Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) blck1 válasza blck1 (#4450) üzenetére


blck1
tag

bevallom hülye kérdés volt, ilyenkor még nagy izgalomban hozzánemértőként adagolnám a kérdéseket, mint aki most bontaná ki a karácsonyi ajándékát de más rakta el a kést amivel feltudnám tépni a csomagolást, és muszáj megkérdeznem hova rakták

(#4452) vegyszer válasza blck1 (#4450) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Ha kell segítség, keress bátran a hétvégén, főleg szkájpon. Keddtől már nagyon fog időm lenni... ;] :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4453) blck1 válasza vegyszer (#4452) üzenetére


blck1
tag

köszi szépen, addoltalak is skype-n :))

(#4454) osztraksajt válasza blck1 (#4453) üzenetére


osztraksajt
őstag

Vegyszer koma rutinos versenyző már a kezdeti lépések levezénylésében. :DD

(#4455) el-cabito


el-cabito
csendes tag

A teszthalottamra nem tudom ráflashelni a <3e> cwm-t
Az 138-s linerity van rajta.
Ha így küldöm vissza a Dealnek, akkor tessék mondani baj lesz ???
Még nincs nálam 45 napja. Nem esett le, nem úszott sörben kedves osztráksajt kolléga.
Én úsznék! :))

fotós és ingatlanos ipari terminátor

(#4456) vegyszer válasza osztraksajt (#4454) üzenetére


vegyszer
addikt

Hát szkájpon már 15-16 ember körül lehet a CP-rommal általam távsegítve moddolt telók száma. És a művelet mindenkinek sikerült. (sajnos a SIM foglalat hibás teló nem gyógyult meg. De a romolás ott is jól ment)

Viszont jövő héten, fél év után újra munkába állok. Egy új helyen. Ahol bizonyítani szeretnék. Így nem tudok ennyit aktív supportot nyújtani szinte bármikor, maximum előzetes egyeztetés alapján. Persze azért ettől függetlenül még továbbra is aktív tagja szeretnék maradni az itteni közösségnek.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4457) osztraksajt válasza vegyszer (#4456) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ez okból kifolyólag természetesen örömmel vesszük tudomásul a dolgok ezen alakulását. :C :R

#4455
Azt nem is én mondtam, összekeversz mással. Volt sörről szó, de más kontextusban. :K

[ Szerkesztve ]

(#4458) vegyszer válasza osztraksajt (#4457) üzenetére


vegyszer
addikt

A sörben áztatást én vetettem fel...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4459) el-cabito válasza vegyszer (#4458) üzenetére


el-cabito
csendes tag

ok! mindenki hibázik! de a lényeg a sör!
Viszont a kérdésemre nem kaptam választ.. :W
Ha Úgy küldöm vissza, akkor nagy baj lesz?

fotós és ingatlanos ipari terminátor

(#4460) vegyszer válasza el-cabito (#4459) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem lehet...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4461) vegyszer


vegyszer
addikt

Az S4 bőrű 4.2.1-es romot nagyon nem szerette a gravity box. A gyorsbeállitási csempéket elcseszte rendesen.
És widgetet sem sikerült kitenni. Ellenben az infrared félével a lockscreen widget működött rajta.
Szebb volt a G/3G mentes állapot sor, de a widgetek nagyon hiányoztak. De a színezett beállítások nagyon tetszett, a füles technika kevésbé...

Így jött vissza az infrared féle 4.2.1-es rom.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4462) cappa72 válasza el-cabito (#4459) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nagyon akarod, akkor fkashtool-lat fel kellene mennie.
A blogomban van tuti fkashtool, scatter , es tobbfeke recovery.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4463) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Amit a telefon rendszer frissítésként jelez az A820_S150_130925 frissítés ez ugyan az a Kínai mint a többi, ezt sem alakították át nemzetközire?

(#4464) Mercutio_ válasza vegyszer (#4456) üzenetére


Mercutio_
félisten

Grat a melóhoz!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4465) Švejk


Švejk
őstag

Remek. Ma a telóban behalt az alig 1 éves Samsung 16 gigás SD kártya... :W

(#4466) vegyszer válasza Toth_Jani (#4463) üzenetére


vegyszer
addikt

A nyelvet a romba a minideal, llletve az Etotalk hegeszti bele.
Valószínűleg azért is marad darabban...

S150-es kernel? Szerintem ez is 3 nyelvű rom (kínai/kínai/angol) de hátha már 4.2.1-es rom. :)
Azért reménykedni csak lehet!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4467) Toth_Jani válasza vegyszer (#4466) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Valaki aki utána vissza tudja piszkálni a telefont, esetleg kipróbálhatná, OTA frissítés. ;]
Ha pár napra újat adtak ki vagy nagy változás van vagy valamit nagyon elrontottak előzőleg.

[ Szerkesztve ]

(#4468) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok! Nem akarok és időm sincs visszaolvasni. Szóval van egy problem. A telóval felvett videókon felül van egy zöld téglalapokból álló csík, két különböző progival rögzítetteken is és mindegy mivel játszom le őket. Az érdekes, h tesómnak is ugyan ezt csinálja, a két teló egyforma, cappa 4.2.

