Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) james008bond válasza Xaels (#9498) üzenetére


james008bond
őstag

A telefon a szürke színű :B , a tok is, mesterséges megvilágításban kb kissé sötétebb árnyalatú, nem annyira fényes, mint a telefon oldala. Tapintása, fogása kb olyan, mint a Desire volt.

(#9499) edward2: nem haragszom. Ízlések és pofonok, valamint kompromisszumkészség. Élőben szerintem kimondottan jól néz ki ( összehasonlítási alapom Desirén Case Mate héj tok, valamint One X-en Millin héj tok, szóval az ilyen szerkezeteket megszoktam és ráadásul nekem tetszenek is). Egyedül az a gondom vele, hogy a hossza miatt nincs megfelelő méretű övtáskám, ezt még vadásznom kell.

(#9500) Xaels: igen, akku és héjtok egyben :) , kapacitása 2200mAh egyébként, remélem, tényleg életben tudja tartani a telót még legalább annyi ideig, mint a gyári akksi :B

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9502) Xaels válasza james008bond (#9501) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor tapintásra kellemesnek tűnik. A Desire is jó volt fogásra szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9503) edward2 válasza Xaels (#9500) üzenetére


edward2
addikt

Akkor tévedtem ennek ellenére fent tartom, hogy kevés rondább dolgot láttam :)

(#9504) keIdor válasza james008bond (#9497) üzenetére


keIdor
titán

Így már kb. akkora, mint egy Note. Túl nagy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9505) twine válasza keIdor (#9504) üzenetére


twine
addikt

+1
Vettem egy csini kis nilkin héjat..pár hétig használtam,és azt gondoltam,nem is nagyítja a készüléket,hiszen követi az alakját, tök vékony meg ilyenek. , aztán a napokban leszedtem róla, és rájöttem hogy épp csak azt vesztettem el a tokkal, amiért beleszerettem a készülékbe! na azóta nem is rakom rá....

[ Szerkesztve ]

(#9506) james008bond


james008bond
őstag

Csak hogy fokozzam még:




[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9507) hurrikan


hurrikan
addikt

De ez nem is azért van hogy folyton rajta tartsd vagy díszítsen, hanem amikor kell plusz energy.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9508) james008bond válasza hurrikan (#9507) üzenetére


james008bond
őstag

+1 :)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9509) ilyen_85 válasza hurrikan (#9507) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Ezzel mélységesen egyetértve is sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ez bizony elég csúnya :B , de ez tényleg csak az én ízlésem és én amúgy sem szeretem az ilyen aku tokokat, ezért is akarok venni normal power bank-et.

#9508

Használd egészséggel, remélem kb minden nap elmondhatod majd, hogy "na hülyék, csúnya mi... az én telefonom bezzeg nem merül le soha :D"

Ha kérdezhetek, nincs esetleg ráírva, hogy a kimenő teljesítménye milyen? 5V hány amper?

[ Szerkesztve ]

(#9510) james008bond válasza ilyen_85 (#9509) üzenetére


james008bond
őstag

5V 0.5 A Out
Nem mondom, aki nem használja, hogy hülye...amúgy meg nem is biztos, hogy rendesen fog működni.
De én is kérdeznék: ha veszel egy "normál" power bankot, az majd belefér a teló mellé a zsebbe? Összekábelezve? És ha hívnak, hogy fogod felvenni? Részemről nem kötözködés, csak érdekel, hogy oldod meg ezeket...mivel korábban én is ilyen megoldáson gondolkodtam, de ezeket végiggondolva és meglátva ezt az akkukabátos dolgot, inkább a szépséget áldoztam be...de legalább "normál" módon tudom használni.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9511) hurrikan válasza james008bond (#9510) üzenetére


hurrikan
addikt

+1

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9512) Youri válasza james008bond (#9510) üzenetére


Youri
veterán

Az a fél amper kevés lesz :(

RTX ON

(#9513) james008bond


james008bond
őstag

Ha kell egy igazán ronda power bank:

(#9512) Youri: kb olyan lesz, mint USB töltőn...játékhoz mindenképp kevés, ha csutkára le van merülve a belső akksi, de mondjuk, ha nincs hálózati áram, akkor pl éjszaka talán visszatölti a telefont reggelre, illetve, mikor alvó állapotban van, bekapcsolom a töltőt és szép lassan "csepegteti" be az energiát. Majd meglátjuk. Egyelőre most tölti a teló akksiját.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9514) ilyen_85 válasza james008bond (#9510) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Teljesen jogos a felvetés, ezért sem gondolkodom nagyban, max 4000 mah-ban és minél kisebb fizikai méretben, hogy hogyan hordanám látod az jó kérdés, ezen még nem gondolkoztam :B , a telefon mellé nem szívesen tenném, még a végén összekarcolja...

