Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) zhata válasza mrlujoak (#4092) üzenetére


zhata
senior tag

Talán azért, mert az ICS (4.03) nagyon sok usernek komoly gondokat okozott.

(Pl. nekem display villogások, már megszűnt, de három napom ment rá. :((( )
Talán ilyenektől akartak megkímélni, nem tudom.
Persze magadnak installálhatod. :)

(#4102) fPApi válasza zhata (#4101) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem nagyon optimista lenne bármilyen tudatosságot látni benne.

(#4103) mrlujoak válasza zhata (#4101) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez masszív spekuláció! - ne csináld! :(((

Eleve a SONY kiadott egy figyelmeztetést, hogy mindenki akkor frissítsen, ha tényleg szeretné.
Pontosan e miatt sem OTA lett az ICS frissítés.
Ebből kiindulva a felhasználó döntheti el, felteszi-e vagy nem az ICS-t.

Jómagam azért lepődtem meg, mert amikor a telefont felcsatlakoztatták, láthatták az előéletét, és így ergo szervizesként a már fennt lévő rom-ot tettem volna fel...

Mindemellett olyan gondok, amik a napi használatot befolyásolnák - restart, fagyások, hálózateldobások, túlzott fogyasztás, és egyéb hiba - nincsenek.

Azok a kisebb hibák, mint a nem 30 fps és mono hangrögzítés nem olyan volumenűek, hogy emiatt egy komplett verziót kellene leírni... :U

Szerk: Újra ICS fut a ray-emen :)
Teljesen lepucoltam, majd a mamkarit is az eredeti állapotába hoztam, gyakorlatilag szűz modellre húztam fel az ICS-t...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4104) ronda válasza lmno (#4099) üzenetére


ronda
aktív tag

:-D

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#4106) pokers válasza Joe.36 (#4095) üzenetére


pokers
senior tag

Ez a flash téma érdekes.
Beszerzés után még a szűz telóra tettem fel az ICS-t, azóta sem tapasztaltam lassulást, fagyást.
Viszont a gyári böngésző a beágyazott videókat nem indítja el, egy kis idő múlva a böngésző nem válaszol, bezárja az alkalmazást? hibaüzenet ugrik fel.
Érdekes, hogy van a play.viasat.hu (ez itt nem a reklám helye :) ), az oldalon lévő videóknál pedig azt írja ki, hogy nincs installálva az Adobe Flash Player, linkre kattintva letöltheti.
A link pedig átvisz egy olyan oldalra, ahol tájékoztat, hogy elkészült az androidra az x.xx verzió, amit továbbítottak a fejlesztőknek, de letöltő link nincs sehol.

Most akkor van az ICS-be flash player, vagy nincs? :F

(#4107) tomy86 válasza #46372352 (#4105) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem nincs ilyen beállítás.

(#4106) pokers: link az Adobe Flash Playerhez. De ez elvileg fenn van a telefonon alapból az alkalmazások között.

[ Szerkesztve ]

(#4108) Joe.36 válasza tomy86 (#4107) üzenetére


Joe.36
addikt

4.0.3 nincsen fent, de nálam van flash a gyári böngészőben

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4109) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Kb. 3 hete vettem egy ilyen telefont! :)
Nagyon meg vagyok elégedve de bosszant hogy Függetlenre már kijött az ICS, de T-mobilosra még nem.
Nincs valami hír róla hogy mikor lesz?
Flashtoolal nem fogom piszkálni, mert garancia még van rá ugye.
Köszi!

Szerk.: Ha jól tudom, a Flash nincs integrálva alapból ICS-be tehát le kell tölteni és újra jó lesz!
"Flash support will be disabled, but this can be easily fixed by visiting Google Play’s marketplace and downloading the latest available Adobe Flash player application."
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4110) tomy86 válasza #12634880 (#4109) üzenetére


tomy86
addikt

T-s ICS -ről annyi a hír, hogy egyszer lesz. :) Az Arc és Neo topikban többen rákérdeztek a T-nél. Eredmény: egyforma válasz nem nagyon volt. :F Tehát marad a várakozás.

