Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Reptette már meg valaki a telefonját? Még az ágyra sem merem rádobni fél méterről, mert félek hogy beszakad a kijelző :D
A Defy-vel kicsit bátrabb voltam :)

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#4102) vegyszer válasza gkawka (#4096) üzenetére


vegyszer
addikt

Állítólag nem a legjobb a megítélése a boltnak.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4103) Isten88


Isten88
senior tag

Sziasztok!
Bár A830-am van, de nagyjából egyezik A820-szal...a törölhető gyári alkalmazások listáját merre találom? Jack44 ROM, a biztosan törölhető kínai alkalmazások érdekelnének...
Valahol találkoztam már velük, de most nem találom sehogy.
Köszönöm előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#4104) Minstrel válasza Isten88 (#4103) üzenetére


Minstrel
senior tag

A lista itt van pár oldallal ezelőtt, de itt van az eltávolító is, ezt lefuttatod CWM-ből és törli őket [link] én is épp ma kaptam ki az alap romból, de lehet a jack44 félében már nincsenek is benne. Egyik pl. a system/app/smsreg.apk

(#4105) zsepii


zsepii
tag

Sziasztok!

A geekbuying-ról már rendelte valaki ezt a telót?

Köszi!

(#4106) cappa72 válasza Minstrel (#4104) üzenetére


cappa72
nagyúr

A v3-at kell lefuttatni, mert a v2 az 657x-hez
Mások a csatolási pontok.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4107) Isten88 válasza Minstrel (#4104) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm! És Neked is Cappa72 - ismételten! :)
Sajnos nem találtam keresővel, pedig próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#4108) ZS3NI válasza zsepii (#4105) üzenetére


ZS3NI
őstag

pl én

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4109) Minstrel válasza cappa72 (#4106) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem ez is eltüntette, vagy lehet emiatt valami probléma később? Mert van kínaszoftos backup-om, akkor visszacsinálom az egészet.

(#4110) cappa72 válasza Minstrel (#4109) üzenetére


cappa72
nagyúr

kínaszoft eltávolító mt6589-hez.

Igazából av2 esetén volt, akinek nem törölte azt, amit kellett volna. Ez miatt változtattam a csatolási pontijat.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4111) zsepii válasza ZS3NI (#4108) üzenetére


zsepii
tag

Minden rendben volt? Érdemes onnan megrendelni?

[ Szerkesztve ]

(#4112) fape válasza Bernyó84 (#4101) üzenetére


fape
senior tag

Sajna egyik éjjel haza "állítva" sikerült leejtenem már, kb derék/nadrág zseb magasságból. (Nilkin tokban van) A hátán landolt, szerencsére látható nyoma nem maradt az repülésnek. Attól függetlenül ne próbáljátok ki se otthon se az iskolában ;)

szerk: Két Defy(+)s ismerősömnek is ilyen esés hatására tört el a kijelzője...

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#4113) Mercutio_ válasza Bernyó84 (#4101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha defy jellegű strapabírás is cél másik telót kell venni, ez már a mérete miatt is sérülékenyebb még szilikonos tokban is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4114) weinmaker


weinmaker
őstag

Szép reggelt mindenkinek! Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni (igaz nem 820, de ez is lenovo). Letöltöttem egy frissítést a lenovo telefonomhoz ami qsb kiterjesztésű. Ezt mivel tudom feltenni?

CWM nem látja. A gyári recovery szintén nem látja. Próbáltam átnevezni zipre, így a cwm látja, és el is kezdi a műsort, kicsomagolja ellenőrzi, de a végén nem telepíti, hanem kilép.

Olvastam olyat, hogy kártyára csinálni kell egy sdupdate mappát, és abba beletenni a frissítést, de erre meg a gyári recovery no sd card-ot dob. :F

Ui: Nekem nem a vol up+power-re hanem a vol down+power-re jön be a gyári recovery, ez normális?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4115) vegyszer válasza weinmaker (#4114) üzenetére


vegyszer
addikt

Ad egy:
-Lenovo esetén power + hang fel + hang le a recovery. Igen ez normális.

Ad kettő:
-Milyen teló is az?

Ad három:
-Egy linket dobsz, hogy mit és honnan töltöttél le? Hátha van ott júzermanuál?

Ad négy:
-Ha rossz romot tolsz fel, és engedi, akkor akár soha többet nem bootol be!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4116) weinmaker válasza vegyszer (#4115) üzenetére


weinmaker
őstag

Szia! Ez egy a760 csak nincs még topikja.
Innen szedtem le: http://ask.lenovomobile.com/?q-113156.html

A telefon menüjében is jelzi, hogy van frissítés, onnan néztem ki a számot, mert vagy nem tölti le, vagy egyszer letöltötte, kiírta, hogy 100%, és ennyi. Innen től 2 lehetőségem volt 1. szünet 2. kilépés

Ha jól olvasgattam ki a google információit, akkor az utolsó 6 szám jelzi a frissítés dátumát, és ez jelenleg 04.27, vagyis ez újabb elvileg.

