Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) koszegii válasza #11527168 (#8541) üzenetére


koszegii
tag

Nem,azt már a szokásos módszerrel csináltam (1.hsz.)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8552) #11527168 válasza koszegii (#8551) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ok, köszi :R

(#8553) Monyos válasza Mister X (#8548) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én speciel 3 héttel később vettem észre, hogy a HOME gombon is volt "matrica".:Y
Eddig észre se lehetett venni csak aztán megakadt a körmöm a szélében
és így már előjött.

Nem tudtam miért van más árnyalata a gombnak mint a telónak. :))

[ Szerkesztve ]

(#8554) zalyy válasza flash- (#8546) üzenetére


zalyy
tag

2.3.6-al próbáltam

(#8555) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

JB-nél ha 5% alá esik a töltöttség automatikusan leveszi a fényerőt, és még az álapotsávról is eltünteti az állítási lehetőséget. Micsoda gondoskodás :C

Eddig nekem se tűnt fel a home gomb matricája, de most hogy mondod tényleg van rajta.

(#8556) -B- válasza golyani (#8547) üzenetére


-B-
senior tag

Én ugyan nem töltöttem le, de a play mutatja, szóval kompatibilis vele a készülék.

(#8557) fermacht1994 válasza zalyy (#8545) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Én megvettem, de ezzel az új frissítéssel nem indul 1800mbt letölt aztán fekete képernyő és kidob... És kompatibilis a telónkkal :)

Feri

(#8558) golyani válasza -B- (#8556) üzenetére


golyani
addikt

akkor régi infot láthattam sry :B

(#8559) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Az előző verzió hibátlanul ment.. Ugyanakkor nexus 7emen megy rendesen :$

Feri

(#8560) Jason19 válasza nelsonmanian (#8555) üzenetére


Jason19
senior tag

A matricát a home gombról nem érdemes levenni.. az nem gorilla glass, sőt, mágnesként vonzza a karcokat, de tényleg..

(#8561) nelsonmanian válasza Jason19 (#8560) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nem is lenne sok értelme, főleg hogy láthatatlan.

(#8562) szabacsik válasza Jason19 (#8560) üzenetére


szabacsik
őstag

:K ...... :O

/\____/\

(#8563) Fitzgerald válasza Jason19 (#8560) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én levettem 1 hete, de már megbántam, bár még nincs karc :D
Amúgy én ezt a tokot vettem rá. Csináltam pár képet is, elég ótvar minőségűek, de élőben jól néz ki + nem lesz tőle dögnagy a telefon.
Egész vékonynak mondható, viszont jól védi a készüléket.
Van rajta egy ScreenGuard fólia is, nem volt olcsó, úgyhogy biztos valami jóféle (2000 huf volt 1 darab), vagy csak jól levettek a parasztok az XXL GSM-nél. Amúgy tényleg jónak tűnik, de a Home gombhoz nem volt benne fólia sajnos, illetve a mozgásérzékelő és a hangszóró felett lévő részt nem takarja, bár annak az esélye hogy pont azt a 3,5 millimétert karcolom össze azért elég csekély.

[ Szerkesztve ]

(#8564) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!Van nálam most egy Grand X IN.
85% ban meg vagyok vele elégedve de maximalista vagyok.Főleg ilyen téren.
Ha váltanék Advance-ra akkor egyből a JellyBean Romot tenném fel.
Valaki talált benne valami hibát stb....?
Flasht hogy viszi?
Nem kevés a 768MB ram?Mennyi marad belőlle kb szabadon?
És a lényeg: Pixelhiba,bevilágítás, recsegés ropogás valahol akár minimálisan is, összeszerélési hibák, szériahibák (akár minimálisak is) vannak?
Továbbá a telefon negatívumára lennék kíváncsi.Mivel ti már próbáltátok.
Én nem nagyon találtam.Pedig utána olvastam.

