Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Švejk válasza Švejk (#3400) üzenetére


Švejk
őstag

Bocs, ezzel nem a System UI-t, csak a launchert cseréltem, tehát nem tudom hogy működhet-e...

(#3402) mdav88 válasza Švejk (#3400) üzenetére


mdav88
senior tag

Az átírás ment, azzal nem volt baj, de utána a status bar egy az egyben eltűnt :DDD
Nem megy így, mindegy, nem nagy baj, csak gondoltam, ha már lenovo, legyen valami belőle :D

(#3403) Švejk válasza mdav88 (#3402) üzenetére


Švejk
őstag

No, hát akkor elnézésedet kérem :)
Amikor csak a system launchert cseréltem emlékeim szerint működött.
Egyébként milyen telefonra akartad rárakni?

Szerk: már látom, A830, stock androiddal. Így már értem :)

[ Szerkesztve ]

(#3404) mdav88 válasza Švejk (#3403) üzenetére


mdav88
senior tag

Egy próbát megért... Az eredeti rom mentéséből bányásztam használható alkalmazást, mint pl a LeNote, de gondoltam a status bart is át tudom emelni... sajna nem :(

(#3405) vegyszer válasza mdav88 (#3404) üzenetére


vegyszer
addikt

A systemUI mellett a framework is szerintem cserélendő

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3406) nOvOp válasza DJGABI (#3393) üzenetére


nOvOp
senior tag

Még egy kérdés. Mi van ha nem rootolt?

(#3407) mdav88 válasza vegyszer (#3405) üzenetére


mdav88
senior tag

Ha lesz időm kipróbálom.

(#3408) vegyszer válasza nOvOp (#3406) üzenetére


vegyszer
addikt

Framaroot-1.6.0.apk
Próbáld meg ezt. Elvileg megoldja.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3409) cekkk


cekkk
veterán

A telefont tudja fogadni vajon az sdhc memória kártyákat? :B :U

Valamint CL6 vagy CL10 lenne a jobb választás? :B

[ Szerkesztve ]

(#3410) diablo1984 válasza cekkk (#3409) üzenetére


diablo1984
veterán

igen, fogadja 32 gb-ig(micro sdhc méredben) és a class10-es gyorsabb mint a class6

(#3411) cekkk válasza diablo1984 (#3410) üzenetére


cekkk
veterán

igen tudom, hogy gyorsabb nagy fáljok esetén.
De ha én össze vonom a belső memóriáját a telefonnak akkor ugye nem fognak települni az alkalmazások a kártyára? Mert ha igen akkor viszont lehet jobb lenne a CL6. Vagy nem? :DDD

(#3412) diablo1984 válasza cekkk (#3411) üzenetére


diablo1984
veterán

be lehet állítani, hogy a kártyára, vagy a teló memóriájára telepítse a progikat! szerintem a c6 és c10 között nincs akkora difi, főleg nem egy mobil esetében, szerintem a c6is elég lehet, de ez csak az én véleményem! most lusta vagyok szétfeszíteni a telót, asszem nekem is egy c6-os scandisk 8gb-os van a cuccban, de az pl jelentősen gyorsabb mint egy szintén 8gb-os c2 noname(gépbe tolva másoláskor kell neki 1 perc is, mire felfogja, hogy írás van...)

(#3413) cekkk válasza diablo1984 (#3412) üzenetére


cekkk
veterán

Kb egy árban van a kettő, de lehet maradok a CL6nál, nem biztos, hogy van értelme a CL10nek jelen esetben.

Asszonypajtás telójába egy CL4et tettünk :D Mondjuk amennyit ő használja arra tökéletes az is :DDD

(#3414) DJGABI válasza cekkk (#3413) üzenetére


DJGABI
addikt

class10 van itt, semmi hátrányát nem érzem, zenék, filmek, nagyobb wrz játékoknál azért hasznos ha gyors az írás. + egy minőségi c10 kis fájloknál is hozza egy c6 sebességét asszem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3415) cappa72


cappa72
nagyúr

Elérhető a GravityBox a telefonunkhoz... :)
Előtte persze telípteni kell a Xposed Framework-öt.