Ami miatt frissítenék: lehet, hogy előjönne a tts a menüben, jelenleg nincs, javulna a kamera minősége.
Ha tudsz segíteni előre is kösz.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4117) Minstrel


Minstrel
senior tag

A híváslistát lehet "tyúklábatlanítani" rom csere nélkül? Mert A830-as alap rom-jában még jelen vannak.

(#4118) DJGABI válasza Bernyó84 (#4101) üzenetére


DJGABI
addikt

egyszer bringázásnál olyan 20as tempónál leesett a fél tartó (amit korábban linkeltem, van ugye a bilincs a cangára, meg a másik része amibe a telefon megy. na utóbbit az első alkalommal nem pattintottam be rendesen a helyére és lezúgott) persze pont arccal lefelé, még a bringás tartóból is kiesett. instant szívroham. na mondom szép, új kijelzőt tuti vehetek bele. szerencsére a szilikon tok megvédte, a tok tetején azóta vannak karcolásnyomok :)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4119) Zola007 válasza weinmaker (#4116) üzenetére


Zola007
veterán

a leírásában az van, hogy
0, legyen minimum 20% töltöttség az akkuban
1, tömörítsd ki a letöltött zip-et
2, hozz létre az SD_kártyán egy sdfuse mappát
3, másold be az sd:/sdfuse/ mappába a .qsd fájlt
4, hangerő fel + power ***, majd a menüben válaszd a 4. (?) -> sd update opciót
5, ha végzett, kiírja: SDCARD UPDATE SUCCESS
6, visszalépsz egy szintet és reboot vagy akku ki -10mp- vissza és elindít

**én úgy értelmezem, hogy nem Recovery módban kell indítani a telefont, hanem factory módban, tehát ez fontos és a factory boot majd olvassa a qsb-t

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4120) zeli


zeli
aktív tag

Hali!
Szeretném feltenni a CWM recovery-t, és lenne előbb pár kérdésem: melyik verziót kellene feltennem, olvasgattam a fórumot, és valaki írta, hogy nem mindegy, mert tönkre mehet a telefon. Minideal-es, 135-ös gyári rommal jött, amit sikerült lefrissítenem az s139-re, amiben ugye nem működik a Google play. :\ Jelenleg a gyári 3e recovery van fent. A másik kérdésem az lenne, hogy rendszermentést még CWM telepítés előtt csináljak? Próbáltam az adb-vel, nem nagyon jött össze, mindig kiírt valami hibát, Flashtool-al meg fogalmam nincs hogy kéne, olvasgattam leírásokat, de nem nagyon értem, valami szájbarágós leírást ha valaki tudna linkelni, megköszönném.
Ezt ha felteszem a flashtoolal, akkor az jó?

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#4121) vegyszer válasza zeli (#4120) üzenetére


vegyszer
addikt

recovery csere

Nincs olyan, hogy sok mentés. Bár én csak CWM, illetve TWRP mentést csináltam

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4122) weinmaker válasza Zola007 (#4119) üzenetére


weinmaker
őstag

Így csináltam ahogy írod, mert a google fordítóval lefordíttattam a kínai szöveget.
Na most a hangerő fel+powerre semmi nem lesz, max bebootol a telefon.
A hangerő le+powerre bejön a factoy menü, amiben ott van az sd update menüpont, de hiába választom, azt mondja nincs sd kártya, pedig de.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4123) vegyszer válasza weinmaker (#4122) üzenetére


vegyszer
addikt

a fizikai, vagy a logikai sd-re teszed a cuccost?
(beállítod azt a mappanevet, amit kér?)
a gyári 3e reco tudja csak használni minden bizonnyal eme fájlt

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4124) zeli válasza vegyszer (#4121) üzenetére


zeli
aktív tag

Igen, ezzel annyi a probléma, hogy a mobileuncletoolst nem tudom feltenni, mert nincs play-em. Vagy van hozzá apk valahol? Találtam valami ruszki oldalt, de nem tudom mennyire megbízható.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#4125) vegyszer válasza zeli (#4124) üzenetére


vegyszer
addikt

ment pü

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4126) weinmaker válasza weinmaker (#4122) üzenetére


weinmaker
őstag

Egy 2Gb-os sd-re tettem a fájlt, a megadott mappába.
A kártya jó, mert ha bebootol a telefon, akkor látja, használja, sőt azon keresztül tettem rá. Kipróbáltam azt is, hogy kivettem a kártyát, és úgy másoltam rá, de ugyanez az eredmény.
A kártya sima fat-ra van formázva.
Egyéb ötlet?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4127) Pcm


Pcm
tag

Infrared 4.2.1 portolása.
INNEN

Érdemes elolvasni a hozzászólásokat is.
Tud magyarul is.

