Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) ruskop válasza Hunter2 (#14199) üzenetére


ruskop
senior tag

Ha engedi törölni akkor igen. Egyébként nem hiszem.

(#14202) Acef válasza Hunter2 (#14199) üzenetére


Acef
addikt

Igen, a JB felrakásával

(#14203) bepe79 válasza bepe79 (#14191) üzenetére


bepe79
addikt

Most már megy. :) Kellett egy telefon reboot is (a jóég tudja miért), és azonnal látja USB-re rádugva a PC. :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#14204) ruskop


ruskop
senior tag

Amúgy egy kérdés:
Én már kipróbáltam más telókon az ICS-t a JB-t de nem jöttem rá, hogy miben jobb mint mondjuk egy GB. Ráadásul mindig visszakellett térnem a GB-re mert a többiben voltak olyan dolgok amik zavartak.
Itt a JB-t miért érdemesebb feltenni? Mivel több?

(#14205) Roxkex válasza Piloss (#14200) üzenetére


Roxkex
senior tag

Kikapcsoltam de most a jelenlegi alatt max/min 1000Mhz ... alkalmazom és a váalsztott alatt max 1000 min 200 Mhz ... de alkalmazás után se írja át a jelenlegit 1000 és 200 ra .... -.-"

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14206) mrmrg


mrmrg
tag

Az S-tervezőt ki lehet varázsolni widgetként?
(Nem találtam widgetet hozzá, igaz még félálomban néztem:)

(#14207) Acef válasza mrmrg (#14206) üzenetére


Acef
addikt

JB-ben? Korábban vazzz linkelte.
Root és root explorer kell hozzá, kiválóan műkődik.

(#14208) mrmrg válasza Acef (#14207) üzenetére


mrmrg
tag

szuper, köszönöm!
Akkor csinálom is a rootot!

(#14209) Gery15 válasza ruskop (#14204) üzenetére


Gery15
addikt

Neked semmi értelme feltenni és használod, ha nem tudod mi a különbség. Amúgy meg a friss rendszer mindig jobb, több funkció lehet ez akár kényelmi is, sőt... sokkal gyorsabb maga a rendszer. Butter projectről ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#14210) raziel01


raziel01
veterán

T-mobile is vicc. Felvitték az S Advance árát de az S3 mini ára meg csökkent. De még így is vagy 20k-val több, mint amennyit ér.

(#14211) zsolesz6


zsolesz6
aktív tag

Sziasztok!

A telefonomon az orosz JB van felrakva, és tegnap kaptam egy üzenetet a szofverfrissítő apptól, hogy a frissítési csomagot letöltötte, és felrakhatom a telefon újraindításával. Az újraindítás megtörtént, el is kezdte a recovery a felrakást, majd elindult, és az az üzenet fogadott, hogy a frissítés nem sikerült, próbáljam meg kiessel PC-ről. Ez valami T-s frissítés lehetett a GB-hez? Valaki tapasztalt hasonlót?

(#14212) Morris válasza zsolesz6 (#14211) üzenetére


Morris
veterán

Az az orosz JB-hez tartozó frissítés.

(#14213) zsolesz6 válasza Morris (#14212) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

És vajon miért nem tudta telepíteni?

(#14214) FET-MEN válasza zsolesz6 (#14211) üzenetére


FET-MEN
veterán

nekem ugyanez volt.

Iphone 7

(#14215) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok! Az advance-nek lehet külön cserélni a keretét? Sajnos leejtettem és egy nem túl esztétikus horzsolás lett az egyik sarkán :( Hátlapot leszedve,úgy tűnik, mintha ellehetne távolítani a krómszerű keretét, de nem próbálkoztam megkísérelni.

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14216) Keem1


Keem1
addikt

Akinek sikerült telepítenie: hoz valami lényegi újítást a frissítés? A CoCore kernel miatt közli velem a telefon, hogy módosított szoftver, a frissítés nem elérhető.

lehella: sajnos nem hiszem. Sanszos, hogy max csavarozós-egész burkolatos cserével lehet újjá varázsolni a telódat.

