Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) Xaels válasza Petyb00 (#9650) üzenetére


Xaels
félisten

Elixir például.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9652) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok, bevásároltam egy ilyet én is. (SH25RW) Szerda estig van időm a 72 órás cserére, amit eddig látok, hogy a kijelző hibamentes, de a GPS lehet, hogy bűzlik. A GPS Test programmal azt látom, hogy gyorsan megtalálja a műholdakat, de amikor a Google Maps Navigációt használom, sokszor téveszt. Konkrétan azt mutatja, hogy elkanyarodtam amikor állok a lámpánál, vagy éppen egyenesen megyek tovább, csak kb 5-6 mp után kap észbe és rak vissza az útra ahol megyek. Ez az 5-6 mp viszont éles helyzetben pont azt jelenti, hogy rossz irányba mész, ha hiszel neki. El is vitt rossz irányba egy y elágazásban. Ez hardveres gond, vagy ennyit tud a ketyere, majd egyszer lesz szoftver ami javítja?

Ha hardveres probléma akkor a kérdés az, hogy hogyan tudom ezt a hibát hitelt érdemlően bizonyítani egy zárt térben, ahol 0 műhold jel van? Van olyan program, ami ezt a GPS ugrálást rögzíti?

Mondjatok valami okosat, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9653) Petyb00 válasza Xaels (#9651) üzenetére


Petyb00
aktív tag

De nem akarom a sense-t lecserélni. Vagy ez nem is azt csinálja?

(#9654) Xaels válasza Petyb00 (#9653) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem cseréli le a Sense-t. [link] 7x7 icont lehet vele kitenni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9655) Petyb00 válasza szucsi (#9652) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Próbálj ki egy másik navigációs programot. Nem kell bizonygatnod 3nspon belül elmondod és kész. (szerintem)

(#9656) Eli577 válasza szucsi (#9652) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem ez egyszerűen a Google Nav. programjának a hibája. Próbáld ki másik navigációval is. Produkált már nálam érdekes dolgokat a Google Nav.. :U

(#9657) twine válasza szucsi (#9652) üzenetére


twine
addikt

találkoztam már egy olyan emberrel aki a GPS "hibája" miatt vitte vissza készüléket... :U
Valami hasonló jelenségre hivatkozott mint te....
Az én személyes tapasztalatom viszont épp ellenkező....Szvsz. szenzációs a GPS a készülékben....
Kutyasétáltatás(ami inkább kirándulást jelent nállunk) illetve kirándulgatások közben használom a my tracks-el....illetve ritkábban élesben a városban(maps-el),ha ismeretlen a cím,,,,de az eddigi készülékeim közül az egyik legjobbnak tartom....(a példákat csak azért mondtam,hogy tiszta legyen hogy átlag felhasználás van nálam, nem egy egész napos pizzafutárkodás vagy ilyesmi :DDD )
(ettől persze másnak lehet más a véleménye ;) )

Szerk: Egy dolgot vettem észre mostanában,,,hogy a My tracks maximum sebességnek nem normális adatokat ad meg.... :U Én eddig ezt a szoftver hibájának róttam fel, és a gyakorlatban nem is törődtem vele, mert ezt az adatot általában pont le is......*rom :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9658) szucsi válasza twine (#9657) üzenetére


szucsi
őstag

erről beszélek, ez nem ízlés kérdése, ismert hibáról van szó. Remélem egy másik navit ha felrakok megjavul, és nem kell visszarohangálni.

(#9659) Petyb00 válasza Xaels (#9654) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Nekem tetszik, csak még nem jöttem rá a felhasználására! :-$

(#9660) Szpisti válasza szucsi (#9658) üzenetére


Szpisti
addikt

Pl. a Sygic nekem jól műxik...

(#9661) twine válasza szucsi (#9658) üzenetére


twine
addikt

értem én,,,,,,
szerencsére én nem olvastam erről, így nem is jelentkezett a hiba :DDD
cinizmus OFF

Ezért mondtam hogy a saját készülékemről beszélek, saját tapasztalatokkal.....
Olyan nyíl egyenes track-jeim vannak hogy le a kalappal....nem ugrál,,,,nincsenek kilengések.... :U
De ahogy írtam, nálad attól még lehet ;)
Gondoltam jelzem hogy vannak hibátlan darabok is,,,mielőtt elindul ismét egy áradat, mint a kijelzőnél, hogy a ONE X egy sz@r.....mert nem csak a kijelzője, de még a GPS-e is szar...
Ezt ne magadra vedd, nem személyeskedtem, és nem is kifejezetten rád értettem, hanem a csordaszelllemre ami el tud uralkodni néha a forumokon ;)