(#4128) Zola007


Zola007
veterán

DIGI mobilnetes kártyát használ benne valaki?

Vodafone hang+sms + DIGI 3G kártya jól megférne egymás mellett?
t-s kártyákkal olvastam pár problémáról itt a fórumban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4129) vegyszer válasza Zola007 (#4128) üzenetére


vegyszer
addikt

Én tévedés + Vodafone párost használok, és nincs semmi gond vele

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4130) Švejk válasza Pcm (#4127) üzenetére


Švejk
őstag

:C Csak elkezdenek már jönni a 4.2-es romok.
Egy kérdés: particionálás megvolt rajta, működik Cappa72 scriptje?
Nekem a 4.2-es MIUI-n bár teljesen jól lefutott a script, utána nem tudott csatlakozni géphez. Ezért is váltam meg tőle. Ja meg mert laggolt rajta a Minecraft :D

(#4131) Pcm válasza Švejk (#4130) üzenetére


Pcm
tag

Én a 2.5Gb-os lehetőséget választom a particionálásnál.
Viszont soha semmilyen probléma se volt se programmal, se telepítéssel.
Ebből jó kis rom lehet, ha megoldódik pár probléma. Nem kell a tyúklábas vackokkal szarakodni.
És ami a lényeg, tényleg többnyelvű.

[ Szerkesztve ]

(#4132) vegyszer válasza Pcm (#4127) üzenetére


vegyszer
addikt

Feldobtam én is a 4.2-őt.
Nem rossz
Ami egyből feltűnt: a gravity box jóval több beállítási lehetőséget tud. pl crt kikapcsokási animáció 4,1 alatt nem jön elő, meg ilyesmik, de a nem használt sim eltüntetés nem működik, sajna

A saját gapps-át kell feltenni mellé, mert különben megáll.
Az sd tiltó skripptel szerintem hadilábon áll, de full magyar (ok, a kamera app 3 oldala 3 sor angol szöveggel terhelt, ezzel még együtt lehet élni :)) ), eléggé 4.2 képe van, stock

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4133) vegyszer válasza vegyszer (#4132) üzenetére


vegyszer
addikt

Az egyetlen furcsa dolog benne az éltető színhőlérsékletű megjelenítés. Szokatlan, de eddig tetszik. Pl a fb messenger esetén feltűnő. Ott látszik a legnagyobb eltérés talán.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4134) Minstrel


Minstrel
senior tag

És ez a 4.2 már nem fogja elbaltázni a kijelzőt, mint a régebbi próbálkozások? Vagy azokkal, hogyan volt, azonnal jelentkezett a hiba?

(#4135) vegyszer válasza Minstrel (#4134) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem volt fent az is. Abból a lényeg hiányzott. Ebben ott van.

És az az a830 romból volt főzve, ez meg a már Cappa72 által is kedvelt ZTE V987-ből párolódott le.

Azért azt a G betűt, és a számokat el kéne tüntetni az állapot jelző ikonok mellől... Nagyon zavaró (4 hónap óta nem láttam ilyet) :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4136) zeli válasza vegyszer (#4125) üzenetére


zeli
aktív tag

Köszönöm a segítséget még egyszer, sikerült feltenni a CWM-et, és a Cappa féle ROM-ot, nagyon bejövős ROM eddigelé, két kérdésem/problémám lenne: A gyári romban volt egy alkalmazás, valami energy management vagy mi, amivel lehetett állítani a processzor órajelét, azt valahogy meg lehetne oldani itt ? A másik, ami kicsit zavaró, és ez nem jött elő a gyári romban: A twitch.tv alkalmazással, ha high minőségben nézek live streamet, akkor a kép tetején megjelenik egy zöld csík, és a kép is érdekes lesz. Ha leviszem medium-ra, akkor eltűnik. Ezt valaki meg tudná nézni, hogy nála is csinálja-e? Feltettem egy másik, LiveStream nevű appot, ami ugyanezt csinálja. A Youtube pl működik tökéletesen.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#4137) DJGABI válasza zeli (#4136) üzenetére


DJGABI
addikt

órajelre: [link]
másik problémára: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4138) zeli válasza DJGABI (#4137) üzenetére


zeli
aktív tag

Nagyszerű, működik, köszönöm szépen! :R
Azt hittem a probléma egyedi, de ezek szerint nem.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#4139) Graphics válasza Minstrel (#4117) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Yes és semmi extra nem kell hozzá :)