Ezeket azért kérdezem mert nehogy az legyen hogy lesz egy SGSA-m és közbe a Grand X jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#8565) Monyos válasza Jason19 (#8560) üzenetére


Monyos
aktív tag

Na... :(((
Én meg még örültem is, hogy lejött. :O :DDD

Más:
Új kernelt próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#8566) Gery15 válasza Winchester95 (#8564) üzenetére


Gery15
addikt

JB-ről, vannak még benne hibák, bugok, amiket úgyis javítani fognak. JB alatt nincs flash támogatás, de itt a forumba már írt róla, hogy van megoldás, vagy folyamatban van már nem emlékszem. Nem kevés, hiszen a rendszer automatikusan zárja be azokat az appokat, amikre nincs szüksége. Vannak olyan hibák, hogy laggol néhol a JB kicsit többet gondolkodik, mint GB-n. Ezeket én is tapasztaltam, de egy factory reset megoldotta a gondjaimat azóta nálam nem laggol. Pixel hiba, nem tudok róla, hogy bárkinek is lett volna vele gondja. Status bar-t mondják, hogy beég, de JB alatt már szürke nem pedig fekete így ennek a veszélye sem áll már fent annyira. Bevilágítás kiváló szerintem, ropogás/recsegés esetleg a kamera alatt hallatszik egy kis halk recsegés, de nem feltűnő még ez sem. Más hibákról én nem tudok, ami van az meg mind szoftveres.
Szerintem ez jobb, mint a Grand X én is e között a két telefon között vacciláltam annó, de Advance mellett döntöttem és nem bántam meg. Egyik erőssége a zene minősége akár hangszórón akár fülesen, nekem nagyon bejön. Más részt nincs még annyi cucc a Grand X-re ugye bár x86 miatt, nem annyira kiforrott még szerintem. Itt meg azért megkaptuk/megkapjuk a JB-t, reméljük lesznek custom romok majd dögivel, csak pörgősebb lesz a kis gép. +1 az Advance mellett első androidos telefonom, de én nagyon megszerettem.
Várj még mások véleményére és utána dönts. ;) De a legjobb szerintem, ha megtapogatod mind a kettőt, jelen esetben már csak az Advance-t kell. :R

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8567) magyargyerek


magyargyerek
tag

Két hetes a telóm, androidos telóm még nem volt. Nos láma lehet a kérdés de a GPS-t hol kell bekapcsolni rajta? Wifin megy a lokalizáció de ha kilépek a lakásból akkor kéne a műholdat megtalálnia. Így elsőre erről a telefonomról az a véleményem hogy nagyon jó készülék. És nagyon netfüggő. Mindenért rohangálna oda. Egyébként többoldalt olvasgatva amiket írtok nekem szinte semmi gond nincs a készülékkel.

(#8568) Gery15 válasza magyargyerek (#8567) üzenetére


Gery15
addikt

Statust bar lehúzz és ott. :U

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8569) vallas


vallas
senior tag

sziasztok!

lenne még egy kérdésem, átküldtem a régi telómról pár fontos sms-t, ami eddig a másik telefonon mentett sms néven futott, és nem látszott egyből az sms-k között, ezt meg lehet androidon is oldani valahogy?

védett üzeneteket látok, ez lehet az amit akarok?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8570) szabacsik válasza Fitzgerald (#8563) üzenetére


szabacsik
őstag

ugyan ilyen fóliám van nekem is szerintem csak én 500ért vettem...6db-ot :DDD
(és én is elrontottam és alul nem fekszik rá teljesen, de nem zavaró :) )

/\____/\

(#8571) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Sokan raktátok vissza a GB-t?

Tapasztalataim JB-ről:
-sokkal jobb üzemidő, sok hasznos funkció
-lassulásra, akadásra hajlamos rendszer...

Nem tudom eldönteni, hogy vissza rakjam-e.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#8572) Gery15 válasza dussy (#8571) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem felesleges visszarakni... jövőhéten meg megint frissíted JB-re?

HyperX

(#8573) Winchester95 válasza Gery15 (#8566) üzenetére


Winchester95
őstag

Köszi.Általában ha egy ember elmondja a véleményét akkor a többi nem ír.Nem is tudom miért....
Megtapogatnám én de az csak úgy jó ha minimum 2 3 napon keresztül használod a telefont.Ennyi idő után előjön minden hiba rajta nekem amit csak ismerek telefonok terén.
Az a baj hogy nem tudok választani.
Tény hogy Inteles proci van benne de rohadt erős.Lassan de biztosan jönnek rá az appok is és egyre több minden elindul rajta ahogy láttam.Külsőre meg bejövős az intel felirat meg a hátlapja is.
Zenei téren is szerintem kiváló.
(Nagyot nőtt a szememben a ZTE a Blade óta.)

(#8574) magyargyerek válasza Gery15 (#8568) üzenetére


magyargyerek
tag

Statust bar-ba bemegyek bal oldalon wifi bekapcsoló középen a Gps bekapcsoló de hiába nyomom be és kimegyek az utcára vagy a kocsiba megyek vele ez egyszerűen addig jut el hogy kapcsolódás és szürke képernyő keresné a holdat de hiába nem találja.

