Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23151) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Ha van egy ilyen telefonom mit lehet vele csinálni ha ezt produkálja?
egyáltalán nem lehet bekapcsolásra bírni, viszont a számítógép felismeri: APX device.

Reménytelen a dolog vagy esetleg működésre lehet bírni?(házilag, )

(#23152) CrAck69 válasza kirkri (#23123) üzenetére


CrAck69
senior tag

szerinted ez az eredetihez hasonló minőségű? vagy ez tényleg eredeti? mert akkor én is rendelnék

Egyszer fenn....

(#23153) kosturica válasza r4z (#23149) üzenetére


kosturica
őstag

Az még csodálatosabb dolog benne, hogy vissza is tudja állítani! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23154) kirkri válasza CrAck69 (#23152) üzenetére


kirkri
addikt

Benne van a hirdetésben, hogy The case is an official HTC product ami persze nem garantál semmit. :N
Ugyanakkor nem találok kínai eladóktól hasonlókat, ez az amiért igazából eredetinek gondolom. Ha megérkezik nyilatkozom majd.

Más:
Vajon miért nem hamisítják a kínaiak a HTC kiegészítőket? :F Például a HTC CR S650 bölcsőnek a mai napig nem készítettek egy olcsóbb koppintását, holott nem lenne nagy feladat egy hasonló terméket legyártani.
És vinnék az emberek mint a cukrot, mert töltőnek én is a kezdetektől valami hasonlót keresnék, de csak a micro USB-s változatot árulják, az meg kell a fenének.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#23155) g0n21


g0n21
senior tag

Korábban említettem, hogy nem listázza egyik zenelejátszó sem a zenéimet, egy saját, létrehozott mappából. A .nomedia fájlt kitöröltem, újraindítás, stb. De semmi. Lejátszani, ha fájlkezelöböl nyitom, akkor tudom, nincs sehol .nomedia, de a lejátszók nem listázzák. Mit tehetnék?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23156) r4z válasza Winchester95 (#23151) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez brickelve lett, ha a Tegra APX módja jelentkezik. Vidd szervizbe.

kosturica: :P

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#23157) Arween válasza kirkri (#23154) üzenetére


Arween
senior tag

hát ez az nincs utángyártott az eredeti meg qva drága :((( pedig vennem kell valamelyet így maradnak ezek:
dokkolók Melyiket ajánljátok??

(#23158) kirkri válasza Arween (#23157) üzenetére


kirkri
addikt

Egyiket sem. :( Nekem anno Sensation-höz volt ilyen USB csatlakozású és nagyon nem vált be. Gyorsan tönkre lehet tenni vele az USB csatlakozót.

21 éve a Prohardveren! ™

(#23159) Arween válasza kirkri (#23158) üzenetére


Arween
senior tag

Akkor esetleg van valamilyen állvány (nem tok!) amire fel tudom rakni+ oldalról töltőt csatlakoztatni?

(#23160) Agony válasza Arween (#23157) üzenetére


Agony
aktív tag

MicroUSB-set én se vennék, mert nem használ a töltő csatinak, viszont a gyári megoldás nekem nagyon bevált. Jól működik és a hangszórók hangja is meglepően jó. Az ára nyilvánvalóan vicc, de érdemes apróhirdetéseket bogarászni én is itt PH-n fogtam ki egyet 8k-ért (postával).
A srác eladta a HOX-át és ez rajta maradt. Elküldte postán, makulátlan állapotban garival.
Ugyanígy a gyári fehér HOX rácsos tokot is sikerült beújítani 2k-ért (postával), ami kompatibilis a dokkolóval, szóval tokostól bele tudom tenni azonnal.

Tessék bogarászni! :D

Start with a whisper, end with a scream!

(#23161) LouiS22 válasza g0n21 (#23155) üzenetére


LouiS22
veterán

Töröld az alkalmazásokban a Médiatároló nevű folyamat adatait, aztán reboot és pár perc alatt újraépíti a média adatbázist. Másik lehetőség: mozgasd a zenéid a Music mappába (bár elméletileg máshonnét is látnia kellene a zenéket, de csak a poén kedvéért).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23162) Winchester95 válasza r4z (#23156) üzenetére


Winchester95
őstag

Mit jelent az hogy brickelve?
Itthon nem lehet megcsinálni?