(#4111) Ear001 válasza lmno (#4099) üzenetére


Ear001
addikt

Én a törpe kisebbség tagja lehetek, mert ICS van a telefonon és videókat is szoktam csinálni. Hogy mono lett a hang, én észre sem vettem, nem nagy veszteség, nem telefonnal fogok felvenni koncertet. Az akadozó kép viszont zavart, de ott sem olyan vészes a helyzet. Úgy tűnt, hogy valamilyen háttérfolyamat indulása akasztja meg egy-egy pillanatra a felvételt, de nem tudtam rájönni, mi. Ma sem tudom, de a rootolás utáni felesleges programtakarítás az sokat segített, teheát lehet, hogy csak a memória telet meg annyira, hogy háttérben annak a felszabadítása lassította le egy-egy pillanatra a videófelvételt. A másik dolog, a képstabilizátor. Az ICS alatt, én úgy vettem észre sokkal agresszívebben működik, ennek életlen kép, darabos mozgás az eredménye, ha ugyanúgy próbálunk videózni, mint régebben. Finomítani kel a mozgáson és érdemes néha kikapcsolni a képstabilizátort is, ez helyzete válogatja, de így teljesen elfogadható a Ray videóminősége. Azért várom a javítás megjelenését, de addig is el fog készülni az a napi egy-két felvétel a telefonommal. :K

Ja igen és akadás, magától felébredés, miszitkus jelenségek nincsenek, csak szebb megjelenés, és gyorsabb működés, meg egy elszúrt Facebook kliens, de arról nem a Sonyi és nem az Andorid tehet.

(#4112) retroid


retroid
senior tag

Hali

XXLGSM be veszek Ray-t arra már van ICS?

Mi a program neve amivel fel lehet rá tenni?

ÜDV

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4113) pokers válasza retroid (#4112) üzenetére


pokers
senior tag

Ahogy itt már többen említették, csak a gyári független készülékekre jött még csak ki az ICS.

(#4114) pokers válasza tomy86 (#4107) üzenetére


pokers
senior tag

Hát úgy látom, ezt a flash dolgot egyelőre nem kell erőltetni.
Feltettem a marketről, de többször omlott össze a böngésző, mint elindította volna a videót :W

(#4115) tomy86 válasza retroid (#4112) üzenetére


tomy86
addikt

Ha gyári garis, akkor jó eséllyel van rá. Ha bolti garanciás, akkor a fene tudja honnan szerezték be és milyen rom van rajta. Mondjuk akkor is lesz rá (csak ki tudja mikor) vagy rátehető.

(#4114) pokers: mivel másoknak nincs gondja a flash tartalmakkal ICS alatt, így lehet hogy jobban járnál egy újratelepítéssel. Vagy esetleg a böngésző beállításaiban nincs-e erre vonatkozó opció? Bocs, de csak találgatok, mert én még GB-en vagyok.

(#4116) -HajTömeg- válasza pokers (#4114) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Más böngészőt próbáltál már?
Dolphin browser pl?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4117) #12634880 válasza -HajTömeg- (#4116) üzenetére


#12634880
törölt tag

Én is Dolphin Browser HD-t használok és szerintem a legjobb böngésző! :)
Kíváncsi lennék azért a Chrome Beta-ra csak az Android 4.0+... :(
A Firefox az még az alaptól is rosszabb szerintem. :D

(#4118) retroid válasza #12634880 (#4117) üzenetére


retroid
senior tag

Van már Ray re ICS

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4119) Melanor válasza retroid (#4118) üzenetére


Melanor
tag

Azért ez sem feltétlenül igaz. Az enyém A Companionnal 2.3.4-el még azt írja hogy a legfrissebb...

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4120) mrlujoak válasza Melanor (#4119) üzenetére


mrlujoak
veterán

Függetlenként még mindig nem frissült?!

szerk, utánadolvastam, és nálad egyéni pref van. Tényleg, kiderült már, hogy használt volt-e?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4121) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok!

Nekem kb 2hete van ray-em (S2 mellett teljesít szolgálatot :) ) Telenor szolgáltatós 4.0- val. Semmi probléma nincs vele, hibátlanul működik. Megnéztem ezt a videó dolgot...nem szaggat, az fps26, a hang mono. Kép terén nem marad el az S2-től!!! Szerintem 1nagyon jó kis teló, főleg ha az ár-érték arányt nézzük.

