Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23701) LouiS22 válasza FeRRaR1 (#23700) üzenetére


LouiS22
veterán

persze, azzal próbáltam ki, csak annyira fut XMister kernelje, hogy muszáj volt testdrive-olni :) És bevált: nekem 20 százalékkal több energia maradt nap végére, mint a stock kernellel. Abban is van USM fix, de egyelőre még nem sikerült működésre bírnom.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23702) MerLinh válasza kosturica (#23692) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát ameddig nem lesz valami akksiáttörés, meg ilyesmi, nem holnap lesz ilyen, és ha összehajtod és úgy marad nem törik meg az anyag? Van ilyen egyáltalán?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23703) Steve1207 válasza MerLinh (#23702) üzenetére


Steve1207
veterán

Az alatta lévő kis dobozkába pár db góliát elem elférhet :D

.

(#23704) FeRRaR1 válasza LouiS22 (#23701) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Utána néztem kicsit ennek a kernelnek, elég jónak tűnik fogyasztásban.

Minden működik vele rendesen? GPS WiFi, GSM, etc...
beta vagy stabilt használod
USB storage nem megy viper alatt?

(#23705) Tyer


Tyer
őstag

Megjött a tokom ebayröl, nagyon zsirul néz ki...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23706) kirkri válasza Tyer (#23705) üzenetére


kirkri
addikt

Muti. :)
Messziről jött ember azt mond amit akar. ;) :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#23707) CrAck69 válasza Tyer (#23705) üzenetére


CrAck69
senior tag

Ne csak azt mondd h zsír, tegyél fel róla képet :)

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#23708) viktor82 válasza Tyer (#23705) üzenetére


viktor82
őstag

Pontos tipus esetleg linket dobnál róla?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23709) Tyer válasza kirkri (#23706) üzenetére


Tyer
őstag

Nem is tok, burok, de akkor is nagyon király..

Amugy az alatta lévő tok megvan, miotaa telo, és csak dicsérni tudom, az nem ebay-es...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23710) viktor82


viktor82
őstag

Szép :K

Én ezt rendeltem ma remélem én sem csalódom

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23711) LouiS22 válasza FeRRaR1 (#23704) üzenetére


LouiS22
veterán

A egutolsót, 134, a storage-t nem sikerült működésre bírnom, de nekem létkérdés.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23712) Tyer válasza viktor82 (#23710) üzenetére


Tyer
őstag

Ütősen néznek ki a cseppek.
Én még várok 2 zöld tokot ezt meg ezt, elvileg a héten jönnek azok is.
Meg még a telo elött vettem egy vastag gumisat, de az az ormotlan, vastag volt, ami eléggé vastaggá tette, azt nem fogom már használni... Mondjuk az védte legjobban...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23713) viktor82 válasza Tyer (#23712) üzenetére


viktor82
őstag

Anno olyanam volt az evo3d-nél ezen gondoltam hogy ormótlan lenne azért választottam vékonyat !
Én ma rendeltem őgy hogy csak reménykedhetek hogy 2hét múlva megjön

Havernak a sony-n ilyen lyukacsos van ,az egész hátlap igy néz ki ha leveszi annyira elszineződött alatta le se tudja törölni

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23714) Agony válasza viktor82 (#23713) üzenetére


Agony
aktív tag

Nekem a gyári HTC lyukacsos hátlap van fent, de én fent hagytam alatta a BestSkinsever hátlap fóliát, pont az ilyen elszíneződéstől tartva.
De ezzel a tokkal is szemeztem. :)

Xmister féle kernelből amúgy a #106-os az stabil verzió, azt nyugodtan leeht használni a mindennapokra. Smartmax beállitással akku takarékos, interactive-al teljesitményre van kihegyezve.
Viszonyításképpen: Smartmax-al 46fps volt az Epic Citadel, Interactive+Deadline-al 52fps.

Start with a whisper, end with a scream!

(#23715) Tyer válasza Agony (#23714) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem ez vastag.
Én a lukacsostol nem godnoltam, hogy elszinezödhet...
Mármint a tok szinére???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23716) FeRRaR1 válasza LouiS22 (#23711) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Sweep2Wake működik vele?
Akkor ezt feltehetem 3.3.7 ViperX mellé?
Végig olvastam a changelogot, elég szimpatikus.

Ha fent van a rom, utána is cserélgethetem a kernelt, vagy inkább install előtt csak?

(#23717) CrAck69 válasza Tyer (#23715) üzenetére


CrAck69
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy a teló lesz koszos attól hogy bemegy a lukakon a kosz.

Egyszer fenn....

