Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35958) MrCsiT válasza MrCsiT (#35957) üzenetére


MrCsiT
addikt

..lemaradt :

- mi van akkor, ha lengyel, macedón, busman fw-t teszek fel? Honnan tudjam, hogy abban lesz-e magyar nyelv, vagy sem? Azért kérdezem, mert az az FW, amit a Kies volt kedves feltenni nekem a telóra, ahogy látom a vodás magyar, de Xda-n láttam újabb dátumú fw-ket (igaz, a verzió ugyanaz a 4.1.2 volt.), csak más régióval - érdemes ilyet feltenni bármiért?

- mi az, amitől még nem vesznek el az adatok a telefonról? pl. root-olást megcsináltam, megvannak, pipa. Kernelcsere is megy adatvesztés nélkül? Tényleg.. ha mentenék, akkor tudom valahogy egyben menteni a telepített összes appom adatát és a teló adatát - pl. Titaniummal? - és ez a mentés másik fw felhúzása után(aminél már ugye elveszne minden adat) tényleg helyre lehet állítani? (ez fontos, mert mondta a gyermekem,hogy úgy piszkáljam a telefont, hogy az
Empire defense II mentései még véletlenül se vesszenek el :DDD )
Gondolom, a root , kernelcsere, fw-csere trión túl más nincs, amit ki lehet cserélni a telón, vagy van?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.