Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) Bulitt válasza Lexus sc (#23100) üzenetére


Bulitt
őstag

Tudomásom szerint a menü hátterét nem lehet megváltoztatni. Lassan 1 hónapja használom a telefonom, és eddig nincs karc a kamera burkolatán. Bár zsebben hordom, de mikor le rakom az asztalra azért valamire rá rakom. Pl.: Könyv, szalvéta, papírlap. Simán az asztalra soha.

A farmeros kérdésre a válasz pedig az, ha a telefont megfogja akkor mást is meg fog az a farmer. Szóval ez nem a telefon hibája, Illetve a feketén is meglátszódna.

[ Szerkesztve ]

(#23102) VD válasza Lexus sc (#23100) üzenetére


VD
őstag

1. Tudtommal a Sense launcherével nem. (Alternatív launcherekben van ilyen funkció)
2. Nekem egy gyári HTC műanyag Tok megoldotta, így nem ér hozzá a lencse semmihez. Kollégám kihúzható tokot vett, de mindig aláteszi amikor az asztalon van.
3. Ez baromság. Az meg, hogy az SGS 3-at javasolják helyette, meg csak külön ráerősít!

(#23103) rígel válasza Bulitt (#23101) üzenetére


rígel
őstag

Így van, minimális odafigyelés kell ( nem dobálni, nem csúszpolni az asztalon) és akkor nincs szükség semmilyen gagyi fóliára.
Ha be is fogja valami, könnyen tisztítható szappanos vízzel. Szürke ebből a szempontból szerencsésebb.

(#23104) zola- válasza rígel (#23103) üzenetére


zola-
őstag

Nekem szürke volt egy darabig, és annak meg elég hamar kopik a burkolata. Ahol hozzáért a tokhoz 2 hónap után rendesen meglátszódott.

(#23105) rígel válasza zola- (#23104) üzenetére


rígel
őstag

Közel 1 év alatt semmilyen kopás nem jelentkezett, és nem is hallottam mástól se, rajtad kívül. Ez valami anyaghiba lehet, ami egyedi eset :(

(#23106) Lexus sc válasza Bulitt (#23101) üzenetére


Lexus sc
tag

Örültem volna ha nem csak fekete hátteret "tud" a gyári sense... ez olyan mint a nokiákban a fekete vagy világos háttér :)

(#23107) simico válasza volvoguy (#23095) üzenetére


simico
aktív tag

Wifi állandóan ki, helymeghatározás és szinkronizálás is, minimum fényező... Tehát ha csak telefonalgatok vele... Céges telo lenne...

Bár jelen esetben wifi be, helymeghatározás ki, szinkronizálás 50-50%-ban ki-be, fényerő 50-50%-ban automata-20% volt, de teljesen el voltam havazva melóval ezért kevés telónyomogatás mellett ez jött ki katt (ebben benne van 2x25 perc amikor autóban szivargyújtó töltő szintentartotta a töltöttséget videófelvétel alatt)

Ha csak levelezel, böngészel, telefonálsz, zenét hallgatsz vele, akkor simán megvan 2 nap üzemidő 2-3 óra kijelzőhasználattal.

Bár ha mindent kikapcsolsz rajta és csak dumás másodtelónak használod, arra talán kicsit túlzás HOX-ot venni szerintem. Én a HOX-ot használom magán és céges célra is, Galaxy Mini 2 borzadalom meg egész nap fiókban pihen a céges kártyával :D

[ Szerkesztve ]

(#23108) zola- válasza rígel (#23105) üzenetére


zola-
őstag

Itt nézd meg:[link] majdnem ilyen lett az én hátlapom is. Itt látható hogyan kopik!

[ Szerkesztve ]

(#23109) Bulitt válasza zola- (#23108) üzenetére


Bulitt
őstag

Erről a "teszt"-ről jut eszembe, hogy unokanővérem SGS3-t vett magának. Megnéztem a telefont és azt kell mondanom, hogy a HOX kijelzője jelentősen szebb. Neki is ez volt a véleménye (mindkettő 50% fényerőn). De ez teljesen magán véleményünk :)

Az teljesen más tészta, hogy a Facebook, telefonáláson és rádiózáson kívül másra egyáltalán nem használja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23110) zola- válasza Bulitt (#23109) üzenetére


zola-
őstag

Én csak a kopást írtam......Most sgs3 van, de nekem is jobban bejön a HOX! Most egy fehér példányt fogok szerezni.

(#23111) Bulitt válasza zola- (#23110) üzenetére


Bulitt
őstag

Ezért írtam, hogy erről jutott eszembe, mert elolvastam a tesztet :K

(#23112) Lexus sc válasza zola- (#23108) üzenetére


Lexus sc
tag

Használsz valamiféle tokot? Mennyi idő kellett neki, hogy így elkopjon? Garancia esetleg?

