Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) gabe8719 válasza dacsa (#3250) üzenetére


gabe8719
senior tag

Titanium Backup:)

(#3252) dacsa válasza gabe8719 (#3251) üzenetére


dacsa
senior tag

Thx, közben leltem én is egy nagyon jó kis prgt Helium - App Sync and Backup.

(#3253) gentleman123


gentleman123
csendes tag

Ma átvettem az A820-asom :))
Nekifogtam a mentésnek az itt talált infók alapján.. köszönet érte. Volt elakadás, túljutottam rajta, de azért megosztom hátha másnak is hasznos:
1. Bekapcsolt állapotban nem települt a Lenovo A820 device, a fórumon talált driverrel sem (Win 7 x68), viszont a telefonon találtam egy LenovoUsbDriver_1.0.2.exe-t, ezt telepítve már rendben volt, adb megy, dd mentés sikerült
2. kikapcsolt állapotban szintén nem ismerte fel elsőre, ekkor gyanakodva az USB3-ból áttettem az USB2-es portba és láss csodát egyből működött. SP flashtool mentés folyamatban.

(#3254) beg válasza gentleman123 (#3253) üzenetére


beg
veterán

Üdv a klubban! Van dd-s mentésed, meg flashtool mentésed. Felkészültél az armageddonra :) Helyes.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3255) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Honnan érdemes most telót rendelni?
Azért kérdem, mert az enyém a minideal-ről van, mind a kettő, de ma 3 embertől is hallottam, h az onnan érkező csomagjukat a vámon megfogták :(((

(#3256) beg válasza fenergie84 (#3255) üzenetére


beg
veterán

Biztos recept nincs. Tmallbox-al próbálkozhatsz.

Akit érint, update jött lambdához, v2.3.2

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3257) vegyszer válasza fenergie84 (#3255) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha az általam kínált, már itthon lévő nullkióméterest választod, arra nem jön semmi, max a posta! ;] és akár még ma este ott lehet ott van nálad... ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3258) fenergie84 válasza beg (#3256) üzenetére


fenergie84
addikt

Kösz a tippet :R

vegyszer: ment pü :K

(#3259) fenergie84


fenergie84
addikt

Ha esetleg megfogják a telót a vámon, akkor mennyit is kell utána fizetni?
Az áfát vágom, de a vám nagyságát nem...

(#3260) vegyszer válasza fenergie84 (#3259) üzenetére


vegyszer
addikt

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás topik

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3261) fenergie84 válasza vegyszer (#3260) üzenetére


fenergie84
addikt

Kösz :R

(#3262) gentleman123 válasza beg (#3254) üzenetére


gentleman123
csendes tag

Nem egészen, mert a flashtool-al a 2 legnagyobb partíciót nem mentette le, ezzel állt le:

Próbáltam újra, de ugyanitt megállt újból.

(#3263) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Nem tudtok egy jó biciklis tartót A820-hoz?

(#3264) motofan válasza DJGABI (#3244) üzenetére


motofan
csendes tag

pont az lenne a lényeg, hogy ne legyen átlátszó az értesítési terület (a teljes ablakban látható, lehúzható panel), mert olyan hátterem van, amivel zavaró.

(#3265) cappa72 válasza gentleman123 (#3262) üzenetére


cappa72
nagyúr

A data nem mindig menthető flashtoollal (ne kédrezd miért...), a bmtpool meg egyáltalán nem.
Az egyébként is a felhasználói adatokat mentené.
Az meg úgyis meglesz CWM-ből.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3266) The DJ


The DJ
addikt

Kérdés: MobileUncleTools felajánlotta, hogy frissíti magát. Mondtam neki, hogy oké, miért ne. Le is töltötte a frissítést, de telepíteni nem tudom, mert már ugye van egy ilyen telepített csomag. Na mondom semmi gond, akkor törlöm és felteszem az új verziót. Viszont törölni meg nem tudom, mert gondolom a rommal együtt érkezett és nem általam telepített csomag. Ez nem is lenne baj, de most meg X időnként csippan a teló és ott virít az értesítési sávon a MUT jelzés, hogy a frissítés letöltve.

