Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24301) markyy18 válasza _MG_ (#24300) üzenetére


markyy18
aktív tag

Próbáltad manuálisan ellenőrizni?? Mert nekem se ajánlottam fel automatikusan csak ha rákerestem.

(#24302) g0n21 válasza Tyer (#24298) üzenetére


g0n21
senior tag

Nekem is fent van, ez a frissítés szerintem pont ezt a mediserveres ébrentartást javítja, mert ahogy nektek, úgy nekem is előjött. Viber törlés nem segített, csak a media storage törlése, az viszont megoldotta a bajom.
Pedig úgy bíztam benne, hogy üzemidő javulást is várhatok... Meg holnap reggelre kiderül, beragad-e még a sense... :D

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#24303) _MG_ válasza markyy18 (#24301) üzenetére


_MG_
csendes tag

Persze, nyomtam manuálba is :)... azt hazudja naprakész a telefon ! :U

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24304) lcee79 válasza _MG_ (#24300) üzenetére


lcee79
őstag

CID-edtől függ, hogy mikor milyen verzióval jön az új.
Aki itt Magyarországon vette pl szolgáltatónál azoknak jött most
Ázsiai általában még verziószámban sem stimmel
CID getter megmondja

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24305) Valkűr válasza Rhino666 (#24287) üzenetére


Valkűr
őstag

Nálam eddig is 6300 felett volt, 6844 amit mértem legutóbb...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#24306) _MG_ válasza lcee79 (#24304) üzenetére


_MG_
csendes tag

nekem GSM boltos nem szolgáltatótól van. Tehát jó kérdés honnan származik :)

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24307) markyy18 válasza _MG_ (#24306) üzenetére


markyy18
aktív tag

Igen akkor lehet várni és majd csupa meglepetés lesz ha megérkezik. :DD :))

(#24308) _MG_ válasza markyy18 (#24307) üzenetére


_MG_
csendes tag

hurrá :) várom szeretettel akkor :DD

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24309) Tyer válasza g0n21 (#24302) üzenetére


Tyer
őstag

Én töröltem a mediaservert, de megint elöjött...

Nos, megjöt a T-töl a távszámlám.
A majom a vételkor azt mondta a készülékbizti 890/hó, erre kijött 1790 a számlán, telefonálok, tájékoztatnak, hogy a 890 régenvolt. m már 1790.
Nem kell mondanom fel vagoyk háborodva, és le is mondtam...
Köcsögök, miért nem felkészültek az ügyintézök?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24310) batai15


batai15
félisten

kinn a sense 5?

(#24311) markyy18 válasza Tyer (#24309) üzenetére


markyy18
aktív tag

Nekem is módosítottak maguktól. 400 Ft-ot simán ráemeltek a hividíjra úgy h nem tudtam róla. Plusz az ingyen beszélhető 100 órát levették 3-ra. :O

batai15: még nem ez csak kisebb hibajavítás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24312) Bulitt válasza Tyer (#24309) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem nem biztos hogy az ügyintéző rontotta el. Lehet egyoldalú szerződés módosítás is :)

(#24313) enginev3.0 válasza _MG_ (#24308) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is ez a helyzet
044-es cid-em van, szóval várok :D

Ja és ma próbáltam 20% helyett 30%-os fényerőn a telefont, 50%-on szoktam mindig megnézni mennyi kijlezőhasználatom volt és most 2óra pár percnél járok!!! Ráadásul egész délelőtt 3G-n volt, plusz kb 40perc zenehallgatás, szóval nagyon nagyon jó, a következő szint a 40% fix fényerő lesz:) Ha ott is meglesz a 4óra kijelzőhasználat (50%-on 2óra) akkor lehidalok :D

Egyébként doodle jumpoztam meg poker starsoztam, szinkronizálások mentek, és messenger is online volt egész végig

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24314) _MG_ válasza enginev3.0 (#24313) üzenetére


_MG_
csendes tag

nekem HTC__621, ha jót nézek :)

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24315) Tyer válasza Bulitt (#24312) üzenetére


Tyer
őstag

Első számláról beszélünk gyerekek!!! a "régen" nem 1 honapot jelent!!!
a 400 ft-rol meg tájékoztattak!!! emlékszem

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24316) lcee79 válasza Valkűr (#24305) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem is 6800 körül volt az előző rommal decemberben mértem még
meg gondolom régebbi volt a quadrant is...
Most, teljesen hidegen (mert ha magas hőmérsékleten van ugyebár akkor visszaveszi a tempót): 5959
Ha többször lefuttatom és melegszik ettől csak rosszabb lesz, ez az a szint amit a 4.0.4-essel csinált
ez nem olyan jó mint az előzővel...
Vagy a quardant ír mást, vagy a htc optimalizált valamit...

