Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) vatoteam válasza Bilux (#9547) üzenetére


vatoteam
tag

ez a .12-re végződő frissítés? én ilyet sem kaptam.

(#9552) hurrikan válasza R2D20208 (#9534) üzenetére


hurrikan
addikt

Adnál egy e-mail címet? :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9553) Bilux válasza vatoteam (#9551) üzenetére


Bilux
veterán

Ez a nemtudjukmilyenszámmalvégződő romról van szó mivel még nem jelent meg.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9554) lcee79 válasza hurrikan (#9270) üzenetére


lcee79
őstag

Most nézegettem, hogy miket tiltottál le, esetleg hátha én is találok valamit ami nem kell...
De elég sok minden van amiről nem tudom hogy mi az...
Nem okoz hibát a telefon működésében egyik program letiltása sem ezek közül?
Mondjuk én elég sok mindent használok ezek közül (dropbox, skydrive, office, player-ek... stb)
kb 20 dolgot azért így is letiltottam...
Engem főleg azok zavartak amik néha csak úgy megjelentek a task managerben (és 10-20 mega memeóriákat is felemésztenek egyesével...), és én sosem indítottam őket...(főleg a térkép, google + sem igazán indítgatom)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#9555) R2D20208 válasza hurrikan (#9552) üzenetére


R2D20208
addikt

Itt olvasd el a « Reply #4427 Dátum: 2012, 06 01, 09:35:38 » hszt - t. Sajna az Emailem nincs már meg, de megkeresem neked az elérhetőséget. Amúgy a HTC főoldalán van. Sőt. Van elérhető telefonszám is ( amit sosem vesznek fel magyar részről ) Ilyenkor van egy opció Angol munkatárs ( Londonból ) kapcsoltatására. Ha annyit mondasz, pl " Sorry i don' t speak English. Do you have 1 college from Hungary ? " ( persze ne perfektül mondd,mert akkor azt mondja, hehe maga beszél :D ) akkor meg fogja kérdezni a telefonszámod, és Anett visszahív Londonból. Nagyon kedves / segítőkész hölgy. Kétszer is beszéltem vele. Ő többet tud, mint az E - Carében. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9556) lcee79 válasza hurrikan (#9531) üzenetére


lcee79
őstag

És ha úgy kicsinálom, hogy be sem lehet kapcsolni?? :) (persze úgy hogy ne látszódjon szervizes szemmel sem...)
Akármi szoftvert is tesznek rá...
Akkor nem tudják, hogy bootloader nyitva volt-e vagy nem :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#9557) waccamár


waccamár
senior tag

Most jött meg a 7-én rendelt Nillkin tokom és a fólia Kínából.
Nagyon pöpec, jól néz ki benne a telefon, kicsit vastagabb lett, de a fogásán számomra javított, és ami a legnagyobb erénye számomra az az, hogy asztalra téve messzebb van a kamera, nem érintkezik a felülettel, úh nem karcolódik...

(#9558) Youri válasza lcee79 (#9556) üzenetére


Youri
veterán

NAND-et kiolvassák a leghalottabb telefonból is

RTX ON

(#9559) lcee79 válasza Youri (#9558) üzenetére


lcee79
őstag

de egy tökre kihalt bekapcsolhatatlan telefonból, nem biztos hogy erre gondolnak
Én majd megesküszöm, hogy nem csináltam semmit vele :D

(HDD-knél meg lehet csinálni az tuti, egyet sem kaptam vissza a szervízből, miután tönkrement "valami ismeretlen okból" az elektronikája... Persze erre azért volt szükség, mert előtte az eredeti hibájával visszaadták, miután az összes adatom ment a kukába... Többet nem kockáztattam, hogy én bukok el mindent a szerviz meg visszaadogatja leformázva...)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#9560) R2D20208 válasza hurrikan (#9552) üzenetére


R2D20208
addikt

eu-no-reply@htc.com Erre a mailcímre írj. És magyarul. Benne esetleg írd zárójelbe ( for Anett ) ;)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9561) Youri válasza lcee79 (#9559) üzenetére


Youri
veterán

Ha ki tudják olvasni, miért ne ezzel kezdenék

R2D20208: no-reply? :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9562) lcee79 válasza Youri (#9561) üzenetére


lcee79
őstag

Majd megmondom kb jövő héten, hogy mennyire foglalkoznak vele :)
amikor valamit visszakapok a samsung szervizből...mivel úgy meghalt egy galaxy ace hogy csak töltőre dugva kapcsol be, ha nincs töltőre dugva csak villan egyet... (ha be van kapcsolva akkor meg random akármikor lemerülhet nullára, vagy le sem merül csak lekapcsol...)
először szoftvert frissítettek, nem oldotta meg, aztán akku cser, az sem, most beküldték a szerviz központba, és ha nem tudják megcsinálni akkor cserélik...