Pár dolgot próbáltam, működik. :K (értesítési terület módosítgatása, ilyesmik...)

Egyszerűbb, mint SystemUI-t és Framework-öt telepítgetni :DDD

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3416) Dexxter182 válasza cappa72 (#3415) üzenetére


Dexxter182
tag

Hangerő gombra ébredés nincs benne véletlenül... nem találtam :)

megtaláltam, hardver gombok beállításai. De nem működik :) ja mert csak a tiltás van benne... grrrrrrr

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3417) cappa72 válasza Dexxter182 (#3416) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem tudom, még nem keresetem. Még ismeredek vele, már amennyi időm van...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3418) vegyszer válasza cappa72 (#3415) üzenetére


vegyszer
addikt

Ami miatt tetszik ez a gravity box:
-lehet a színeket machinálni
-lehet az átlátszóságot machinálni
-le tudja a gomb ledeket kapcsolni :R
-de értesítő ledként is tudja villogtatni a gombokat :R
+1 magyar...

Óriási köszönet a linkek miatt!
:R :R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3419) Dexxter182 válasza cappa72 (#3417) üzenetére


Dexxter182
tag

Teszteltem kicsit a Gravity Box-ot! (Lambda-n) amik nekem kellettek illetve kipróbáltam:

Ami nem megy: az akkumulátor ikonjának változtatása (bár ebben már alapból kör százalékos, ha valakinek megy CP-n az átállítás jelezze köszi :) )

Ami megy:
Button Led helyett, elmulasztott eseménynél, értesítésnél szépen villognak a gombok - pipa
Az átlátszóság is jól megy
Hossza nyomva a hangerőt lépteti a zeneszámot (Nálam JetAudio-val is megy)
Gombok műveleteinek megváltoztatása!
Eltüntetni a második kártya értesítését ha nincs bent, (indításál is!)

kb ennyi.

Amit hiányolok és hónapok óta nem találok megoldást rá: hangerő gombra kijelző felébredése.... csak a tiltás van benne.. valakinek használható ötlete?

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3420) DJGABI válasza cappa72 (#3415) üzenetére


DJGABI
addikt

nájsz! ezek után kinek kell CM10? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3421) beg válasza Dexxter182 (#3419) üzenetére


beg
veterán

esetleg ez: [link]
Nem próbáltam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3422) vegyszer válasza Dexxter182 (#3419) üzenetére


vegyszer
addikt

Cappa72 4.2v2 kör akku ikon lett ezáltal. (a v2 mód pont a használaton kívüli térerőt rejti el)

Csak a térerő ikonok színét lehetne állítani... :O

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3423) Dexxter182 válasza beg (#3421) üzenetére


Dexxter182
tag

Próbáltam, de össze vissza működik... vagy igen vagy nem (inkább nem) és néha néha a telefont is kiakasztotta... inkább leszedtem...

De azért köszi :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3424) cappa72 válasza Dexxter182 (#3419) üzenetére


cappa72
nagyúr

Val'szeg a Lenovo saját appjai miatt nem fog menni a gyárilenovo és gyári-lenovo-mod ROM-ok esetén.
Szerintem ez csak a stock android-dal működik együtt, hiszen a Lenovo elég speciálisan rakta össze a saját ROM-ját.

@(#3422) vegyszer
Még nem adtam ám fel, hogy beletúrok az ikonokba... a szolgáltatók színével. De még nem tudtam megcsináli normálisan (dokumentálva) a patch-eket sem... és még az A830-ról a 4.2 portolás is tervben van...
Öltet van, idő nincs.
Az aromainstallerbe bele lehetne venni minden ilyen finomságot, 3rd party sw-t, stb...
Van már sima százalékos akkuvisszajelzős SystemUI is, nem Gravitybox-szal megoldva.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3425) iMaverick válasza cappa72 (#3415) üzenetére


iMaverick
addikt

Még jó hogy írtad ezt a GravityBox-ot... Utánanéztem. Jópofa. Gondoltam megnézem, hogy az Amoi N828-mal mit reagál... És működik!!! Mindenféle trükk nélkül. Fincsi!

DJGABI: ezek után kinek kell CM10?

