Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) kosturica válasza Steve1207 (#10450) üzenetére


kosturica
őstag

A kameraüveg nem mozog nálam.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#10452) Steve1207 válasza kosturica (#10451) üzenetére


Steve1207
veterán

Köszi a gyors megerősítést, akkor jól emlékeztem. (A továbbiakban már nem aktuális a kérdés, hisz fölös válaszolgatni)

.

(#10453) zsofzsof12 válasza hurrikan (#10449) üzenetére


zsofzsof12
csendes tag

Na igen, erről van szó.
Válaszolsz valakinek, aki feltöltött egy videót, hogy enyhe nyomásra hullámzik a kjelző.
Valamint azt állítja, hogy amikor bement megnézni, mind ugyanígy hullámzott.

Erre jön valaki aki visszaolvasás nélkül odaírja hogy ez normális.
Mjad nekedtámad mert te ki mered jelnteni hogy nem az. :D

Majd aztán azt írja hogy csak akkor hullámzik ha püfölöd, amúgy nem.
Ki beszélt püfölés okozta hullámzásról? :D

Na mindegy. Inkább nem mondok rá semmit. :D szerintem ne foglalkozz vele :)

nem több mint egy troll, csak nézd meg az utolsó hozzászólásait melyek erősen építő jelelgűek voltak.

Sony Xperia T & Xperia acroS! -telefonok, hibák nélkül!

(#10454) nistv4n


nistv4n
tag

Csináltam egy videót, a minősége nem a legjobb, sőt szar, de talán látszik a lényeg. Erősen nyomom a szélét, annyira, amennyire használat közben eszembe sem jutna. Hullámzást nem látok továbbra sem.

itt a videó.

(#10455) Eli577


Eli577
senior tag

Jujj gyerekek....nem kell leszedni itt egymás fejét. Csituljatok mán. ;]

(#10456) twine válasza Eli577 (#10455) üzenetére


twine
addikt

+1

(#10457) gyuri81 válasza nistv4n (#10454) üzenetére


gyuri81
veterán

köszönjük a videót!! :R

valóban nem látni semmi hullámzást! de pontosan nem látom ,hogy hol érintetted meg. A lényeg,hogy a fekete keretet kell tapizni, ha maga a képernyő felett nyomkodod ott valóban nem szabad hullámozni.

(#10458) Barnee88


Barnee88
tag

nekem sem hullámzik egyáltalán, de azért megjegyezném, hogy tudtommal ÉRINTŐKIJELZŐnek hívják, nem pedig KINYOMOMABELÉTANNAKARENDVÁSTELEFONNAKMEGFÉLTÉGLÁTRAKOKRÁÉSKURVÁRAFELVAGYOKHÁBORODVAHOGYHULLÁMZIKkijelzőnek...
:W

(#10459) Lacy6


Lacy6
senior tag

A telefon bal oldala erős benyomásra hullámzik a jobb oldalon semmit nem látni.. szerintem ez az üveg illesztésétől függ. De ha nem olvasok róla észre sem veszem normál használat mellett.Jobban idegesít a GPS pontatlansága... Sygic és CoPilot GPS progival teszteltem és néha eltéveszti hogy melyik utcába vagyok....ami még idegesítő, hogy élő háttérképet nem igazán lehet használni ha mindig megáll főképernyő lapozáskor.Remélem ezt javítják idővel!
A wifi jelerőssége erősen ingadozik és félek attól hogy egyszer behal és nekem is elengedi az antenna.A telót németbe vettem majd 2 hónapja

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#10460) kerlas


kerlas
tag

Ha valaki feltette már az Android Revolution HD 8.0.0-t, írja már le, hogy mi az új kernel verziószáma, meg egy-két gondolatot, hogy van-e változás a 4.1-es Sense miatt pl.

(#10461) hurrikan


hurrikan
addikt

Ez erősen off lesz. De beírom példa gyanánt.
A napokban a SEria fórum, a felhasználók kérésére levelet írt a Sonynak, a garanciázással kapcsolatban, a szóban forgó kérdés ugyan az, mint itt a HTC-nél volt, a nyitások, és a garancia. A válasz a következő volt:

"Szia Laci!

