Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) stilo18 válasza LouiS22 (#9884) üzenetére


stilo18
addikt

Harom pont nem erdekel, engem annyira sohasem zavart...mit varok a 4.1-tol? Jol irtad, azt, hogy gyorsabb legyen...mert a Sense szerintem eleg laggos...!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9902) hurrikan válasza Tommmmka (#9894) üzenetére


hurrikan
addikt

Akkor valami csak nem jó
Mik a beállításaid?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9903) sintek válasza hurrikan (#9902) üzenetére


sintek
csendes tag

Ismét kéne egy kis segítség aokp rom-ot telepítettem és a rom a boot animáció után újra indul
be tudom hozni a bootloader de a recovery kattintva újra indul.. ???

AVE

(#9904) LouiS22 válasza sintek (#9903) üzenetére


LouiS22
veterán

fastboot erase cache

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9905) sintek válasza LouiS22 (#9904) üzenetére


sintek
csendes tag

megjelenik fastboot usb de után nem tudom mit kell csinálni..

AVE

(#9906) Cymby


Cymby
tag

Megjelent a Dark Knight Rises a Play-en és támogatja a mi készülékünket is.
Nálam már fent van, egyelőre csontra merítettem az akksit így kénytelen voltam abbahagyni :D
Jól összerakta a Gameloft, nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen minőségű játékkal fogok telefonon játszani.

Link

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#9907) g0n21 válasza Cymby (#9906) üzenetére


g0n21
senior tag

Elképesztő grafikája van a dark knight rises-nak... eddig a Modern Combat volt nekem a referencia, de Batman lenyomta (irányításra mc3 jobb).
Merem állítani, hogy egy dualcore-os laptop 256/512es VGA-val tud ilyet...
Barátnőmnek a kezébe adtam a.... a dark knight rises-t, 20perc után tette le, pedig nem rajong az androidos játékokért.... :)

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#9908) Tommmmka válasza hurrikan (#9902) üzenetére


Tommmmka
senior tag

az összes beállítást próbáltam, ami az interneten fellelhető, mindegyiknél ugyanez a hiba.

név:t-mobile
apn: internet

másik:
név :akármi
apn wnw

és ugyanezekért sír :S
Érdekes mert sgs3-ban tökéletesen ment a net :F

(#9909) mumk1 válasza Tommmmka (#9908) üzenetére


mumk1
addikt

Próbáld meg ezekkel:
kép1
kép2

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9910) Youri válasza Xaels (#9900) üzenetére


Youri
veterán

A baj az, hogy 4.1 csak hónapok múlva lesz, a jelenlegi buildre pedig nagyon is ráférne a fejlesztés...

RTX ON

(#9911) Cybertrone válasza Youri (#9910) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csalodtam a htc suportban, uccso telom volt toluk... Pedig az eladasokat tekintve mi hoztuk vissza oket, es nem ezt erdemelnenk... Szinte kenyszeritik az usereket a garivesztesre a selejt gyari rommal:(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9912) Bilux válasza Cybertrone (#9911) üzenetére


Bilux
veterán

A lepény hal meg utoljára...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9913) Youri válasza Cybertrone (#9911) üzenetére


Youri
veterán

Most komolyan gondolkodom egy Galaxy Nexus cserén... Pedig nem akarom... Pentile is, Samsung is... De Nexusnál nem lenne szopatás a frissítésekkel, sem pedig a hülye S-OFF-fal. Szemét HTC utálja a vevőit...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9914) Bilux válasza Youri (#9913) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor inkább nyisd ki a bootloadert...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9915) hurrikan válasza sintek (#9905) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem lehet hogy kihagytad a kernel cserét?
Fentebb bemásolták a FASTBOOT parancsokat.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#9916) Youri válasza Bilux (#9914) üzenetére


Youri
veterán

Nem akarok egy ilyen értékű telefonnál garanciát bukni, nekem nincs arra keretem, hogy egy nyitott bootloader miatt a szar telefonomat ne javítsák meg adott esetben.

