Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) beg válasza vegyszer (#3547) üzenetére


beg
veterán

Volt, de gondoltam egyszerűbb az élet :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3552) Pcm válasza gusthy (#3550) üzenetére


Pcm
tag

Nekem TWRP a recovery, csináltam egy full törlést, egy factory resetet, utána raktam fel. Simán ment.

(#3553) vegyszer válasza gusthy (#3550) üzenetére


vegyszer
addikt

CWM, vagy TWRP alól lett fekrakva? SD tiltó script le lett futtatva?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3554) gusthy válasza vegyszer (#3553) üzenetére


gusthy
veterán

CWM, és (akkor még) nem volt átparticionálva... az kötelező?
(azóta megtettem)

(#3555) vegyszer válasza gusthy (#3554) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem lett volna az. Csak szinte minden felhasználó meglépte

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3556) gusthy válasza vegyszer (#3555) üzenetére


gusthy
veterán

Na most én is megléptem, install és bootloop :( lehet, hogy a recovery a nemoké? fura, pedig sikeresnek mondja a telepítést.

(#3557) vegyszer válasza gusthy (#3556) üzenetére


vegyszer
addikt

Egy wipe lehet segítene...

A boot első képe változott?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3558) gusthy válasza vegyszer (#3557) üzenetére


gusthy
veterán

rettentő sok wipe volt :(

Lenovo és megint lenovo, összesen ennyit csinál.

Szerk:
Támadt egy ötletem és kikaptam az SD kártyát, és mindjárt jó lett.
Ejmár.

[ Szerkesztve ]

(#3559) vegyszer válasza gusthy (#3558) üzenetére


vegyszer
addikt

És milyen?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3560) gusthy válasza vegyszer (#3559) üzenetére


gusthy
veterán

Szép. Csak nem akar megjeleníteni billentyűzetet.
Mondjuk ezt még kicselezem.

(#3561) gusthy válasza gusthy (#3560) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom kicselezni :(

(#3562) Pcm válasza gusthy (#3560) üzenetére


Pcm
tag

Márpedig ott a Baidu input. Szépen át lehet állítani angolra.

(#3563) gusthy válasza Pcm (#3562) üzenetére


gusthy
veterán

Csak amikor bárhová belépek, ahol kéne keyboard, nem hozza fel.

(#3564) vegyszer válasza gusthy (#3561) üzenetére


vegyszer
addikt

Telepíts egy újat

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3565) gusthy válasza vegyszer (#3564) üzenetére


gusthy
veterán

Megtörtént, azt se :(
Most wipe. Meglássuk...

(#3566) vegyszer válasza gusthy (#3565) üzenetére


vegyszer
addikt

Érdekes. Nagyon érdekes...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3567) gusthy válasza vegyszer (#3566) üzenetére


gusthy
veterán

Az....
Bootloop... Pedig nem volt benn SD.
Na akkor most wipe, reinstall, SD ki, boot.
Szép az Android világa :)

(#3568) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ma reggel a repülő mód kikapcsolása után újraindult a telefon, eddig ezt sose csinálta. Gondoltam biztos a GravityBox-os állítgatások miatt akadt be valami, mert a térerő helyett egy kis 45 fokban álló repülő maradt a sávban, ki is kapcsoltam átlátszóságot meg üres sim jelzés eltüntetést, de ezután is csinálta, még kb. ötször eljátszottam ezt, repülő-be > repülő-ki > újraindulás.

Visszaállítottam a GravityBoy előtti mentésemet, na azzal nem csinálta kb. 10 próba alkalmával sem, de most csak próbaképp ráböktem és ugyanúgy újraindult. Meg lehet nézni valahol, hogy mi miatt indul újra? Valami naplózás vagy ilyesmi van?

(#3569) gusthy válasza Minstrel (#3568) üzenetére


gusthy
veterán

Ha csak a /data-t formázom, bebootol.
Kapja be.

(#3570) DJGABI válasza vegyszer (#3549) üzenetére


DJGABI
addikt

"screen on" :DDD #szőrszálhasogatás

ez a cappa-féle? hhogy lenovo brózer van benn?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3571) gusthy válasza Minstrel (#3568) üzenetére


gusthy
veterán

Navégre van keyboardom, ettől lett végre hálózatom is.
Így már kezd egész használható lenni :)
És a négy mag is értelmet nyer :)

[ Szerkesztve ]

(#3572) vegyszer válasza DJGABI (#3570) üzenetére


vegyszer
addikt

Jött egy furcsa jelenség chrome alatt, és még a gyári böngészőt nézegettem, rájöttem, hogy a stock Lenovo böngésző jobban tetszik. Így visszahoztam. De igen CP4.2-v2-by-Cappa72 van fent

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3573) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!

