Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) gusthy válasza sunavlys (#4745) üzenetére


gusthy
veterán

Hepciás válasz?

(#4752) gentleman123 válasza BeetleBrain (#4744) üzenetére


gentleman123
csendes tag

Nálam is hasonló történik minideal-es rom alatt, de csak a Silent és Vibrate profiloknál teszi vissza a pipát a "Vibrate on touch"-hoz reboot után.

(#4753) beg válasza gusthy (#4751) üzenetére


beg
veterán

Erről egy alámondásos VHS jutott eszembe, mikor a zuhanó repülő pilótája azt kiabálta, hogy "Májusi nap! Májusi nap!" Persze az eredeti a mayday volt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4754) ZS3NI válasza beg (#4753) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D:D:D:D:D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4755) cappa72 válasza beg (#4753) üzenetére


cappa72
nagyúr

Úúúúúú :DDD.
Ez olyan "May the Force be with you" fordítása: Május negyedikén veletek leszek"... (bizonyára may the fourth be with you - ra gondolt a fordító a csillagok háborújánál)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4756) gusthy válasza cappa72 (#4755) üzenetére


gusthy
veterán

A másik ilyen kedvencem az a "leopard never leaves its spot", amit sikerült úgy lefordítani, hogy "a leopárd sose hagyja el a helyét", "kutyából nem lesz szalonna" helyett.

(#4757) mgy


mgy
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik megoldódott a csengettyű-probléma. A gyengébb idegzetűek üljenek le, kapaszkodjanak meg az egérben. :)
Az akksi és a hátsó burkolat közé behajtogattam egy kockányi vécépapírt. Ééééééssss működik. Eszem megáll...
Már nem mondhatom, hogy besz.rok... :D
---
A romtelepítésben nem jutottam előrébb. Gyanítom a cappa install során felborított külső-belső SD kavarodás okozhatja. Tényleg nem akarom megérteni, miért van, jó a cappa úgy, ahogy van, nem variálok inkább.

(#4758) fape válasza mgy (#4757) üzenetére


fape
senior tag

Engem már csak az érdekel, hogy hogy született az ötlet ezt a megoldást kipróbálni? ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#4759) Minstrel


Minstrel
senior tag

Előfordult már másnál is, hogy csak úgy lecsatlakoztatta az SD kártyát? Ma pl. reggel amikor kikapcsoltam a repülő módot, utána újraindítás és minden megy tovább. Lambda rom van rajta pár hete, de csak most kezdte, előtte meg nem is csinálta.

(#4760) beg válasza mgy (#4757) üzenetére


beg
veterán

Magyarul lötyögött az akksi és ezért a kontaktprobléma miatt recseghetett? Amúgy szép megoldás, nem akarom tudni, hogy hol jutott eszedbe pont egy wcpapírt belehajtogatni. De legalább mindig kéznél van.

(#4759) Minstrel
Nálam még nem fordult elő, bár én nem nyomogatom a repülő módot. Lehet, hogy az tesz neki keresztbe. Próbáld ki, ha nem használod a repülőt, akkor is csinálja-e.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4761) gusthy válasza fape (#4758) üzenetére


gusthy
veterán

gondolom, úgy, hogy sz*r az egész :DD

(#4762) beg


beg
veterán

Ha valaki ilyen kijelzővédő fóliát szeretne, nem nagyon ajánlom. Méretre mondjuk passzol, de a közelségérzékelőnek nem egy kis lyuk van kihagyva, mint amit ajándékba adtak hozzá, hanem a komplett jobb felső csücske hiányzik. Az érdemi részt, tehát a kijelzőt védi, jó is a minősége, de azért na :) És azért becsapós, mert a mintaképeken a kis lyukas verzió látszódik. Majd jól megmondom emailben a magamét. De azért feltettem, nehogy kárba vesszen az a kőkemény 1,7 USD.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4763) Toth_Jani válasza beg (#4762) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Akkor nem szabad sajnálni az 1 dollárt, arra a típusra amit ajándékba adtak a telefonhoz? :)

(#4764) beg válasza Toth_Jani (#4763) üzenetére


beg
veterán

Hát valahogy úgy. Egyébként ez éri meg a legjobban, nekem ilyen volt hozzá ajándékba, de ezt a linket már későn találtam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4765) DJGABI válasza beg (#4764) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 nekem is ilyen ájfónos van, ez jó [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4766) kezdő laikus válasza beg (#4762) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

:-) Ez jó, Te legalább megkaptad már, én még csak várom, pont ma gondolkoztam, hogy rádírok, hogy állsz. Szept.26-án rendeltem.
A képen valóban nem ilyen volt, majd írok én is nekik, remélem nem azért, mert meg se jön..