[ Szerkesztve ]

(#14217) lehella válasza Keem1 (#14216) üzenetére


lehella
senior tag

ááá, ettől féltem :( ha így lehet csak rendbe tenni, akkor elviselem valahogy

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14218) skifekete válasza lehella (#14217) üzenetére


skifekete
senior tag

tégy rá tokot

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14219) lehella válasza skifekete (#14218) üzenetére


lehella
senior tag

szilikonos keretre gondolsz?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14220) Imy válasza skifekete (#14218) üzenetére


Imy
veterán

Már szilikontokot kellett volna előtte is rátenni. Az ilyen esetekben megvédi, illetve ha a kijelzőre esik, akkor ott is tompít a keretnek köszönhetően, ha sík talajra esik. ;)

(#14221) FET-MEN válasza Imy (#14220) üzenetére


FET-MEN
veterán

az valami hányinger :DDD nekem mai napig hagyományos ki berakós bőrtokom van, és bevállt. 1,5 év után is patika a cucc

Iphone 7

(#14222) lehella válasza FET-MEN (#14221) üzenetére


lehella
senior tag

én is inkább a bőr tokokkal szemezek :) de még nem jutottam el odáig hogy vegyek is :W

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14223) FET-MEN válasza lehella (#14222) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem 3500 volt trémobilba. Nem occó, de ez vastag és jól is néz ki, meg praktikus
Mingy lökök fel egy képet

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#14224) skifekete válasza FET-MEN (#14221) üzenetére


skifekete
senior tag

Attól mert neked nem tetszik még nem hányinger. Egyébként jóval praktikusabb, mint a flip tok vagy a "zseb"

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14225) FET-MEN válasza skifekete (#14224) üzenetére


FET-MEN
veterán

Persze praktikus mert nem kell ki be pakolni, de nekem nem tetszenek

Iphone 7

(#14226) skifekete


skifekete
senior tag

látom C blogja kiemelésre került

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14227) Imy válasza FET-MEN (#14221) üzenetére


Imy
veterán

1.5 éve patika az S advanced? :F
2012 januárban adták ki....

(#14228) Gery15 válasza Imy (#14227) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem a tokra gondolt...

HyperX

(#14229) alex devil


alex devil
senior tag

Kijött az S4. Már lesz idejük összedobni a JB-t az Advancera :DDD

S23

(#14230) Roxkex válasza alex devil (#14229) üzenetére


Roxkex
senior tag

szép álmokat :D

srácok felraktam a cocore 4.2 kernelt a hajnalok hajnalán , de nem érzek semmi különbséget ..
am hogy ha a no frills cpu-val (már végre sikerült) may órajelet 1000 és a minimumot 200Mhz raktam akkor nem hajtom túl a kicsikét ? és nem fog elszállni ?

Miért csinálja azt a telefon hogy amikor a beállítások .... tároló ként kapcsolom a gépre és másolok valami akár sdcard-ra vagy alap memóriára ezt írja ki a teló: a adat tároló leállt ... és nem tudom másolni ... (pedig még ott van a gépen a cserélhető lemez ikon) és be is fagy az intéző (win xp és win 7 alatt is)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14231) Morris válasza alex devil (#14229) üzenetére


Morris
veterán

Nehogy azt hidd... most kezdenek hozzá az S5-höz, ami monitor nagyságú lesz! ;] :D

(#14232) alex devil válasza Morris (#14231) üzenetére


alex devil
senior tag

:DDD
;]

S23

(#14233) #31600896


#31600896
törölt tag

Üdv.!
1 hete vettem én is egy ilyen telót, de kereken 4 Gb tárhelyet mutat a telefon, pedig én azt hittem 8 gigás a memóriája. Másnak is volt ilyen tapasztalata?

(#14234) Keem1 válasza #31600896 (#14233) üzenetére


Keem1
addikt

A 8 GB a teljes belső memó. Alkalmazás (~2GB), belső SD (~4GB), rendszerpartíció (~800 MB). A maradék (~1,2GB) valami backup vagy ilyesmi lehet.