A menet közbeni töltésre jelenleg nem tudok megoldást, tényleg esélytelennek tűnik. De amiért kérdeztem a leadott áramerősséget az azért fontos számomra, mert ha minden igaz, egy "normál" power bank 5V 1 amper, tehát ha jól gondolom kétszer olyan gyorsan tölti mint az akkukabát, amit eddig fontosnak gondoltam, bár belegondolva, hogy ha akkukabátban pihen akkor gyakorlatilag mindegy meddig van benne...

Hm... jó kérdés

Csak annyira nem tudok megbarátkozni annak a kabátnak a külsejével :S Pedig igazad lesz úgy látom.

(#9515) james008bond válasza ilyen_85 (#9514) üzenetére


james008bond
őstag

Nem fogok rábeszélni senkit se, egyelőre én is próbálom majd a hétköznapi gyakorlatban...kell egy kis idő, amíg kiderül, jó-e arra, amire vettem, vagyis kibírja-e mondjuk nálam 2 teljes napig? Viszont szerintem, hangsúlyozom, szerintem élőben nem néz ki rosszul, nem kelt "gagyi kínai" hatást. Meg, ahogy írtam, nekem egyáltalán nem idegen az efféle héjtok. Szerintem-amennyiben jól működik napi használat mellett-megérte a 20.99 Dollárt...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9516) tildy válasza Xaels (#9498) üzenetére


tildy
nagyúr

Kicsit nehez lesz tole a telo, meg nem olyan mintha belso akku lenne, csak nagyban, de cserebe kibir tobbet a telo. Egyelore meg nincs tul sok tapasztalat, de en bekapcsoltam es folyamatosa toltotte a telefont:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9517) ilyen_85 válasza tildy (#9516) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Jamesbond, Tildy arról tudnátok majd mondani valamit, hogy az 500mah tölt elfogadható mértékben, vagy csak szinten tartásra jó?
Az akku kabát kb. mennyi idő alatt tölti fel, vagy elég ha megnézed mennyi idő alatt tölt fel mondjuk 10%-ot :)

Csak kíváncsi vagyok, jobban át kell gondolnom ezt a töltés témakört. :)

(#9518) tildy válasza ilyen_85 (#9517) üzenetére


tildy
nagyúr

Eleg lassan tolt, inkabb csak szinten tartasra jo, egy nap utan igy latom. De meg ki kell tapasztalni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9519) twine válasza hurrikan (#9507) üzenetére


twine
addikt

:D használja mindenki egészséggel ;) de én az utánad következő hozzászólásokból,nem ilyen fajta (ha kell a kraft rárakom)használatot valószínűsítek :)
Azért hozzáteszem ,az egyik legkulturáltabb megoldás szvsz. A külső töltők és társaik mellet ;) de hogy naponta nem használnám,az 100...
Mondjuk én elégedett vagyok az üzemidövel...ha használtam,eddig mindegyik készülékem merült...így mindenhol(autó,iroda,)van kábelem,és/vagy töltőm ;)

[ Szerkesztve ]

(#9520) Bilux válasza hurrikan (#9481) üzenetére


Bilux
veterán

Remény :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9521) Xaels válasza Bilux (#9520) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából csak a túl pesszimisták gondolták azt, hogy nem lesz több frissítés a One X-hez, na meg túlságosan türelmetlenek az emberek, mindent azonnal akarnak. Sensation-re már a One X megjelenése után is jött javítás. Miért lenne másképp a One X-el?!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9522) james008bond válasza ilyen_85 (#9517) üzenetére


james008bond
őstag

Tegnap este a telefont kikapcsolt kijelző mellett töltötte. Kb úgy, mintha PC USB-re lenne téve ( 500 mA )

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9523) Picco válasza james008bond (#9522) üzenetére


Picco
addikt

en ugy tudom hogy a One X biztonsagi okokbol? amugy is csak 500mah-el tolt, ezert van az h halozati toltorol is kell neki majd 4 ora ha csutkara merited.
gondolom a melegedes es hasonlok elkerulese vegett.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9524) Youri válasza Picco (#9523) üzenetére


Youri
veterán

Hasonlítsd össze egy USB-s töltéssel, az is fél Amper, hát annak nem elég a 4 óra...