Hogyan lehetne ezt frissíteni?

MOD: Kihagytam a lényeget: Tmallbox-os Linerty rom. Nem nyúltam hozzá, úgy van, ahogy érkezett.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3267) iMaverick válasza Beerwolf (#3263) üzenetére


iMaverick
addikt

Én az Amoi-mhoz ezt akartam volna megvenni, de végül nem vágtam bele:

LINK
LINK

Ez ugye "univerzális", szóval a telefon alakja-mérete nem játszik, plusz eléggé masszívnak tűnik a youtube-os videós "tesztek" alapján. (Igazából az ára és a tény /miszerint nem kell a kijelzőt bringa közben bámulnom/ miatt nem vettem meg.

Viszont ha beleugrasz, akkor kérünk képeket és véleményt!!! :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3268) dacsa


dacsa
senior tag

Srácok azt szeretném kérdezni, hogy a build.pro-ba ezt a sort csak bele vágom valahova dalvik.vm.execution-mode=int:fast vagy van konkrét helye? Köszönöm!

(#3269) beg válasza dacsa (#3268) üzenetére


beg
veterán

Elég valahová. Mondjuk az utolsó sorba.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3270) vegyszer válasza dacsa (#3268) üzenetére


vegyszer
addikt

Pontosan. De a Cappa72 féle pache meg is csinálja... De csak a saját romhoz illő használni

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3271) beg válasza The DJ (#3266) üzenetére


beg
veterán

A Linerty-féle rommal nekem is ezt játszotta. De az nem sokáig maradt fent nálam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3272) dacsa válasza vegyszer (#3270) üzenetére


dacsa
senior tag

Oksa köszi mindekinek, de lambda romot használok most :)

(#3273) vegyszer válasza beg (#3271) üzenetére


vegyszer
addikt

Ott, és a DX és alap három nyelvű romnál is előjött ez nekem is, de a gyors rom csere miatt nem is nagyon érdekelt...

Addig volt fent, míg a recovery nem lett cserélve, mentve a rom... Utána már CP4.2-v1-by-Cappa72 alatt nem sikerült reprodukálni

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3274) DJGABI válasza Beerwolf (#3263) üzenetére


DJGABI
addikt

én ilyet vettem [link] kínai is, műanyag is, nagy is, de arra jó amire kitalálták

(#3266) The DJ root explorerrel törlöd /system/app -ból a régi Mobileuncle-t, újraindítás, utána meg telepíted marketből a frisset. problem solved

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3275) dacsa


dacsa
senior tag

Jól sikerült a project :) nem indul a teló :))

(#3276) vegyszer válasza dacsa (#3275) üzenetére


vegyszer
addikt

keress bátran, délig vagyok.
megoldjuk.
mit csináltál vele (ellene)?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3277) DJGABI válasza dacsa (#3275) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom hogy lehet még ezt is elrontani, de nem vagy egyedül, dualsimes topicba is sikerült jópár emberkének...

valszeg jogosultságokkal nem oké vmi, felesleges másolgatni... root explorer text editor FTW! belemásoltam a sort -> reboot -> hepiend

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3278) dacsa válasza vegyszer (#3276) üzenetére


dacsa
senior tag

Filest kimásoltam, bele irtam a linét, aztán save és beküldtem a helyére és reboot :)) nem gáz ujra rakom a romot szerintem! De még megvárom hátha van ötleted :)

(#3279) vegyszer


vegyszer
addikt

tehát:
build.prop editálás után nem indul a teló.
Mely rom? (gyári, vagy cappa féle, esetleg miui, vagy a 2.3.2 féle lambda)

hogy írtad be?

