Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) skifekete válasza d3kk (#13450) üzenetére


skifekete
senior tag

sajnos nincsen :(

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#13452) raziel01 válasza Imy (#13449) üzenetére


raziel01
veterán

Akkor meg lesz helyette más. :D
Tuti lesznek még jó 2 magos telók.

(#13453) demars


demars
addikt

Szerintetek lehet úgy használni ezt az univerzális tartót, hogy a telefont nem veszem ki a tokból? ( én egy szép flip tokot választottam, mert védi a kijelzőt is, meg sztem tökre elegáns :) )
Használt már valaki ilyet? Ha rendesen megtartja tokkal együtt ( ne kelljen ki be rakosgatni ) akkor sztem megéri ez: [link]

Vagy nem?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#13454) Szilgn


Szilgn
csendes tag

Hello!
Ha rootolom a telefont akkor minden adat és program le fog törlődni???
És a rootal hazavághatom a telót?

(#13455) skifekete válasza Szilgn (#13454) üzenetére


skifekete
senior tag

nem és nem

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#13456) Fitzgerald válasza Szilgn (#13454) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A root-tal nem vágod haza a telót. Viszont ha nem tudod mit csinálsz, inkább ne nyúlj semmihez a gyökérkönyvtárban. Mert azzal hazavághatod.

(#13457) goodboy007


goodboy007
senior tag

Ha hívnak vagy sms jön és ha közben ki is volt kapcsolva a kijelző, utána bekapcsolva marad. Zsebben hordva volt már, hogy mindenféle dolog elindult, ahogy nyomódott a zsebben.
Ezt nem lehet valahogy beállítani, hogy hívás vége után kapcsoljon ki a kijelző, ha úgy volt és sms-kor ne kapcsoljon be?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#13458) Szilgn válasza Fitzgerald (#13456) üzenetére


Szilgn
csendes tag

Hát azt nem is akarom bántani csak van egy pár program ami felesleges és azokat szeretném letörölni.
Meg azt hittem hogy minden progit letöröl mert olyan nagy a root fájl. (630mb)
A galaxy mini-hez egy mega sem volt.

(#13459) demars válasza goodboy007 (#13457) üzenetére


demars
addikt

Én ezért is választottam a kinyitható tokot... :P így ráérek a beállításokat keresgélni!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#13460) Acef válasza Szilgn (#13458) üzenetére


Acef
addikt

!!! 1,4MB A ROOT !!!

(#13461) Szilgn válasza Acef (#13460) üzenetére


Szilgn
csendes tag

Amit letöltöttem, amit odinnal kell feltenni az 600mb.
Az a 1,5mb az hol van?

(#13462) skifekete válasza Szilgn (#13461) üzenetére


skifekete
senior tag

A teljes GB root függetlenre odinnal együtt 11,6 MB. A JB root file önmagában 1,37 MB

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#13463) Szilgn válasza skifekete (#13462) üzenetére


Szilgn
csendes tag

De nekem t-s van.
PDA:xxlk2
Csc:tmhlk1
Erre kéne nekem root.
Akkor most mit töltsek le??
Légyszíves segítsetek!
Köszönöm!

(#13464) skifekete válasza Szilgn (#13463) üzenetére


skifekete
senior tag

olvastad már az 1. hozzászólást?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#13465) daveed válasza sheep (#13422) üzenetére


daveed
tag

Amikor nekem volt OB-m, akkor nagy csalodas volt a fules kienet, iszonyat rosszul szolt. A blade 3 is jobb nala!
[IMG:http://i.imgur.com/A68d6Ew.
Frequency response Noise level Dynamic range THD IMD + Noise Stereo crosstalk +0.22,-2.96 -63.0 63.4 0.058 0.258 -48.3

[ Szerkesztve ]

(#13466) sheep válasza daveed (#13465) üzenetére


sheep
addikt

Milyen fülessel hallgattad? Nekem kifejezetten bejött :D
De nem vagyok audiofil...blade3-at meg még sosem hallgattam, el tudom képzelni hogy az jól szólhat.
az viszont tény hogy az sgs2-nél rosszabb zenei teljesítményt még nem hallottam (mondjuk a htc onex is siralmas), azokatnál sokkal jobb az ob, és az advance is szerintem

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#13467) eastsider válasza daveed (#13465) üzenetére


eastsider
nagyúr

xperia minit is szarrá veri a sgsa... (poweramp, xears xe200pro bejáratva)

(#13468) Szilgn válasza skifekete (#13464) üzenetére


Szilgn
csendes tag

Igen, már olvastam.
És így jutottam el a 600mb - os 2 fájlhoz.