(#8575) Gery15 válasza Winchester95 (#8573) üzenetére


Gery15
addikt

Ezek után nem értem mi a kérdés?! :D

(#8574) magyargyerek: Ezt most nem értem. "egyszerűen addig jut el hogy kapcsolódás és szürke képernyő keresné a holdat de hiába nem találja" mi jut el addig? Ezzel csak ki meg bekapcsolni tudod a GPS-t.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8576) magyargyerek


magyargyerek
tag

Igen, bekapcsolom neki a gps-t. De innen nincs tovább. Átmegyek a térképre és nem találja a poziciómat. Ha odaadom neki a wifin keresztül a netet akkor szépen feléled és mutatja hol vagyok. de maga a gps vevője nem tud müködni.

(#8577) Gery15 válasza magyargyerek (#8576) üzenetére


Gery15
addikt

Nekem már JB van fent így nem tudok segíteni, de nézd meg a beállításokba a hely meghatározást ott lehet állítani, hogy utcaszintű meg ilyesmi.

HyperX

(#8578) k0c2k4 válasza dussy (#8571) üzenetére


k0c2k4
tag

Tapasztalatom JB-vel:
-Alapbol: rosszul van bealitva cpu kezeles ezert: gyengebb uzemido; sokkal nagyobb eroforrasigeny mint GB-nel (igaz 80MB RAM-al tobbet is hasznalhatunk); neha beszaggat az ui; lassabb reakcioido.
-Root utan(bealitottobb tam cpu hasznalatat) kb az az uzemido mint GB-nel (neha jobb is), par alklamazast fagyasztottam igy memoriamis tobb volt; ui nagyon ritkan beszaggat (szinte csak az uzeneteknel valo ki-be lepesnel de ott szinte mindig, szerintem a billentyuzet a ludas), reakcioido valamelyest javult.
Engem legjobban a kepernyo gyengebb erzekenysege zavart, ez volt a fo ok amiert visszaraktam.
Amugy funkcionalisan sokkal jobb mint GB, amint lesz telefonom regiojara valo, es pozitivak a visszajelzesek, vissza fogom tenni:P

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#8579) Bzzz


Bzzz
senior tag

Azt esetleg tudjátok hogy hol lehet bekapcsolni, hogyha külföldön vagyok ne menjen a mobilnet?!

Illetve azt hol lehet beállítani, hogy mondjuk a telefonom ne tudjon külföldre sms-t küldeni illetve fogadni! Esetleg ezt hívásra is így lekorlátozni?! Azért kérdezem, mert hallottam, hogy vannak olyan játékok amik jogot kérnek a telefon üzenetküldő szolgáltatására(fogadás -küldés) és nem akarok itt sem meglepődni.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8580) dussy válasza k0c2k4 (#8578) üzenetére


dussy
őstag

Köszi és Gery15-nek is!
Szerintem megmarad. Még nem idegesítő a lagolás. :)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#8581) Fitzgerald válasza Winchester95 (#8573) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem Optimus 3D-m volt ez előtt.
A dizájn nem igazán fogott meg, a ram is kevés volt + ótvar az LG supportja.
Viszont a nagyobb kijelző kicsit jobban bejött, a színek is valahogy mintha élénkebbek lettek volna (pedig egy mezei TFT volt benne, semmi hyper amoled mega bonus plus+ faszomus) + Full HD-ben vett videót és kicsivel erősebb volt a GPU benne.
Viszont minden másban az Advance a jobb.
Amúgy én simán azt hittem először, hogy az Advance ugyanabból a recsegős-ropogós szar fröccsöntött műanyagból készült, mint az első Galaxy S, meg is lepődtem amikor láttam hogy sokkal jobb az anyagminősége, és nem recseg-ropog sehol.
Volt Blade-em is anno, úgyhogy nézegettem a Gran X In-t, de én szeretek mókolni, x86-on meg nem nagyon lett volna rá lehetőség.

JB-vel eddig elégedett vagyok, fc nem volt még egyáltalán 9 nap alatt, és úgy vettem észre, hogy a memóriakezelés is elég sokat javult.
Megszoktam, hogy 2.1-en, 2.2-n, de még GB alatt is sokszor task killerezni kellett, de JB alatt úgy veszem észre hogy nincs erre szükség.
Sőt, észrevettem hogy amikor task killerrel bezárok mindent, akkor utána elkezd lagolni az UI elég csúnyán + néhány alkalmazás is be-beakadozik utána.
Úgyhogy task killerre nincs szükség.