(#23718) ferob


ferob
őstag

Mivel a gyári rendszeren nem lehet beállítani, hogy jobb oldalt az állapotsávon kijelezze az akksi töltöttségét, ezért már jó ideje a Battery Widget Reborn-t használtam erre a célra és bár a mai napig az egyik legjobb app, de mindig is zavart, hogy Holo-féle kék megjelenése van, aminek a színe nem változtatható, míg a HTC-n minden ikon az állapotsávon többnyire fehér, így végül is, mivel használom a GSam Battery Monitort, ezért teszt képpen kipróbáltam a hozzá tartozó, külön a Playről beszerezhető ikon csomagot, amivel le lehet takarni akár a gyári akksi ikont, de nekem sikerült elérni egy kis játszadozás után, hogy a gyári akksi ikon közepén megjelenítsem számokkal az aktuális töltöttséget, a Plain White kinézettel.
Ilyen lett:

Ha más is kipróbálná, mert gyári rendszert használ, akkor leírom, hogy milyen beállításokkal lehet pontosan az akksi ikon közepére helyezni, mert én is sokáig szórakoztam vele:
Icon size: 25
Align: Top right
Horizontal padding: 114
Lock screen padding: 114
Vertical padding: 10
Icon brightness: 100%
Show only when status bar is visible: pipa

Valamint mostanában megfigyeltem, hogy mennyit bír egy feltöltéssel a telefonom és az az eredmény, hogy automatikus fényerőn, 4 óra kijelző használat mellett két és fél napot kibír.

[ Szerkesztve ]

(#23719) Xaels válasza ferob (#23718) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönjük, ez nagyon hasznos :R

EZEN kicsit kiégtem azért. :Y

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23720) Tyer válasza ferob (#23718) üzenetére


Tyer
őstag

Plainwhite nincs is, lehet cska mert magyarravan állitva, godnolom a hagyományos, de ezeket a beálitásokat nem találom...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23721) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Menjetek már ezekkel a 4 órás kijelzőidőkkel. Hogyan???

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23722) vkp válasza FeRRaR1 (#23716) üzenetére


vkp
aktív tag

Ha felrakod a 3.3.7-hez a zipben található boot.img-t, akkor azzal megy a s2w

(#23723) g0n21 válasza enginev3.0 (#23721) üzenetére


g0n21
senior tag

ezt én sem értem...kezdek elkeseredni, hogy 2-3 óránál nem bír többet 15 óra alatt, <10p telefonálással. És ezt energiatakarékos funkció bekapcsolása mellett..

Kérdés: elképzelhető, hogy a billentyűzet programom okoz merülést? (swype beta) gsam nem jelzi, semmi nem jelzi, csak felmerült bennem...

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23724) ferob válasza Tyer (#23720) üzenetére


ferob
őstag

Le kell tölteni hozzá ezt az ikon csomagot, mint írtam és utána kiválasztani az akku ikon témánál, majd a letakaró ikon beállításainál megadni azokat a paramétereket, amiket leírtam.
Sajnos csak a csomagban található ikonokkal lehet megoldani így.
Az ikon az értesítési sávon pedig ne legyen kipipálva, mert az a bal oldalra tesz ikont.

(#23723) g0n21: Én is Swype-ot használok, szóval kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#23725) enginev3.0 válasza g0n21 (#23723) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én ma 10óra körül vettem le a töltőről, 1 óra kijelzőhasználat, wifi egész nap, és most 64%, fényerő 20%-ra véve

Az energiatakarékos funkció mennyire veszi vissza a procit?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23726) Tyer válasza ferob (#23724) üzenetére


Tyer
őstag

Lehet ideje lenne regelnem a kártyám...

Ti hol látjátok hány % az akku?

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23727) g0n21 válasza enginev3.0 (#23725) üzenetére


g0n21
senior tag

hogy a procit mennyire veszi vissza, nem tudom, számomra nem észrevehető, epic citadelen ki lehetne próbálni...
a kijelzőt azt jelentősen, azt látom a gsam statisztikájából.. De így is élvezhetően használható, szóval, ez nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23728) enginev3.0 válasza g0n21 (#23727) üzenetére


enginev3.0
félisten

Holnap bekapcsolom én is ezt az funkciót. Bár holnap du 2-3ig egész végig mobilneten lesz a telefon wifi helyett...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23729) ferob válasza enginev3.0 (#23728) üzenetére


ferob
őstag

Én egyáltalán nem szoktam ezt az energiatakarékos funkciót használni.
Viszont nálam mindig automatikus fényerőre van állítva a kijelző és a legjobb wifi teljesítmény sincs kipipálva, viszont 5GHz-en kapcsolódok általában a hálózathoz, valamint a wifit és a szinkronizációt nem szoktam kikapcsolni.

Közben amúgy még ráhúztam egy plusz negyed órás kijelző használatot mielőtt lemerült a telefon 1%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#23730) yodee_ válasza ferob (#23729) üzenetére


yodee_
őstag

és mindezt gyári rommal?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23731) ferob válasza yodee_ (#23730) üzenetére


ferob
őstag

Igen, teljesen gyári rommal, tehát a bootloader sose lett kinyitva.