Volt mentésed előtte?
Azt vissza tudod állítani?
Ha TWRP-d van, akkor lehet az sem kell. ott a teló belső memóriáját is fel lehet recoveryből csatolni, és módosítani lehet eszt az egy fájlt...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3280) dacsa válasza vegyszer (#3279) üzenetére


dacsa
senior tag

irtam pü

(#3281) dacsa válasza vegyszer (#3279) üzenetére


dacsa
senior tag

Leguccsó sorba irtam be! Ahogy itt le votl irva ennyi :) aztan bemsoltam a system-be, és azüta nem indul a teló! Nem egyszerűbb ha újra rakom?

(#3282) vegyszer válasza dacsa (#3281) üzenetére


vegyszer
addikt

van értékes infód benne?
(mentetlen játék, stb)

ha nincs, jhobb a tiszta telepítés

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3283) dacsa válasza vegyszer (#3282) üzenetére


dacsa
senior tag

2 napja tettem fel :)) szóval nincs semmi! Miota megvana telo szerintem még 5 napnál hosszabb ideig nem votl fent rom! Viszont pü-ben leirnád mit kellene csinalni ha van egy kis időd? :) Tanulni szeretnék :)) Köszönöm!

(#3284) zcsongor


zcsongor
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom a telefon megrendelésén, de fontos lenne, hogy tudjak rajta fejleszteni. Vannak hozzá megfelelő driverek? Az emulátor még erős gépen is viszonylag lassú, azt nem szeretném használni.

[ Szerkesztve ]

(#3285) vegyszer válasza zcsongor (#3284) üzenetére


vegyszer
addikt

a goolgenak van egy fogd és dobd fejlesztő környezete, webes, azzal a helló világig eljutottam... a felhő generálja le az appot. nem rossz, de nem is az igazi.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3286) cappa72 válasza zcsongor (#3284) üzenetére


cappa72
nagyúr

szerintem u.a. a válasz

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3287) zcsongor válasza vegyszer (#3285) üzenetére


zcsongor
tag

Én Eclipse+SDK kombót használok, a Google saját ADT Bundle-jét. Ott pl. egy SGS3-mat kapásból felismer, de volt olyan HTC, amivel igen sokat kellett szenvedni, hogy futtassam rajta az appot, a megfelelő driverek hiánya miatt.

(#3286) cappa72: hopp, ezt még mi tárgyaltuk a V970-nél :) win7-tel valószínűleg más a tészta :F

[ Szerkesztve ]

(#3288) The DJ válasza DJGABI (#3274) üzenetére


The DJ
addikt

Hát nem jött be. :(

Kitöröltem a /system/app-ból az APK-t, de a marketben levőt nem engedi feltenni "Inkompatibilis alkalmazás" címszóval. Letöltöttem külön egy mobile uncle tools apk-t, de azt meg szintén nem engedi feltenni. Úgyhogy most nincs mobile uncle tools-om és telepíteni se tudom sehonnan.

Ötlet?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3289) cappa72 válasza The DJ (#3288) üzenetére


cappa72
nagyúr

Este töltök fel neked egy lementett verziót, azt majd tudod (remélem) telepíteni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3290) The DJ válasza cappa72 (#3289) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3291) ahurak válasza fenergie84 (#3255) üzenetére


ahurak
csendes tag

Én augusztus elején rendeltem a minidealtól. 08.12-óta célországba elküldve állapotban van a küldemény. Ha vámolják akkor arról hogyan értesülök?

(#3292) cappa72 válasza The DJ (#3290) üzenetére


cappa72
nagyúr

szivesen: MUT

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3293) beg válasza ahurak (#3291) üzenetére


beg
veterán

Kapsz egy szívhezszóló levelet, hogy légy oly tündér befáradni hozzájuk az összes papírkával és egy közepesen vastag pénztárcával :DD
Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás topik

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3294) CodenameAZS


CodenameAZS
csendes tag

Sziasztok! Lehet hogy kipróbálnék egy másik ROM-ot a telón, viszont a telepítéssel kapcsolatban lenne pár teoretikus kérdésem. A telefonon jelenleg TWRP van, ez szeretném is ha maradna, elvileg a kiszemelt Lembda ROM tökéletesen felmegy vele. A telefon nincs átpartícionálva, SD kártyám nincs.