Köszönjük. Hogy újra tolmácsolod kérdésedet a felhasználók nevében cégünk felé. Írtunk a központnak, a választ hamar megkaptuk. Íme:

A bootloader kinyitása önmagában szoftveres garanciavesztést mindenképpen magaután von. Hardver egységek esetleges garancia vesztése akkor következhet be, ha az adott hardver elem problémáját, egyértelműen, bizonyíthatóan az idegen ROM fel FLASH-elése, avagy a ROM esetleges szolgáltatásainak valamelyike okozta. Gondolunk itt a kijelző, a processzor, a Wifi teljesítményének fokozására, amik sok Cyanogen ROM-ban megoldhatóak és felelőtlenül használva problémákat okozhatnak. Természetesen az adott készülékek egy-egy típushibáját a szervizünk mindenképpen javítja. Mint pl az XperiaS esetlegesen bekövetkező kijelző sárgulását, korábbi modellek közül az Xperia arc ház repedését, vagy éppen az első szériás Xperia Minik kellemetlenül sikerül gomb kalibrációját is.

Természetesen szervizekbe juttatás előtt érdemes a készüléket gyári állapotra állítani, amennyiben erre megvan a lehetőség!

Tisztelettel: Sony Mobile Magyarország"

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#10462) Acheron válasza hurrikan (#10461) üzenetére


Acheron
őstag

Höhö. Japánok...
Arrafelé jelent valamit az a szó, hogy "vevő" :K

(#10463) nistv4n válasza gyuri81 (#10457) üzenetére


nistv4n
tag

A fekete keretet nyomkodtam, erősebben, gyengébben, csak azt a videó nem adja át az esti fények miatt.. :)

(#10464) Petyb00 válasza hurrikan (#10461) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Duplazodas :-(

[ Szerkesztve ]

(#10465) Petyb00 válasza hurrikan (#10461) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Durva, erősen vevő központú a válasz. Bár ezt várnám el egy normális markaszerviztől. Bizonyos keretek közötti rugalmasság precíz munkavegzest. Elismerésem a Sonynak.

(#10466) randras


randras
veterán

Úgy látom, mégsem kavartam fel annyira a szervizes hír megemlítésével az állóvizet: nem is volt itt állóvíz soha. :(

Azért bocs, ha valakit érzékenyen érintett, már reagáltak fb-on, kicsit én is lenyugodtam, de továbbra is tartom hogy ezt egy multi ne így csinálja. Mondjuk, az E-Care után már csak jobb jöhet. (?) :DDD

(#10467) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Csak egy kis infó a legutóbbi test romról:
This Rom is a follow up from the 2.05 RUU and 2.08 OTA. This ROM is a TEST ROM and has a lot of loggers and debug stuff in it. If you want to try it, get it here. This ROM is near RELEASE, ETA for release of the official 2.x ROM is 18th of August. Questions etc. about the ROM can be asked here, and will be awnsered here!
[link]

(#10468) Youri válasza -FreaK- (#10467) üzenetére


Youri
veterán

Ebből nem lesz 3-as kernel... majd a következő HTC telefon talán kap, ezt itt rohasztják az idők végezetéig 2.x-en

RTX ON

(#10469) rgeorge válasza Youri (#10468) üzenetére


rgeorge
addikt

Sensation már megkapta a 3.*-es kernelt... Qualcomm rules.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#10470) Youri válasza rgeorge (#10469) üzenetére


Youri
veterán

pedig az nv is kiadta már...

RTX ON

(#10471) BenHans válasza hurrikan (#10449) üzenetére


BenHans
addikt

Szia hurrikan! :)

Teljesen igaza van zsofzsof12-nak. Ne húzd fel magad a fölösleges szájtépésen!
Nekem már bérletem van vodába és e-carebe és a mammut nagy vodájában megmondták hogy bent volt náluk a HTC Magyarországtól egy ember és arról is szó esett, hogy sokan vihetnek vissza One X-et mivel problémák vannak a kijelzőkkel, hogy ne csodálkozzanak, valamint az e-careben is beszéltem egy már több mint 5éve ott dolgozó sráccal és ő is megmondta azt, amit mi is tudunk hogy ez a jelenség a kijelző rétegzésénél elkövetett pontatlanság és illesztési hiba, és ő maga megmondta hogy ami ezt csinálja az szar, és ezt
idéztem.