(és mindebben az az érdekes, vagy szomorú vagy nem tudom minek nevezzem, hogy a hiba az szerintem az xda developerről letöltött battery extender 1.3.1 okozta (persze ez nem 100%, csak arra tippelek))

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#9563) hurrikan válasza lcee79 (#9554) üzenetére


hurrikan
addikt

Olyanokat nem enged letiltani, amik gondot okozhatnak. :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9564) R2D20208 válasza Youri (#9561) üzenetére


R2D20208
addikt

Rosszul írtam vna ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9565) Youri válasza R2D20208 (#9564) üzenetére


Youri
veterán

Kinek írtál te? :) Az eu-no-reply valószínűleg egy alias, ami lehet, hogy nem is fogad, illetve a neve alapján tuti nem fogad e-mail-t:)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9566) Bilux válasza Youri (#9561) üzenetére


Bilux
veterán

no reply érdekes emailcím lehet mint a mailer daemon :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9567) Eli577 válasza R2D20208 (#9564) üzenetére


Eli577
senior tag

Nem, csak a no-reply-os e-mail címekre nem nagyon szoktak visszaírogatni.... ;]

(#9568) Psytech válasza R2D20208 (#9564) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem, csak ez egy olyan e-mail cím, ami pl egy webes kérdezős felülethez tartozik. Hogy te a kapcsolat menüpont alatt kérdezel valamit amiben megadod az emailedet, aztán egy ilyen mailcímről válaszolnak. Szerintem itt is ez lenne a helyes megoldás, hogy a htc webes felületén (az angolon persze) keres az aki akar egy email címet...

[ Szerkesztve ]

(#9569) R2D20208 válasza Psytech (#9568) üzenetére


R2D20208
addikt

Én 3 szor írtam. Csak válaszra kattintva. Mindig megkapta az Anett :D Amúgy a legtisztább, mint előtte is írtam, hogy HTC központi mailcímre írni magyarul, és ráírni Anett nevét is. Amúgy ő azt mondta automatikusan ő kapja meg.

(#9565) Youri sorry uram, csak segíteni szerettem volna !

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9570) Psytech válasza R2D20208 (#9569) üzenetére


Psytech
senior tag

Ebben van logika, mert ha jól olvasom Anett beosztását, akkor ő a Kelet-Európai termékinformáció felelős a kapcsolattartók közt. Lehet tud pár nyelven akkor :DDD

(#9571) Bilux válasza hurrikan (#9552) üzenetére


Bilux
veterán

Ide írjál, kitőltve a megfelelő helyre az adataidat

Illetve van telefon is érdekes számozással:

Hungary magyar +36 8-0016326
Nem emelt díjas telefonszám
09:00- 21:00 (Hétfő - Péntek)
09:00- 13:00 (Szo)

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9572) R2D20208 válasza Bilux (#9571) üzenetére


R2D20208
addikt

Ezt a számot hívtam. És sosen vették fel. Angol nyelvű kollégát kapcsoltattam, majd kértem visszahívást. Akkor hívott Anett Londonból. :K

ui : és az első mailem is ide írtam. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9573) ilyen_85 válasza hurrikan (#9563) üzenetére


ilyen_85
senior tag

haragszom ám rád rendesen :D

eddig megvoltam elégedve a sense-es launcherrel, de most kipróbáltam az apex-et, nagyon gyors, most visszatérve a sensre látom, hogy tényleg akad a sense, eddig fel se tűnt a nexus s után olyan gyorsnak tűnt.

De az apexen meg nincsennek senses widgetek, pedig a hiába a fancy sokkal butább mint a gyári :S

így most két szék között üldögélek, megveszem az apexnek a fizetett változatát a widgetre meg kitalálok majd valamit.

Jaj bocs, nem is az apexet néztem, hanem a novát, a nexuson nekem a nova launcher volt fenn.

(#9574) waccamár válasza ilyen_85 (#9573) üzenetére


waccamár
senior tag

én most go launcher-en gondolkozok, előző telómon is az volt, és megszoktam már :) gyors, stabil, és teljesen ingyenes...

(#9575) edward2 válasza waccamár (#9574) üzenetére


edward2
addikt

Teljesen ingyenes? O_o (nem az)

(#9576) waccamár válasza edward2 (#9575) üzenetére


waccamár
senior tag

a go launcher? annak még nem találkoztam fizetős változatával.