Azért én nem sértődnék meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3426) vegyszer válasza cappa72 (#3424) üzenetére


vegyszer
addikt

Valaki igazán írhatna a gravity box fejlesztői számára, hogy ha már a piszkos munkát megcsinálni sikerült, miért nem lehet a térerő színt ugyanúgy állítani, mint a wifi-óra-akku esetében. Szerintem ezt mindössze pár sor a kódban. (az utat már kitaposaták maguknak, nekem speciel 3-4 appot levált egyben)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3427) tsrt


tsrt
csendes tag

Sziasztok! A830-on kellene lednek jeleznie bizonyos történéseket (pl. töltés, új sms, nem fogadott hívás, stb.)?
Köszi

(#3428) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Tegnap megrendeltem a telefont a minidealről, ma kaptam egy email, miszerint elpostáztál, kaptam egy tracking numbert, valamint ezt a linket: [link] viszont hiába ütöm be, ezt a hibaüzenetet kapom: error: invalid site_cd (maybe your order number is incorrect)

Írtam a supportnak, de már az írásuk sem túl meggyőző, azt mondták lehet, hogy 1-2 napot várnom kell, egyébként feladták.

Járt már így valaki?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#3429) vegyszer válasza Scarabeus (#3428) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen, mindenki így jár. A tracking number le van foglalva, de még nem biztos, hogy a postán oda el is jutott, ahol az első log kifelé is publikus. Valóban csütörtökön pénteken látsz majd leghamarabb valódi mozgást. Addig nyugi... Tudom, hogy nehéz de ez van.

Van egy orosz oldal. Talán trackit.ru, ha ott a mail rabszámot össze regeled, minden mozgás után jön levél

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3430) Classi


Classi
csendes tag

Sziasztok.

Meghozta a postás. Első töltést hogy kéne csinálni? 8%-on áll az akksi. Fullra lemerítem és akkor töltöm, vagy így simán töltsek rá? Lehet, hogy másnak evidens, de egyrészt nem veszek minden héten új telefont, másrészt nem kéne rögtön gallyra vágni az akkut.

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#3431) iMaverick válasza Classi (#3430) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezekben a kütyőkben Li-os akku van, ezeket már pont nem szabad teljesen lemeríteni. Told csak rá a töltőre. Esetleg ha nagyon parázol, akkor az első pár töltésnél mindenképp töltsd 100%-ra. Boztos-ami-biztos.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3432) Scarabeus válasza vegyszer (#3429) üzenetére


Scarabeus
tag

Köszönöm, azt hittem a tracking numbert ha megkapom már követni is tudom. :)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#3433) cekkk válasza Scarabeus (#3432) üzenetére


cekkk
veterán

http://en.4px.com/
Itt egész sűrűn frissül :D

(#3434) vegyszer válasza Classi (#3430) üzenetére


vegyszer
addikt

Én a ZTE blade készülékkel sem bántam kesztyűs kézzel. Mikor otthon voltam, folyamatosan az USB-n lógott. De két év alatt max 4-5 alkalommal halt éhen. Ez még soha. (és a gyári töltő nem lett a dobozból elővéve még. Vagy USB a maga 500mAh-jával, vagy a Nokia 1300mAh töltő a nyerő)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3435) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Papírt találtam a postaládában, holnap megyek a postára elhozni a telót :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3436) vegyszer válasza Mercutio_ (#3435) üzenetére


vegyszer
addikt

És ha fehér lesz? Küldöd is vissza? ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3437) Mercutio_ válasza vegyszer (#3436) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD Nem zavar a szín, ma is piros esernyő volt nálam :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3438) vegyszer válasza Mercutio_ (#3437) üzenetére


vegyszer
addikt

;] ;] Nőknek ne is gáz a fehér teló piros esernyővel...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3439) Mercutio_ válasza vegyszer (#3438) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majdnem úgy nézek ki mint az avatarom, csak sokkal rövidebb és őszebb a hajam, + hosszabb a szakállam :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3440) simo_zsolt


simo_zsolt
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő androidos vagyok (eddig nokiam volt), most jelenleg egy Lenovo a820-om van, rootolt Etotalk ROM-al.
A lényeg, hogy a google maps nem találja meg a jelenlegi pozicíómat, csak akkor ha a gps be van kapcsolva és ezzel együtt természetesen a szabad ég alatt vagyok. Hiányzik, hogy a mobil internet és hálozat stb-vel meghatározza a helyzetemet.
Valaki tud erről valamit (megpróbáltam a hozzászolásokat végig olvasni, de lehetetlen).