A párommal együtt vettük az enyémet is és az övé valami csoda folytán semmilyen nyomásra
nem produkál ilyesmit, hál' Istennek.

Szvsz ha valakit nem zavar az ne foglalkozzon vele, de attól még nem kéne tagadni hogy hiba, és ha ez az enyémmel tovább folytatódik a huza-vona én a fogyvédet is megkeresem sőt még a voda vezérigazgatóját is, (nem lesz nehéz) SGS3 nem kell, ezért ha kell megharcolok egy hibátlan darabért mert ugyan részletre vettem de az m1 hogy 10 hónap múlva 130 vagy most azonnal 130, és nem tehetem meg hogy csak leszarjam mert nincs lehetőségem újat venni ha megjelenik valami más.

üdv.BenHans

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10472) kenny123


kenny123
addikt

Valakinek a telefonja talalkozott már vizzel? Ma az enyém hosszú perceket töltött egy jól átázott papirzsepin, arccal lefelé.. lehet majd szamolmi valami hibaval hangszórótájt?

yo

(#10473) CrawLinG


CrawLinG
tag

Valószìnu meghalt a telom kezd nagyon idegesiteni. Ma kezdte el h neha nemveszi be amit nyomok vagy teljesen mast vesz be.mèg az erintos gombok se reagalnak neha. Valami gond van.ujrainditottam pàrszor de semmi. Neha jo neha nem. Nagyon jo lesz vinni szervizelni heteket varni stb....

[ Szerkesztve ]

(#10474) Lacy6 válasza kenny123 (#10472) üzenetére


Lacy6
senior tag

A videó vége fele van tesztelve a víz ellen: link
Személyes véleményem, hogy amit írtál vizes papírzsepitől semmilyen baja nem lesz :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#10475) kenny123 válasza Lacy6 (#10474) üzenetére


kenny123
addikt

Hu, legyen igazad. :D

yo

(#10476) falijja


falijja
őstag

Heló all egy kis segítséget szeretnék kérni....
ma megpróbáltam a hox -om romolhatóvá tenni sikerült addig eljutnom hogy fent van rajta recowery-t egy leírás alapján csináltam aminek az utólsó mondatát nem tudom hogy mit takar...így szól....:

-Menjünk a pc-n a korábban letöltött és kicsomagolt Fastboot Pack v1.2 mappába>runme_windows
-válasszuk(lehetőleg)az 1.-t:Flash CWM Recovery 5.8.4.0 és Enter
Készen vagyunk,megvan a custom recovery
-restart bootloader/fastboot módba
Na innen nem tudom hogy ez mi -OneX.exe>Next,flash recovery>CWM 5.8.4.0>Flash recovery
A folyamat lefut,a HOX újraindul

(#10477) Dicker válasza kenny123 (#10475) üzenetére


Dicker
őstag

Egyszer futottam még, amikor nagy meleg volt. (kb. mint most) Full átizzadtam a nadrágomat is, és a zsebem gyakorlatilag tiszta vizes volt. Semmi baja nem lett. Sőt inkább tisztább lett, mint volt :DDD
Amúgy a hangszóró nagyon gyenge pontja a telefonnak. Szerintem egy picit rosszul tervezték meg. Túlságosan közelinek érzem a hátlaphoz, és egyes helyzetekben, ha mondjuk lerakom, vagy benyomódik valamitől, akkor elkezd recsegve szólni. De leállítva kicsit megpihentetve újra tiszta a hang. Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#10478) waccamár


waccamár
senior tag

a gmail legutóbbi frissítése óta nektek is megváltozott a lezárási képernyőn lévő eddigi normális piros-fehér boríték ikon egy sima zöld robottá?