Nem mellesleg, az S-OFF nélkül a bootloader nyitás még mindig csak félmunka

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9917) WiZARD válasza Youri (#9913) üzenetére


WiZARD
addikt

én is nagyon elkeseredett vagyok az S-OFF hiánya miatt.
nekem ugyan elég lenne a root és a romcsere, de ez a garis hozzáállás undorító.
persze S-OFF mellett is lehet bukni a garit, de ott legalább megvan az esély, hogy megmarad.

gondolkozok mindenen én is. Nexus, SGS3, One XL, de valahogy nem igazán akarok váltani :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9918) Cybertrone válasza Youri (#9916) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nexus formailag nem jon be... Meg azert a gyari feluletek eleg szegenyesek... De megertelek!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9919) Youri válasza WiZARD (#9917) üzenetére


Youri
veterán

One XL-re gondolkodás nélkül váltanék...

Cybertrone: A Holo-t nem nevezném szegényesnek, már nem az a fapados valami, ami 2.3 és előtte volt

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9920) BodyGekko válasza Youri (#9919) üzenetére


BodyGekko
tag

Én egyszer tettem kitérőt a HTC vonalról , de annyira hiányzott a Sense , hogy vissza kellett térnem. Hozzáteszem , hogy az LG 2x és az S2 sem voltak gyengék a maguk idejében , de a Sense az Sense.

[ Szerkesztve ]

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#9921) Cybertrone válasza Youri (#9919) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor viszont eletkepes lehet a csere...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9922) sintek válasza Cybertrone (#9921) üzenetére


sintek
csendes tag

2 napja cseréltem a galaxy nexusom+25ezret fizettem rá egy one x ,hatalmas hiba volt!!!

AVE

(#9923) Cybertrone válasza sintek (#9922) üzenetére


Cybertrone
veterán

Annyira azert nem szar a helyzet... Annyit er a telo, boven!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9924) Avicularia válasza Cybertrone (#9911) üzenetére


Avicularia
veterán

Erről írtam hetekkel ezelőtt. A htc mindig is ezt csinálta a support-al :(

(#9925) Eli577 válasza Avicularia (#9924) üzenetére


Eli577
senior tag

Én várok még 1-1,5 hónapot, utána majd gondolkodok. Mert azért valljuk meg, ami gyári SW most van, az korántsem nevezhető kellőképp optimalizáltnak. :U

(#9926) LouiS22 válasza hurrikan (#9915) üzenetére


LouiS22
veterán

Már megírtam neki priviben, de mint kiderült, rendes SDK sincs a gépén, most küldtem neki egy zip-et.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9927) keIdor válasza Cybertrone (#9918) üzenetére


keIdor
titán

En most vettem SGS3-at, eddig bejon, csak ajanlani tudom. Ez mar 4.0.4, lagg eddig nincs, buheralni lehet, mert S-Off nincs, mehet ra 4.1 is, amit linkeltem, meg barmi.
En nem bantam meg, hogy idejeben, hamar ki is szalltam a One X-bol.
Kijelzoje a legjobb, formaban a legszebb most a piacon, One S-el egyutt, de a szoftver hulladek, support is szarabb mint egy eve.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9928) Youri válasza keIdor (#9927) üzenetére


Youri
veterán

SGS3-at semmiképp nem akarok...

RTX ON

(#9929) keIdor válasza Youri (#9928) üzenetére


keIdor
titán

Több alternativa is van.:) Melyiken gondolkozol? Én még sokat gondolkoztam S4-es One S-en, de egyrészt alig találni, másrészt drágább, mint a hardveraprós One X, annyit meg nem ér, mert bár sokkal gyorsabb annál, de kijelzőben nagy visszalépés, mivel azon látom a pixeleket és a három pont is ott van.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9930) Youri