(#4767) beg válasza kezdő laikus (#4766) üzenetére


beg
veterán

Szerintem keversz, nekem július óta megvan. Amúgy ha 14 napja rendelted, az még nem ad okot a pánikra. Főleg, hogy most volt (van?) valami nemzeti ünnepélyük csájnában.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4768) kezdő laikus válasza beg (#4767) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

[link]
Nem tudom, lehet, hogy én néztem be, akkor bocs. munkahelyen a dx-es oldal tiltva van, PH megy..:-)
Azt se néztem, honnan küldik. Köszi az infókat az ünnepről. Épp most jött le a telóról az univrzális, amit itthon boltban vettem hozzá, ezért várom csak, nem idegi alapon :)

(#4769) szmores


szmores
csendes tag

Sziasztok,

Most kaptam meg a Tmallbox-tól az új A820-at.
Jó pát oldalt visszaolvastam és sok idegen szót találtam :)
Pár kérdés megfogalmazódott bennem, megköszönném ha tudnátok rá válaszolni.

A romom: A820_S138_130419 (14.05.2013 by linerty), "gyárilag" telepítve a supersu és mobiluncletools.

Ez a rom nekem nagyon bejön, gondot nem találtam még, csak egy pár nem eltávolítható progi zavar egy kicsit.

Csináltam teljes mentést a TWRP-vel (997 Mb), IMEI mentést a MUT-szal, ezekkel vissza fogom tudni állítani ezt az álapotot ha elcseszek valamit?

Mivel tudnak többet más romok, mint a jelenlegi, miben másabbak? Megéri cserélni?

A TWRP minig rendelkezésre fog állni, vagy másik rom ezt is "átírja'? (kuka a backupom?)

Hirtelen ennyi lenne, a gyakorlati lépéseket talán kitudom hámozni a fórumból.

És köszönet az "öregeknek" a sok segítségért amivel az A820 tulajokat megörvendeztetik!!!!

(#4770) beg válasza szmores (#4769) üzenetére


beg
veterán

A TWRP mindaddig marad, míg fel nem teszel más recoveryt. (Vagy flesselsz egy olyan img-t, amiben van, na az felül tudja vágni, de azt csak számítógépről tudod jó eséllyel megtenni). Ha van teljes mentésed, bátran próbálkozhatsz, azt mindig vissza tudod tenni a backup menüből.
Linerty rom jó, engem csak a ciril betűk zavartak a telefonkönyvben, meg csúnyácska volt a status bar, de ez már izlés dolga, állandóan jelen volt a sim2 piros x-el, stb. Cappa72 romja nagyon jó, ha inkább a sallangmentes droid kinézetet szereted. Lambda rom, ha a Linertyhez nagyon hasonló, de kicsit kifinomultabb rendszert akarsz. Plusz még vannak kísérleti stádiumos 4.2 alapú romok is, szabad a vásár.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4771) vegyszer válasza szmores (#4769) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak akkor íródik felül a recovery, ha a gyári frissítés felül írja (vagy valamiért a rom alkotója recovery-t is cserél). De ebben az esetben is a Mobile uncle tools vissza tudja rakni a recovery-t. Így igen, a mentés egynek jó lesz. (olyan meg, hogy "eggyel több mentés", nem létezik)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4772) gusthy válasza szmores (#4769) üzenetére


gusthy
veterán

Ami a 138-as ROM-ot illeti, valóban nagyon jó, az első érdemi előrelépést (szerintem) a 150-es hozta, ami egyrészt akkuidőben óriási különbség, másrészt pár bosszantó dolgot javítottak.

(#4773) szmores válasza gusthy (#4772) üzenetére


szmores
csendes tag

Azt hol érhetem el?

(#4774) gusthy válasza szmores (#4773) üzenetére


gusthy
veterán

Most nem tudom kikeresni, guglizz rá arra, hogy lenovo a820 s150 recovery

(#4775) szmores válasza gusthy (#4774) üzenetére


szmores
csendes tag

Köszi, egy spanyolt találtam :) de benne van a magyar nyelve is.
http://www.movilesdualsim.com/threads/rom-mod-lenovo-a820-s150-25-09-13-castellano-v1-1-por-manowaracero-01-10-2013.48105/

(#4776) gusthy válasza szmores (#4775) üzenetére


gusthy
veterán

Na az van nekem is.

(#4777) vegyszer válasza szmores (#4773) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem az origi Googleota-s verzió van meg.
(kínai, kinai, angol, rootless, playless, 3e recoverys verzió)

de sokat nem volt fent

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4778) gusthy válasza vegyszer (#4777) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ezekkel a korlátokkal nekem se lett volna fenn sokat... Ez a spanyol ez jó.

(#4779) vegyszer válasza gusthy (#4778) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért a root + recovery csere kb 3 perc, ha lassú is vagyok. A Play meg még egy...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4780) beg


beg
veterán

HTC Lenovo? Nem lenne rossz házasság.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4781) gusthy válasza vegyszer (#4779) üzenetére


gusthy
veterán

Hacsak úgy nem :-)

(#4782) gusthy


gusthy
veterán

Nocsak.
http://www.mobileburn.com/21919/news/lenovo-is-now-the-fourth-largest-smartphone-seller-and-a-possible-blackberry-buyer

(#4783) mgy


mgy
senior tag

Vegyszer kollega ismét segített (Köszönöm!), a gyári partíciós tábla helyreállítása után egykönnyen felment az infrared 4.2. Teljesen jónak tűnik. Az picit zavar azért, hogy a (z amúgy sosem használt) sim szolgáltatások neve tyúklábas, de ezzel azért együtt fogok tudni élni.
Valahogy lehet erre szerintetek gravityt rakni? Egy SIM mellett szebb lenne egy ikonnal. Más kínom nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#4784) vegyszer válasza mgy (#4783) üzenetére


vegyszer
addikt

Granulálok!