(#9577) hurrikan válasza ilyen_85 (#9573) üzenetére


hurrikan
addikt

Miben butább a Fancy? :)

-több beállítás
-témázható, több skin
-többféle frissítés
-3féle szerver

ennél a gyári csak kevesebbet tud :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9578) edward2 válasza waccamár (#9576) üzenetére


edward2
addikt

Akkor mondjuk töltsd le és nézz körül az appban. Mondjuk skinek.

(#9579) LouiS22 válasza Psytech (#9537) üzenetére


LouiS22
veterán

Jó nagy kamu az, amit az e-care ír az oldalán, ők írtak hozzá egy záró bekezdést. Egy példát mondok: nyitotta a jóember a bootloadert. Pár hét múlva behal a hangerőszabályzó gomb (volt rá példa). Ennek aztán az égvilágon semmi köze a bootloaderhez, de még szoftveres módosításhoz sem, hiszen ez ez fizikai (hardveres) probléma.

Ugyanakkor ha valaki játszadozik a feszültségekkel és emiatt elfüstöl a proci, akkor az értelemszerűen nem garanciális probléma. Ezt kellene az e-care-nek felfognia, mielőtt kitör a parasztlázadás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9580) Psytech válasza LouiS22 (#9579) üzenetére


Psytech
senior tag

Én is erről beszéltem :R
Egyébként értem én, hogy az e-care-nek az a legjobb minél kevesebb költsége adódik és ezt ott használják ki ahol tudják, de azért át tudnak esni a ló túloldalára is, amivel már bőven törvényt sértenek. Sajnos sokan nincsenek tisztában a fogyasztói jogukkal, ezért is tudják megcsinálni. Azt kívánom ne legyen hozzájuk szerencsém, mert az biztos hosszadalmasra nyúlna, de érvényesíttetném az akaratomat a végére :K

[ Szerkesztve ]

(#9581) I-S-T-I


I-S-T-I
tag

Üdv! Tegnap óta én is One X tulaj vagyok! :) T-Mobilenál vettem előfizuval és lenne pár kérdésem! :)
Tök jó, hogy a csengőhang hangerejét lehet állítani a hangerő állító gombokkal, de ezt nem lehetne valahogy kikapcsolni, hogy csak a beállításokban lehessen állítani? Nehogy véletlenül lehalkítsam...

Olvasgattam a fórumot és én is kíváncsi lennék, hogy független-e a teló. Ennek ellenőrzésére van valami mód a SIM kártya cserén kívül? nincs a közelben semmilyen microsim :)

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#9582) hurrikan


hurrikan
addikt

Írtam Londonba.
Meglátjuk.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9583) bounty123 válasza I-S-T-I (#9581) üzenetére


bounty123
őstag

1. Max egy volume locker programot felteszel, ami zárolja a hangerőt, vagy taskerrel is megoldható. Amúgy ha a képernyő ki van kapcsolva, akkor nem tudod elállítani, ha meg be van akkor jó eséllyel észreveszed, mert pittyeg :)
Engem a volume locker zavart, ezért köztes megoldásként azt csináltam, hogy egy program (volume ace free) 1x1-es widgetben mutatja a hangerőket a home-on, így rögtön látom, ha elállítódna.

2. Tudtommal nincs. CID getterrel megállapítható a cid, de csak az a tuti, ha megy másik szolgáltató simjével.

[ Szerkesztve ]

(#9584) Kronk


Kronk
őstag

Csináljunk egy nagy találkozót, ahol ki tudjuk beszélni a készüléket, és mindenkinek a telefonját le tudjuk ellenőrizni, akinek eddig még nem sikerült :))

http://totesz.myminicity.com/

(#9585) Bilux válasza hurrikan (#9582) üzenetére


Bilux
veterán

DO NOT UNLOCK your HTC One X through Htcdev.com - HTC will never repair your phone

I successfully unlocked my phone through Htcdev.com, flashed a custom rom and then reflashed official rom in order to have my phone back to repair due to yellow spot. See photo for details.

Uploaded with ImageShack.us

Here is the reply that Clove gave to me today to my request of having my HTC One X repaired.
Incredible. I also have spent 50 Euros to have my phone shipped to Clove, and not only do they return my phone unrepaired, still I have to pay say another 60 Euros as a disturb to them....
Shame Shame Shame on them.
DO NOT UNLOCK your phone through Htcdevs.com

Da: Returns [mailto:Returns@clove.co.uk]
Inviato: mercoledì 2 maggio 2012 16:59
A: xxxxx xxxxxxxx
Oggetto: RE: Clove Return (RM120410473F)

Paolo

We are contacting you concerning the HTC One X which you returned to us due to there being a yellow tint on the display. As you are aware we sent the handset to the HTC service centre as it was not possible to have it classed as a DOA (dead on arrival), due to the bootloader being unlocked and illegal software having been installed. The HTC service has confirmed that illegal software has been installed on the handset at some time by yourself resulting in the warranty being invalidated. Simply unlocking and relocking the bootloader would not have invalidated the warranty.