(#23113) zola- válasza Lexus sc (#23112) üzenetére


zola-
őstag

Sima beletolós bőrtok volt. 2hónap. De nem volt ennyire gáz.

[ Szerkesztve ]

(#23114) Bulitt válasza zola- (#23113) üzenetére


Bulitt
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy rossz minőségű volt a tok, és a folyamatos ki be csúsztatástól elkopott. Egy kemény tok, amibe bele helyezed a telefont és nem csúszkál benne, nem okoz ilyen sérülést.

[ Szerkesztve ]

(#23115) zola- válasza Bulitt (#23114) üzenetére


zola-
őstag

Az jó, franc se gondolta, hogy így meglátszik a kopás. Nem baj, hamarosan lesz fehér telóm. :)

(#23116) Lexus sc válasza Bulitt (#23114) üzenetére


Lexus sc
tag

Linkelnél egy ilyet?

(#23117) Bulitt válasza Lexus sc (#23116) üzenetére


Bulitt
őstag

[link] én ilyet rendeltem feketében. van hozzá törlő kendő és kijelző védő fólia. :K

[ Szerkesztve ]

(#23118) rígel válasza zola- (#23108) üzenetére


rígel
őstag

B@ki, mitől lett ilyen? Egyszerűen nem hiszem el hogy ha nem csiszolod vele az asztalt, vagy valami keményet, így megkopjon. Én napjában legalább 20-30-szor veszem ki-be a tokból, és semmilyen kopásnyom nincs rajta.

(#23119) zola- válasza Bulitt (#23117) üzenetére


zola-
őstag

:Y :K Jó cucc!

(#23120) rígel válasza Bulitt (#23114) üzenetére


rígel
őstag

Én a gyári po-s650 tokot használom, nap 20-30 ki/be * 10 honap, az testvérek között is több mint 6000 ki-be húzás, és olyan mint új korában.

(#23121) Bulitt válasza rígel (#23120) üzenetére


Bulitt
őstag

Erre értettem, hogy rossz minőségű volt a bőr tok :K Nem mondom, hogy értelmetlen, csak ha ilyet vesz az ember akkor tényleg megbízható minőséget vegyen. Itthon nézve picit drága, de ott az ebay :)

(#23122) rígel válasza Bulitt (#23121) üzenetére


rígel
őstag

Még csak drága sem volt, valami 3ezer párszáz HUF volt, itthon...

(#23123) kirkri válasza rígel (#23122) üzenetére


kirkri
addikt

Most az eBay-ről ~2500 forintért meg lehet venni, jó hogy eszembe juttattad, mert veszek is egyet. :C
Itthon is meg lehet már venni 3500-ért a Speedshop-nál, de nincs nekik készleten és arra még jönne a postaköltség, így bőven 4k felett jönnék ki.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#23124) rígel válasza kirkri (#23123) üzenetére


rígel
őstag

Eze gy jó tok, minőségi anyagból, bár igazából a sensation xl-hez való, ezért nem túl passzentos, de talán így még jobb is.

(#23125) kirkri válasza rígel (#23124) üzenetére


kirkri
addikt

Még nem próbáltam ki soha, de már régóta szemezgetek vele, csak eddig nem szántam rá magam a vásárlásra, de ennyiért megérte megvenni. Egy hét múlva már megtapasztalom milyen a minősége. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#23126) Tyer válasza rígel (#23124) üzenetére


Tyer
őstag

Én pl burok, + 3XL-es tokban hordom, pont pászol (azt vettem észre, ghoy egy telo burokkal pont egy méretet hizik)
Igyaztán tökély a védelem:)
Persze fólia is van rajta...
a tok, meg a fólia drága volt, összesen belekerült 3300 Ft-ba
ebayröl kb 1000 Ft lett volna...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23127) Avicularia


Avicularia
veterán

Visszakaptam a telefonomat végre megjavítva.
Nem kaptam magyarázatot arra nézve mi volt ez az átverési próbálkozás a garanciával. A hátlapnak telesen más árnyalata van ,jóval világosabb mint a régi volt.
Lehet rosszul emlékszem, de mintha az előlapi kamerán nekem nem lett volna benne lencse. Valszeg ezt hiányolták amikor azt írták, hogy hiányzik a kameralencse.

(#23128) Something_ válasza Zsirmanc (#23064) üzenetére


Something_
őstag

Köszi, fel is hívtam őket, 115.000 gyári garival jó ár, viszont csak fehér van nekik, feketét nem is tudnak beszerezni.

