Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) zso79 válasza waccamár (#9849) üzenetére


zso79
őstag

Nekem csak ennyi, de nekem a Sygic tökéletesen megfelel, a mostani verzió kifejezetten tetszik: Ha nem cachelem be előre hova megyek, akkor net kell hozzá, ami esetenként baromi lassú. Hétvégén jártam olyan helyeken a Mecsekben, ahol még térerő sem nagyon volt, nemhogy mobil net. Pesten többször egy utcát tévedett, hogy hol is vagyok éppen.

(#9852) rígel válasza waccamár (#9849) üzenetére


rígel
őstag

Azon kívül, hogy olyan messze vannak a térképek a naprakészségtől, mint Makó Jeruzsálemtől, semmi! Lehet hogy Budapesten viszonylag gyorsan követi a valóságot, de vidéken katasztrófa (Bár emlékszem, az m31 is majd fél évvel az átadás után került bele, pedig az nem egy poros mellékút)
Vidéki városokban van hogy 1 év!!!! is eltelik mire egy új/átépített útszakasz megjelenik!
Ebből következően az egyéb úthálózatok frissülésének gyakoriságát el tudom képzelni.

(#9853) Eli577 válasza rígel (#9852) üzenetére


Eli577
senior tag

Azért azt ne feledjük, hogy a Google Nav az ingyenes és az is marad. Ha tudsz nekem mutatni olyan nav. programot, ami ilyen lefedettségű térképhálózattal rendelkezik, a világ bármely pontján tudom használni és ingyenes, akkor azt fogom használni. Nem mellesleg azért nem olyan vészes a frissítése a térképeknek. :U

(#9854) rígel válasza Eli577 (#9853) üzenetére


rígel
őstag

Lesz@rom hogy ingyenes, ha 1 éves késéssel frissít. Hobbinak jó, de éles helyzetekben sosem használnám. Inkább fizetek olyanért, ami használható.

Persze ingyenes megoldástól nem is vár többet az ember, épp ezért nem is használom élesben.

[ Szerkesztve ]

(#9855) nistv4n válasza Eli577 (#9853) üzenetére


nistv4n
tag

Szerintem ezt ő nem vitatja, de egy olyan térkép, ami nem naprakész, autós közlekedés során ok gondot tud okozni. Nem követi az utcák egyirányúsítását, új utak építése is késve jelenik meg rajta. Persze, a fizetősön és GPS készülékek térképein is késnek ezek, de nem ennyit.

Gyalogos/biciklis használatra több mint tökéletes a google nav is.

(#9856) zso79 válasza Eli577 (#9853) üzenetére


zso79
őstag

Azért ez így nem állja meg a helyét! Ha külföldön használod pár alkalomnál többet, már simán kifizeted data roaming címén egy offline navi árát.

(#9857) Eli577 válasza rígel (#9854) üzenetére


Eli577
senior tag

Nah, pont erre gondoltam én is. Ingyenes navtól ne várjon az ember naprakészséget, örüljünk hogy van. :K

zso79: jó,persze, de attól még ingyenes. Meg akkor ugye azt sem kell mondanom, hogy a fizetősöknél is minél több térképed van annál drágább. Amúgy meg elég minimális adatforgalmat bonyolít ez és ha jól tudom a közeljövőben lesz offline változata is, akkor meg ugye nem kell hozzá 2-3-4G-s kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#9858) rígel válasza nistv4n (#9855) üzenetére


rígel
őstag

Így van!

Zso79: Mondjuk már működik offline módban is ha otthon letöltögeted a térképeket. Ettől függetlenül fenntartom amit írtam.

(#9859) zso79 válasza rígel (#9858) üzenetére


zso79
őstag

Tudom, pont ezt írtam ;)

"Ha nem cachelem be előre hova megyek, akkor net kell hozzá, ami esetenként baromi lassú."

(#9860) Jocky


Jocky
tag

Srácok,még nem rég óta van meg az One X-em, és azt szeretném megkérdezni, hogy a gyári programok ikonjait amiket nem használok hogy a rákba lehet letörölni a menüből?Nem a nyitóképernyőre gondolok, hanem ahol minden progi és játék fent van.
Köszi a segítséget előre is!

(#9861) Dicker válasza Jocky (#9860) üzenetére


Dicker
őstag

Esetleg letiltod őket. Ha más nem, akkor letörlöd.

