Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Graphics válasza gusthy (#3050) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egyszerűbb volt, a másikkal nem jutottam elöbb, de biztos az is jo volt. :R

-

(#3052) Mercutio_


Mercutio_
félisten

No, megrendeltem a kicsikét :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3053) beg válasza Mercutio_ (#3052) üzenetére


beg
veterán

Akkor mostantól tűkön ülés, kakas áldozás teliholdnál, hogy a fináncoknak jó kedvük legyen. Nem bánod meg :K

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3054) Mercutio_ válasza beg (#3053) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, az bizony alap dolog.
Ha megbánom, akkor marad a V970 és ezt elcserélem vagy megkapja a gyerek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3055) beg


beg
veterán

Infrared nemsokára kidobja a 147-es kernelen alapuló új lambda romot :C

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3056) cappa72


cappa72
nagyúr

Egészen jó reklámblokkoló megoldás:

Töltsd le ezt a host fájlt
Másold a /system-be - de nem ez lesz a végleges helye, csak a jogosultságok beállításáig!
Állítsd be az alábbi jogokat:

Mozgasd át a /system/etc/ könyvtárba.
Engedd a felülírást.
Reboot.

Próbálj ki egy játékot, vagy olyat ami eddig dobott reklámot.
Jó eséllyel nem fogja (ez nem azt jelenti, hogy 100%-os reklámblokk, de azért egész tűrhető)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3057) Graphics válasza cappa72 (#3056) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ezt kipróbálom, mert nekem a telefon alapból is dobált fel reklámokat... Nem is értettem miért..

Root kell hozzá gondolom

-

(#3058) cappa72 válasza Graphics (#3057) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hja igen... Root jog.
De magjd csinalok cwm szkriptet ra este .

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3059) dacsa


dacsa
senior tag

Srácok, van rá lehetőség, hogy megosszam a netemet, azaz ilyen wifi hostpot legyen a teló?? Nem találom a beállításoknál Sony-n volt ott erre lehetőség. Köszönöm! Üdv DCS.

(#3060) ZS3NI válasza dacsa (#3059) üzenetére


ZS3NI
őstag

Beállításiok - Vezeték nélküli és egyéb hálózatok - Továbbiak - Megosztás és hord. csatl. pont

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3061) Mercutio_ válasza dacsa (#3059) üzenetére


Mercutio_
félisten

Beállítások / További beállítások / Megosztás és hordozható hotspot

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3062) osztraksajt válasza dacsa (#3059) üzenetére


osztraksajt
őstag

"Personal Hotspot" néven keresd, külön alkalmazásban van. Mármint ha gyári romod van.

[ Szerkesztve ]

(#3063) dacsa


dacsa
senior tag

Lenne még egy kérdésem ezt a ROM-ot http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a820-12/ használja esetleg valaki? Ksözönöm!

(#3064) dacsa


dacsa
senior tag

:D Köszi mindenkinek nem gyári romom van innen szedtem le!

(#3065) dacsa


dacsa
senior tag

Nekem csak ezek a beállítási lehetőségek vannak :/ Egyébként a A820_signed_050913_010638_hun van fent.

(#3066) fape válasza cappa72 (#3056) üzenetére


fape
senior tag

Ugyan ez csak app-ként adfree.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#3067) Minstrel válasza dacsa (#3065) üzenetére


Minstrel
senior tag

Alkalmazások között nincs olyan, hogy personal hotspot?

(#3068) beg válasza dacsa (#3063) üzenetére


beg
veterán

Igen, pl. én. Ilyen sokáig egyféle rom még nem maradt meg a telefonon, mint ez. És ebben is benne van az alább linkelt host file "gyárilag", a különböző kiadásokkal az is mindig frissül. Még eddig semelyik reklám nem fért át mellette :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3069) dacsa válasza Minstrel (#3067) üzenetére


dacsa
senior tag

Megleltem :)) Valóban van, de menüből nem tudom miért nem jött elő vagy jön elő :) Sebaj, mégegyszer köszi mindekinek!

(#3070) csabi236


csabi236
tag

sziasztok.most érkezett meg a telefon.az lenne a kérdésem hogy melyik romot rakjam rá és hogy tudom ezt kivitelezni.várom a válaszokat.üdv

(#3071) tsrt válasza Graphics (#3041) üzenetére


tsrt
csendes tag

Köszi! Ha ezt a frissítést feltesszük, kb. mi fog változni? Menü, nyelv, beállítások maradnak? Miben lesz jobb?