Nemrég fedeztem fel, hogy létezik ilyen telefon, sokat olvasgattam utána és nagyon megtetszett. Itt is és máshol is olvastam róla, hogy ajánlott a tmallbox-os rendelés. ebay-ről már rendeltem több alkalommal, de itt most olcsóbbnak bizonyul.
Kérdésem az lenne, hogy ők rootolva küldik-e? Illetve gyári Lenovo layouttal, vagy valami módosított ROM-al, menüvel? Illetve ezekből következően: bontatlan, gyári termék-e? Minden szállítási lehetőségre ingyenességet írnak, ez valóbab így van-e pl a DHL-es verziónál?
Szívesen várok minden hasznos megjegyzést, tudnivalót a témával kapcsolatban (készülék, szállítás).

Köszi előre is!

(#3574) simo_zsolt válasza M3xx (#3573) üzenetére


simo_zsolt
csendes tag

Szia!

a tmallbox-ról nem tudok semmit, viszont én az etotalk-ról rendeltem másfél hete, négy nap alatt itt volt DHL-el és még a vámon is átjött. Két napja már a Cappa ROMot használom, nagyon jó :D

42000 ft volt:
- telefon
- plusz szilikon tok
- 2 fólia
- rootolt EtoTalkos ROM

Még pár ismerősöm rendelt innen, mind ideértek sértetlenül, egyiket megfogták a vámon, de az is kibeszélhető ;)

(#3575) Ulof válasza motofan (#3518) üzenetére


Ulof
csendes tag

TmallBox oldalán a postázási infóknál ezt találtam:

CARRIER INFORMATION PRICE
DHL 5-7days $18.00
Reg China Post 25-30 days Free!
Reg HK Post(recommend) 10-25days $4.00
HK Post(without tracking number) 15-35days Free!

Melyikkel próbálkozzak A820 rendelésnél? (a Free közül)

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#3576) osztraksajt válasza Ulof (#3575) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak a reg HK postot vagy DHL-t fogja engedni 50usd-s cucc felett, szóval a freeketelfelejtheted. Még 4% paypal fee is rá fog jönni az árra, arra is készülj fel. :K

(#3577) vihor válasza Ulof (#3575) üzenetére


vihor
csendes tag

Szerintem azt a 4$-t megéri a regisztrált HK post, legalább mindíg tudod, merre jár a csomagod.

(#3578) Ulof válasza osztraksajt (#3576) üzenetére


Ulof
csendes tag

Akkor egyértelmű a dolog.....
Köszi mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#3579) beg válasza Ulof (#3575) üzenetére


beg
veterán

Anno a tmallról a 136 USD mindennel együtt 142 lett a végén. Kb. ennyi plusszal számolj.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3580) M3xx válasza osztraksajt (#3576) üzenetére


M3xx
tag

Nálam is mindenképpen Reg HK jön szóba, ebay-ről is úgy szoktak jönni "értékesebb" cuccok. De mi ez a 4% PayPal? Az ár + postaköltségre számolva? Az előbb említett oldalon nincs plusz költség PP-el való fizetéskor.

(#3581) Ulof válasza beg (#3579) üzenetére


Ulof
csendes tag

Most 132 USD a teló + 4 USD posta + PayPal
Szerintem ez is ennyi körül lesz...

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#3582) Dexxter182


Dexxter182
tag

42000 :D nagyon sok

Tmallbox jelenleg 32-34 között megáll. Az etotalk nagyon drága, átvágás, mert sokba kerül a posta.
Tmallbox a legolcsóbb és nagyon megbízható, a romot ingyen adják hozzá (mekkora extra), időben itt van és a a vám sem jelent gondot. Csak ajánlani tudom.

(Nem is értettem soha miért etotalk, minideal, antlife, aliexpress mikor a tmallbox a legolcsóbb és talán mindenki azért vesz ilyen telefont mert megnézi hogy mennyibe kerül)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3583) adam0913 válasza Dexxter182 (#3582) üzenetére


adam0913
tag

Akkor lehet hogy csak nekem van pach-em a tmallbox-al, mert aug.26.-án rendeltem a telefont, és még most is Kínában van..majd csak ideér :(((

(#3584) M3xx válasza Dexxter182 (#3582) üzenetére


M3xx
tag

Jah és ahogy nézem még az AngryBirds-ért is elkérnek 1 dolcsit :D
Egyébként ezt ha leírná valaki pontosan, megköszönném: a gyári Lenovo UI meg a gyári ROM az adott, lehet kérni extraként egyes helyeken más rommal? A gyáriban sok a kínai cucc? Olvastam, hogy a magyarosítás nem tökéletes. Ez mit jelent? Ez android-on belül nem központi, magyarított beállítások menü, stb.?

(#3585) Mercutio_ válasza adam0913 (#3583) üzenetére


Mercutio_
félisten

szept 1-én rendelve, tegnap átvéve, de már tegnapelőtt itt volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3586) Classi


Classi
csendes tag

Sziasztok!
Az mitől van, hogy a telefonkönyv jobb szélén az ABC betűi vegyesen latin és ciril betűkből állnak? Utóbbiakat hogy lehet cserélni?

