Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) ZS3NI válasza fape (#4400) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem is az lényeg, hanem hogy 4.2.1.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4402) Mercutio_ válasza BaginZe (#4399) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem bejön a Yagi antenna képe :U

Hm, majd jobban megnézem, ha megint felbukkan, de fura, mert korábbi telóimon a H és a +-jel mérete eltérő volt, itt meg u. akkora.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4403) vegyszer válasza Mercutio_ (#4402) üzenetére


vegyszer
addikt

Ja, hogy a H+ neked yagi... ;]
De ha kisebb a + akkor inkább logper. Nem?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4404) vegyszer válasza Mercutio_ (#4402) üzenetére


vegyszer
addikt


Ez az?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4405) Mercutio_ válasza vegyszer (#4404) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem :( hogy tudok cappa-rommal screenshot-ot csinálni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4406) Ildike72 válasza Mercutio_ (#4405) üzenetére


Ildike72
csendes tag

Power+hangerő le gombokkal

(#4407) Mercutio_ válasza Ildike72 (#4406) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R és hova teszi az elkészült képet, mert nem lelem sehol :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4408) Ildike72 válasza Mercutio_ (#4407) üzenetére


Ildike72
csendes tag

Pictures- Screenshots

(#4409) Mercutio_ válasza Ildike72 (#4408) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs ott semmi, sőt ilyen könyvtár sincs a picture-on belül :(

Közben egy pillanatra bevillant az "antenna" és tényleg a H+ csak egybefolynak a karakterek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4410) vegyszer


vegyszer
addikt

Egy kérdés.

Ugyanakkor nem A820 specifikus dolog.
Ha mikor offline vagyok, és valaki rámír gtalkon, akkor lesz róla egy mail. Ami a hangout beszélgetéshez tartozik. De a bejövő mappában is jelzi, hogy van valami, viszont sem a Gmail app, sem a mobil böngészőből nézve nem jelenik meg. A talk, vagy hangout hiába jelez, és olvasom el, akkor is egy meg nem jelenő olvasatlan mail jelzést dob a rendszer (mármint a csevegés mappába) de abba lépve csak a márciusi csevegés az ami megjelenik.

És ezen olvasatlan űzi csak PC böngészőből jelenik meg, és lehet olvasni.

Találkozott már más is ezzel?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4411) Ulof válasza kozmate (#4376) üzenetére


Ulof
csendes tag

09.12

A lényeg az, hogy mi van a kő alatt.

(#4412) Ildike72 válasza Mercutio_ (#4409) üzenetére


Ildike72
csendes tag

Galériában sem találod?

(#4413) beg válasza Mercutio_ (#4409) üzenetére


beg
veterán

Kiírja screenshotkor, hogy képernyőkép mentése? Hallod az exponáló hangot? Villan is egyet. Van, hogy a hang le+power gombot egy picit tovább kell tartani, de a lényeg, hogy tök egyszerre.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4414) kozmate válasza Ulof (#4411) üzenetére


kozmate
tag

Akkor még várhatok kb. 5 napot... :D

(#4415) Mercutio_ válasza beg (#4413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindig tanul az ember:R nem nyomtam elég ideig a 2 gmbot :B

Lockolt képernyőn megjelenő dátum/idő/óra színét és méretét lehet valahol módosítani? fekete-fehér háttérképen a vékony fehér karaktereket nem egyszerű olvasni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4416) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nah sikerült nekem is összehozni.

Szerettem volna feltenni a korábban linkelt 4.2.1-et [link]. CWM-ből próbáltam telepíteni, végig is futott rendesen. Majd utána beragadtam a Lenovo feliratnál egy jó 10 percig. Akksit kivettem, azóta nem nagyon működik. Ha bekapcsolnám pepörög ide hogy Lenovo for those who do, és akkor ott ragad le. Recoveryt sem nagyon akar behozni nekem, csak valami meta és factory mode megy a hangerő fel vagy le és a bekapcsoló gomb nyomása után.

Mi a teendő? Hogy leheljek bele újra életet?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4417) beg válasza ZS3NI (#4416) üzenetére


beg
veterán

Én visszatenném a mentést recoveryből. Ha nincs recovery, akkor flesselnék rá egyet. Összefoglalóban megtalálod a howto-t.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4418) vegyszer válasza ZS3NI (#4416) üzenetére


vegyszer
addikt

Power + hang le + hang fel egyszerre. Bejon. Hidd el.

Nekem az S4 felületű 4.2.1-es is felment. Az infrared data partíciót vissza is állítottam. A rom megy, szépen. Minden app adat jó. Csak a gravity box, és a keret rendszere nem ment, de a törlése, és újra rakása után megjavult. ;-)

Szokatlan a felület, a Beállítások alatt, mert füles, és színes, de jó lesz...