InfoCenter -> Location -> bal alsó érintőgomb -> Settings -> Display number's location - Pipát vedd ki

-

(#4140) vegyszer válasza Pcm (#4127) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem tetszik ez a 4.2.1 rom (A820_JB4.2.1_alpha_by_I.nfraR.ed_no_check.zip)
A legfőbb bug magában az új kétújjal lehúzható kapcsolókban rejlik. kb 2/3-a jó, de egy idő után furcsa ikonok-szövegek párosodnak össze. pl a 2G/3G alatt bt felirat van, a zseblámpa ikon a hangerőt szabályozza, stb. mintha elcsúsztak volna,és a váltás során sem egyértelmű, mi mit is vált. (lehet, hogy a gravity box cseszte el, ezt még tesztelem...)

Az eddig bevált v3 sd tiltó script ezt a rendszert leöli, nem bootol be, lehet azért, mert a system/etc mappában a vold.fstab mellett egy vold.fstab.nand fájl is lakik...

Hiába alfa rom, nekem kifejezetten tetszik...

:R :R :Y :R :R

(az fm rádiónak kell antenna, a Cappa72 féle kinyírja itt magát, települ, elindul, látszólag hiba nélkül, mégsem működik egyetlen funkciója sem)

Az mp3 lejátszáshoz meg egy fájlt a libek között ki kell cserélni

A CP4.X-romok alatt megjelenő kikapcsolt töltési animációs bug itt nincs jelen, valamint a zöld videós csík is kiküszöbölésre került, vélhetően úgy, ahogy Cappa72 is javalotta

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4141) weinmaker válasza vegyszer (#4140) üzenetére


weinmaker
őstag

Az én problémámra nem lett véletlen ötleted?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4142) mgy


mgy
senior tag

Vettetek már utólag szilikon tokot a telóhoz? A gyári feketétől depressziós leszek. :((( Az 1996-os első (sárga) 2110-es nokiám óta nem volt fekete telefonom, ez meg szörnyű. Tudom, komoly dolgok ezek. :DD
Szóval, a hozzá kapott feketéhez képest milyen minőségűek vajon a külön megvehető színesek? Méretben jók? Anyaguk?
Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#4143) vegyszer válasza weinmaker (#4116) üzenetére


vegyszer
addikt

Azt azért meg kell jegyezni, hogy egy annyira tyúklábas leírás nekem nem lenne elég, hogy a romot fel akarjam tenni

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4144) weinmaker válasza vegyszer (#4143) üzenetére


weinmaker
őstag

Ok! Nem erőltetem.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#4145) vegyszer válasza weinmaker (#4144) üzenetére


vegyszer
addikt

Nézd, lehet, hogy egy gyári recovery rootless romot kapsz, amivel küzdeni kell. Mert kétnyelvű kínai az egész. Market nélkül. Lehetséges, hogy nem az, de nekem lennének kérdéseim előtte, mielőtt minden áron rá akarnám erőltetni...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4146) DJGABI válasza vegyszer (#4140) üzenetére


DJGABI
addikt

vold.fstab.nand eddig is volt, sőt már 4.0-s mtk rendszer alatt is találkoztam vele

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4147) vegyszer válasza DJGABI (#4146) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem azt mondtam, hogy ne lett volna eddig. Csak nekem nem tűnt fel. De az biztos, hogy eddig olyan rommal nem találkoztam, amit Cappa72 A820_JB_disable_internal_sdcard-v3.zip - je leölt volna. Ezzel összejött. Lehet, hogy valami másképp van csatolva. Vagy hasonló. De így nem tudom eltűntni a 14MB-os partíciót.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4148) htom127


htom127
tag

Üdv, Érdeklődnék, hogy az állapotjelző LED hiányában a készülék hogy jelzi a nem fogadott hívásokat, emilt, chat-ot, stb ?

" Bazinga !"

(#4149) DJGABI válasza vegyszer (#4147) üzenetére


DJGABI
addikt

ja hát főverzió váltás, valszeg mások a csatolási pontok elérési útjai (?) de ha összehasonlítod a kettőt (cappa-féle, meg a 4.2-es "gyári") szerintem rájössz mit kell kikommentezni. (én egyelőre nem ugrok bele ebbe az alfa állapotú romba, csak azért nem tudok segíteni próbálgatni)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4150) Le Klein


Le Klein
tag

Sziasztok,
olyan kérdésem lenne hogy Cappa Romot használok és hívásoknál mikor felveszik vagy hívnak és veszem fel rezzenik egyet ezt ki lehet valahol kapcsolni sehol nem találom elég zavaró sajnos. Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.