(#9862) Lacy6 válasza Eli577 (#9853) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mondok én ingyenes progit: Copilot GPS
Nézd meg, szerintem nem rossz. ;)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#9863) Eli577 válasza Lacy6 (#9862) üzenetére


Eli577
senior tag

Jah. A warez verzio ingyenes. :C

(#9864) stilo18


stilo18
addikt

Letöltöttem az Asphalt 7-et. Nagyon jó játék, gyönyörűen fut. Akit elijesztett a komment, hogy szaggat OneX-en, az nyugodtan tegyen vele egy próbát...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9865) hurrikan válasza stilo18 (#9864) üzenetére


hurrikan
addikt

Honnan? :O

már látom :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9866) Lacy6 válasza hurrikan (#9865) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ingyenes változata nincsen csak fizetős?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#9867) james008bond válasza Lacy6 (#9866) üzenetére


james008bond
őstag

Nincs egy Euró az ára....

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9868) james008bond


james008bond
őstag

Asphalt 7: megvettem, aszongya mindjárt letöltődik, de nem, viszont leszedett valami 1+ gigát, de maga az apk nem tudom hol van, mert a progik között nincs... :F..közben, most kb 1 óra múlva megérkezett...nagyszerű! :C Biztos sokan töltik.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9869) Youri válasza Lacy6 (#9866) üzenetére


Youri
veterán

1 kemény dollárba kerül :U

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9870) Szpisti


Szpisti
addikt

1.36GB. Nem semmi...

(#9871) Bilux


Bilux
veterán

Aki vágja a németet fordítsa már le. :C :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9872) Bilux válasza Szpisti (#9870) üzenetére


Bilux
veterán

Támogatja a telefonunkat? Ezt is megértük...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9873) FragMaster válasza Bilux (#9871) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha még nem vagyok rozsdás itt az áll, hogy nem jön 4.0.4, hanem egyből 4.1. Meg, hogy időpontot még nem tud mondani, de fb-n meg twitteren idejében szólnak. :Y

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9874) Bilux


Bilux
veterán

HTC One X+ coming to T-Mobile in September :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9875) Bilux válasza FragMaster (#9873) üzenetére


Bilux
veterán

Hát kapják be. A 3pontos menüt tüntessék el nekem :W

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9876) keIdor


keIdor
titán

Lenyűgöző. (SGS3 is)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9877) Youri válasza Bilux (#9871) üzenetére


Youri
veterán

Namármost, akkor itt ragadunk még hónapokig? :U

RTX ON

(#9878) stilo18 válasza Youri (#9877) üzenetére


stilo18
addikt

Hát, nagyon úgy néz ki akkor...:(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9879) stilo18


stilo18
addikt

Hát, viszont ha a 2 linkelt hírt összerakjuk, akkor tényleg nem túl rózsás a helyzet. Szeptemberben megjelenik valami HTC One X+, ami valószínű már 4.1-el jön.(Meg 1,7-es procival)

Na már most, ha szeptemberben új, tuningolt típust virítanak, akkor biztos, hogy a simára nem jön szeptember előtt...ki venné meg az újat akkor? Szerintem ebből kb. október vége lesz...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9880) ray blu válasza stilo18 (#9879) üzenetére


ray blu
tag

Én is így számolom kb.
Elmehetnek a francba, ha így lesz.

MacBook Pro Retina 15" 2,6 GHz, MacBook Air 13" 2013 - Lumia 1020, iPhone 5S

(#9881) Cybertrone válasza stilo18 (#9879) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az a kis orajelemeles lufasz... Ha 2gb ramja lenne akkor erdekes lenne! A javitasban meg bizok, bar lehet feleslegesen...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9882) LouiS22 válasza Bilux (#9874) üzenetére


LouiS22
veterán

Most nem azért, de ez a portál milyen nemzetiségű? T-Mobile jelen van vagy 30 országban... Ebből azért nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9883) Youri válasza LouiS22 (#9882) üzenetére


Youri
veterán

A brandolás leginkább NA szokás

RTX ON

(#9884) LouiS22 válasza stilo18 (#9879) üzenetére


LouiS22
veterán

De most őszintén: mi van a 4.1-ben, amit a mostani 4.0.3 (4.0.4, ha rootoltál) nem tud? Project Butter? Azt kb. a Sense miatt bukni fogod. Google Now? Az vígan elfut a rootolt tesztromon is, a hangkeresés meg nem támogatja a magyar nyelvet. Egyéb? A három pontot meg bármelyik rootolt rommal el tudod tüntetni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9885) Youri válasza LouiS22 (#9884) üzenetére


Youri
veterán

Project Butter? Azt kb. a Sense miatt bukni fogod.

Amennyire én értelmeztem, az a Dalviknak, nem pedig az UI-nak a funkciója, így a Sense miatt nem fog kikerülni. Folyamatütemező az annál alacsonyabb szintű.