[ Szerkesztve ]

(#3072) beg válasza csabi236 (#3070) üzenetére


beg
veterán

Ajánlom először az Összefoglaló kinyitása linket itt a fórum tetején a szép nagy Lenovo logo alatt. Olvasd át első lépésként. Azután MENTS! meg előtte is a recoveryből (melyikkel jött?).

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3073) csabi236 válasza beg (#3072) üzenetére


csabi236
tag

szia.minidealröl rendeltem 20 án.szinte egy hét alatt megjött.eddig nagyon teccik a telefon.

(#3074) Neck


Neck
veterán

Sziasztok,

Az egyik német kolléganőm szeretne egy ilyet venni, de valahol azt olvasta, hogy nem működik benne a bluetooth. Szeretné használni, a kocsiban lévő kihangosítóval.

Meg egyébként is, sima fülbe dughatóval is. Nagy bluetooth mániás.

Erősítsetek meg légyszi, hogy a Bluetooth működik a telóban, együttműködik ezekkel az eszközökkel.
(Olyan írjon, aki próbálta is)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3075) vegyszer válasza Neck (#3074) üzenetére


vegyszer
addikt

Én két fülessel, három telóval, két táblával házasítottam össze. Sikeresen

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3076) Neck válasza vegyszer (#3075) üzenetére


Neck
veterán

:R Jó az aláírásod, és köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3077) Arrow válasza Neck (#3074) üzenetére


Arrow
tag

Samsung bt. fülessel (talán HM1100? a pontos típusra nem emlékszem) gond nélkül működik.

(#3078) osztraksajt válasza Neck (#3074) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nem tudom hol olvasta ezt a marhaságot.

Nekem egy utólag beépített Sony Ericsson kihangosítóval, Renault gyári bluetoothos navigációs kihangosító rendszerrel, és egy Fiat blue&me rendszerrel is hibátlanul működött.

Headsettel nem próbáltan, de ha ezek mennek csodálkoznék ha azzal nem menne.

(#3079) Arrow válasza csabi236 (#3073) üzenetére


Arrow
tag

Privátban a Track Number-t elkérhetném? Egyik barátomnak is akkor rendeltünk, de neki még vám elé sem állt a cucc (és iszonyat türelmetlen fajta..), összehasonlítanám a két log-ot. :)

Telepítésével kapcsolatosan ha megnézed kicsit előbb én mit kinlódtam vele, annak alapján simán fog menni, szükséges driver(eke)t is linkelték a topic segítőkész tagjai.

(#3080) Neck válasza osztraksajt (#3078) üzenetére


Neck
veterán

Fogalmam sincs, de nem akarok neki rosszat ajánlani, ha netalán mégis igaz lenne.
Viszont így hogy kapásból hárman írtátok, hogy minden rendben, így meggyőzöm :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3081) Arrow válasza csabi236 (#3070) üzenetére


Arrow
tag

#2927-től #2958-ig ott egy teljes telepítés története, közel nulla androidos előélettel, ami hiba elkövethető a féltéglásításon innen, az el is lett követve közben általam.. Cappa72 és vegyszer olyan szintű türelmes segítségétől kísérve, amin már én magam csodálkoztam. :) A témaösszefoglaló és a fenti hozzászolások tartalma alapján simán megoldható a feladat.

Nálam még egy apróság maradt el, az átpartícionálás, de nem erőltetem, örülök, hogy működik szépen.

[ Szerkesztve ]

(#3082) dacsa válasza cappa72 (#3056) üzenetére


dacsa
senior tag

Hali!

Hogyan állítom be a jogokat? Hogyan jön elő a kis ablak amivel a jogokat tudom állítani?

Köszi!

(#3083) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

"KAMERA: CSAK hátlapi 8Mpixel, F2.0 fényértékkel (Ez telefonnál jónak számít!)"

Az A830-ban is ilyen kamera van csak villanóval?

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#3084) ahurak válasza csabi236 (#3073) üzenetére


ahurak
csendes tag

Neked szerencséd volt mert én aug. 7.-én rendeltem ugyan onnan és még nem jött meg.

(#3085) Dexxter182 válasza dacsa (#3082) üzenetére


Dexxter182
tag

Root Explorerben hosszan nyomod, majd Permissions! :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3086) dacsa válasza Dexxter182 (#3085) üzenetére


dacsa
senior tag

Azt irja file system read-only :/

(#3087) Dexxter182 válasza dacsa (#3086) üzenetére


Dexxter182
tag

Másold be a \system mappába, ott adj neki jogokat, majd másold a helyére

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3088) shed77


shed77
csendes tag

Sziasztok

Elhatároztam hogy vásárolok egy lenovo A820-at, de kezdő vagyok és így bár elolvastam sok hozzászólást, csak felteszem a kérdéseimet segítség reményében.