(#13469) daveed válasza sheep (#13466) üzenetére


daveed
tag

Etymotic er6i, sennheiser 555, 485, 477.
Egszeruen 200 hz alatt olyan szinten vag, h hasznalhatatlan. Sjnos nem csak ez a baj vele...
Kepet kozben sikerult elbaltazni, berKom meg 1X. (Gsmarena.com)

[ Szerkesztve ]

(#13470) daveed


daveed
tag

Itt az sgs advance is, hogy ne csak off legyek.

Egyebkent nem csak a frekvenciamenet remek, jel zaj stb is jo.
lap alja

A zold vonal a fuleskimenet, itt latszik, hogy azt a trukkot alkalmazzak, amit eleg sok gyarto: kiemelik a melyhangokat kicsit.
A feher, ha pl erositore kotod.

[ Szerkesztve ]

(#13471) Carline válasza Szilgn (#13468) üzenetére


Carline
őstag

Így van. GB alatt a rootolt system és csc kell az odinhoz.
Annak megfelelően milyen firmware van jelenleg a telefonodon.
Egyébként írd azt is, milyen a jelenlegi rendszered. GB vagy JB?
Mert JB alatt más a rootolási metódus. ~1,5MB-os a root fájl, amit a gyári recoveryből is fel lehet tenni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13472) Szilgn válasza Carline (#13471) üzenetére


Szilgn
csendes tag

GB rendszer van fent.

(#13473) imi68


imi68
tag

Üdv mindenkinek.

Én is csatlakoznék. Mától ilyen telefonom van , Xperia Mini után.
Kicsit szokatlan a Mini után, de tetszik. :)

Huawei P10 lite

(#13474) Keem1 válasza imi68 (#13473) üzenetére


Keem1
addikt

Üdv a klubban. Kb. az első töltésig szokatlan, utána a régi/asszony mobilja lesz szokatlan :P

Szilgn: akkor jó az, a GB-t csak romban lehet rootolni, hogy ne növelje a számlálót. Tehát az eredeti romodat teszed vissza odinnal, mégpedig úgy, hogy már előre rootolták. Nem sok így a többszáz MB. Ha netán GB-ről továbblépsz JB-re, akkor lesz recoveryből feltehető root, ez lesz a pici, 1 MB körüli zip.

[ Szerkesztve ]

(#13475) Doosa


Doosa
aktív tag

A JellyMOD! ROM-ról még mindig jó véleményen vagytok? Elég stabil? T-mobile-os készülékeken van tapasztalatotok? Csak azért vagyok ennyire körülményes, mert az orosz JB is sok mindenkinek nagyon jól fut, de azzal a T-s telefonnal amire én felraktam, gyakorlatilag használhatatlan volt.
Előre is kösz! :R

(#13476) Keem1 válasza Doosa (#13475) üzenetére


Keem1
addikt

Első körben feltehetsz egy CoCore kernelt, nálam jótékonyan hatott az akkuidőre és a sebességre. Szintén T-Mobile-os teló...

#13478 Szilgn: ha megbizonyosodtál róla, hogy a most telódon lévő rom rootolt változatát töltötted le, nyugodtan mehet fel odinnal, semmi gáz nem lesz. Pl. ha XXLF4 van a telódon, akkor rootolt XXLF4-et kell letöltened.

[ Szerkesztve ]

(#13477) ruskop


ruskop
senior tag

Nincs javítás a csengőhangra, hogy ne folyamatosan hangosodjon hanem amikor hívnak akkor egyből megszólaljon?

(#13478) Szilgn válasza Keem1 (#13474) üzenetére


Szilgn
csendes tag

Ok értem, akkor rakhatom odinnal ezt a 600mb - os fájlt??
És akkor így jó lesz rootom is.
Remélem nem lesz baja a telefonomnak. :)

(#13479) Szilgn válasza Keem1 (#13476) üzenetére


Szilgn
csendes tag

Azt töltöttem le amit Vazz feltöltött,, gondolom csak jót töltött fel.

(#13480) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Üdv!
Lehet valahogy belső tárhelyről zip-et flashelni? twrp-ben van olyan opció, hogy use internal storage, mégse látja a zip-et. :F

(#13481) wolf64 válasza Fitzgerald (#13441) üzenetére


wolf64
tag

Nekem is S-Line van,én kivágtam a gombok helyét és tökéletes.Olyan erősen kellett nyom ni,hogy féltem valami baja lesz a telónak.Illeszkedni is illeszkedik tökéletesen mindenhol.