Due to illegal software being installed on the handset while it was in your possession HTC has issued a quotation for the replacement of the mainboard. The total of the quotation for the repair is £199.81 and we will need to charge an additional £24 for the return of the handset to your Italian address by International Signed post. This provides a total repair and return cost of £223.81.

It is possible for the handset to be returned to you without it being repaired. The HTC service centre charge £23.70 for the handset to be released and returned to us. Like with the repair quotation we will need to charge £24 for the handset to be returned to you. This means that the total to return the handset to you without it being repaired is £47.70.

Regards

Sales Team

Clove Technology

TEL: +44 (0)1202 552936
FAX: +44 (0)1202 552937

Email: sales@clove.co.uk
Website: www.clove.co.uk

Rövidre is zárhatjuk...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9586) Youri válasza Bilux (#9585) üzenetére


Youri
veterán

Ez is csak egy szervízpartner válasza

RTX ON

(#9587) LouiS22 válasza Psytech (#9580) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha Londonból jön válasz és netán van itt köztünk egy ügyvéd, akkor lehet nekik írni egy kellően erélyes levelet, amiben felhívjuk a figyelmet egy-két dologra.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9588) Bilux


Bilux
veterán

Kipróbáltam ezt az asphalt7-et hát szép-szép, de laggol mint amikor megjelent a 6. :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9589) james008bond válasza ilyen_85 (#9573) üzenetére


james008bond
őstag

Apex + HD Widgets.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9590) hurrikan válasza Bilux (#9588) üzenetére


hurrikan
addikt

Hogy sikerült kipróbálni?
Én ha telepítem nem tölti le a dolgokat, ha meg berakom SD-re az előírt helyre akkor is le akarja tölteni nem érzi hogy ottvan.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9591) Eli577 válasza Bilux (#9585) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez a levél nem bizonyít semmit, csak azt, hogy jól lehúzták az emberkénket. A másik: ha nincs egy készülékhez gyártói garancia, amit hivatalos szakszervizben tudna az ember érvényesíteni, akkor ne rendeljen már telefont kétezer km távolságból, mert úgy aztán esélye sincs arra, hogy érvényesíteni tudja az érdekeit.

más: Honnan szedtétek le az Asphalt 7-et???? :U

[ Szerkesztve ]

(#9592) james008bond válasza Bilux (#9588) üzenetére


james008bond
őstag

Honnan töltötted le?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9593) kenny123


kenny123
addikt

Volt ma egy nem fogadott hívásom, nem törődtem vele. De kb 20p múlva jött egy értesítés hogy xy visszahívása. Ezt hol tudom kikapcsolni?

yo

(#9594) hurrikan válasza Eli577 (#9591) üzenetére


hurrikan
addikt

Tele van vele a net.
Google.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9595) Eli577 válasza hurrikan (#9594) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát, működőképest nem találtam, na majd ha fent lesz a Play-en.

(#9596) LouiS22 válasza hurrikan (#9594) üzenetére


LouiS22
veterán

Pedig még sem jelent :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9597) Picco válasza Bilux (#9585) üzenetére


Picco
addikt

"The HTC service has confirmed that illegal software has been installed on the handset at some time by yourself resulting in the warranty being invalidated. Simply unlocking and relocking the bootloader would not have invalidated the warranty."

mar nem azert, de ez azt jelenti hogy azert nem csinaltak meg neki mert illegalis szoftver volt a telefonjan, es ha siman kinyitja es ujrazarja akkor nem ervenytelenitettek volna a garanciat.

a kerdes az hogy illegalis szoftver alatt masik romot vagy tenyleg egy illegalisan letoltott appot ertettek?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9598) hurrikan válasza Picco (#9597) üzenetére


hurrikan
addikt

Illegálisan letöltött appot ugyanmár :D ;]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9599) Emilchen válasza I-S-T-I (#9581) üzenetére


Emilchen
tag

Két hete vettem a Vodánál a telót. Mikor kérdeztem, hogy független-e, az eladó azt mondta, hogy nem tudja, de ha nagyon kíváncsi vagyok rá, menjek be egy másik szolgáltatóhoz és kérjem meg az ügyintézőt, hogy tegyen bele egy másik simet és ha működik akkor független. Kérdeztem, hogy ezt nekem másutt megcsinálják-e, ezt mondta, nem tudja, de ha egy Telenoros telót behoznának hozzá, ő megtenné.

(#9600) hurrikan válasza Eli577 (#9595) üzenetére


hurrikan
addikt

Én is ezt írtam. :)
ezért kérdeztem hogy ő honnan szedte.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.