De a vicces az, hogy alatta ott van hogy htc one x 4600 környékén...
hogy más telefonnal összehasonlítva a tulajok jobban örüljenek hogy megelőzték a 4800-al : ))

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24317) batai15


batai15
félisten

amugy ez a cid miben számít?mert konkrétan a bteltől vagy ujjmobilokról 2 év eu garral.
másik : kérdeztem már, de még egyszer : csak a hivatalos htc dokkolóval vált dock módba a teló?

(#24318) Valkűr válasza lcee79 (#24316) üzenetére


Valkűr
őstag

Vannak kamu tesztek amik folyamatosan lejárató kampányt folytatnak a HTC ellen. ÉN annó mikor az első ilyen teszt kijött azonnal cáfoltam ezt saját tesztekkel, úgy, hogy dugig volt pakolva a telefon és még úgy is leterhelve 6380 körül volt elsőre, másodjára 6740 és harmadjára 6480-as eredmény jött ki, szóval az átlag 6400 minden esetben megvolt, ettől kevesebb nekem soha nem volt. Ezek a 4600-4700-es adatok úgy gondolom egyszerűen nem valós eredmények.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#24319) lcee79 válasza Valkűr (#24318) üzenetére


lcee79
őstag

2012 májusban még volt ilyen.. nekem még 4200 is volt :)
Aztán mikor augusztusban jött a firmware akkor gyorsult 5900-ra aztán pedig 6800-ra is (mondjuk teszt programok ezt azért követhetnék...)
most megint csak 5900...
De sok dolog közrejátszhat, quadrant is, de a frissítés is...
frissítés előtt nem néztem meg sajna

Na futtatok egy antutu-t is az 14631 volt legutoljára az tuti :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24320) lcee79 válasza lcee79 (#24319) üzenetére


lcee79
őstag

legújabb antutu 3.1.2-vel 13754 lett.. ez is kevesebb mint a régivel, sőt most azt mutatja, hogy volt egyszer 14743 is az én device-mel.. :)
Százalékosan kevesebbet csökkent mint a másik, de csökkent, nem nőtt az biztos

Ja és a 2 teszt futtatása után ~15%-ot merült az akksi...
Ha dogzik a tegra, azért fogyaszt rendesen :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24321) _MG_ válasza lcee79 (#24320) üzenetére


_MG_
csendes tag

nálam a legújabb antutu: 14297 ! frissítés még nem volt ha jön utána is megnézem

MG

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#24322) lcee79 válasza _MG_ (#24321) üzenetére


lcee79
őstag

Azt vettem észre, hogy pl az sd írási sebességre kevesebbet hozz...
33-35 mb/sec volt, most meg 19, a többi egyéni pontszámot nem figyeltem, de ez lassabb azért jócskán, majdnem fele

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24323) kirkri


kirkri
addikt

Benéztem valamit, bocsi. :B

Szerk: Hogy ne legyek off, ma vettem egy HTC BH M500 headset-et és nagyon szuper kis szerkezet. Nem gondoltam, hogy ilyen apró mérete van. :K

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24324) lcee79 válasza _MG_ (#24321) üzenetére


lcee79
őstag

Próbáld ki, hogy berakod hűtőbe, legyen ott pár percig, hogy jó hideg legyen, és futtasd le úgy hogy végig a hűtőben van :)
Mennyi lesz úgy az eredmény?

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24325) Peterson_ válasza ferob (#24268) üzenetére


Peterson_
addikt

Újraindítás természetesen volt, viszont a kalibrálást még nem próbáltam kóddal.

g0n21:

- köszi, ha más nem lesz,akkor ott próbálkozok.

Kár hogy nem találtam infót, hogy minek a függvénye hogy ez a hiba előjön, vagy sem.
Csak annyi jött le, hogy elég ritka jelenség.
Pedig reméltem hogy lesz rá valami gyártótól származó álláspont.
Attól tartok hardveres problémáról van szó. :(

A válaszokat hálásan köszönöm :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24326) g0n21 válasza lcee79 (#24324) üzenetére


g0n21
senior tag

Hűtő nélkül elsőre 6055, másodjára 6561. Ennyi nekem még nem volt. De őszintén szólva.... -.-

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#24327) lcee79 válasza g0n21 (#24326) üzenetére


lcee79
őstag

Ez az eredmény a régi v az új firmware-el készült? :) Új firmware-el jó, régivel nem annyira :)