Jelenleg a minideal oldalon 139 dollár az ára, free shipping mellett.Ez kb 33k Ft. Ahogy olvastam ez megbízható oldal. A kiszállítási idő nem nagyon érdekel. Néztem pl. az olcsosag.hu-n, ott egy kb 10 ezerrel drágább, bár ahogy olvastam ott kap az ember valami segítséget is, meg más vesződik a rendeléssel.

Igazából az érdekelne hogy a tapasztalt vásárlók meglátása szerint a +10k-t megéri e kifizetni a garantált kiszállításért és a garantált árért vagy inkább rendeljek a minideal oldalról. Pl. a vám kérdése érdekelne és a garancia érvényesítése. Meg olvastam különböző akciós kuponokról is, azokat hol és milyen módon lehet szerezni ?

A tanácsokat és válaszokat előre is köszönöm.

(#3089) apeelme válasza Dexxter182 (#3087) üzenetére


apeelme
addikt

Nem fogja tudni bemásolni oda ha a system partíció nem írható!!!!

(#3090) dacsa válasza apeelme (#3089) üzenetére


dacsa
senior tag

Igen, de közben rájöttem a megoldásra, most müxik rendesen! Köszönöm ismét a helpet :)

(#3091) osztraksajt válasza shed77 (#3088) üzenetére


osztraksajt
őstag

A minideal-re eddig semmi panasz nem volt, mindent 1-2 napon belül valóban postáznak, nincs megbízhatósági probléma.

Paypal számla és alapszintű angol nyelvismeret nem árt.

Az olcsóságnál is ugyanúgy megvan az esélyed a vámolásra, szóval semmivel többet nem ad, hacsak a fordítást nem vesszük annak.

Akciós kuponokat hírlevélben szokták kiküldeni, nincs az A820-ra most. Vagy a hírlevelükre feliratkozol a honlapon és hetente megkapod, vagy a dual-sim topikba is kirakják mindig és ott rákeresel a "coupon" szóra.

[ Szerkesztve ]

(#3092) shed77 válasza osztraksajt (#3091) üzenetére


shed77
csendes tag

Köszi a gyors választ :)

(#3093) vegyszer válasza Arrow (#3081) üzenetére


vegyszer
addikt

Egyszer bele kezdtem a "for Dummies" cikkbe, de megrekedt...

Talán egyszer újra előtérbe kerül.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3094) Arrow válasza vegyszer (#3093) üzenetére


Arrow
tag

Nekem nagy segítség lett volna.. :) Viszont az a véleményem, hogy egy ilyen cikket semmiképp nem egy expertnek kell megírni, mert olyan dolgokat vesz magátol értetődőnek, ami a dummy számára (hogy stilszerű legyek..) kínai.. :)

[ Szerkesztve ]

(#3095) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

Sziasztok!

Történet röviden: 9-én rendeltem egy 820-at a tmallboxtól. 12-én elküldte, 16-án hazánkba érkezett és ma változott a státusz erre: The item is pending customs inspection at the destination as of 27-Aug-2013.
Baszzus, ezek 10 napot ültek rajta valahol. :((
Kérdésem: Ezek után bizti lesz vám, vagy ennek ellenére még megúszhatom. Köszönöm.

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#3096) osztraksajt válasza nagyharcos (#3095) üzenetére


osztraksajt
őstag

Itt nézd meg a trackinget.

(#3097) nagyharcos válasza osztraksajt (#3096) üzenetére


nagyharcos
csendes tag

A királyi postánál még érdekesebb a TN követése:
2013.08.14 17:03 (HONG KONG)
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted
2013.08.16 18:13
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

:( Szerintem ezek csak félretájékoztató adatok ... :((

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#3098) csabi236


csabi236
tag

Sziasztok.Mobilinternetet hogy lehet beállítani a telefonon? Telenoros vagyok.A gyári minideales szoftver van rajta.

(#3099) cappa72 válasza csabi236 (#3098) üzenetére


cappa72
nagyúr

Telefonros infók:

Név: Telenor Online
APN: online
MCC: 216
MNC: 01
Hitelesítés típusa: CHAP
Hozzáférési pont típusa: Internet vagy Default

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3100) csabi236 válasza cappa72 (#3099) üzenetére


csabi236
tag

és ezt a beállításokban hol találom meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.