(#3441) vegyszer válasza simo_zsolt (#3440) üzenetére


vegyszer
addikt

A beállítások->helyhozzáférés->hely wifi, és mobilhálózat alapján mellett van pipa?
(akkor tud gps nélkül is meglehetősen pontatlanul bemérni)
navigáláshoz nem elég...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3442) Švejk válasza simo_zsolt (#3440) üzenetére


Švejk
őstag

Beállításokba menj be, ott a Helyhozzáférés menüpont lesz a nyerő, ahol is a "Hely Wifi és Mobilhálózat alapján"-t kell bepipálnod :)

(#3443) simo_zsolt válasza Švejk (#3442) üzenetére


simo_zsolt
csendes tag

Ezek mind be vannak pipálva, még a fióknál is (account), néha nem tudom magyarul a pontos neveket, m angolul használom. A lényeg, h ezeket már mind bekapcsoltam, kikéve a gps-t. egy hónapig volt egy alkatel ot918d telefonom azzal ment. Navigálásra nem nagyon használnám, inkább utvonaltervezésre kell.

(#3444) Švejk válasza simo_zsolt (#3443) üzenetére


Švejk
őstag

Lehet hogy a ROM-al lehet a probléma?
Csak találgatok, mert a GPS-t az életbe nem használtam a kicsikén, kipróbálhatnál egy romcserét. Bár ha Vegyszer kollégának van jobb ötlete?

(#3445) simo_zsolt válasza Švejk (#3444) üzenetére


simo_zsolt
csendes tag

Még nem merek ROM cserére gondolni, m még egy hete sincs meg a telefon és ezeket még nem nagyon értem, hogyan kell, már elkezdtem tanulgatni stb, de lehet, h elsőre hazavágnám a készüléket.

(#3446) vegyszer válasza simo_zsolt (#3445) üzenetére


vegyszer
addikt

ne parázz, nem te lennél az első, akinek távsegítséggel oldjuk meg a bajait.
(ugye Švejk?) ;]
ha gondolod, keress bátran...
elmondom mit, hogyan kellene, és miért, és hogy mit nyersz vele.

szájpon azonos név alatt vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3447) Švejk válasza vegyszer (#3446) üzenetére


Švejk
őstag

Azóta is hála érte :R

Tényleg nem nagyon lehet elcseszni, persze ott van benned az izgalom, hogy jaj de most mi lesz ha nem bootol be, és én a recovery menübe eleve magasabb pulzussal lépek be, de tény, hogy ha nem vagy nagyon hülye (márpedig miért lennél, főleg segítséggel) nem lehet elrontani.

(#3448) simo_zsolt válasza Švejk (#3447) üzenetére


simo_zsolt
csendes tag

Köszi mindenképp. Vegyszernek már írtam is e-mailt, úh remélem a fórumot nem terhelve valahogy megoldódik a dolog.

(#3449) vegyszer válasza Švejk (#3447) üzenetére


vegyszer
addikt

Švejk veled is volt bootlop ugye? Vagy csak szétesős boot utáni kép?
Valami dereng, Ildike72-nek is volt bootlop, szerintem az sd partícionálás miatt, de utána megjavult, a data újra formázása után.

kb 5-6 ember jelentkezett eddig távsegítségre, egy személyesen, 4-et magamnak csináltam, de galiba nem volt eddig, kopp kopp kopp. :))

Nem parázott be, megoldottuk. :D :))

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3450) Švejk válasza vegyszer (#3449) üzenetére


Švejk
őstag

Aha, volt bootloop, én viszont erősen beparáztam :D
Valami az SD particionálással volt, tán az, hogy új romnál nem csak a scriptet futtattam, hanem az egész progit, factory resetestül, mindenestül, és nem akart bebootolni. De ez az én hülyeségem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.