Én gravity box-szal nyűvöm.

Szerintem az xposed-ra keress rá. És azzal szedd le a gravity-t.

Hol tyúkos? Nekem nem az...

Egyébként a partíció átméretezés (egy mentés után) megléphető. Majd wipe factory reset, data restore...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4785) mgy válasza vegyszer (#4784) üzenetére


mgy
senior tag

Így tettem, de a gravity most is a szokásos framework-hiányra panaszkodik.
A SIM Tools neve helyett áll USIM krikszkraksz

[ Szerkesztve ]

(#4786) vegyszer válasza mgy (#4785) üzenetére


vegyszer
addikt

És engedélyezett is az xposed-on belül a modul? A keretrendszer néha igényli az applikáción belül az eltávolítás/engedélyezést, és a root jogosultságokat is. (majd reboot)

A legtöbb launcherben lehetőség az app rejtéste. Én itt bizton élek vele, ahogy több más app esetén is.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4787) beg


beg
veterán

Tegnap balga módon átváltottam a fórumnézetet a telefonon teljes nézetre (lap alján). Azóta hiába állítom vissza mobil nézetre, mindig a teljeset hozza be. Chrome alatt nincs kipipálva az asztali webhely, minden más, pl. PH szintén mobil nézetben jön be. Töröltem a böngésző cache-t, de nem gyógyul. A chrome alkalmazás adatokat lusta vagyok törölni, mert akkor jelentkezgethetek be mindenhova. Egyéb tipp?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4788) kissbg


kissbg
tag

Valaki találkozott már ezzel a rommal:

m.2013.03.23.key

A kezemben van egy készülék ezzel a rommal, de nem tudom, honnan lehetne megszerezni a firmwaret.

(#4789) cappa72 válasza kissbg (#4788) üzenetére


cappa72
nagyúr

Legegyszerűbb, hogy lemented.
Lehet CWM-mel, TWRP-vel, dd-vel, Flashtool-lal, MTKDroidTools-zal.

(Ha kellene segítség, este elérhető leszek - reményeim szerint)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4790) beg válasza kissbg (#4788) üzenetére


beg
veterán

Ha minden igaz, eredetileg orosz készítő. Alapból orosz, de multilanguage.
Android verzió 4.1.2 baseband verzió A820.V14, 2013/02/05 18:26 Kernel verzió 3.4.5 buildslave @ linuxws25 # 1 P március 22, 2013 06:53:53 CT buildszám M.2013.03.23.key
Innen letölthető. Rar, és azt hiszem, csak flashtoolal megy. Nem töltöttem, nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4791) mgy válasza vegyszer (#4786) üzenetére


mgy
senior tag

Kösz, így megy. Sokkal többet hagy állítani, mint a korábbi verzió korábbi romon.
Kezd tetszeni a teló! :D

(#4792) gusthy válasza kissbg (#4788) üzenetére


gusthy
veterán

És miért akarod ezt a romot?

(#4793) cappa72 válasza beg (#4790) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor már nem is kell menteni :), van elérhetősége , linkje.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4794) kissbg válasza gusthy (#4792) üzenetére


kissbg
tag

Eléggé alap android JB-nek tűnik, minden csicsa, lenovós cucc nélkül.

(#4795) kissbg válasza cappa72 (#4793) üzenetére


kissbg
tag

Köszi neked is, beg-nek is.

(#4796) beg válasza kissbg (#4794) üzenetére


beg
veterán

Ha stock droid kell, támogasd a hazai árut. Cappa72 romját próbáld ki. :K

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4797) dacsa válasza kezdő laikus (#4766) üzenetére


dacsa
senior tag

14 nap semmi, majd 40 körül aggódj, egyébként fóliát én a németketől rendeltem 3 nap alatt itt volt!!! Ilyet [link] igaz még nem tettem fel :) még bírja amivel jött a teló!

Üdv

(#4798) joiner007 válasza dacsa (#4797) üzenetére


joiner007
aktív tag

ne is igyekezz a feltevésével, nekem is volt ilyen, már felrakás közben összekarcolódott....egy kalap k....t sem ér

(#4799) kezdő laikus válasza dacsa (#4797) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Köszi, ha jól emlékszem 7-10 munkanapra vállalták, az oldaluk szerint 26-án adták fel, gondolom egyszerű levélként. Nem aggódok még, azért várom mert jelenleg nem védi semmi a kijelzőt :)

(#4800) dacsa válasza joiner007 (#4798) üzenetére


dacsa
senior tag

Jaj, ne már :D rögtön ki is próbálom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.