(#23163) mumk1 válasza Winchester95 (#23162) üzenetére


mumk1
addikt

Téglásítva. Sajna azt nem.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#23164) kirkri válasza Agony (#23160) üzenetére


kirkri
addikt

Mázlista. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#23165) g0n21 válasza LouiS22 (#23161) üzenetére


g0n21
senior tag

Ha ezt törlöm, akkor a beállított értesítési, és személyekhez beállított csengőhangok visszaállnak a gyárira?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23166) LouiS22 válasza g0n21 (#23165) üzenetére


LouiS22
veterán

Passz. Szerintem ezek nem ott vannak tárolva, de mi a fontosabb? Én inkább állítgatnék újra, mintsem ne tudjak zenét hallgatni. De ezt neked kell tudnod.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23167) rígel válasza Winchester95 (#23162) üzenetére


rígel
őstag

Azt hogy kb. annyit tud a telefonod, mint egy tégla, és annyit is ér :( ...bár a tégla jobb hőszigetelő.

(#23168) Arween válasza Agony (#23160) üzenetére


Arween
senior tag

Bogarászok én ,de azért annak hogy valaki pont egy gyári dokkolót adjon el,kicsi az esélye, lévén a HOX sem egy nagy futó termék itthon :((( És nyilván nem akarok hónapokat várni egy lehetséges eladásra várva.Szóval ezért keresek alternatívát.Rendelek egy ilyet jobb mint a semmi de azért ennél valami jobbra vágyom :P

[ Szerkesztve ]

(#23169) Bulitt


Bulitt
őstag

Tegnap hajnal négykor levettem a töltőről a telefont, és most ebben a percben ránéztem a GSam-re. Képernyő aktív idő 30perc, aku 75%-n és tegnap, meg ma reggel volt rajta zene hallgatás csak. :DDD

(#23170) Lexus sc


Lexus sc
tag

Mit gondoltok? ha lesz új sense verzió azt majd elérhetővé teszik a one x-re is?

(#23171) ferrari1


ferrari1
őstag

Beléptem közétek én is. Kérdezném, hogy főzött romok miatt érdemes - e nyitni? Hoznak akkora javulást? Mellette van egy S3. Ott visszatértem a gyárira. Köszönöm!

(#23172) enginev3.0 válasza Lexus sc (#23170) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem, nagyon nem hiszem hogy megkapja a Sense 5-t

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23173) rígel válasza Lexus sc (#23170) üzenetére


rígel
őstag

Ezt csak remélni tudjuk. Nagy esélyt nem látok rá....

(#23174) Avicularia


Avicularia
veterán

Aki a celebverzióra vágyott és van felesleges 799 dodója +45 a postára most vehet egyet. Sőt azt írja S-OFF!
[link]

(#23175) Lexus sc válasza rígel (#23173) üzenetére


Lexus sc
tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele...de egy dolgon fenn akadtam akármilyen pitinek is. ha találsz egy jó hátteret a főképernyőre, annak mi az indoka,hogy a menüben nem láthatod áttetszőként mint a sonykon??? kapsz egy feketét és kész. mindenféle módon testre lehet szabni a sense 4.0át ezt viszont kihagyták. nem értem mért. szerintetek?

(#23176) FeRRaR1 válasza Avicularia (#23174) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Azért S-off, mert két magos S4 van benne, nem pedig tegra, és 16 Gb Pfejjjj :D

Kenjék a hajukra.

Sőt szerintem valami sérülés is van a fehér részén, biztos Rihanna elejtette, de felvenni már nem akarta, menedzsere meg feltette gyorsba :DDD

(#23177) Lexus sc


Lexus sc
tag

a one x-re fel lehet tenni a nova launchert? vagy a sense miatt nem annyira?arra akarok kilyukadni, hogy a novával lehet állítani az áttetszőséget és én ezt szeretném elérni valahogy...

(#23178) rígel válasza Lexus sc (#23175) üzenetére


rígel
őstag

A Sense :) Ha ez neked gond, cseréld le. :D

(#23179) Avicularia válasza FeRRaR1 (#23176) üzenetére


Avicularia
veterán

Azt nem is néztem,akkor azért S-OFF

(#23180) rígel válasza rígel (#23178) üzenetére


rígel
őstag

Simán fel tudod tenni a Nova-t, Apex-et vagy amelyik tetszik, vannak már hozzájuk sense 5 skinek is. Ezért mondtam, hogyha nem tetszik cseréld.

[ Szerkesztve ]

(#23181) enginev3.0


enginev3.0
félisten

HTC mióta szakított az alap zöld fekete szinekkel ? Mert jb van fent (gyári) a HOX-on de most már nem zöld ami eddig zöld volt hanem kék :F Why ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23182) Lexus sc válasza rígel (#23180) üzenetére


Lexus sc
tag

és akkor tudok állítani áttetszőséget?egyébként nekem tetszik a sense, csak az a hülye feketeség a menünél egy idő után unalmas lehet...