[ Szerkesztve ]

(#8582) Titmouse09 válasza Winchester95 (#8564) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

hát így szoftveresen nálam a görgetési bug jelen van, de 1-2 napon belül megszoktam (tényleg nem zavaró számomra!).
Flash megy f*szául remekül, minden flash tartalmat behozott eddig és gyorsan is tette.
A RAM szerintem nem kevés, 360 volt eddig a max üres, de 240 alatt ritkán látom.
pixelhibát nem találtam, sem a bevilágítás nem "változékony" (mindenhol egyforma).
képe nekem tetszik, bár nem egy iPhone 4S.
fotókat jókat lő.
recsegés a hétköznapi használat során nekem nem jelentkezett, amúgy meg nem marokerősítőnek használom :D
dizájn nekem bejövős..

és még leírom az akkuidőt, bar nem kérdezted. suliban (persze csak szünetekben.. :U ) és buszon, aztán otthon tanulás közben/helyett/mellett elég sokat nyomkodom és nap végére mindig marad 25%

összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, mérete nekem pont jó, ennél nagyobb már nagy lenne, és bennem a Zte súlyos sebeket ejtett (előző teló ZTE Arizona), melyeket még hagynék gyógyulni, ellenben Samunggal (Arizona előtt L700, ami még 5 évesen is hibátlanul működik) ami miatt nekem Samsung=minőség. ezért IS nem vettem zte-t és ajánlom neked is Advance-t helyette.
(most ezért lehet kapni fogok, mert rosszat mondtam szegény ZTE-ről, akit oly sokan lenéznek, mikor csak én vettem (kaptam) gagyi típust).

Lehet mondani, hogy elfogult voltam, de a saját valós tapasztalataimat írtam, remélem jól döntesz :K

ui: én még GB-vel használom, nem szeretek(merek) romokat csereberélni

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#8583) beccyboy válasza magyargyerek (#8576) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Google Maps-al nem akar menni? Van mobilnet a telefonon? Mert annak igénye lenne a folyamatos netre. Vagy töltsd le otthon a térképeket előre és akkor látni fogod, hogy hol vagy, net nélkül is.

Peti198506: És mi az a 15 %, amivel nem vagy megelégedve? Mert ha elmondod, mik hiányoznak neked, akkor tudunk segíteni, hogy az Advance tudja-e, vagy sem.

Bzzz: Szerintem egyszerűen tedd át a telefont repülőgép üzemmódba külföldön. Akkor nincsen se sms, se hívás se net, amíg ki nem kapcsolod a repülőgép módot

Caffeine addict.

(#8584) Carline válasza Monyos (#8565) üzenetére


Carline
őstag

Én felraktam a Thunderzap kernelt.
CPU-t beállítottam ondemand / raw -ra, valamint egy tweak fut le a governor optimizálására.
Ezzel a kernellel már nincs brightness gond a feloldásnál.
Üzemidőben jobb mint az omega vagy a stock kernellel.
Nekem ez bejött (eddig), de várom a következő kiadást. Elég sok dolgot "ígérnek" benne.

Egyébként van itt még olyan aki a JB-t használja?
A downgrade-ot választóknál minden rendben ment?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8585) Gery15 válasza Carline (#8584) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, jelentem én még azt használom és eszem ágában sincs vissza térni GB-re! Ha meg majd kijön a JetMod JB-s változata akkor felmegy az azt csókolom. :P

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8586) koszegii válasza Carline (#8584) üzenetére


koszegii
tag

"A downgrade-ot választóknál minden rendben ment?"

Igen,rendben visszament minden. :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8587) ratam23 válasza Carline (#8584) üzenetére


ratam23
aktív tag

Szintén JB-t használok. Én sem térek már vissza GB-re. Teljesen elégedett vagyok a telefonnal. Ha kijön a Jetmod akkor azt vszinű felteszem kipróbálásra, aztán majd a hivatalos magyar romot ha esetleg nem jönne be a Jetmod.

