Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28405) kovadika válasza badrian250 (#28400) üzenetére


kovadika
őstag

Szia. Szerintem keruld el ezt a telefont. Nalunk 3 is van a csaladban. Mindegyik laggol, akad, fagy pedig gyari JB-el mennek es tobbszor reseteltuk mar oket. Elfogadhato teljesitmenyt akkor nyujtanak ha gyakorlatilag zero alkalmazas van felrakva de akkor mar inkabb egy WP8-as telo ahol nem 10mp a kamera megnyitasa. Az egyik 3 ora alatt lemerul, a masik felforrosodik, a harmadik neha elfelejti erzekelni az erintest. Nem akarok senkit megbantani de gaz van ezzel a teloval. En szerencsere megtudtam venni most a Nexus 4-et az USA-ban, ami a legjobb ar-ertek aranyu keszulek. Ezt meg viszem szervizbe nemsoka, hogy elfogadhato allapotban el tudjam meg adni. Sajnos az android ebben a szegmensben borzadztoan hajlsmos a fagyasra, lagra. Engem majdnem a WP8-ig kergetett ahol legalabb a menukezeles nem akasztja ki a keszulekeket. Itt mire ellovok egy fotot mar megvaltozik a fotozando dolog es akkor meg orulok, hogy nem fagyott le kozben. A nevjegyzeket is 5-10 mp korul nyitja meg, ha olyan kedve van. A helyedben mast valasztanek. Ilyen aron WP8, androidot pedig csak a felso szegmensbol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.