Youri
veterán

Nem mondanám, hogy komolyan gondolkodom egyelőre. 32 gigás XL-re bármikor cserélnék, a Tegra egy szopacshalmaz. De erre igen kicsi az esély. Galaxy Nexus az ami élhető alternatíva, azzal nem lenne szopás sem az S-OFF, sem a bootloader, sem a support, sem egyebek miatt, de a formavilág nem túl meggyőző, pentile, és alapvetően samsung...

zso79: Igen

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9931) LouiS22 válasza keIdor (#9929) üzenetére


LouiS22
veterán

És az is S-ON-os ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9932) zso79 válasza Youri (#9919) üzenetére


zso79
őstag

Csak kérdezem: miért lenne jobb az XL?? Az S4 miatt?

update: közben látom, hogy a tegra-val nem vagy kibékülve...

Off: én teljesen elégedett vagyok az S-sel, küszöbön egy 4.0.4-es update, ősszel meg jön a Jelly ;)

[ Szerkesztve ]

(#9933) WiZARD válasza zso79 (#9932) üzenetére


WiZARD
addikt

S4-re van S-OFF.
szóval akár usa X is jó lehet (bár az nem tudom itthoni hálózatokon mit tud)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9934) keIdor válasza LouiS22 (#9931) üzenetére


keIdor
titán

Gyárilag legyen jó, SGS3-at sem tervezem buherálni. One S az ár és a 3 pont miatt esett ki.

Youri: Arra én is bármikor cserélném az SGS3-at vissza.:) De az is ilyen 180k-ért megy, ami sok. 125-ért szereztem a bontatlan kék S3-at, annak idején a 2 hetes One X is ugyanennyi volt, tehát valahol ez a lélektani határ nálam ha telefonról van szó. :(
Mondjuk itt nem az nVidia a hibás, mert egy senki LG is jobb szoftvert írt erre. A HTC a ludas.

Hoppá, ez bejön.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9935) zso79 válasza keIdor (#9934) üzenetére


zso79
őstag

3 pont? Ez csak idő kérdése, ahogy frissülnek az alkalmazások egyre kevesebb helyen találkozom vele ;)

(#9936) Youri válasza keIdor (#9934) üzenetére


Youri
veterán

Sony? Képes rá azt ezt is 2.3-mal adja ki, majd lesz rá frissítés felkiálltással.

RTX ON

(#9937) LouiS22 válasza keIdor (#9934) üzenetére


LouiS22
veterán

Srácok, elismerem, hogy különbözőek vagyunk, de... Néha nem értem, hogy miért lázadoztok ennyire. Tényleg én vagyok az egyetlen, aki elégedett ezzel a telefonnal? Pedig én sem ma kezdtem az androidot nyúzni. Igaz, nem futtatok atomtutu és egyéb idióta bencsmarkokat, hanem egyszerűen élvezem, hogy gyors a telefon, szép fényképeket csinál, nincsen tárhely-problémám... Ez csak egy eszköz, amit használtok! Tökéletes meg sosem lesz, ha veszel egy másikat, ott is fogsz találni valamit, amibe belekötsz, mert nem tetszik. Relax :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9938) keIdor válasza LouiS22 (#9937) üzenetére


keIdor
titán

Igen. Tudod, másfél éve Galaxy S-em és HD2-m Gingerbread-el gyorsabb volt. Utóbbin még a Sense is rajta volt. A Galaxy S II-m fényévekkel gyorsabb volt már gyárilag is, utána a Sensation is.
Mindegyiket lehetett főzni, nem veszett el a garancia sem. A másik telefonom, amiket mindig is cégesként használtam iPhone 4, most meg 4S, szintén gyorsabbak.

Nem lenne itt baj, ha megmaradna a garancia bootloader felnyitása esetén, de itt elveszik.
Már rég 4.1 lenne a telefonon, vagy valami kiszivárgott 4.0.4 Sense-el, csak itt nagyon meg van kötve a kezed, ez a baja mindenkinek. Engem meg idegesít, hogy egy menübelépésnél belaggol a telefon és 2 másodpercre elgondolkozik. Ez alatt a másfél év alatt gyorsabb működéshez szoktam hozzá. Benchmarkok engem sem érdekelnek, nem erről van szó.