píííííííííísz :R

(#9662) gegerider


gegerider
csendes tag

Sziasztok!Nekemis Htc One X telefonom van, és az a probléma jelentkezett nemrég, hogy ha hív valaki, ugye felhúzom a feloldási gyűrűt ilyenkor egy pillanatra behozza azt a képernyőt, amelyiken rajta van a hívás fogadás illetve a "kinyomás",majd egyből felveszi a a hívást és ahogy az megkezdődik rezeg egyet a telefon, ami nekem is, és a másik félnek is zavaró, mert ő is meghallja.Ugyan ez, ha én hívok valakit ahogy létrejön a hívás rezeg egyet...Ha esetleg tudtok valami gyógymódot erre kérlek segítsetek!:)köszi!

(#9663) Xaels válasza gegerider (#9662) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értelek. Ha bejövő hívásod van lezárt képernyőnél akkor csak húzd a zöld gombot bele a gyűrűbe, nem kell feloldani külön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9664) Dicker válasza Xaels (#9663) üzenetére


Dicker
őstag

Ha feloldja automatán felveszi. Lerakni tudja csak úgy, ha a körbe húzza a pirosat. A zöldet nem kötelező, mert annál elég ha felrántja a kört. :)
De rezgést én nem tapasztaltam soha.

(#9665) Szpisti válasza gegerider (#9662) üzenetére


Szpisti
addikt

Sokszor egy újraindítás csodákra képes... (a power gomb sokáig nyomvatart)

(#9666) Xaels válasza Dicker (#9664) üzenetére


Xaels
félisten

Ja. Őszintén amióta megvan a telefon egyszer nem akartam úgy felvenni. Mindig lehúzom a kívánt műveletet a körbe. Rezegni nekem sem rezget így még soha. Lehet az azért van bent, hogyha véletlenül zsebben hordva felvenné akkor azt jelezze.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9667) Barnee88 válasza Xaels (#9666) üzenetére


Barnee88
tag

nekem mindig rezeg a hívás megkezdésekor, szerintem ez egy nagyon jó feature, így legalább pontosan tudom,hogy felvette a másik fél.

(#9668) kenny123


kenny123
addikt

Apex-en be lehet állítani a feloldási időjárás animációt?

Köszi

yo

(#9669) r4z válasza kenny123 (#9668) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem. A Fancy Widgets-ben viszont van ilyen opció.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9670) kenny123 válasza r4z (#9669) üzenetére


kenny123
addikt

Köszi a gyors választ! :))

yo

(#9671) twine válasza kenny123 (#9668) üzenetére


twine
addikt

Nem tudom egyről beszélünk e,de szerintem simán....
Beállítások/testreszabás,feloldási képernyő/időjárás...én is így használom alex el ;)

(#9672) r4z válasza twine (#9671) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerintem arra gondolt a kolléga, hogy feloldás után legyen lejátszva az animáció, mint a Sense óránál. De ez is egy megoldás.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9673) WiZARD


WiZARD
addikt

most jöttem meg nyaralásból, elég meleg volt, HOX-ot meg sokat használtam a bérelt kocsiban tűző napon navigálásra. általában durván forró volt a végére a hox, és első 10 perc után villogott a sárga-zöld led a túlmelegedést jelezve.
de jól bírta :)

hazafele repülőn néztem 1-2 720p mkv sorozatot. és meglepett mennyire jól bírja az akku, a gyári lejátszót használva 44 perces sorozat, közepes fényerőn 10% akkut evett. ez meglepett, nem gondoltam, hogy ilyen jól bírja. nem is melegedett, szinte egyáltalán, átlagos netes böngészésnél, vagy nyomkodásnál is jobban melegszik.
(emlékeim szerint egyéb videó lejátszóval is jobban merül, és melegszik)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9674) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Sziasztok,

Lecseréltem én is a Dézit.

Melyiket vettétek volna? :)

A készülékkel nagyon elégedett vagyok, viszont a füles amit adtak hozzá, hát finoman szólva is egy rakás sz@r.

A Dézi félig haldokló fülesét rádugtam, ég és föld a különbség. A gyárival olyan mint ha egy víz alatti effekt rajta lenne, sokkal kisebb dinamikával.

De mindegy is, legalább végre megrendeltem a Sennheisert...

:R

(#9675) Petyb00 válasza Barnee88 (#9667) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Ez egy beállítás már a HD2 is tudott ilyet egyszerűen kapcsolható.

(#9676) mumk1 válasza WiZARD (#9673) üzenetére


mumk1
addikt

Az Android 4.0.4 - 2.05.401.2 rommal pedig tovább javul a helyzet.
És a sebességre sem lehet panasz, azt hiszem erre mondják hogy majdnem. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9677) Petyb00 válasza Petyb00 (#9659) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Köszönöm ilyenre vágytam.