Bilux: Nem tudom mi akar lenni, de már nem elérhető :(

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9525) Xaels válasza Youri (#9524) üzenetére


Xaels
félisten

Egy tweet bejegyzés volt amiben a One X frissítése volt a téma, hogy javítanak a Sense-n, a kamerán és az energiatakarékosságon is.

Szerk.: volt valami szó benne ETA-ról is, de nem emlékszem a pontos szövegre. A htc válaszolt valakinek a kérdésére.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9526) Youri válasza Xaels (#9525) üzenetére


Youri
veterán

ETA nem volt? Ki twittelte?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9527) ilyen_85 válasza james008bond (#9522) üzenetére


ilyen_85
senior tag

igen az usb is annyit ad le, viszont a hálózati az duplája, bocs ez nem neked ment valaki az előbb írta, hogy biztonsági okokból úgy sem tölt többel, pedig hálózatiról azért kicsit gyorsabban felmegy mint usb-ről :)

megálmodom még ezt az akkukabátot, végül is az az 5-6 ezer forint, a feketéről már láttam képeket valakinek nincs véletlen fehér is? :)

(#9528) waccamár


waccamár
senior tag

Alkalmazások menüpontban látok egy csomó 0.0kbyte-os fájlt... Azoknak lehet azért nincs mérete, mert még nem indítottam el őket, vagy hogy lehet ez? Tegnap óta van meg a teló, lőném ki azokat az alkalmazásokat amikről tudom hogy soha az életben nem fogom őket használni, pl. beállítás varázsló, fm rádió, friend strem, hírek és időjárás, levelezés, stb...

(#9529) r4z válasza Xaels (#9525) üzenetére


r4z
nagyúr

Nagyon helyes. (Jó az új avatarod :) )

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9530) Youri válasza r4z (#9529) üzenetére


Youri
veterán

:Y Meg se ismertem, a nevét elolvasni meg nem vettem a fáradtságot :DDD

RTX ON

(#9531) hurrikan


hurrikan
addikt

Megígértem az eCare válaszának bemásolását, tessék:

"E-Care Solutions e-care@e-care.hu
7:19 (2 órája)

címzett: saját magam

T. Ügyfelünk!
A készülék hw és sw garanciája is elveszik, ha a szerviz megállapitja a bootloader nyitását, S-off-ot, root-ot vagy annak bármilyen utólagos nyomait.

üdvözlettel:
E-Care Solutions Kft.
A DBH INTERNATIONAL GROUP MEMBER
Rotterdam - Budapest -Debrecen- Kosice
20. Szent László tér, H-1102 Budapest
Tel +36 21 2524-688 Fax +36 1 431 8122
www.e-care.hu
www.dbh-group.com
Keressen minket a facebookon is!"

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9532) Youri válasza hurrikan (#9531) üzenetére


Youri
veterán

Nos ezt én megmondtam volna e-care levél nélkül is... Ékes példa erre a Motorola, aki elkezdett árulni Razr Maxx-ot nyitott bootloaderrel, mindennemű garancia nélkül

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9533) waccamár válasza hurrikan (#9531) üzenetére


waccamár
senior tag

akkor ezt kellene elküldeni a hivatalos HTC-nek (nem a magyarországinak), hogy mit szólnak hozzá...

(#9534) R2D20208 válasza hurrikan (#9531) üzenetére


R2D20208
addikt

Szió ! Kérdezd meg ugyanezt a HTC Londonnál a központban. Anett a munkatárs neve, és Magayar. Tehát ha magyarul írsz, ő kapja meg ! :K ( márpedig ők küldik az utasítást az E- Care -nek, és tőlük kér engedélyt bármilyen garanciadolog miatt az E-Care. )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9535) hurrikan válasza Youri (#9532) üzenetére


hurrikan
addikt

Értem én hogy te mondtad, de mások meg mást mondtak. :D hogy nincs csak szoftveres garancia vesztés meg stb.
De egyébként én is erre számítottam.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9536) waccamár


waccamár
senior tag

egyébként tényleg a legkényelmesebb és legjobb az e-care-nek ha ilyeneket ír... ezért is jó hogy ha valaki utánajár a dolgoknak, kereszt-levelezésekkel,stb., aztán lehet rájuk hivatkozni...