Azért én a kamerától sem ájultam el, igaz sokat fejlődött Sensation óta, de az SGS1, SGS2, SGS3, i4, i4S szebb képeket csinál.

Youri: Ez igaz.

zso79: Vártam eleget.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9939) Youri válasza LouiS22 (#9937) üzenetére


Youri
veterán

Tényleg én vagyok az egyetlen, aki elégedett ezzel a telefonnal?
Nem biztos, de hirtelen igen. Mivel legyek elégedett? Hogy 3 órát alig éri el a kijelzőidő? Hogy a Sense szép és jó, de szemmel láthatóan darabos a mozgása? Hogy Dühös madarazás közben kimegyek elolvasni egy e-mailt, és visszamegyek, addigra kilőtte az appot? Hogy azoknál az appoknál is ahol van menügomb beépítve alul megjelenik egy kib*szott fekete csík 3 kib*szott pöttyel? Hogy az automata fényerő egyenletes fényviszonyok mellett is pulzálásszerűen változtatja a fényerőt? Hogy akármit állítok, elaltatja a wifit, mert a 3G biztos ingyen van, meg amúgy is biztos az nem fogyaszt? Summázva, nem nem vagyok a telefonnal elégedett. Várok erre a nyomorult frissítésre heteket már, és most beközlik, hogy lehet, hogy törölve van, azt majd lesz egy 4.1 TBA. Persze előtte jönnek új telefonok, amik priort élveznek majd...

RTX ON

(#9940) Xaels válasza LouiS22 (#9937) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem értem. Sokan úgy csinálnak mintha használhatatlan lenne a telefon a jelenlegi állapotában pedig nem. Igaz a Sense kicsit laggos néha, de ha az valakit zavar megoldhatja custom launcherrel vagy ha nem szívbajos akkor romcserével. Én türelmesen kivárom. Biztos kapunk majd frissítést.

(#9939) Youri: mondtam, nem kell azt készpénznek venni. Az a német HTC válasza volt. Emlékezz csak a magyar mit válaszolt Hurrikan-nak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9941) Youri válasza Xaels (#9940) üzenetére


Youri
veterán

Azt, hogy nincs is ilyen frissítés. Nagyjából a német is ezt mondta. Igyekszem nem készpénznek venni, de alapvetően most fel lett kúrva az agyam, hogy én csak figyelem az ilyen-olyan romokat, hogy a HTC faszságait milyen könnyen javítják az unatkozó ráérő fejlesztőpalánták, én meg gondolkozzak azon, hogy a horroráron vett telefonomnak a gariját bukjam el, csak azért mert a HTC szoftvermérnökei bénapöcsök, de azért biztos ami ziher egy csernobili betonszarkofágjellegű védelmet pakolnak a félkész rendszerükre, hogy aki valóban ki akarja aknázni a lehetőségeket, amire a HTC nem nyújt lehetőséget, csak a garancia elvesztésével legyen mód?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9942) LouiS22 válasza Youri (#9939) üzenetére


LouiS22
veterán

Érdekes, nekem sosem lövi ki a wifit, a 3 kibaszott pötty beficcen más 4.x.x ROMban is, ez nem a HTC hibája (látom tableten), a kijelzőidőt meg tudni lehetett minden előzetes tesztből, szóval nem teljesen értem, hogy miért arénázol hangosan. Ahogy azt sem, hogy mi a biztosíték arra, hogy az általad felsorolt hibákat javítani fogják? Kb. semmi... OK, a pöttyök biztosan, mert láttunk valami screenshotot.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9943) Xaels válasza Youri (#9941) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Azt válaszolták, hogy nincs folyamatban lévő frissítés (se 4.0.4, se 4.1, se semmilyen) ami biztos, hogy nem igaz. Lehet, hogy nem a legjobb a HTC Support, de nem emlékszem olyan készülékükre ami azon a romon vagy szoftver verzión ragadt volna amivel kiadták android vonalon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9944) Cybertrone válasza keIdor (#9927) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem adja az s3 fater... Fogdostam, de annyi eleg is volt... A linkelt sony mutatos, najd ha kijon meglesem, addig meg hat ha takolnak hiza, ha nem megy aprora, es veszek vmi mast!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9945) Youri válasza LouiS22 (#9942) üzenetére