(#4122) Melanor válasza mrlujoak (#4120) üzenetére


Melanor
tag

A számlán 0% az áfa, tehát használt. Az előéletéről ott sem tudtak sokat mondani, de ott függetlenül volt és nem volt különleges azonosítója, de elfogadja a kártyákat. Év viszont egy Companionnal történt újratelepítést követően a beépített böngészőjében voda kezdőoldallal találkoztam. Szerintem ez magyarázza is az előéletét.
Kivételesen ez pont impulzusvásárlás volt, mert kaptam egy LG Optimus 3d-t, de az annyira nagy, nehézkes volt, hogy séta közben láttam egy boltot, bementem és nézelődtem. A Ray-t a kezembe adták és szerelem volt első látásra, ami persze azóta is tart. Tényleg új lehetett, mert az akku kb 2-3 nap használat után a dupláját tudta...

Ez a függetlenítés ugyanakkor felvet egy kérdést.
Tudom hivatalosan frissíteni? A függetlensége megmarad a frissítés után?

Mi az az egyéni pref? :B

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4123) trita válasza pokers (#4113) üzenetére


trita
tag

Az enyém se gyári független,gsm_boltos.kb 2hete Ics van rajt,és tökéletes;-)

Rita

(#4124) Melanor válasza trita (#4123) üzenetére


Melanor
tag

Hivatalosan frissítetted ICS-re? Gondolom függetlenített. ICS után is az maradt? Azt már megtaláltam hogy van ilyen SI szám és a ICS-ket is folyamatosan adják ki aszerint. Legalábbis innen az derül ki...

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4125) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ennél a készüléknél ugye nem jelentkezik az érintő gombok bizonyos idő után előjövő hibája, mint az Xperia mini-nél?

(#4126) pokers válasza -HajTömeg- (#4116) üzenetére


pokers
senior tag

Kipróbáltam az Operát, és a Firefoxot.
Gyorsan le is töröltem mindkettőt :Y

Most úgy néz ki, a gyári böngészővel is megy a flash :C

Viszont a itt fórumindító xperia ray írásban a 3. oldalon lévő jutub videó megfekteti a böngészőt :F

Próbáljátok már ki légyszi, hogy nálatok elindul-e

(#4127) mrlujoak válasza gekkoXT (#4125) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem.

Ellenben ha a mini tulaj befárad vele a szervizbe, utána neki sem fog. Csak sokan inkább panaszkodnak, mintsem cselekednének...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4128) tomy86 válasza Melanor (#4124) üzenetére


tomy86
addikt

A frissítés után is független marad.

(#4129) amerigo


amerigo
aktív tag

T. Kollégák!
Ez alapján nem tudna valaki feltenni valahová egy Vodafonos 4.0.2.A.0.62 ROM-ot?
Felraktam az ICS.t, két variációt is , de szeretném visszatenni a GB-t, de csak független 0.42.t találtam, és arról ICS-re frissített.
Tehát, ha egyszer Flashtool-al felraksz egy akármilyen ROM-ot, onnantól ahhoz fog frissítést keresni a SUS meg a PC Companion . Nem figyel semmilyen SI számot, vagy IMEI számot.

Mondjuk ez kicsit fura, pl. az LG automatikusan mindig az IMEI számhoz tartozó legfrisebb szoftvert ajánlja fel. Voltak is gondok a sufniGSM-es telefonokkal.

(#4130) Melanor válasza tomy86 (#4128) üzenetére


Melanor
tag

Köszi.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4131) Melanor válasza amerigo (#4129) üzenetére


Melanor
tag

Már 61% :) Türelem:)

[ Szerkesztve ]

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4132) trita válasza Melanor (#4124) üzenetére


trita
tag

Igen.megvettem,rajt volt a dobozon a matrica,hogy frissithető ICS're.rádugtam a gépre.ennyi.szerencsére nekem azóta is tökéletesen működik.és gyárilag független nem függetlenített:-)

Rita

(#4133) Melanor válasza trita (#4132) üzenetére


Melanor
tag

"Az enyém se gyári független,gsm_boltos.kb 2hete Ics van rajt,és tökéletes;-)"

Szal akkor eleve független volt? Itt közben megnyugtattak, hogy ha volt is függősége az nem fog visszatérni. A matrica az enyémen is rajta van, a gépre is dugdodom, de hiába :O

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4134) Joe.36 válasza trita (#4132) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem Vodafonos van, azon is van matrica, de csak flashtool lehet felrakni a 4.0.3 mat.