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#3587) mdav88


mdav88
senior tag

Honnan lehet most a820ast fehéret, olcsón venni, ahol sok garit adnak rá?

előre is köszi :)

(#3588) Švejk válasza Classi (#3586) üzenetére


Švejk
őstag

Linerty rom van a telefonon, ugye? Nos, azon egyszerű oknál fogva, hogy Linerty orosz fejlesztő, és mivel a saját népének is alkotott, beletette a cirill betűket. Nekem már a Lambda romban nincsen benne, csak a latin ABC.

(#3589) Ulof válasza mdav88 (#3587) üzenetére


Ulof
csendes tag

Előbb beszéltünk a TmallBox oldalról....

[link]

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#3590) vegyszer válasza mdav88 (#3587) üzenetére


vegyszer
addikt

DXen olcsó, de nem tudom hogy mennyi gari van rá

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3591) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ezen a linert-s rom-on "Team Win Recovery Project v2.4.4.0" van fent, ezzel is csináljak mentést, vagy semmi értelme, mert később úgysem ez a recovery lesz a telón?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3592) M3xx válasza Ulof (#3589) üzenetére


M3xx
tag

Huhh és mi ez a Linerty ROM? Ugyanúgy gyári Lenovo szoftver, vagy ez esetben megbontják a csomagolást és telepítgetnek rá? (ilyen első kibontás buzi mániám van és szeretem alapból a full gyári beállításokat, majd én megpiszkálom ha akarom).

Lennének kérdéseim általam fontos szempontok alapján, ha valakinek kedve lenne megválaszolni ezeket:

-Mit tudnátok elmondani a készülék kijelzőjéről pl. Samsung AMOLED-hez viszonyítva hasonló felbontással (S plus, S3 mini, ...)
-Mennyire erős a wifi vevője?
-Milyen minőségű a hanghívások (hangszóró, mikrofon)
-Milyen a 8mpx-es kamera? (ismét pl. Samsung 5-8 mpx-elhez viszonyítva?)

Ezek azért lennének fontos infók, mert volt pl ZTE Skate-m, és az ő specifikációja hiába beszélt magáért, gyakorlatban azért nem hozta azt, amit papíron.

(#3593) laszy01


laszy01
csendes tag

Sziasztok. Olyan widget-et keresek, amivel 3G-2G között lehet váltani direkben. Nem olyan, ami bedob a hálózati beállításokba, és ott kell még piszkálni. ZTE Blade egyik romjában az Energiagazdálkodás vidzsetjében volt ilyen opció. Ha kell a gyors net, át tudjak váltani, amúgy meg mehet a 2G. CP4.2-v1-by-Cappa72

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#3594) vegyszer válasza Mercutio_ (#3591) üzenetére


vegyszer
addikt

Jó az a recovery. Nincs vele semmi baj. Miért cserélnéd le?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3595) vegyszer válasza laszy01 (#3593) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is kerestem, eddig nem leltem rá.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3596) Mercutio_ válasza vegyszer (#3594) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert minden leírás CWM vagy MTK Droid Tools-t emleget mint mentés/visszaállítás? :U

Egyébként a full mentés mellett mit érdemes még külön lementeni? (Recovery, boot, stb.?)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3597) gusthy válasza laszy01 (#3593) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt Blade - en csak Cyanogen és Cyanogen alapú romok alatt tudtad megtenni, az a helyzet, hogy a Google valamiért direkt nem engedélyezi ezt az API-t. Ezért ezen a telefonon se működik a dolog.
(A MIUI felületén van egy gomb, ami ezt csinálja, de el is száll, ha ráböksz.)

(#3598) vegyszer válasza Mercutio_ (#3596) üzenetére


vegyszer
addikt

Nvram partíciót. (ez az IMEI rész. Ugyan 120 bájt, de aranyat ér)

Az, hogy Cappa72 a leírását CWM-hez készítette, az nem jelenti azt, hogy ugyanaz TWRP alatt ne működne.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3599) Mercutio_ válasza vegyszer (#3598) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, hogy azt rövidíti a TWRP :DDD

Akkor nem is kell felraknom CWM-et, hanem mehet a mentés után az SD-re a cappa féle rom?

Bár nekem a CWM bolondbiztosabbnak tűnik, itt simán az unlock-ot duplán elhúzva sikerült 2X menteni mindent :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3600) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Particionálás és restore megvolt, majd írok egy szájbarágósan hsz-t a lépésekről.

Kérdés: Miben más / jobb a linerty-nél a cappa72 féle rom vagy miben gyengébb / / problémás abb?
A linertybe mennyire bedrotozottak a lenovo-s alkalmazások és melyik mire (és mennyire) jó?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.