[ Szerkesztve ]

(#23183) FeRRaR1 válasza enginev3.0 (#23181) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Így akarnak nagyobb népszerűséget csinálni htcdev oldalnak :)

(#23184) rígel válasza Lexus sc (#23182) üzenetére


rígel
őstag

Nem mélyedtem bele hogy miket lehet, de rengeteg állítási lehetőség van...

(#23185) Bulitt válasza Lexus sc (#23175) üzenetére


Bulitt
őstag

Lényegében te azt szeretnéd, hogy legyen egy fő képernyőd és legyen egy menüd háttérképpel mint az iphone-ok esetében. Jól értelmeztem? :)

(#23186) Tatu-1981 válasza Arween (#23168) üzenetére


Tatu-1981
tag

Ugyanez a problemam nekem is. Lassan ott tartok, hogy nekiallok barkacsolni. Vegul is annyira nem lehet bonyolult egy ilyen allvanyra ratenni ket erintkezot, amik ra vannak kotve a toltore, es erintkeznek a telefon pogo pin csatlakozojaval.

(#23187) stilo18 válasza Lexus sc (#23177) üzenetére


stilo18
addikt

Fel lehet. Minden úgy fog működni, ahogy tervezed... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23188) LouiS22 válasza Lexus sc (#23170) üzenetére


LouiS22
veterán

Majdnem biztos, hogy nem. Különben nem venné meg az új HTC-ket senki sem. Főzött ROM-ban talán elérhető lesz. Talán.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23189) Lexus sc válasza Bulitt (#23185) üzenetére


Lexus sc
tag

Nem...nem vagyok iphone-os.azt akarom hogy olyan legyen mint egy sony kb tehát áttetszően lássam a fő képernyőt.de a senseről sem akarok lemondani, és persze htc.

(#23190) g0n21 válasza LouiS22 (#23166) üzenetére


g0n21
senior tag

Csak főzés közben szoktam zenét hallgatni...
De nyert a megoldás, köszönöm... A gyári hangok eltűntek, a progiké megmaradtak. Thx.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23191) Bulitt válasza Lexus sc (#23189) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem ismerem. Zsigerből Sony ellenes vagyok. Sorry :)

(#23192) rígel válasza LouiS22 (#23188) üzenetére


rígel
őstag

Főzöttben tuti lesz.

(#23193) r4z válasza Lexus sc (#23189) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerintem van olyan Sense téma is. De ha nem, feltehetsz még mindig másik launchert, én is ADW EX-et használok.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#23194) Lexus sc válasza r4z (#23193) üzenetére


Lexus sc
tag

És a senseről sem kell lemondanom?

(#23195) Davzone válasza FeRRaR1 (#23176) üzenetére


Davzone
senior tag

Nemhogy sérülés hanem az a telo konkrétan alaplap hibás. A 2. Képen látszik hogy szet van csuszva a kép és nem tölti ki a kijelzot.
Nekem volt ugyan ilyen, alaplap cserés lett új imei számmal. Ráadásul a skin is sima jb ikonok vannak sima aosp notification barral úgyhogy a rom is sense mentes rajta.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#23196) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Vettem egy tokot itt helyileg, fehér keményebb szilikon. Viszont ki kellett vágnom a gombok helyét, mert nem érzékelte a nyomogatást. Szikével vágtam, finom csiszolóval sorjáztam, de nem vagyok maximálisan elégedett...mit gondoltok, mivel lehetne még egyenesebbre formálni az éleket? Csinált itt vki ilyesmit?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23197) Bulitt válasza volvoguy (#23196) üzenetére


Bulitt
őstag

P1000-es vizes csiszolópapír. Polírozásnál is szokták használni. Ha még finomabbat szeretnél mehetsz le egészen 2000-ig

[ Szerkesztve ]

(#23198) zola- válasza Bulitt (#23197) üzenetére


zola-
őstag

Vízzel szokták már ezeket használni, tutibb az eredmény.

(#23199) kosturica válasza Bulitt (#23197) üzenetére


kosturica
őstag

Nekem van 13000-es márványkövem is, és nem víz
, hanem petróleum és cigaretta hamu keveréke a feltét hozzá! :D !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23200) Bulitt


Bulitt
őstag

tudom, hogy vízzel használják, ahogy a nevében is benne van. Illetve tudom, hogy más megoldás is létezik, de szerintem a kérdezőnek ez a legegyszerűbb. Minden barkácsboltban van :)

kosturica: Nem pont szilikon tokhoz tervezet eljárás, de egyszer ki kell próbálni :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.