A lockscreen widget is megy, és tetszik

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4419) ZS3NI válasza vegyszer (#4418) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én partíciót nem állítottam, amikor megkaptam a telót akkor flesseltem rá egy cappa féle romot és az sd átparticionálást. Azt vissza kellett volna tolni alapra egy másik scripttel? Azzal megtudsz dobni esetleg?

CWM mentésem van valahol.

szerk közben bejött a recovery, úgy látsizk nem sikerült egyszerre nyomnom a két hangerő gombot. :B :W

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4420) beg válasza vegyszer (#4418) üzenetére


beg
veterán

Amit tegnap linkeltem? Mutatja szépen az értesítéseket lock-on?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4421) cappa72 válasza ZS3NI (#4416) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hanerő fel+ hanngerő le+ power hármast próbáld a recoveryhez való belépéshhez.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4422) ZS3NI válasza cappa72 (#4421) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az már megvan, user error volt, Hozzászoktam hogy csak az egyik hangerőgombot kell nyomni. :B :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4423) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ezt a TWRP recoveryt tudom CWM alól zip installal telepíteni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4424) cappa72 válasza ZS3NI (#4423) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem.
Ez csak az img zippelve.
Ahhoz hogy telepitsd kellene egy telepito szkript is.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4425) ZS3NI válasza cappa72 (#4424) üzenetére


ZS3NI
őstag

Értem. De elvileg CWM alól is mennie kellene annak a ZIP telepítésnek nem? a 4.2.1 S4UI-ról beszélek most. Mert a leírásban TWRP van, nemtudom etéren van e különbség köztük.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4426) cappa72 válasza ZS3NI (#4425) üzenetére


cappa72
nagyúr

A rom telepitesnek mennie kell cwm es twrp alol is.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4427) ZS3NI válasza cappa72 (#4426) üzenetére


ZS3NI
őstag

Még mindig nem tudom beizzítani a ROMot. Esetleg a kernelhez lehet köze? A CWM hátterében vígan mutatja nekem hogy s135 (cappa72 edition).

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4428) Dexxter182


Dexxter182
tag

Olyat láttatok már hogy az üzenetek megtekintésekor a tetején marad a nézet (tehát a legelső üzenet jelenik meg) nem ugrik le a csevegés aljára a legújabb üzenetre?! :)

esetleg valakinek van ötlete hogy lehetne átmahinálni?: )

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#4429) cappa72 válasza ZS3NI (#4427) üzenetére


cappa72
nagyúr

A recovery és a rom kernele között _nincs összefüggés_
MTK platformon (657x, 658x) esetén a két kernel lehet különböző.
Más helyeken vannak, így nem hatnak egymásra.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4430) ZS3NI válasza cappa72 (#4429) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kezd világossá válni a helyzet. :)

Akkor ott lehet a gond, hogy futtattam egy belső letiltó scriptet? Az wipe során nem tűnik el? Blogodban lévő "engedélyező" scriptre ami a data.hu-n van, 404-et dob nekem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4431) vegyszer válasza ZS3NI (#4425) üzenetére


vegyszer
addikt

Én TWRP alól raktam fel. Majdnem tökéletes. Mivel itt az állapot sorban lévő gyorsbeállitási aktív gombok a Samsung színek (zöldek), a gravity box meg kék aktív szint csinál, kicsit fura. De a funkciók mennek.

A fast GPS nincs alapból benne...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4432) joiner007 válasza ZS3NI (#4425) üzenetére


joiner007
aktív tag

Én próbáltam feltenni az infrared féle 4.2-t és a suparthan féle s4UI 4.2-t is. Egyik sem megy fel. Mindkettő megáll a lenovo feliratnál, és igazából fogalmam sincs, hogy miért van, hogy van akinek felmegy, és vagyunk egy páran akiknek nem. De nem lenne rossz kideríteni az okát.

vegyszer Neked az s4UI 4.2-ben jó a kamera? Mert többen jelezték needromon, hogy nem jó.

(#4433) vegyszer válasza joiner007 (#4432) üzenetére


vegyszer
addikt

Nincs vele semmi gond. Működik.

Viszont a kamera után a kijelző színe ugyanúgy eltolódást mutat, mint az infrared féle rom esetén. Bár nem annyira, csak kicsit. De ezt pontosan nehéz megítélni

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4434) nOvOp


nOvOp
senior tag

Esetleg erre (#4246) valaki?

(#4435) joiner007 válasza nOvOp (#4434) üzenetére


joiner007
aktív tag

Névjegyekre google szinkron jó, az automatikusan visszaállítja. Smshez az sms backup & restore programot ajánlom, mert a mybackuppro nálam nem állította vissza a dátumokat.

(#4436) ZS3NI válasza joiner007 (#4432) üzenetére


ZS3NI
őstag

Akkor ugyanúgy jártunk. Sehogy nem sikerül, Lenovo feliratnál megáll... :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4437) joiner007 válasza ZS3NI (#4436) üzenetére


joiner007
aktív tag

nekem már az az utolsó ötletem, hogy visszaállítani gyári partícióra, és úgy megpróbálni. Viszont amíg nem atomstabil a 4.2 nem fogok nekiállni.....