(#23732) yodee_ válasza ferob (#23731) üzenetére


yodee_
őstag

ekkora eltérés nem lehet két telefon között. fizikai képtelenség. mi az az 4 óra kijelzőidő? egyszerűen meg lehetne oldani a dologot. leírja akinek kevesebb ideig bírja hogy milyen appok vannak fenn, milyen widgetek vannak kinn az alapképernyőkön és ha összefüggést találunk a gyorsabban merülők között akkor meg is van a gond...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23733) Bulitt válasza enginev3.0 (#23728) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem csak neked okoz érdekességeket. Volt ez a videó rögzítéses problémám, hogy nem volt sztereó hang. Factory reset segített, de nem csak ezen. Valami be volt ragadva, mert mióta megcsináltam a resetet baromi lassan merül a telefon. Tegnap egész nap játszogattam, ilyen 2-3 órás szünetekkel 1 órákat. Délután 5-kor még 56%-n volt az aksi. Este 11-re 53% lett. Volt benne minden, játék, wifi, 3G. Nincs fent a GSam, és kikapcsolom az alkalmazásokat amiket használtam kényszer bezárással.

Ha bekapcsolod az energiatakarékos üzemmódot, akkor egy bizonyos idő után kikapcsolt kijelző mellett lekapcsolja a wifit,3G-t, BT ilyesmi. Eddig legalábbis ezt az egy funkcióját vettem észre :)

És egy kis érdekesség, a reset előttről. Ez nálam az átlagos használat egy telefonnál. Itt nincs játék, csak kevés 3G, Wifi, és telefonálás.

[ Szerkesztve ]

(#23734) g0n21 válasza yodee_ (#23732) üzenetére


g0n21
senior tag

legyen: 3 homescreen:
1: htc calendar widget
2: időjárásos nagy óra, alatta két mappa
3: favourites people 4x3, 3 kapcsoló

letöltöt appok:
afterfocus pro, winamp, sketchbook, ringdroid, koin, app backup &restore, epic citadel, speedtest, ezPDF reader, office suite pro, log me in ignition, angry birds space, star wars, pulse, viber, skype, FB messenger, avg antivirus, whatsapp, es file explorer, springpad, draw some, sms backup &restore, sondhound pro, bittorrent, total comander, otp smart bank, OI safe, idegen szavak szótára, gsam, chrome

ezekből, amit napi szinten elindítok, használok a viber, a FB messenger, gmail, chrome, koin, total commander, galéri, natív facebook.

skype néha, office, log me in ritkán, angry birds, draw some nagyon ritkán,

4 gmail fiókom van, mind push-ra állítva, FB óránként frissít, messenger push, időjárás óránként frissít,

swype beta a billentyűzetem, auto a fényerő, a lock screenem pedig az időjárásos lock screen.
helymeghatározás: google location service. ennyi.

Nekem van a com.htc.launcher beragadásos probléma, de safe módban két napig használva is volt, tehát nem tudom eltűntetni, ha kilövöm, ha nem, számottevő különbség nincs, 14-16 óra alatt 1,5-max.3 óra kijelzőidő.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23735) ferob válasza yodee_ (#23732) üzenetére


ferob
őstag

Én ez a két és fél nap alatt kb. ezeket csináltam, ami mellé elfért a 4 óra kijelző használat: 1 óra telefonálás, Gmailen levelek olvasása, pár óra zenehallgatás (telefonról és netrádió), internet bank, számológép, feljegyzések írása, böngészés a gyári böngészővel, Soundhound, Viber, egy kis RTL Most, fényképezés, Total Commanderrel fájlok mozgatása, GSam ikon csomaggal szórakoztam, hogy beállítsam.
Talán kb. ennyi, de biztos volt még más is, csak nem emlékszem pontosan.

Nem tudom mennyit segít, de 3 oldalas főképernyőt használok, amiből az egyiken van egy kisebb óra és az Elixir 2 Widgets-et használva tele van rakva a képernyő ikonokkal, aztán a másik képernyőn a HTC időjárásos órája van és még pár Elixir 2 Widgets kapcsoló ikon, valamint a harmadik képernyőn egy teljes oldalas HTC naptár.
Általában 20-30 alkalmazás van telepítve a telefonra, amiknek nagy része már kiderült a fentebb leírtakból.