Amennyire utánaolvastam a telepítés menete lényegében TWRP-ből a Wipe cache | wipe dalvik cache | factory reset kombó, majd a telepítő betallózása. A kérdésem az volna, hogy a factory reset tulajdonképpen mit töröl. Nekem jelenleg az "USB Storage" nevű partíción (ha jól sejtem ez a /data) van az összes fájlom, képem, zeném valamint a TWRP backupom. Ugyebár ez nem volna jó ha elveszne, másrészt józan paraszti ésszel SD híján én ide másolnám az új ROM telepítőit is, azonban ha ez törlődik a Factory Reset hatására az gáz, mert akkor nem lesz utána mit telepíteni ugye.

Viszont másrészt meg ha nem törlődik, akkor a fájljaim mellett itt marad a korábbi ROM összes szemete és rendszerfájlja ami meg megint nem szerencsés...

Ha valaki el tudná magyarázni hogy technikailag mi történik a háttérben a wipe gombok megnyomkodására, és mit kéne csinálnom, hogy a datáról minden *fontos fájlom (fotó, TWRP backup) megmaradjon, de a korábbi rom szmete ne, tehát (az új rendszer tényleg "szűz" legyen) azt nagyon megköszönném. :)

[ Szerkesztve ]

(#3295) The DJ válasza cappa72 (#3292) üzenetére


The DJ
addikt

Amikor telepíteni akarom azt mondja, hogy: "Replace app? This is a system app. All your previous user data will be saved." Leokézom, Install, és: "App not installed." :(

Kellett nekem hozzányúlni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3296) DJGABI válasza CodenameAZS (#3294) üzenetére


DJGABI
addikt

/data -n az éppen telepített alkalmazásaid vannak. az "usb storage" gyárilag talán /sdcard-ként van mountolva. a wipe-ok jó esetben nem nyúlnak hozzá. szemét az valóban maradhat rajt, de ezeket kézzel nyugodtan törölheted.

(#3295) The DJ nekem működött úgy, ahogy leírtam... rootexplorerbe indíts egy keresést, hátha maradt valahol még belőle fájl, beállítások -> alkalmazások között ott van még? cache ürítés esetleg...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3297) cappa72 válasza The DJ (#3295) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tedd fel a link2sd-t (marketes, ingyenes)
Az egy jó program, ott egész könnyen meg lehet találni dolgokat.
Ha még rajta van mint rendszerfájl, akkor át tudod konvertálni vele user programmá.
Onnan meg már tudod törölni, vagy frissíteni.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3298) CodenameAZS válasza DJGABI (#3296) üzenetére


CodenameAZS
csendes tag

Ááá, így már értem, valóban /sdcard0-ként van feltűntetve, igazából én azt hittem hogy ez a /data, ezért nem értettem a dolgot. Így jobban megnézve ami fájlok igazából itt vannak, azok az alkalmazásoknak a cache-sei, de akkor valószínűleg ezek törölhetőek később ahogy te is írtad.

Akkor viszont ha jól értem elvileg ide (/sdcard0 aka USB Storage) az új ROM fájlait is tehetem és tudom innen telepíteni anélkül hogy SD kártyát kéne szereznem?

[ Szerkesztve ]

(#3299) The DJ válasza cappa72 (#3297) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek. Végül sikerült megoldani. Töröltem pár fenn maradt elemet, utána volt egy restart és felment az általad küldött apk. Ezt pedig már tudtam frissíteni rendesen. :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3300) vegyszer válasza CodenameAZS (#3298) üzenetére


vegyszer
addikt

Átpartícionálás után lesz minden belső szabad tárhely a data része. Amíg nem csináltad meg, nem probléma. ELMÉLETILEG nem formázza a rendszer, ahogy a külső sd-t sem. De én minden adatot azért a PC, és a felhő tárhelyére is elmentenék. Az Ürdüg nem alszik.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.