(#13482) Flyme


Flyme
senior tag

CoCore felrakása után érdemes factory resetet csinálni? Csak mert már eléggé belaktam a telefont :U

(#13483) Keem1 válasza Flyme (#13482) üzenetére


Keem1
addikt

Nem kell, csak dalvik wipe-ot.

(#13484) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Üdv emberek!

Bontatlanul de csatlakozom a táborhoz, tegnap megkaptam végre.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#13485) Flyme válasza Keem1 (#13483) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszönöm. :R
És ha jól értelmeztem, akkor ebben a sorrendben tudom feltenni a CoCore 4.4 CMW kernelt:
1. Bemásolom a letöltött .zip fájlt a microsd kártya főkönyvtárába, majd belépek a gyári recoverybe.
2. apply update from external storage -> kiválasztom az adott .zip fájlt, majd ha ez kész dalvik wipe, utána reboot.
Ha nem jól írtam kijavítana valaki? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#13486) sunyijanika válasza Flyme (#13485) üzenetére


sunyijanika
tag

akkor kijavítalak mert nagyon nem jól értelmezted. ha még a gyári recovery van akkor először egy CWM-t rakj fel és abból a kernelt / mielőtt kernel-t cserélsz azelőtt kell a dalvik wipe!

jah és nehogy GB-ra rakd fel, ehhez már 4.1.2.s rendszer kell!

[ Szerkesztve ]

(#13487) Carline válasza Flyme (#13485) üzenetére


Carline
őstag

Logout blogomban a vége felé le van írva ez a téma.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13488) ruskop


ruskop
senior tag

Root nélkül létezik olyan program amivel letudom fagyasztani a nem kívánatos progik futását a háttérben? (pl. olyan mint a Titanium Backup)

(#13489) Flyme válasza sunyijanika (#13486) üzenetére


Flyme
senior tag

Ja értem, persze, JB van fent. :)
Pont a blogodban kerestem Carline, csak átfutottam rajta, de most már megtaláltam, úgyhogy fel is tettem a CoCore-t.
Köszi Nektek :R

(#13490) beccyboy válasza ruskop (#13488) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hát ha programnak hívjuk, akkor a JB ilyen, az tudja alapból :D De GB alatt én úgy tudom, hogy kell a root, máshogy nem megy. Aztán ha mégis megy, akkor majd valaki kijavít.

Caffeine addict.

(#13491) Flyme


Flyme
senior tag

JellyMOD 3.0 alatt aki nem tudja melyik ikon mit takar a statusbar-on, az tartsa hosszabb ideig az ujját az ikonok egyikén, majd a rendszer bedobja annak a beállításait.

(#13492) Fitzgerald válasza wolf64 (#13481) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezen gondolkodtam én is, de nem tudnám úgy megcsinálni hogy jól nézzen ki.

(#13493) whoever70


whoever70
tag

Flash támogatás van ezen a telefonon? feltettem az adobe flash playert, de csak egy kék legokocka van a képernyő közepén

(#13494) ruskop válasza beccyboy (#13490) üzenetére


ruskop
senior tag

Simán az alkalmazások kezelőjében le lehet állítani a progikat de azok néha újraindulnak. JB-ben is erre gondoltál, hogy így lehet leállítani?

(#13495) sheep válasza whoever70 (#13493) üzenetére


sheep
addikt

A flash nem telefon hanem android függő, jb -nél már gyárilag nincs flash, de letölthető arra is az okosított, szóval mégis van.
Remélem kellőképp összezavartalak :-)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#13496) Titmouse09 válasza whoever70 (#13493) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

[ez] szerintetek kompatibilis miénkkel?

bocsi nem neked akartam

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#13497) a510


a510
aktív tag

Sziasztok, nézem a Beállítások/Akkumulátor-t és látok egy Médiaszerver 16% sort, amiben az Ébren maradás-ra 4 ó 3 p 40 mp-et ír. Ez mi a bánat? Muszáj ennek ott lennie? Köszi :K

(#13498) Fitzgerald válasza Titmouse09 (#13496) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Valószínűleg igen. Van 1-2 oldal, ahol az Advance is benne van a kompatibilis készülékek listájában.

(#13499) gusthy válasza whoever70 (#13493) üzenetére


gusthy
veterán

GB alatt igen, nem kell hozzá felrakni semmit. JB alatt fel kell, de a playról nem fogod tudni.

[ Szerkesztve ]

(#13500) gusthy


gusthy
veterán

Próbálom összefoglalni a topic lényegét:
Szilikon tokhoz való rootolt Jelly Bean flash kernel mikor lesz elérhető a szolgáltatóknál?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.