De meg vagyok vele nagyon elégedve.

De most hogy az van rajta Pc comp al ujra tettem, és a 4.0.3 rakta fel.

Most már nem kell várni hogy a szolgáltató lépjen végre.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4135) amerigo válasza Melanor (#4133) üzenetére


amerigo
aktív tag

Megnéznéd a dobozon az SI számot? Ha1252-4363.5, akkor tuti vodafonos volt.

(#4136) retroid


retroid
senior tag

Akkor XXL GSM be inkább gyári garanciásat érdemes venni mert arra a a tuti az ICS

Annyit megér a plussz pár ezer akkor már

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4137) Melanor válasza Joe.36 (#4134) üzenetére


Melanor
tag

Hmmm. Esetleg egy leírást linkelnél a telepítés illetve a letöltendő cuccok, meg minden-ről.
Szép magyaros volt, de erre csak azt mondom hogy 42:)

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4138) Melanor válasza amerigo (#4135) üzenetére


Melanor
tag

Igen, a szám stimmel. Most már csak egy leírás kellene, hogy mit kellene lépnem.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4139) papi77 válasza retroid (#4136) üzenetére


papi77
addikt

Inkább itt vedd meg!

Joe.36:voda nem tílt!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#4140) Joe.36 válasza amerigo (#4135) üzenetére


Joe.36
addikt

1252-4363.5 Vodafonos megnéztem a dobozomon, de örülj neki ezeket aszem nem tiltják le mint a T-seket

ICS meg letölthető rá a sony oldaláról

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4141) Melanor válasza Joe.36 (#4140) üzenetére


Melanor
tag

Inpulzusvásárlás volt. Megláttam és éreztem hogy ez kell nekem. Fillérre annyi pénz volt nálam, de adásvételit írtunk és benne van a gari, ami kiterjed a letiltásra is. Segítenél nekem feltenni az ICS-t?
Még soha nem csináltam, találtam pár leírást hogy hogyan kell, de mind azzal kezdődik hogy féltéglát csinálhatok a telómból...
a sony oldalát böngészem amúgy de még rootolni sem tudtam, szóval nem merem leírás és support nélkül megkockáztatni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4142) Joe.36 válasza papi77 (#4139) üzenetére


Joe.36
addikt

Tudom, amerigo-nak írtam, én 14ért vettem

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4143) retroid válasza papi77 (#4139) üzenetére


retroid
senior tag

XXL GSM el mi a baj?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4144) cirx válasza Melanor (#4141) üzenetére


cirx
senior tag

Milyen tiltásról beszéltek?
Szépen lassan minden ray tulaj frissíthet majd ics-re! :Y

S23 GREEN

(#4145) Joe.36 válasza cirx (#4144) üzenetére


Joe.36
addikt

[Itt minden le van írva, ez gyári, nem főzelék]

Aki akar bármikor.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4146) Melanor válasza Joe.36 (#4145) üzenetére


Melanor
tag

Te is eszerint csináltad?

Nagyon hálás lennék, ha valaki tételesen linkekkel és magyarul leírna, hogy mit kell tennem.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#4147) Joe.36


Joe.36
addikt

Igen pont így, ha minden jól csinálsz sony boot menü fogad :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4148) papi77 válasza retroid (#4143) üzenetére


papi77
addikt

Semmi,csak a nextelnél olcsóbb!

Az első: NOKIA 1611

(#4149) Joe.36 válasza Joe.36 (#4147) üzenetére


Joe.36
addikt

Google fordítsd le....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4150) cirx válasza Melanor (#4146) üzenetére


cirx
senior tag

3szor is le van írva itt a fórumban! :DD

S23 GREEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.