(#10479) waccamár válasza waccamár (#10478) üzenetére


waccamár
senior tag

újraindítással megoldódott...

(#10480) ilyen_85 válasza Lacy6 (#10474) üzenetére


ilyen_85
senior tag

attól, hogy azonnal nem halt bele a telefon a vizes tesztbe én nem merném kijelenteni, hogy semmi baja sem lett, sőt határozottan jót tett neki, mert a tegra amúgy is elég szegényben...

Sajnos nekem már ázott be telefonom a zsebemben! nyáron a melegtől, tehát még csak nem is esőtől, szép lassan korrodált el az alaplap a telóban és a telefon elhalálozott... Igaz beletelt majd egy fél évbe.

A nedves papírzsepitől viszont szerintem semmi baja nem lesz.,

#10478

nekem is, de én max hetente vagy annál is ritkábban indítom újra, még nem volt hozzá lelki erőm :D

[ Szerkesztve ]

(#10481) Iván_78 válasza CrawLinG (#10473) üzenetére


Iván_78
csendes tag

Szia!

Nekem ugyan ezen hibával indult a szervízbe... :O
Ha megnyomod középalsótájt a kijelződet erősebben akkor elvileg mükszik?
Nekem így volt, de aztán teljesen a használhatatlanság felé vette az irányt.

Iván

(#10482) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Nekem sajnos elaztattak a hoxomat! Egy asztalon volt es kiontottek egy phar vizet.
(nem lett meg ki volt) Egy pluss szeru tokban volt jackel kifele. Nem lett semmi baja azt hittem de tonkre ment a jack kimenet. Kicsit elszinezodott a fem belul.
Szerintetek ezt kicserelik gariba?

(#10483) Dicker válasza Benyaking (#10482) üzenetére


Dicker
őstag

Meg kell próbálni. Egy könnyen cserélhető elem, szóval hatalmas problémát nem okozhat nekik.
De köss rá egy biztosítást, ha nem javítanák, és ha még tudsz. Ezt úgysem vennék észre. :D

(#10484) falijja


falijja
őstag

Hú csak úgy burjángzanak a válaszok......xd

(#10485) Dicker válasza falijja (#10484) üzenetére


Dicker
őstag

Írj rá egy olyanra, aki már nem gyári rom-ot használ a hozzászólása alapján. Gyorsabb kapsz választ, ha itt nem is veszi észre. Rengetegen vannak. Így kapásból mumk1 jut eszembe, talán ő volt a legelső, aki bátorkodott vele még tavasszal. :)

(#10486) Xaels


Xaels
félisten

Na sziasztok. Megjöttem FEZEN-ről és a 1X kibírta a majdnem 4 napot. 6%-on volt mikor haza értem. Nem használtam sokat, főleg a maps-on elmentett útvonalakat nézegettük(Étterem, bolt, strand) meg tartottuk egymással a kapcsolatot és csináltunk 1-2 képet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10487) Loboda válasza falijja (#10476) üzenetére


Loboda
senior tag

Ne foglalkozz vele!
Az is egy lehetőség a recovery felrakására, de neked erre már nincs szükséged hiszen mint írtad már fenn van a resovery!
Mehet a romolgatás!

(#10488) Loboda válasza falijja (#10476) üzenetére


Loboda
senior tag

Ha a leírást onnan vetted amire én gondolok (PFC), javítottuk a szöveget, csak az egyik módszer van már benne!

(#10489) falijja válasza Loboda (#10488) üzenetére


falijja
őstag

Igen ott van a recovery a boot módban de nem tudok bele lépni...le töltöttem xda ról egy jely romot meg van az a boot img. is na akkor most azzal mit is csináljak....?

(#10490) Loboda válasza falijja (#10489) üzenetére


Loboda
senior tag

Recoverybe nem tudsz belépni?
Hangerő gombbal lehet le fel lépkedni bootloaderbe, a bekapcsoló gombbal pedig belépni a kiválasztott részbe.
Ha így nem tudsz belépni a custom recoverybe, akkor az nincs is fenn!

