Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8582) Titmouse09 válasza Winchester95 (#8564) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

hát így szoftveresen nálam a görgetési bug jelen van, de 1-2 napon belül megszoktam (tényleg nem zavaró számomra!).
Flash megy f*szául remekül, minden flash tartalmat behozott eddig és gyorsan is tette.
A RAM szerintem nem kevés, 360 volt eddig a max üres, de 240 alatt ritkán látom.
pixelhibát nem találtam, sem a bevilágítás nem "változékony" (mindenhol egyforma).
képe nekem tetszik, bár nem egy iPhone 4S.
fotókat jókat lő.
recsegés a hétköznapi használat során nekem nem jelentkezett, amúgy meg nem marokerősítőnek használom :D
dizájn nekem bejövős..

és még leírom az akkuidőt, bar nem kérdezted. suliban (persze csak szünetekben.. :U ) és buszon, aztán otthon tanulás közben/helyett/mellett elég sokat nyomkodom és nap végére mindig marad 25%

összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, mérete nekem pont jó, ennél nagyobb már nagy lenne, és bennem a Zte súlyos sebeket ejtett (előző teló ZTE Arizona), melyeket még hagynék gyógyulni, ellenben Samunggal (Arizona előtt L700, ami még 5 évesen is hibátlanul működik) ami miatt nekem Samsung=minőség. ezért IS nem vettem zte-t és ajánlom neked is Advance-t helyette.
(most ezért lehet kapni fogok, mert rosszat mondtam szegény ZTE-ről, akit oly sokan lenéznek, mikor csak én vettem (kaptam) gagyi típust).

Lehet mondani, hogy elfogult voltam, de a saját valós tapasztalataimat írtam, remélem jól döntesz :K

ui: én még GB-vel használom, nem szeretek(merek) romokat csereberélni

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.