MOD: Szóval a hatása meg fog látszani a Sensen is

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9886) LouiS22 válasza Youri (#9883) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem is, szóval... :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9887) LouiS22 válasza Youri (#9885) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk nekem eddig sem volt bajom az UI sebességével, az egyetlen kicsit zavaró a Live Wallpaper, de a fene tudja, lehet, hogy tényleg úgy csinálták meg, hogy képernyőváltáskor megálljon. Passzolok. Megoldottam úgy, hogy fotókat használok háttérnek: kevesebb erőforrás és nincs az "akadás" sem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9888) Youri válasza LouiS22 (#9887) üzenetére


Youri
veterán

Én nekem baromira feltűnően darabos

RTX ON

(#9889) LouiS22 válasza Youri (#9888) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk én Vipert használok, és a Rosie-t Ultrasmoothra állítottam, plusz kilőttem a csicsa animokat...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9890) ilyen_85 válasza LouiS22 (#9889) üzenetére


ilyen_85
senior tag

De mit ér a négy mag eye candy nélkül? :(

(#9891) Eli577 válasza stilo18 (#9879) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez nem helytálló, mivel ez elviekben egy USA T-mobile-os verzió lesz. Annak az SW-je meg aztán nem zavar sok vizet a nemzetközi verziónál. A tuningolt HW-t meg már sok "USA-special" verzióval eljátszotta a HTC és sok más gyártó is.

[ Szerkesztve ]

(#9892) I-S-T-I válasza stilo18 (#9864) üzenetére


I-S-T-I
tag

nálam szaggat... újraindítottam a telót, kicsit javult a helyzet, de nagy sebességnél nagyon zavaró így is...

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#9893) Steve1207 válasza LouiS22 (#9889) üzenetére


Steve1207
veterán

Inkább azoknak zavaró, akik nem rootolták a telefont és egyelőre nem cserélgetnek romokat. Az, hogy xda-n minden földi jó van, nem jelenti, hogy egyelőre feladom a garanciámat értük. Így pedig, hogy tudjuk mi mindenre képes a hw és a 4.1 elég gyérnek mondható a mostani hivatalos rom tudása :)

.

(#9894) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi all!

Ma lettem boldog tulaja ennek a készüléknek, és van egy kis gondom, minden netbeállítás be van lőve, apn is rendben van és mégsem kapcsolódik 3g hálózatra (előtte SGS3-am volt abban minden gond nélkül ment a 3g)

Már nem tudom mi lehet a gond :(

(#9895) BodyGekko


BodyGekko
tag

Sziasztok!
Elég régi motoros vagyok android téren , még HTC Hero-val kezdtem , de eddig fél napnál tovább soha sem bírtam rootolatlanúl.Kezdenek elvonási tüneteim lenni :(.Nemtom ti hogy bírjátok,de kezd a garin felűl kerekedni a bütykölni vágyás :) ...
Egyre gyakrabban gondolok a bootloader-nyitásra!!! Ér ennyit a T-mobos gari?

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#9896) LouiS22 válasza Steve1207 (#9893) üzenetére


LouiS22
veterán

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha netán beszarna a telefon, akkor addig basztatom az e-care-t (akár ügyvéddel is), amíg meg nem csinálják a telefont. Tartom magam ugyanis az angol szöveghez, a part of your warrantyhoz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9897) BodyGekko válasza LouiS22 (#9896) üzenetére


BodyGekko
tag

Az a bajom,hogy Magyarország egy külön kis világ.Számtalan más dologgal találkoztam amivel kilóg országunk Európából.
De sztem lehet nyomást gyakorolni gari terén!
A másik pedig az , hogy eddig egyik vast sem kellett gariztatnom .. Kopp-kopp...

[ Szerkesztve ]

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#9898) LouiS22 válasza BodyGekko (#9897) üzenetére


LouiS22
veterán

Dettó :) Ne is kelljen. Mondjuk sosem húzok órajelet, meg nem csinálok olyasmit, amivel kísértem a hardvert. Mert szerintem a root nem tartozik ebbe a témakörbe :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9899) BodyGekko


BodyGekko
tag

Az S-OFF tuképpen akkor most milyen stádiumban van? Olvasgatom Xmoo-t és barátait az Xda-n,de mikor már azt hiszik megvan a szoftveres S-OFF , akkor mindig kiderűl , hogy nem így van :(
Mi az a Java-s SD?

[ Szerkesztve ]

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#9900) Xaels válasza Bilux (#9871) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából én nem veszem ezt sem készpénznek. Ahogy a magyar kirendeltségnek sincs sok mindenről fogalma úgy gondolom a német sem lehet a helyzet magaslatán. Biztos kapunk frissítést, lehet előbb 4.0.4 lesz, de lehet egyből 4.1-et adnak. Ezt szerintem csak a tajvani anyavállalat tudja csak mi lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.