(#4469) vegyszer válasza fenergie84 (#4468) üzenetére


vegyszer
addikt

a megoldás: mx player + hw+sw decoder

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4470) osztraksajt válasza fenergie84 (#4468) üzenetére


osztraksajt
őstag

Egy keresést "zöld csík"-kal lefuttatsz és meg is lesz a válasz.

(#4471) vegyszer válasza fenergie84 (#4468) üzenetére


vegyszer
addikt

A jó hír az, hogy nem a forrás videó tartalmazza a csíkot, igazából egy kódolási/dekódolási hiba.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4472) el-cabito válasza cappa72 (#4462) üzenetére


el-cabito
csendes tag

Azokkal próbáltam!
1 kérdés!!! Flashelésnél tel KIKAPCSOLVA, ezt tudom. Akksi a telóba vagy az is kivéve!?
Nekem ment akksival de ( ezzel tettem fel oszráksajt féle magyar romot !? )

Csak 1 dolgot tudtam felflashelni így beteg telefonnal a ( A820_S138_ru_full_v4-Linerty )
Még egy megveszekedett CWM-et se tudok feltenni.

Belefeszülök, de nem megy!
KALAPÁCS?

fotós és ingatlanos ipari terminátor

(#4473) vegyszer válasza Toth_Jani (#4463) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak az S150-es rom kedvéért, meg persze a magam örömére is, mókoltam egy kicsit, TWRP alól visszaállítottam a gyári állapotot (S135 minideal), majd jött a jelzés nekem is, hogy van S150-el egy frissítés, előbb recoveri csere <3e> -re, majd a 397MB frissítés leszed, ez az sd kártya googleota mappába került egy update.zip név alá. mikor kész lett, kimásoltam egy másik helyre, mert sejtettem, hogy a reboot végi frissítéssel megsemmisül. valóban így is lett.

persze utána ment a farmaroottal a root, és a mobileuncletools-al a TWRP vissza.

ha mutatkozik rá igény, ki is lehet rakni a full frissítési pakkot. (de háromnyelvű angol+2 kínai, akad bőven tyúkláb, unroot, play mentes, sőt, a működő play-et is elszúrja, stb)

A gapps-jb-20120813-A820-signed-v3.zip viszont megjavítja a play-et. :)

Bevallom, tetemes újulást nem látok... (maradt 4.1.2 ez is :O :O :O )

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4474) gusthy válasza el-cabito (#4472) üzenetére


gusthy
veterán

Kalapáccsal biztos nem lesz a820ad, ha vissuaküldöd, még lehet. Amúgy nem hiszem, hogy nagyon rugóznának azon, hogy milyen rom van rajta.

(#4475) kezdő laikus válasza vegyszer (#4473) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Köszi a beszámolót, engem is érdekelt, mit tud az új verzió, a lényeget megtudtam.
Maradok továbbra is az infrared féle romon, a 2.3.2 több mint 300 órát ment hiba nélkül, de tegnap jött a 2.3.3 OTA többek közt gravityvel, fel kellett tennem :-)

(#4476) Minstrel


Minstrel
senior tag

A 4.2-es romban is közelít egyet a kamera amikor fényképezőről videofelvételre vált?

(#4477) gusthy válasza kezdő laikus (#4475) üzenetére


gusthy
veterán

Épp most akartam kérdezni, hogy milyen a Lambda OTA :) De ezek szerint műxik.

(#4478) osztraksajt válasza kezdő laikus (#4475) üzenetére


osztraksajt
őstag

Jól értem, hogy az infrared romja OTA frissítéssel lett felvértezve?

(#4479) gusthy válasza osztraksajt (#4478) üzenetére


gusthy
veterán

Úgy úgy :)

(#4480) vegyszer válasza osztraksajt (#4478) üzenetére


vegyszer
addikt

Saját háttérrel. Nem a hivatalos Lenovo ota-t szedi le.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4481) vegyszer


vegyszer
addikt

Használt valaki TWRP recovery-t témával esetleg? Ha igen, akkor mennyire vált be neki?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4482) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Most az infrared féle 2.3.3at próbálgatom. Az mitől lehet, hogy két T-mobileos SIMet behelyezve a másodikon fullos térerő van, az elsőn pedig épphogy 1-2 csík? Az elsőnek sem engedem a 3G-t, csak alap GSM. És mégis sokkal gyengébb rajta a térerő mint a másodikon. Néha már "csak segélyhívás".

:F

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4483) gusthy válasza ZS3NI (#4482) üzenetére


gusthy
veterán

Érdekes kérdés. És ha megcseréled őket, akkor is?