Már hárman jártunk így itt a fórumban, viszont máshol nem olvastam ilyen hibáról.....

(#4438) nOvOp válasza joiner007 (#4435) üzenetére


nOvOp
senior tag

rendben, köszi

(#4439) ZS3NI válasza joiner007 (#4437) üzenetére


ZS3NI
őstag

Gyári partició, recovery reboot és telepítés megoldotta. Most itt ficeg már a telefonomon az S4UI.

Végre. :)

Más.:

A rezgetés erősségét lehet állítani? Amikor HOME gombot nyomok pl. nagyon rezeg, azon szeretnék finomítani.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4440) joiner007 válasza ZS3NI (#4439) üzenetére


joiner007
aktív tag

na szuper :C

akkor kiderült mi volt a hiba!

mondjuk azt nem értem, sokaknak hogy sikerült particionált telóra feltenni. Akkor biztos a particiónkal volt gond.

Ha picit javítják a hibákat, lehet felteszem én is :K

[ Szerkesztve ]

(#4441) vegyszer válasza joiner007 (#4440) üzenetére


vegyszer
addikt

Én apk-val méreteztem át. Lehet, hogy te zippel, és ott a különbség.

Nekem a reszli partíción csak egy IMEI backup, és egy nvram van. 6MB alatti méretben. Lehetséges, hogy a település során ennél nektek kicsit kevesebb rajta a szabad hely? És az okoz problémát?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4442) joiner007 válasza vegyszer (#4441) üzenetére


joiner007
aktív tag

Én is apk val partícionáltam, a megmaradt partíción nem maradt elvileg semmi. Vagy az sd tiltó script is lehet a gond. Nekem abból a v2 vállt be. Azt használtam.

Te végülis a particionált telóra engedted rá a zippet., igaz?

Végül is mindegy, a lényeg, hogy ha vissza állítjuk a gyári particióra,akkor felmegy a 4.2

(#4443) el-cabito válasza DJGABI (#4352) üzenetére


el-cabito
csendes tag

Feltettem a A820_S138_130419 ROM -ot flash -el mert a recoverym is kifagy kb 30 másodperc alatt.
Ház az is kifagy 30 mp után.
Eléggé HW hibának tűnik.
Még 45 napon belül vagyok tehát postáznám vissza a Deal-nek
Ehhez a romhoz TWRP 2.4.4.0 van. de ha abba belépek akkor is kifagy.
Nincs valakinenek, egy gyári <3e> rcoveryvel egy OTA-s 139-es ROM-ja (2kinai és 1 angol nyelvvel)
Komplett mert csak flashelve tudom feltenni!
Jó lenne azzal visszaküldeni...

fotós és ingatlanos ipari terminátor

(#4444) cappa72 válasza el-cabito (#4443) üzenetére


cappa72
nagyúr

Gyari es minideal recovery az elso hsz ben.
A139-es rom lelihelye szinten ott van.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#4445) burnside


burnside
újonc

Jelentem, az Infrared féle 4.2.1-es rom a gyári partíciók visszaállítása után gyönyörűségesen feltelepült. :D
Nem is tudom erre miért is nem gondoltam. Köszönet ZS3NI! Gravityboxos finomhangolás, illetve a kamera és mp3 bug megoldása megtörtént. Tesztelés folyamatban.

[ Szerkesztve ]

(#4446) vegyszer


vegyszer
addikt

Az s4 kinézetű 4.2.1-es rom alatt megy a gombás elő háttér.
És nincsennek G berűk a rérerő ikonok előtt


Ellenben küzdök a gravity box-szal

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4447) vegyszer válasza vegyszer (#4446) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha valaki érdekel a gomba háttér, ez 4.2.1-es infra, és S4 bőrű romon is megy.
Dropbox

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4448) blck1


blck1
tag

üdv!
kézhez kaptam végre a telefonom
A820_S139_130422 szoftverrel jött, és gyári e3 recoveryvel, 3 nyelven
ugye ebbe semmi rossz hír nincs?
jó lenne felrakni egy CP romot rá, ugyan még sokat nem olvastam utána, de remélem nem lesz nehéz dolgom

(#4449) osztraksajt válasza blck1 (#4448) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak az OTA update-re ne nyomj rá, mert onnantól nehezebb dolgod lesz. Play store van rajta? Rootolt?

(#4450) blck1 válasza osztraksajt (#4449) üzenetére


blck1
tag

igen az OTA update-t messziről kerülöm :D azt sikerült már olvasnom
root-t nem tudom, nem látok rajta semmi superuser féle appot :D hogy tudom kideríteni h rootolt-e v sem ?
semmi google féle app nincs rajta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.