Szóval a kérdés még adott. Gyári garival szeretnék új készüléket, fekete színben, best buy árban:)

(#23129) divid4 válasza Something_ (#23128) üzenetére


divid4
csendes tag

Akkor már ketten vagyunk, én szintén ilyenre pályázok :K

(#23130) barathmarton válasza Bulitt (#23114) üzenetére


barathmarton
csendes tag

A hátlap kopása, fényesedése, sajnos nem a tok hibája. Nekem is kopik, pedig puha plüss tokban hordtam, és már az első pár napban elkezdett kopni. Ráadásul a felső részen foltosan és sehogy sem lehet eltüntetni. Ez gyári anyaghiba. sajnos a jó minőségű szilikon hátlap is nyomot hagy.

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#23131) Xaels válasza barathmarton (#23130) üzenetére


Xaels
félisten

Párom Lumia800-asán meleg szappanos víz és kiadós dörzsölés segített elég sokat a gyári szilkon tok után maradt foltokon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23132) Bulitt


Bulitt
őstag

Hát nem tudom. Én bízok a kemény tokban, de ha esetleg még is úgy érezném, hogy nem a legjobb tuti veszek rá ilyen áttetsző body fóliát és úgy rá a tok :)

(#23133) zola-


zola-
őstag

Ha a telefon S/N szama igy kezdodik: FA2CM akkor azt hol gyartottak? Azt vagom, hogy decemberi, csak az orszagot nem.

(#23134) volvoguy


volvoguy
addikt

Tok-fólia párosból ti melyiket választanátok?

- TREX [link] [link]
- Emobi [link] [link]
- ECELL [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23135) LouiS22 válasza zola- (#23133) üzenetére


LouiS22
veterán

Igazából nem lényegtelen? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23136) zola- válasza LouiS22 (#23135) üzenetére


zola-
őstag

Hat csak kivancsi lettem volna, hol gyartottak. 1.hozzaszolas szerint nincs ilyen.

(#23137) LouiS22 válasza zola- (#23136) üzenetére


LouiS22
veterán

Elképzelhető, hogy hadrendbe állítottak egy új gyártósort, biztosan a népi Kínában.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23138) Xaels válasza zola- (#23133) üzenetére


Xaels
félisten

"I asked htc about it and they said it is originated in taiwan. my serial number is fa28rw100679"

(#23139) zola-: valószínűleg inkább egy másik gyártósort/gyárat jelöl.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23139) zola- válasza Xaels (#23138) üzenetére


zola-
őstag

Koszi!! Akkor ez a Taiwan uj kodja lenne....

(#23140) Avicularia


Avicularia
veterán

Aki szedett már szét hox-ot tudna esetleg arra mondani valamit, hogy mit lehet állítani a proximity sensoron?
Nem cseréltek alaplapot és most működik, azt írták valamit állítottak rajta.
Nem túl vidám dolog root nélkül mindent egyesével visszaállítgatni :((
Valamit csinálhatnának ezzel, nem hiszem hogy átlagfelhasználóknak ne lenne rá igénye.

(#23141) r4z válasza Avicularia (#23140) üzenetére


r4z
nagyúr

Carbon

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#23142) volvoguy


volvoguy
addikt

Hát fiúk úgynéz ki mégiscsak pixelhibás a cucc, csak bizonyos esetekben észrevehető...szürkénél pl. nem, de feketénél már igen....a gariztatása hogy zajlik? Komplett készülékcsere vagy kijelzőcsere?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23143) ferob válasza volvoguy (#23142) üzenetére


ferob
őstag

Figyelj, én háromszor leírtam neked, de még mások is, hogy mit csinálj mielőtt még rosszabb helyzetbe kerülsz és kifutsz az időből. Erre komolyan egy napra rá megint megkérdezed, hogy a garanciával mi a helyzet ilyen esetben?
Minimum értetlen vagy, erre komolyan nem tudok már mást mondani.

(#23144) Avicularia válasza r4z (#23141) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi
Ez hasonló mint a Titanium backup?

(#23145) Bulitt válasza volvoguy (#23142) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha jól tudom, három napon belül készülék

(#23146) ferob válasza Avicularia (#23144) üzenetére


ferob
őstag

Jelenleg root nélkül képes mindent lementeni, ha felrakod a gépedre az alkalmazás másik részét.
Csak kijelölöd, hogy mit akarsz menteni és hova, utána készen is vagy. A visszaállítás se bonyolultabb.

(#23147) zola- válasza volvoguy (#23142) üzenetére


zola-
őstag

Kivancsisagbol.....mi a keszuleked S/N szama?

(#23148) Avicularia válasza ferob (#23146) üzenetére


Avicularia
veterán

Na ez kellett volna mielőtt leadtam javítani. Most nem szopnék órák óta a visszaállítással :(

(#23149) r4z válasza Avicularia (#23144) üzenetére


r4z
nagyúr

Olyasmi. Ugyanúgy le tudja menteni az adatokat is alkalmazásokból. A CWM recovery alkotója fejlesztette.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#23150) volvoguy válasza zola- (#23147) üzenetére


volvoguy
addikt

HT26NW100821

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.