(#4484) vegyszer válasza ZS3NI (#4482) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem eddig minden kipróbált rommal otthon a t-é' rerő sokkal rosszabb, mint rendesen volt a bléddel. És a házból kijőve minden megjavul. :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4485) ZS3NI válasza vegyszer (#4484) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekem most tűnt fel először, eddig Cappa féle 4.2-vel minden rendben volt szerintem. :F

Érdekes jelenség.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4486) CodenameAZS


CodenameAZS
csendes tag

Egyébként Cappa 4.2 esetében nektek működik gyári videókamera? Mert én csak 3rd party appal (CameraMX) tudok videózni, viszont az Instagram és a Vine meg a gyárit használja így nem működnek. Kerestem rá megoldást a neten, viszont talán egy embernél olvastam hogy erre keres megoldást, így felmerült bennem a kérdés, hogy nem-e csak nálam rossz gyári kamerával a videórögzítés...

(#4487) DJGABI válasza CodenameAZS (#4486) üzenetére


DJGABI
addikt

insta/vine gyári rommal se jó :(

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4488) vegyszer válasza CodenameAZS (#4486) üzenetére


vegyszer
addikt

Felvétel, és lejátszás is jó nekem...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4489) Minstrel


Minstrel
senior tag

A Lambda frissítéssel jött új ideafriend alkalmazás is, most már nem leáll az alkalmazás ha új képet akarok tenni egy névjegyhez hanem egyszerűen nem teszi be az új képet :o

(#4490) CodenameAZS


CodenameAZS
csendes tag

:Y Cappa 4.2-vel gyaári Android kamera appal? Mert akkor fura hogy mi lehet a különsbség... nálam ha átváltok videóra akkor egy ezredmásodpercig megjelenik a kép (de mintha az is zoomolt volna, aztán fekete képernyő...) Vine és Instagram ugyanezt csinálja mert a beépített kamerát használja... Linerty-n ugyanez volt, ott is csak a gyári lenovo kamerával lehetett videózni, Insta és Vine nem ment mert azok a beépítettet használták.

Szabad megkérdezni, neked ezek az appok is mennek?

[ Szerkesztve ]

(#4491) vegyszer válasza CodenameAZS (#4490) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha nekem jött a kérdés akkor igen. Alap kamera, CP4.2-v2-by-Cappa72-patched, és rendben megy

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4492) DJGABI válasza CodenameAZS (#4490) üzenetére


DJGABI
addikt

jáááj hát én ezt nem is néztem eddig. és tényleg.

ugyanaz mint insta/vine-nél, csak most már a gyári kamera appban is: videó felvételnél nagyobb fényviszonyváltozáskor elmegy a kép, csak sötétség. buglista sokadik elem. szintén cappa 4.2 v2

amúgy előző MTK-s telefonomnál is ez volt, miközben ismerős az iOcean-jával simán használja a fenti videós cuccokat. nem értem mitől függ jó-e

+ BTW ezt akartam én kipróbálni, nem is tudom melyik fórumban ajánlották [Lenovo Super Camera] és értitek, még Samsungon is működik, de cappa rommal egyből FC-t dob a kamera (galéria okés)....

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4493) kezdő laikus válasza Minstrel (#4489) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Az ideafriend nálam más nevet is kapott, már ha ez az egyáltalán :S
Lehet, hogy én szúrtam el amikor gravityvel, xposed-dal ismerkedtem..
Nagyon más lett, Nálad még Ideafriend a neve?

Korábban, gyári romon fagyott nálam is, nekem ez volt a megoldás:
újraindítás után Titanium backup-pal visszaállítottam a mentést, csak az alkalmazást, adatot nem. Utána nem fagyott amíg nem indult újra. Egy próbát talán nálad is megér.

(#4494) cappa72 válasza DJGABI (#4492) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos erről a kamera-elfeketedésről tudok, [link], egyenlőre nem tudo, hogy mi a szösz van ezzel...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4495) DJGABI válasza cappa72 (#4494) üzenetére


DJGABI
addikt

:R

de sajna szerintem nem nagyon lesz rá megoldás, -vagy csak olyan, mint a tracking problémánál, ami mindegyiket fixálja majd- mert mint írtam más telefonnál is előjött :(

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4496) Minstrel válasza kezdő laikus (#4493) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nem ideafriend a neve, hanem ContactManager v1.13.9. Végül is nem fagy le, csak nem lesz a névjegyeknél kép, de ha a képre rámegyek a galériában és kiválasztom, hogy set as.. contact picture akkor már beteszi.

(#4497) kezdő laikus válasza Minstrel (#4496) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Köszi, akkor ezt nem én szúrtam el:-)

(#4498) gkawka válasza vegyszer (#4410) üzenetére


gkawka
tag

Erre lett megoldás? Nálam is jelentkezett a hiba/feature és igen zavaró...

-**- szarnak, kárnak nincs gazdája -**-

(#4499) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Valami miatt egy DSP Manager nevű szoftver nem működik megfelelően nekem ezen a telefonon. Előtte egy Defy-t használtam, amin szépen működöt, kiemelte a mély hangokat. Valami eszméletlenül szépen szólt a zene. De amióta a Lenovo A820-at használom, azóta nem működik. A Defy-n a WR 2.1.1 volt, ami 2.3.6 alapú. Lehet a 4-es Android az oka? Vagy esetleg az MTK Soc? Esetleg csak CM romokon működik? Valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#4500) ZS3NI válasza burnside (#4445) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kamerát hogy oldottad meg?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.