(#9537) Psytech válasza hurrikan (#9531) üzenetére


Psytech
senior tag

Egészen pontosan a htcdev.com-n található bootloader nyitás felhasználási feltételei magyarra fordítva azt jelenti, hogy a nyitással elveszítheted a garancia egészét vagy csak részét ( ez feltételezhetően a szoftverre - mármint a "részét" szekció - és annak problémamentes frissíthetőségére vonatkozik, hiszen ha rendszerfájlokat módosítasz, akkor az OTA update komoly gondokat is okozhat), amennyiben a problémát bizonyíthatóan a bootloader nyitása okozta. A saját szervizük (e-care) nem adhat hiteles/nem vagy köteles elfogadni a szakvéleményt (szavatossági feltételek - amiből az első évben a szerviznek kötelessége független bevizsgálással bizonyítania igazát), azaz ha ezt támadnád, hogy márpedig nem abból származik akkor kermi...
Persze tudom én, hogy itthon nehezen lehet ezzel elboldogulni de a leírt felhasználási feltételek és ha tényleg nem abból származóan van problémád, akkor nyert ügyed van.

[ Szerkesztve ]

(#9538) Xaels válasza r4z (#9529) üzenetére


Xaels
félisten

Én jelenleg még optimistán állok a htc supporthoz, túl sok panaszom nem volt rájuk, igaz az én igényeim nem is kimagaslóak.

Köszi.

(#9530) Youri: pedig az elálló fülek(ez esetben szarvak) megmaradtak :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9539) ilyen_85 válasza Xaels (#9538) üzenetére


ilyen_85
senior tag

egyébként milyen lényt ábrázol az avatarod? kezdek öregedni és nem ismerem már az új dolgokat :D :((

(#9540) Xaels válasza ilyen_85 (#9539) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs igazából neve. Egyetlen zenekaros pólón szerepel mintaként.

(#9541) Eli577: szerintem előbb jönni fog a 4.0.4-es frissítés. JB-re még biztos várni kell majd 1-2 hónapot. Lassan őrölnek a htc malmai, de működnek. Linket kaphatnánk?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9541) Eli577


Eli577
senior tag

Nah. Kijött a HTC hivatalos közleménye arról, hogy a One X, a One XL és a One S-re is készül a JB. Végre egy jó hír. Most már csak az a kérdés, hogy lesz-e előtte frissítés és ha igen, akkor milyen mélységű? :C

[ Szerkesztve ]

(#9542) Youri válasza Eli577 (#9541) üzenetére


Youri
veterán

Link or didn't happen :)

RTX ON

(#9543) ilyen_85 válasza Eli577 (#9541) üzenetére


ilyen_85
senior tag

remélem azért a nagy tökölődés, mert nekiálltak a JB-nek és ott akarnak megoldani mindent amit kell. Nekem jó, lehet csomagolni ;)

(#9544) Eli577 válasza Youri (#9542) üzenetére


Eli577
senior tag

Did happen. :D

Basszus....szerkesztés.... :U

[ Szerkesztve ]

(#9545) Youri válasza Eli577 (#9544) üzenetére


Youri
veterán

we have plans to upgrade

Tervezik, ami azt jelenti, hogy november-december előtt ne reménykedj... A HTC már csak ilyen :( Masszívan várom a 4.04-et, arra több esély van még ezen a nyáron

RTX ON

(#9546) Xaels válasza Youri (#9545) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, szerintem mondjuk október környékén lesz. Akkor mutatják be majd az új jövevényeket valamelyik nagyobb eseményen(most az istenért sem jut az eszembe) és azokkal együtt ki fogják adni max 1-2 hét csúszással.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9547) Bilux válasza Youri (#9524) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor mégegyszer:

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9548) Eli577 válasza Youri (#9545) üzenetére


Eli577
senior tag

Azt nem is mondtam, hogy most lesz, de azért örüljünk mán egy kicsit, hogy legalább megerősítették hivatalosan is, hogy készülőben van. ;]

(#9549) Bilux válasza Eli577 (#9548) üzenetére


Bilux
veterán

Kiváncsi vagyok melyik telefonodra lesz előbb hivatalos JB :DD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9550) Eli577 válasza Bilux (#9549) üzenetére


Eli577
senior tag

Na arra én is kíváncsi leszek, nem hiszem, hogy nagy eltéréssel dobnák őket ki. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.