Youri
veterán

Nézd, nem fogok leállni vitatkozni arról, hogy nekem miért is kellene elégedettnek lennem azzal, amivel nem vagyok. A HTC-t senki nem kötelezte arra, hogy ne tegyen egy nyomorult menügombot a telefonra, de mint látható, ezt ők is észrevették, hogy nagy FAIL volt, ezért ilyen mappolásos félmegoldással orvosolnák, ami nem baj, de tegyék meg már végre. Semmi sem biztosíték arra, hogy valóban lesz fejlődés ezekben a dolgokban, de attól még hatalmas negatívum, mind a Sense sebessége, mind az akkuidő

RTX ON

(#9946) Cybertrone válasza Youri (#9945) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd lesz vmi, ne spanold magad!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9947) Eli577 válasza Youri (#9945) üzenetére


Eli577
senior tag

El tudom képzelni most milyen arcokat vághatsz kommentelés közben. :o :(( :((( :(

Érthető a dühöd amúgy. Engem az bosszant, hogy már négy hónapja kint van a telefon és nem adtak eddig egy olyan frissítést se rá, ami a legidegesítőbb hibákat orvosolná. (Nálam a homescreen lag a legkisebb probléma, a három pötty, a böngésző belassulásai és az élő háttérképek a nagyon problémásak.) :K

(#9948) LouiS22 válasza Youri (#9945) üzenetére


LouiS22
veterán

Cybertrone-nak igaza van: attól, hogy itt túráztatod magad és dühöngsz, nem lesz jobb. És igen, nincs garancia arra, hogy jobb lesz. Lehet, hogy a felhasználók 99 százalékát nem zavarja sem a három pont, sem pedig a menü gomb hiánya. Az akkuidőt meg lehetett tudni a tesztekből, de ránézésre is megmondható: egy ekkora kijelző bizony zabálja az erőforrásokat. Ezzel vagy együtt tudsz élni, vagy váltasz egy kisebb fogyasztású telefonra. És nem vitatkozom, csak a véleményem írom le, ahogy te is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9949) nistv4n


nistv4n
tag

A telefon önmagában (külsőleg, papíron teljesítményben) nagyon jó. Ezt nehéz is vitatni.
Mi a gond, ami ezt az egészet lehúzza? A HTC support, vagyis ami nincs. Ennyire lesz*rni egy olyan közösséget, akik jóárasítva is minimum 120 ezer forintot költöttek a telefonra.. Értem én, hogy külföldön arányaiban más a készülék ár/érték aránya, és talán emiatt nem is háborodnak fel.

De felmerül a kérdés, hogy _MIT_ csinálnak a HTC-s fejlesztők? Engem a JB sem érdekelne, ha tennének valamit az ismert problémák ellen. Lehet tenni, elég nézni a custom romokat. Ha pedig a support ennyi volt, hogy kijött a telefon, jött pár frissítés, és már gyúrnak is a következő szériára - akkor nyugodtan menjenek csődbe, ez irányba eddig is jól haladtak.

Ettől még nem adom el a telefont, mert szeretem, a sebesség sem zavar engem egyelőre, bár a multitaskot megcsinálhatnák rendesen. Kivárom a gari lejártát, és nem is fog érdekelni a hivatalos frissítés.

(#9950) WiZARD válasza nistv4n (#9949) üzenetére


WiZARD
addikt

gari lejáratát kivárni?
félek 2 év múlva egy elavult izé lesz :(

naponta gondolom újra a kérdést, hogy meddig várjak unlock-kal, de ha már kibírtam 3 hónapot, akkor bízok benne, hogy nem kell már túl sokat várni S-OFF-ra. :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.