(#8588) Piloss válasza Carline (#8584) üzenetére


Piloss
senior tag

Ezeknek a kerneleknek a felrakása növeli a binary counter-t?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#8589) ratam23 válasza Piloss (#8588) üzenetére


ratam23
aktív tag

Ha az első hozzászólás (recovery telepítése) szerint csinálod akkor nem :)

[ Szerkesztve ]

(#8590) Piloss válasza ratam23 (#8589) üzenetére


Piloss
senior tag

De ott az van írva hogy ez a leírás JB alatt nem használható

Vagy csak a leírásban linkelt kernel miatt van ez kiírva?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#8591) ratam23 válasza Piloss (#8590) üzenetére


ratam23
aktív tag

Igen, az csak arra a revovery-re (kernelre) vonatkozik. De ezt a 2 új kernelt azzal a módszerrel rá tudod tenni. Az omegát kipróbáltam ezzel a módszerrel sikerült meg minden csak maga a kernel nem jött be(bár utólag lehet h egy más program zavart be és azt hittem h a kernel miatt van a lassú ébredés). Ezt az újat még nem teszteltem. Vszinű nem is fogom, majd csak a JetModdal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#8592) Piloss válasza ratam23 (#8591) üzenetére


Piloss
senior tag

Így már világos, akkor asszem én is megvárom inkább a JetModot :D

Köszi felvilágosítást :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#8593) sheep válasza Carline (#8584) üzenetére


sheep
addikt

Én is JB-t használok, és nem is fogom visszarakni a GB-t. Meg vagyok elégedve, egyedül az akkuidő kevesebb (5 nap vs 2 nap)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8594) hrvp


hrvp
aktív tag

Korábban panaszkodtak a Wifi-re. Sajnos nálam is nagyon gyengén muzsikál, melléteszem az ipod Touch-omat és utóbbinál mindig erősebb a jel, alacsonyabb a ping és magasabb a sávszélesség, ha viszonylag távol vagyok a routertől. Nálam is pont az van, hogy ha fog egy jelet, akkor az stabil, tehát A helységben van a wifis router átmegyek B helységbe és hiába esik le a százalék nem dobja el, de ha mondjuk B helységben akarok felcsatlakozni nem mindig megy, vagy van, hogy eldobja...

(#8595) Bzzz válasza sheep (#8593) üzenetére


Bzzz
senior tag

5 nap??! Te csak telefonálásra használtad a kütyüt?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8596) Jason19 válasza Carline (#8584) üzenetére


Jason19
senior tag

Én is elégedett vagyok a JB-vel, nálam nincsenek problémák vele. (üzemidő, lag, stb.)
Egyedül a játékok (a komolyabbakra gondolok, modern combat 3, stb.) amik GB alatt jobban futottak valamiért,(bár annyira nem drasztikus, de észrevehető egy ~5fps különbség) de az átlagos játékokat így is röccenésmentesen viszi.
Remélhetőleg ezt (és az alapból CPU-s renderelést) javítják a hivatalos magyar rom-ban.

Mellesleg ami hibát találtam a ruszki romban, hogy a beállításoknál a " wireless and networks" címke nincs lefordítva :DDD

(#8597) sheep válasza Bzzz (#8595) üzenetére


sheep
addikt

Nem, ugyanúgy használom JB alatt is mint GB alatt, de ennyivel kevesebbet bír az akksi sajnos. Ha hozzá sem nyúlok és csak készenlétben van, úgy bír 2 napot most.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8598) beccyboy válasza sheep (#8597) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Volt egy leírás, amivel a CPU min órajelét lehetett levenni, meg egyéb beállításokat kellet csinálni, amik ajánlatosak. Azt te megcsináltad, vagy anélkül ilyen az akkuidőd?

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#8599) Lin3Lord válasza sheep (#8593) üzenetére


Lin3Lord
tag

ha megy a 3g egész nap átlagos tapizás mellett, zene, ilyesmi nalam is tobbet bir, mint 2.3.6-tal. masfel nap atlagosan, par napja ezt tesztelem. viszont a wifi itt megfigyelesem szerint jobban zabal. de ha kinyomok mindent (wifi, gps, 3g) es csak osszesen kb napi 10 perc telefonalasra hasznalom akkor kibirta kicsivel tobb, mint 2 napot. woo :))

akkountvadasz

(#8600) sheep válasza beccyboy (#8598) üzenetére


sheep
addikt

Igen azokat beállítottam
de egyébként így is jó nekem, sokan szerernék ha az okostelefonjuk 2 napot bírna..nem olyan rossz ez
Bár a.GB-hez hasonlítva visszalépés ez tény

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.