(#9678) WiZARD válasza mumk1 (#9676) üzenetére


WiZARD
addikt

grr, direkt idegelsz. S-OFF meg továbbra sincs... :( :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9679) Youri válasza FeRRaR1 (#9674) üzenetére


Youri
veterán

Mi lelte azt az S3-at :Y

RTX ON

(#9680) gegerider válasza Barnee88 (#9667) üzenetére


gegerider
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ!Nem tudom, nekem nagyon zavaró, főleg hogy a másik fél is meghallja.Egy újraindítás rendbehozta!:) :C

(#9681) hurrikan


hurrikan
addikt

Már csak 1dolog van ami zavar a kütyüben és ezt nem tudom megoldani.
Ha megy a zene és indítok egy játékot, kilövi a zenelejátszót akkor is ha nem akarom. Ion-on simán tudok egyszerre játszani és zenét hallgatni is.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9682) Dicker válasza hurrikan (#9681) üzenetére


Dicker
őstag

Öööö.. Én már játszottam zenével, és ment alatta. Szerintem próbálj több lejátszót.

(#9683) hurrikan válasza Dicker (#9682) üzenetére


hurrikan
addikt

Már három lejátszót próbáltam....
mindhármat egyből leállítja ha bármilyen játékba belépek.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9684) kenny123 válasza twine (#9671) üzenetére


kenny123
addikt

Nyugodtan kövezzetek meg, de nekem ilyenem nincs. :(

yo

(#9685) r4z válasza hurrikan (#9683) üzenetére


r4z
nagyúr

PowerAMP - Settings - Audio - Audio Focus - Permanent audio focus change mellől pipa ki.

kenny: Ő a lock screenes animációra gondolt.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9686) nistv4n válasza hurrikan (#9681) üzenetére


nistv4n
tag

Engem az is zavar, hogy például megy a TuneIn, jön egy üzenet, akkor az üzenetjelző hang idejére leáll a zenelejátszás..

(#9687) Youri válasza kenny123 (#9684) üzenetére


Youri
veterán

kövezünk, de csak azért, mert a mail attachmentedet csak te láthatod :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9688) kenny123 válasza Youri (#9687) üzenetére


kenny123
addikt

Amatőrség fájna, ordítanék. Bocsi.

(#9685) RazorGTR1 : Most nem egy és ugyanaz a kettő? Nekem az a cucc kellene apex alá, hogyha feloldom a telefont, akkor az időjárás ilyen pár másodpercben animálódjon, nem feltétlenül fancy widgets-el.

[ Szerkesztve ]

yo

(#9689) r4z válasza kenny123 (#9688) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem, mert van az, ami feloldás előtt animál (abban a menüben, ahol most vagy a zároló képernyő stílusánál), és van, ami utána (ez a widgetes megoldás).

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9690) kenny123 válasza r4z (#9689) üzenetére


kenny123
addikt

Ezesetben köszi, ismét! :R

yo

(#9691) hurrikan válasza r4z (#9685) üzenetére


hurrikan
addikt

Sajna nem tetszik a Power AMP
valahogy majd megoldom.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9692) gyuri81


gyuri81
veterán

valaki vásárolt mostanában az extrem digitalban HOX-ot? milyen szériaszámú telefonokat árulnak most?

(#9693) gyuri81 válasza gyuri81 (#9692) üzenetére


gyuri81
veterán

mától nem forgalmazzák az edigitalban :( hát szuper..

[link]

(#9694) ilyen_85 válasza gyuri81 (#9693) üzenetére


ilyen_85
senior tag

kár, jó áron volt két év garival én is ott vettem pár hete.

(#9695) FragMaster válasza FeRRaR1 (#9674) üzenetére


FragMaster
addikt

Természetesen a lentit ;]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9696) Bilux válasza Avicularia (#9610) üzenetére


Bilux
veterán

3G javitottak benne gyakran leszakadt a sved halozatokon.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9697) Bilux válasza james008bond (#9592) üzenetére


Bilux
veterán

Mobilism...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9698) LouiS22 válasza hurrikan (#9644) üzenetére


LouiS22
veterán

Aha, azért megkérdezném Zsófiát, hogy mi újság a parts of your warranty című modatrésszel :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9699) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok, próbálta valaki tölteni a telefont 2,1 amperes töltővel? Gyorsabban tölt vele, vagy a gyári 1 amperessel egyforma gyorsan?

(#9700) r4z válasza szucsi (#9699) üzenetére


r4z
nagyúr

A telefon elektronikája lekorlátozza a töltést, ha túl nagy lenne az áramerősség.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.