Szerk: a cache partíciót kihagytam, fejből nem emlékszem, hogy mekkora, de kb. 300 MB rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#14235) Lajos11107 válasza #31600896 (#14233) üzenetére


Lajos11107
tag

mindenkinek csak 4gb mutat a 8gb-ból ,ha jól tudom 2gb foglal a programok ami alapból rajta vannak ,de nem biztos hogy így van

(#14236) Roxkex


Roxkex
senior tag

A Screencast miért csinálja ezt amikor felveszek egy videót ezekkel a beálításokkal

quality: high
25fps

ismétli magát a kép mint amikor egy kis képet raksz be a háttérnek windows-ban és ha ez még nem elég akkor még a kép ilyen csíkozott lesz (csak a videó maga a telefon nem)...

Valaki segítsen légyszi ! Vagy valami más felvevő ? :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14237) lehella válasza FET-MEN (#14223) üzenetére


lehella
senior tag

Én egy ilyet rendeltem, csak még nem ért ide :N

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#14238) imi68 válasza lehella (#14237) üzenetére


imi68
tag

Ez jó. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#14239) Kovi1987


Kovi1987
tag

Hello mindenkinek!

Kérdésem lenne hozzátok. Feltettem a T-Mobile-os SGSA-mra az LQ4-es orosz ROM-ot ODINnal. Egyből rátettem a T-s ROMra az LQ4es ROM-ot. Nagyon tetszik a rendszer, sokkal jobb, szebb, ahogy azt írtátok. Viszont, mintha a gyári ébresztő elfelejtene ébreszteni (beállítottam a hét minden napját, ismétlés minden héten is bepipálva) Tegnap ébresztett, ma nem. :( Valaki ehhez hasonlót tapasztalt?

(#14240) skifekete válasza Kovi1987 (#14239) üzenetére


skifekete
senior tag

valami bug van vele, nem csak neked rossz.. Jelly Bean 4.2 Alarm Clock alkalmazás javasolt helyette

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14241) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
Ha a Gb-t visszateszem a JB felrakásánál lévő leíetak szerint akkor vissza áll az eredeti T-s rendszer?

"A remény hal meg utoljára"

(#14242) nheben


nheben
csendes tag

Sziasztok!

JB root után hogyan tudok unroot -t végrehajtani?

thx

(#14243) Kovi1987 válasza skifekete (#14240) üzenetére


Kovi1987
tag

OK. :R

(#14244) beccyboy válasza zsolesz6 (#14213) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Melyik JB van fenn? Mert ha nem az lq4, akkor jelez, h van frissítés, de visszavonták az OTA frissítést (vagy nem is volt, nem tudom) Dugd rá gépre és elvileg a kies frissíti lq4-re.

kutitomi73: GB-re vissza csak nggabi féle repartos rommal tudsz visszamenni! Keress rá itt a fórumon, meg fogod találni.

Caffeine addict.

(#14245) szabacsik válasza nheben (#14242) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem tudok róla, hogy lenne, de nem is látom az értelmét, hisz a JB-vel már amúgy is ugrik ideiglenesen a gari így nem mindegy, hogy root-olt-e ?:) Max ha nem akarsz valamit nem engedélyezel, vagy törlöd az engedélyt :)

/\____/\

(#14246) nheben válasza szabacsik (#14245) üzenetére


nheben
csendes tag

nem a gari miatt, de nagyon nem mindegy, ugyanis root állapotban sokkal védtelenebb a telefonod

(#14247) beccyboy válasza nheben (#14246) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Akkor ha nagyon kell, tedd fel újra odinnal az aktuálisromodat. Mivel ugyanazt teszed fel, data wipe nem kell, így megmarad minden adatod.

Caffeine addict.

(#14248) szabacsik válasza nheben (#14246) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem kötekedni akartam, csak megérteni :)
Mint laikus kérdezem, hogy miért védetlenebb? Nem minden esetben kér engedélyt? Vagy ez egy mondhatni támadható pont?

Szerk: A válasz a kérdésedre pedig itt van

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#14249) raziel01 válasza nheben (#14246) üzenetére


raziel01
veterán

Védtelenebb lol.
Hol hallottad ezt?

(#14250) nheben válasza raziel01 (#14249) üzenetére


nheben
csendes tag

Nem tudom hogy ki milyen appot használ. De olyant én is tudok írni, hogy alaposan belepiszkálhat a rendszerbe, csak annyi a feltétel, hogy root legyen. IT biztonságról már hallottál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.