[ Szerkesztve ]

(#23736) yodee_ válasza g0n21 (#23734) üzenetére


yodee_
őstag

4 home screen:
1: sense óra és időjárás, data counter, viber, fb messenger, fb, opera
2: 14 db gyorshívó ikon
3: 10 db ikon (skype,play áruház,eunein radio, vnc viewer, youtube, térkép,galéria, dice player,es file explorer, connect bot
4: gyári fotóalbum widget

letöltött appok:
adobe reader, asphalt 7, connect bot, data counter, dead trigger, dice player, es file explorer, facebook, gsam, fb messenger, nova 3, nfs mw, notification toggle, opera mobile, skype, speed test, svox classix tts, svox mariska, track id, viber, vnc viewer, zombie driver

Emailben 1 gmail fiók beállítva pushra, fb messenger, auto szinkron bekapcsolva: email, fb messenger, viber, időjárás fél óránként.

Gyári swipe-ot használok, auto fényerő, a lock screen semmi extra, a gyári gyűrű, helymeghatározás: google location service.

A könyvjelző widgetes gondom nekem is megvan, minden töltés után kilövöm. átlag reggeltől esig bírja, de nem csutkára merül. Amint az előző képem mutatja 2 napot is kibír de akkor nem is használtam, csak ha kellett... ja igen! és a legfontosabb: vodás, de független, első szériás

ferob: email fiók nincs beállítva? webes felületen nézed őket? automata szinkron be van nyomva és viber mindig fut?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23737) ferob válasza yodee_ (#23736) üzenetére


ferob
őstag

Gmailt alkalmazást használok a levelezésre, a Viber be van kapcsolva, gondolom fut is, de ezt nem szoktam nézegetni és a szinkronizálás mindig be van kapcsolva.
És ha már így említetted, az enyém is az elsőkből való, független, T-s.

De amúgy van, hogy nekem is csak 2,5-3 órás kijelző használat jön össze, használatfüggő.

(#23738) yodee_ válasza ferob (#23737) üzenetére


yodee_
őstag

nem a kijelzőidő a lényeg, mert én azt személy szerint lesz@rom :) hanem az hogy elmegy neked annyi ideig... mellesleg 1 dolog már van is ami nekünk más mint neked, a push mail

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23739) Hegasus válasza Xaels (#23719) üzenetére


Hegasus
senior tag

az már valami! nem sz@rral gurigáznak.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#23740) Xaels válasza Hegasus (#23739) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az a 36K Antutu odab@sz. Mondjuk a vicc mellette, hogy GLBenchmark-ban viszont kevesebb pontot kap mint a T30...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23741) Tyer


Tyer
őstag

Valami nagoyn érdekes....
Egész nap megy atelo, minden oké, és akkor éccaka meg végig éber...
De miért? Nem az ébresztő, mert az msot volt elöször bekapcsolva ...
Lehet a GSam nem hagyja alaudni? De az meg megy nappal is...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23742) zola- válasza Tyer (#23741) üzenetére


zola-
őstag

Nézd meg az air push detector progival, amit talál azt távolítsd el.

(#23743) Tyer válasza zola- (#23742) üzenetére


Tyer
őstag

Nem talált semmit.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23744) Hegasus válasza Xaels (#23740) üzenetére


Hegasus
senior tag

a gl benchmark nem szereti a tegrát. aszerint már az angry birdsnek is szaggatnia kéne. :DDD najó éppen elfutna.
amúgy bűzlenek nekem ezek a benchmarkok... lemerem fogadni, hogy kijön a snapdragon 800, az meg rákontráz, és így tovább....
de azért elég hatalmas ugrás ez a többihez képest mit ne mondjak.
én inkább arra leszek kíváncsi, milyen lesz egy igazi tegra4-es game (mert már hova máshova kéne ekkora teljesítmény), ha tippelnem kéne egy ps3 szintű grafika befigyelhet.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#23745) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát nem tudom nektek hogy jön össze, de nekem 73% és kb 1 óra kijelzo használat, 20% fenyero, only gsm mobilnet
Szóval kapjatok be :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23746) FragMaster válasza Xaels (#23719) üzenetére


FragMaster
addikt

De ez csak tabletekben lesz nem? Elvileg a tegra 4i készült telefonokba ami meg ca9, bár a tegra 3-ra biztos az is rákontráz, ha más nem fogyasztásban.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23747) Xaels válasza FragMaster (#23746) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van, de attól még durva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23748) FragMaster válasza Xaels (#23747) üzenetére


FragMaster
addikt

Az biztos, kíváncsi vagyok mit villant majd erre a samsung octa meg az lg odin.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23749) ferrari1


ferrari1
őstag

Viper 3.3.7-et használóktól kérdezném, hogy mikor a zenelejátszónál az equalizert egyénire állítjátok és azt módosítjátok, nektek nem FC-zik a Venom tweaks? Nálam állandóan :F

(#23750) dani993 válasza ferrari1 (#23749) üzenetére


dani993
senior tag

Állandóan. :D

majd a 3.3.8-ban biztos javítják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.