Minél melegebb annál jobban visszaveszi a teljesítményt, tehát hideg környezetben kell futtatni :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#24328) I-S-T-I válasza lcee79 (#24327) üzenetére


I-S-T-I
tag

új firmware-el a Quadrant elsőre 6721 pontot adott, második nekifutásra 6457-et, szóval lehet, hogy nálad fut valami a háttérben ami leszívja :F

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#24329) BenHans


BenHans
addikt

Nem tudom pontosan hogy mit akartak orvosolni ezzel a frissítéssel, merthogy semmi közleményt nem adtak ki, de nálam megszűnt a notification bar lehúzásának a lagja.
És úgy néz ki néhol gördülékenyebb mint volt. Már csak arra leszek kíváncsi hogy az üzemidővel babráltak e.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#24330) I-S-T-I válasza markyy18 (#24311) üzenetére


I-S-T-I
tag

T-Mobile Like? Szerintem érdemesebb a Like 300-at választani, ott maradt minden a régiben, annyi változott, hogy már lehet hozzá 1000 Ft-ért +1 Gb netet rendelni :)

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#24331) markyy18 válasza I-S-T-I (#24330) üzenetére


markyy18
aktív tag

Igen ezt eltaláltad like. :D Gondolkoztam rajta mert jobban megéri, de hűség időm van 2 év az nem számít közben lehet változtatni?
Amit most eladtam Sonyt azt hűségre vettem és nem akarnám h bekavarjon a díjcsomag váltás és letiltsák a telefont. Vagy ettől nem kell félnem? :)

(#24332) I-S-T-I válasza markyy18 (#24331) üzenetére


I-S-T-I
tag

elvileg feljebb simán válthatsz, de hívd fel őket egy próbát megér.

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#24333) markyy18 válasza I-S-T-I (#24332) üzenetére


markyy18
aktív tag

Köszönöm a segítséget majd személyesen bemegyek a T-pontba az a tuti. :D

H3gam: pont ezen törtem a fejem én is h legtöbb esetben elég a lassított sebesség is. De azért néha jól jönne a plusz net. Nekem általánosan elég egy hónapban a 300 ahogy mértem és azért 250 megát most lenyomni 32/32-es nettel néha kicsit sok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24334) Hegasus válasza I-S-T-I (#24330) üzenetére


Hegasus
senior tag

nekem is like 300-am van, de gondolkodom, hogy visszaváltok az 50-esre(azt hiszem lehet), mert a 300 mega durván egy hétig tart ( :DDD ), és utána jön a lassítás, aminél hogy őszinte legyek semmi hátrányt nem tapasztalok főleg opera minivel a böngészésbe (najó weboldalak +3 sec betöltésnél, de túlélem)... viber hívás hibátlanul működik (kiszámoltam, durván 4-6 kbyte/sec kell neki), levelek megjönnek időben... egyedül ha le kéne töltenem programot az lenne a lassú, de azt wifin szoktam, természetesen állandó szinkron is van.
szóval nem hogy kiadnék még 1000-ret extra netért, hanem inkább lassítsanak le 2 nap után... nekem nem éri meg hogy kapok +5 napot 1000 huf-ért, jobb helyre is el tudna menni. (tippmix :DDD )

(#24333) markyy18: nekem a hónap végére volt már 700 mega is :DDD (bár ebből a google szolgáltatások vitt el vagy 50-et, de hogy mire :F )

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#24335) I-S-T-I válasza Hegasus (#24334) üzenetére


I-S-T-I
tag

Nemtom, nekem miután belassítják szinte használhatatlanul lassú lesz a net...

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#24336) g0n21 válasza markyy18 (#24333) üzenetére


g0n21
senior tag

Inkább hívd fel a T-mobile-t, az a tuti. Ott rögzítik a beszélgetést. Hidd el, épp most szopok 200.000-ért, mert a személyes fazon csak úgy kikiáltott valamit, amit elhittem. ;) én fasz

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#24337) Hegasus válasza I-S-T-I (#24335) üzenetére


Hegasus
senior tag

gyári böngészővel, meg chrome-al, meg opera mobile-al (meg még nem tudom mikkel) bizony hogy leírhatatlan lassú!!! De ezért írtam az opera minit, nem hittem a szememnek mikor látom, hogy lelassított nettel is szinte ugyanúgy 9gag-ezek, meg facebook-olok (böngészőben, nem alkalmazással, bár a frissítés után mintha tűrhető lett volna lassítva az alkalmazás)
természetesen nagy ritkán csinál olyat, hogy nem tölt egy oldalt egy ideig, mert éppen szinkronizál és arra megy el az a pár kbyte, de befejezi lehet folytatni.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#24338) LouiS22


LouiS22
veterán

Gyerekek, akik Sense5-öt vizionálnak a mai frissítéssel: még meg sem jelent az M7. Nehogy azt reméljétek már, hogy azonnal lesz Sense5. A közleményben is azt írták, hogy hónapok múlva. Gondolkodjatok kicsit eladói szempontból: ti elbasznátok az új értékesítési számait azzal, hogy ráengeditek a régi modellre azt, amitől az új az, ami? Na ugye.

