyjuk. Erre a stílusra most nem vagyok vevő. :(((

(#5756) mrlujoak válasza mrlujoak (#5754) üzenetére


mrlujoak
veterán

Csak a TI kedvetekért bővítettem a saját beállításaim, és az sms zöld - gmail (színét nemtom, mert eddig nem használtam) üzeneteknél nem jelez vissza a led .

(#5755) tomy86 :
Bocs, én meg erre nem:
"Tehát a LED jelzés nem működik rendeltetésszerűen (ahogy GB alatt)."

Ha ÉN veszem a fáradságot, leírom, körülírom, megnézem, majd ha másik érkezik beállítom, kipróbálom, és azt is megírom...

ÍGY :(((

Facebook?
MSN?
GTalk?
egyéb levelező?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5757) sir fg válasza mrlujoak (#5756) üzenetére


sir fg
aktív tag

Köszi szépen, hogy megnézted.
Abszolút nem akarom, hogy egymásnak essünk, de tomy86 mellé állnék. Hiszen az a kijelentés, hogy a LED nem működik rendeltetésszerűen, az tény, tehát ezzel nem tudom, hogy mi a gondod. Töröltem..
Na, ez az utólagos szerkesztés megkavar, ezt most olvastam csak:
amit ÉN használok... Most akkor telepítsem a skype-ot, lépjek fel a talk-ra, meg az msn-be, sőt be a facebook-ba, hogy megnézzem azok mennek-e
Nem kell, dehogy :) A megerősítésed nélkül is tudjuk, hogy nem megy. Mi csak pontosítottunk, mivel kicsit félreérthetően azt írtad a thread elején, hogy az SMS-t kivéve minden esetben megy - mintha ez általánosan igaz lenne.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5758) fPApi


fPApi
őstag

Gyűjtöm a bátorságot a bootloader nyitáshoz, ehhez kellene segítség. Megnéztem az xda-n javasolt "test pointer"-es leírást és jól értem, hogy a "test pointer" az pl. egy digitális multiméterhez kapott két érintkező (piros és fekete mérőzsinór), melyet egy alumínium dróttal összekötünk?

(#5759) mrlujoak válasza sir fg (#5757) üzenetére


mrlujoak
veterán

Bakker.
Jó.
Egy szót sem szóltam. Akkor oldjátok meg úgy, ahogy akarjátok. :(((
Mindegyik esetben a SAJÁT dolgaim nézem, és egyszer sem úgy, hogy atomjó.

Véletlenül le merem írni, mert látom, hogy az jön le másnak - igen, kérdezték - hogy tényleg semmi led jelzés nem jó?

Olvassatok vissza! Látszik, hogy sokan egyáltalán nem részletezik az ALAP led visszajelzéseket. Én megteszem. Leírom, hogy nálam mi az ami eddig is jó volt, meg mi ami nem. Erre kapom a szőrszálhasogatást...

Nem írom le, hogy ki hova menjen - mert fórumellenes - így inkább én húzok innen...
:(((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5760) sir fg válasza mrlujoak (#5759) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nem kell kiakadni. Úgy is felfoghatod, hogy elkezdted leírni, hogy milyen esetekben jó ill. nem jó, mi meg bővítettük a listát. (Hiszen épp te írtad, hogy nem várható el, hogy minden eshetőséget kipróbálj.) Hogy ki hasogat szőrszálat, abba ne menjünk bele..

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5761) lovas93


lovas93
tag

Ezek a nagymértékű merülesek akkor szoktak előfordulni mikor nem vagyok itthon. Most feltöltöttem a telót és figyelni fogom hogyan merül itthon. Holnap újra mennem kell a városba és akkor is figyelni fogom. Mást nem tudok kitalálni.

(#5762) lmno válasza mrlujoak (#5749) üzenetére


lmno
őstag

"Egyébként a LED jelzés működik - minden esetben - csak az sms-t jelző led (zöld villogás) csak akkor látszik, ha feléleszted a kijelzőt. Ha akkor vársz a a billzár feloldásával, látni lehet, hogy villog szépen zölden."
Ezt kb. a sony support is írhatta volna, akkora bullshit :))

(#5763) Fehércápa válasza lovas93 (#5761) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Nekem is kb. így merül, azzal a különbséggel, hogy használom is :) Korábban mikor gyorsan merült, melegedett is, nálad nincs melegedés?

(#5764) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Nekem eddig nagyon bejön ez a JJ-rom :B . Egy pár pillanat kép róla.
Lock képernyő

Fő képernyő

Infó sáv

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#5765) energy4ever válasza energy4ever (#5723) üzenetére


energy4ever
addikt

Erre tudna nekem valaki választ adni?

(#5766) Atawallpa válasza energy4ever (#5765) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Szerintem a képernyőzár és a deep sleep funkcióval lehet összefüggésben. Próbáld meg, hogy a képernyő zárási idejét maximumra teszed és úgy használod ezekben az esetekben.
Aztán szólj, hogy mire jutottál.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5767) diane


diane
tag

Sziasztok!