(#10491) falijja válasza Loboda (#10490) üzenetére


falijja
őstag

Na ezt mondom én is hogy valamit elcseszhettem mert ha rányomok a recovey -re akkor megjelenik egy fektetett telefon és egy idő után át x elődik....

(#10492) mumk1 válasza falijja (#10491) üzenetére


mumk1
addikt

Küldtem PÜ-t.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#10493) Pocee


Pocee
senior tag

sziasztok,onexem van és valamiért gond van a flashemmel,sportmotor illetve bizonyos oldalak nem jelenítik meg a lejátszót a weblapon,mondván hogy szedjek le frissebbet,pedig playről van lehozva a legújabb,chrome böngészőt használok,de a beépített internet is tanácstalan ha flashes videóról van szó.

Mr.Brightside

(#10494) Xaels válasza Pocee (#10493) üzenetére


Xaels
félisten

Chrome alatt nincs flash. A beépítettben meg csak akkor, ha telepíted az Adobe Flash Player-t, de akkor sem mindennel fog maradéktalanul megbirkózni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10495) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok!

EZZEL a tokkal szemezek, mert bizonyos helyzetekben jól jöhet. Nem tudom ki ismeri konkrétan ezt, de iPhonera amit láttam élőben, ( EZ ) azon volt plexi is elől, tehát a telefon minden része védve volt, így ütés és vízálló is volt. Ezen úgy tűnik nincs plexi, tehát közvetlenül a telefon kijelzője lenne nyomkodva. Ha nem jól látom, akkor szóljatok, azonnal rendelem! Illetve ha jól látom, akkor ez nem teljesen az, amit szeretnék. Ebben az esetben tudnátok One X-hez való ütés és vízálló, survivor tokot?

(#10496) CrawLinG válasza Iván_78 (#10481) üzenetére


CrawLinG
tag

tegnap kezdte el. ujrraktam a telót hátha ..... de semmi változás .... ma jo volt kb délig aztán most megint össze vissza veszi be a dolgokat vagy egyáltalán nem reagál semmilyen nyomásra. és néha elszálnak alul a gombok is ilyenkor.....

(#10497) gyuri81 válasza CrawLinG (#10496) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerintem minél előbb vidd be az E-care-be, pár nap nélkülözés és lehet újra nyüstölni :)

(#10498) hurrikan válasza BenHans (#10471) üzenetére


hurrikan
addikt

Igen, de van akinek hiába magyarázol :D mert ez egy természetes LCD technológia szerinte xD

Xaels:
Hogy hoztad össze a 4napot? Kikapcsolt net meg minden?
Mert enkem egy éjstaka altt is simán 18-20%-ot merül, de inkább 25-öt. Ha a net és a 3G be van kapcsolva meg bent marad a szinkron.
Kikapcsolva volt olyan hogy nem merült csak 5%-ot egy éjszaka. De akkor ki volt lőve a szinkron, és maga az adatforgalom is tiltva volt.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#10499) Xaels válasza hurrikan (#10498) üzenetére


Xaels
félisten

Nap közben ment a net és a gps amikor a maps-on keresgettünk a városban(strand, bolt, bank automata). Egyébként estére mindig kilőttem, mert koncertek közben nem is hallottam volna, meg nem igazán akartam volna eldobni véletlen a telefont amikor belémcsapódik egy pogózó. Telefonálás sem volt túl sok, de a kijelző 2,5órát ment így is, bár manuálisra volt állítva. Strandon fotózgatás meg videózás is volt benne. [link] ;]

Egyébként nekem éjszakánként sem merül 2-3%-nál többet bekapcsolt nettel, nálad valami pörgeti a procit vagy a netet feleslegesen. Ajánlom a Watchdog Task Manager, mert azt be tudod állítani, hogy riasszon ha valami a háttérben túlságosan is pörgeti a processzort.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10500) hurrikan válasza Xaels (#10499) üzenetére


hurrikan
addikt

Jah csak mikor anno feltettem pont az ette a legtöbb procit meg RAM-ot is xD

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.