Majd május-június magasságában. Ja, akkor fogja azt mondani a HTC, hogy igen, megígértük, de most megvizsgáltuk és rájöttünk, hogy nem tudjuk megcsinálni. Ezt már eljátszották ezzel, szóval a magam részéről addig nem is hiszem el, hogy lesz Sense5, amíg nem látom a telefonon.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24339) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Az viszont tény,hogy sokkal érzékenyebb lett a kijelzőm,és gördülékenyebb a rendszer. Nálam.

(#24340) bounty123 válasza Lacopapi (#24339) üzenetére


bounty123
őstag

Ezek a "gördülékenyebb, gyorsabb lett" érzések szerintem szimplán a rebootnak köszönhetők ;]
Amúgy nem tudom, de nekem előtte is tökéletesen gördülékeny és gyors volt, és utána is az, nem érzek különbséget. Igaz apex launchert használok, nem a buta rosie-t.

(#24341) CrAck69


CrAck69
senior tag

Nekem is leszedte a frissítést és fel is tette :)
Manuálisan kellett ráfrissíteni mert magától nem jelezte.
Igazából nem tudom, lehet h jobb lett de eddig is jó volt :)

Nem a Vibert kellett törölni hanem a médiatárolót üríteni.
Most már az 5óra ébrenlétből 1 óra lett 30 óra alatt tehát valami
ott volt be bugolva. :R köszi a tippet érte :)
Igaz az összes jelzőhang ugrott amit megszoktam,
és olyan fura hangok vannak benne gyárilag xD

Egyszer fenn....

(#24342) LouiS22 válasza CrAck69 (#24341) üzenetére


LouiS22
veterán

Igazából az lenne jó, ha kiderülne, hogy melyik Sense app az, ami kiakasztja és felpörgeti a médiatárolót.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24343) CrAck69 válasza LouiS22 (#24342) üzenetére


CrAck69
senior tag

És arra hogyan lehetne sort keríteni? :)
Gondolom akkor nagyon bele kéne menni a rendszer lelkébe.
Meg lehet h root is kéne, mert az ugye nekem nincs, és nem is akarom h legyen :B

Egyszer fenn....

(#24344) enginev3.0 válasza Lacopapi (#24339) üzenetére


enginev3.0
félisten

De jó nektek, én még meg se kaptam :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24345) BenHans


BenHans
addikt

Egy kis [érdekesség].

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#24346) Xaels válasza BenHans (#24345) üzenetére


Xaels
félisten

[link] hazai sajtótájékoztatón volt a One :DD Csorog a nyálam, napról napra egyre jobban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24347) enginev3.0 válasza BenHans (#24345) üzenetére


enginev3.0
félisten

Profi gépekkel, minőségi munka :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24348) LouiS22 válasza Xaels (#24346) üzenetére


LouiS22
veterán

Ja, szép sorban írják meg a bloggerek, tessék Indexet és INdex2-t olvasni, mennek is kifelé a posztok.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24349) falijja válasza Xaels (#24346) üzenetére


falijja
őstag

Hát eddig nem nagyon jött be a one de ahogy egyre többet látom ...hááát lehet még is csere lesz...minőségi hangszórók..ultra alázó dizájn...lehet hogy jó kamera xd...viszont csak 4.7"tudom hogy sokaknak ez hú de jó de nekem nem, 5" lett volna tökéletes nekem....ha a kilező szaturációját lehet szoftveresen állítani az új sensbe akkor csere lesz... :K

[ Szerkesztve ]

(#24350) Lacopapi válasza bounty123 (#24340) üzenetére


Lacopapi
addikt

A gördülékenység persze viszonylagos,megítélése elég nehéz,azonban a kijelző érzékenysége már kissé dühítő lett (az eddigi lassú érzékelés után),csak gondolok az appra,már indítja.... :DD
Amúgy reboot és cache törlés nálam kéthetente van,tehát ez a része nem téveszt meg.
Nálam a Nova szalad...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.