Legyen szíves íirja ki valaki nekem a telefonjából a pontos internet és mms beállításokat, mert a teló valamiért nem tölti le, az ügyfélszolgálatot meg már 1 órája hívom, de csak zenélnek nekem.

köszi!

(#5768) Atawallpa válasza diane (#5767) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Azért azt megírhatnád, hogy melyik szolgáltató :W

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5769) lovas93 válasza Fehércápa (#5763) üzenetére


lovas93
tag

Nekem csak akkor melegedett, ha játszottam vagy ha töltön volt. Alapjaraton nem szokott.

(#5770) Atawallpa válasza diane (#5767) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5771) energy4ever válasza Atawallpa (#5766) üzenetére


energy4ever
addikt

30percre van állítva, de nem segít semmin se! :(
Esetleg még valami ötlet? :)

(#5772) diane válasza Atawallpa (#5768) üzenetére


diane
tag

ja, bocs, idegességemben kihagytam. Vodafone.

köszi

(#5773) tomy86 válasza diane (#5772) üzenetére


tomy86
addikt

Vodafone net és mms beállítások.
De itt is megtalálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#5774) diane


diane
tag

Sziasztok!

Megjött a szervízből a telefonom. Bolti garancia van rá, a bolt elküldte a magyar szervízbe, az kiküldte Németországi szervízbe (?) Az első hívásnál jelentkezett a probléma, ami miatt elküldtem. A garanciális telefonomat feladtam a boltnak és visszavettem kb. 3000.-ft-ért és visszajött ugyanazzal a hibával. Most ilyenkor mi van? Mit csináljak? Ráadásul semmi olyan papír, hogy mégis mit csináltak vele, csak annyi, hogy hiba javítva. :W

(#5775) ronda válasza diane (#5774) üzenetére


ronda
aktív tag

szerintem jó eséllyel a telefonod a boltban pihent. nem küldték azt sehová....

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5776) judek


judek
tag

Sziasztok!
Vásárolt már valaki a PartNero GSM-nél? Van tapasztalat velük? Csak azért mert néztem ott egy Xperis Rayt és elég jó árban van.

(#5777) Mucsi14 válasza judek (#5776) üzenetére


Mucsi14
tag

PÜ ment olvasd!

(#5778) Pompi válasza fPApi (#5758) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért nem jó a hivatalos Sony féle bootloader nyitás? [link]

Feel Good Inc.

(#5779) Lasy válasza Pompi (#5778) üzenetére


Lasy
veterán

Mert ugrik a DMR szolgáltatás vele. :D

fPApi
Az, hogy milyen vezetővel kötöd össze az full mindegy.
De nem nevezheted multiméter piros fekete vezetékének. :D
Csak egy rövidzárnak.

diane
Ezzel semmit nem csináltam. Németekhez meg semmi értelme elküldeni, hiszen a sony-nál is érvényes a világgarancia.
Melyik bolt volt ez? Elárulod?

energy4ever
1. felejtsd el a taskkillert. :D
2. lehet a progi hibás, és ezért áll le fix idő után. nem lehet, hogy van belőle fizetős, ami nem áll le fix idő után?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5780) fPApi válasza Lasy (#5779) üzenetére


fPApi
őstag

"Az, hogy milyen vezetővel kötöd össze az full mindegy."

De akkor miért van az, hogy a sima elektromos vezetékkel való verzió máshogy megy, mint a test pointeres verió? A http://androidflip.com/unlock-xperia-phones-bootloader-without-losing-drm-data-track-id-working/ honlapon néztem, ahol a a "Case [2]. if you don’t have test pointers" esetben az elektromos vezeték a töltő végéhez van csatlakoztatva, a másik vége a pirossal jelölt test point-hoz, míg az első esetben a pirossal jelölt test point-ot kel a föld-el összekötni, a kettő nekem nem ugyanaz.

(#5781) Lasy válasza fPApi (#5780) üzenetére


Lasy
veterán

Miért kell ennyire túlkomplikálni.
a piros pontot kell a föld-el (tehát az akku csatlakozó negatív részéhez) NEM az akkuhoz, hanem a telefonban az érintkezőkhöz.

Csak nem értemi mindenki más, és más leírást néz, holott megvan a magyar nyelvű képekkel illusztrált is.
De ezt senki nem találja meg?

Mikori kiadású a telefonod?
az imei matricán van egy szám 11Wxx, vagy 12Wxx?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5782) Atawallpa válasza Lasy (#5781) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Én megtaláltam :) , de amíg simlockos a telefonom, addig nem tudom megtenni. (illetve olvastam, hogy valakinél kinyitja, valakinél nem)

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#5783) sdd2 válasza fPApi (#5780) üzenetére


sdd2
veterán

Ha flashtoolal csinálod a logout blogomon van leírás, ha mással akkor se blogon van leírás amit Lasy írt a másik progihoz.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5784) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Valahogy ki lehet kapcsolni, hogy állandôan frissitêssel traktáljon a telefon? Baromira unom már, hogy minden nap ott van valami az értesítő sávban.

(#5785) sdd2 válasza Fehércápa (#5784) üzenetére


sdd2
veterán

Update Centert töröld, root kell hozzá.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5786) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

OTG kábelt próbálta már valaki a Ray-el? A gyári 4.0.4 ICS-vel megy? És mennyiért lehet a legolcsóbban olyan kábelhez jutni?

(#5787) Lasy válasza Fehércápa (#5784) üzenetére


Lasy
veterán

igen a PLAY-en menü gomb, beállítások, és ott lesz, hogy a frissítések értesítése...
onnan szedd ki a pipát. és kész.

Atawallpa
igen ez így igaz. nekem mindig ment. :D
Csak fontos, hogy nézd meg mit ír ki az S1tool!

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5788) fPApi válasza Lasy (#5781) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem ez nem "túlkomplikálás", mivel jelenleg min. 3 javasolt leírás van (SErial-os, Logout-os, XDA-s és ebben a témában már mindhármat ajánlotta valaki), amelyek kisebb, vagy nagyobb mértékben eltérők. Alapvetően tiszta a leírás, de nekem természetes, hogy az eltérésekből fakadó kérdéseimet szeretném tisztázni, mielőtt belevágok.

(#5789) Fehércápa válasza Lasy (#5787) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Nagy kössz! :)

(#5790) fPApi válasza Lasy (#5781) üzenetére


fPApi
őstag

Nekem az IMEI matricán még csak hasonló számok sincsenek, csak az IMEI szám, az IMEI matrica mellett van egy másik matrica, amelyen a következő, hasonló számok vannak:
-11/CA3
-11/BA3

(#5791) Lasy válasza fPApi (#5790) üzenetére


Lasy
veterán

ott van az csak nem látod. Látodd a képen job oldalt azt a 4 sort. abból a leg alsó az ami fontos. :D

Minden leírás ugyan azt írja le.
Teljesen ugyan az.
Amennyiben ez S1tool-al csinálsz egy azonosítást. (idenfity) akkor már könnyebb a dolgod.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5792) Gattsu


Gattsu
tag

Gyári 2.3 rommal elég siralmas képeket készít a ray. Az lenne a kérdésem, hogy frissítve ICS-re javult e a helyzet?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#5793) Fehércápa válasza Gattsu (#5792) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Nem, viszont a videoja akadni fog :) Köszönjük Sony! :DDD

(#5794) Lasy válasza Gattsu (#5792) üzenetére


Lasy
veterán

cseréld le a kamerát 100% os tömörítésre.

+36702778032

(#5795) Gattsu válasza Lasy (#5794) üzenetére


Gattsu
tag

Még meg sincs a telefon, csak megrendelve :DD
Egy galaxy S-t cserélek le ray-re, mert megtetszett, hogy mennyire kompakt ez a kis telefon és mennyire gyors. Viszont a képekkel nem vagyok kibékülve. Ezt a tömörítést hol tudom majd beállítani? A kamera appban van ilyen lehetőség? Gondolom már kismilliószor volt írva, de a root és a cwm felrakása ezen a telefonon jár bármilyen nehézséggel, vagy rizikóval? Ez lesz az ötödik androidos telefonom, mindegyiket buheráltam eddig, szóval nem vagyok kezdő, de olvastam már forrasztgatós bootloader nyitásról és hasonlókról, na ott egy kicsit elment tőle a kedvem.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#5796) Lasy válasza Gattsu (#5795) üzenetére


Lasy
veterán

CWM-ből telepíthető a 100%-os tömörítés.
2.3.4 (042)es rom root, recovery, és már meg is van oldva.

+36702778032

(#5797) Gattsu


Gattsu
tag

Még egy kérdés: a telefonhasználatom kb fél óra zene, fél óra telefonálás, 1-2 sms és másfél óra mobilnet szokott lenni. S-el így vígan kibírtam nap végére és még átlag 60%os töltöttségem maradt, kb 80%os fényerőn. A ray is fog ennyit bírni szerintetek?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#5798) Lasy válasza Gattsu (#5797) üzenetére


Lasy
veterán

ezt passzolom. nekem az S sem bírt 1 napot.

+36702778032

(#5799) Gattsu válasza Lasy (#5798) üzenetére


Gattsu
tag

Megfelelő rom kérdése az egész. Mondjuk jelenleg egy gyári jw6 van fent, így ha nem netezek, akkor a 3 napot is kibírja. S-en a legtöbbet a kijelző fogyaszt, de ha ki van kapcsolva az energiatakarékos mód (amitől kb 2x jobban merül a telefon :O ) akkor simán kibír több napot is.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#5800) Lasy válasza Gattsu (#5799) üzenetére


Lasy
veterán

nálam a 12óra volt a max ha jól emlékszem... :D
HTC one x-nél csak 4 :W

[ Szerkesztve ]

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.