Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23901) Lexus sc válasza conanabarbár (#23899) üzenetére


Lexus sc
tag

most ezt nem értem. én a feketét akarom átállítani átlátszóra mondjuk mint a samsungnál vagy a sonynál van

(#23902) Xaels válasza Jamesch (#23892) üzenetére


Xaels
félisten

Ugye a Sense nem csak látványelemekből áll, a hátterében ott vannak alkalmazások és ilyen-olyan apró finom megoldások, szolgáltatások. Magam részéről a beépített Widgeteket is nagyon szeretem. Ilyenek a People, Mail, Message, Calendar, Photo Grid és a FriendStream. Könnyen és gyorsan kezelhetőek, ugyanakkor a funkciójukat szinte kompromisszum nélkül ellátják és mindezt úgy teszik, hogy egységesek maradnak. Ha Launchert cserélsz ezeket bukod és kereshetsz más alternatívát. Persze nem mondom, hogy nincs hová fejlődni, de minden igénynek nem fog akkor sem megfelelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23903) conanabarbár válasza Lexus sc (#23901) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

félreértettelek bocsi! most ebben nem vagyok tutira biztos,de valamelyikben át állítottam annó fotóra! vagy az apex,vagy a holo,nem tudom már! de van ilyenre lehetőség!
egyszerű:töltsd le,nézd meg ingyen van!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23904) kosturica válasza Xaels (#23902) üzenetére


kosturica
őstag

Nem beszélve a tárcsázójáról, az mindent ver. Véleményem szerint a világ legjobb UI, az a Sense! Meg nem válnék tőle semmi pénzért. :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23905) Tyer válasza kosturica (#23904) üzenetére


Tyer
őstag

Én nem csak ezért vettem, de egy elég erös ok, ami miatt HTC párti vagyok!
Hero ota Sense-et akarok!!!
Elözö LG-m Go Launcherrel ugy volt kialakitva, hogy minál inkább hajazzon a Sense-re.
Sense skin, contact widget, calendar, kifejezetten sense témával...
Tárcsázót mondjuk nem vágom miért olyna egyedi, de az tuti, hogy HTC-Sense jó combo...

S3-nál meg azért nem paráztak, hogy nem a TW-t használod, mert szerintem az senkinek nem tetszik:P
Én pl ezért nem vennék Samut, meg mert szappantarto...
4X-en meg nincs Sense, amugy azt vettem volna...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23906) conanabarbár válasza Tyer (#23905) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

ez a Te véleményed! a TW sokkal jobban tetszett mint a sense,de találtam olyat amelyik mindkettőnél jobban tetszik,és megfelel az én igényeimnek!
Neked a sense,másnak más válik be! ez nem azt jelenti,hogy az egyik jobb mint a másik!!!!Ha csak 1 fajta létezne mindenre,akkor azt használnánk,de még jó,hogy mindenki tud választani,mert rengeteg van!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23907) BenHans


BenHans
addikt

Szép és jó is a Sense, de van egy olyan érzésem hogy kicsit visszafelé lépdelnek vele ahhoz, hogy több legyen, mindez a One ra alapozva és a Sense 5re. pl, visszatért a menü lefelé görgetése, az ikonok is valahogy egyszerűbbek lettek, (persze lehet hogy ilyen apróságok kellettek azokhoz a változtatásokhoz amivel még jobb lett, majd kiderül)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23908) Tyer válasza BenHans (#23907) üzenetére


Tyer
őstag

Ebböl a szempontból azt nem értem, hogy ha megy a görgetés oldalra, megy lefelé, akkor miért nincs egy opcio, hogy válassz...
Ugyan ez föképernyők körbeforgatása...
Vagy pl maradhatott volna felületként a 3-mas Sense is, mint opció, nekem az a dombos menüsor nagyon bejött...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23909) BenHans válasza Tyer (#23908) üzenetére


BenHans
addikt

Nem lenne hülyeség, mint ahogy az sem ha gyárilag megoldanák, hogy lehessen mást is használni a fekete háttér helyett, igény szerint.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23910) Tyer válasza BenHans (#23909) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, az mondjuk engemnem zavar, de vannak, pl Lexus, akiket igen...
Megnéztem 1-2 videot a One-rol... Hát nem kéne a Sense 5, ugyhogy várom a 6ot:P
Mondjuk az már lehet a WM9lesz, ha igy haladunk némi iOs beütéssel, hogy a HTC az utolsó fillérjeit az Almával szembeni perre költhesse :DD :P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23911) Jamesch válasza Xaels (#23902) üzenetére


Jamesch
tag

A tárcsázó valóban jó, abból másik Launcher mellettt is a Sense-es jön be nekem legalábbis.
A Calendar helyett meg ezerszer jobb pl a Business Calendar, kb jobb mint bármi akár PC-n is.
A többit nem vágom, nem használtam, csak annyit látom hogy sok helyet használ el a homescreenekből.
Mail-t használja vki? Mondjuk pár ember biztos igen, de az Androidosok jó része azért gondolom Gmail app azt szevasz.

enginev3.0: nem azt mondtam hogy nem jobb az ADW, csak annyit hogy bajom nincs különösebben a Sense-el se, konkrétan jópár hónapig azzal használtam a HOXom, pedig meg volt véve a másik, de rájöttem, hogy kellenek az extra beállítási lehetőségek (pl amit említettem: sztem elpazarolt screen estate csak 5 ikont használni a dokkolón)

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#23912) LouiS22 válasza kirkri (#23894) üzenetére


LouiS22
veterán

Ja, de vajon mi van akkor, ha te rootoltál és leszaródik az USB? A két dolognak nincs egymáshoz köze, olyankor megcsinálják-e garanciában? Ez itt a kérdés.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23913) Tyer válasza Jamesch (#23911) üzenetére


Tyer
őstag

Calendart én sem, mert nincs heti nézete. Pure-t használom...
People az ami igazán bejön, meg a Clock, meg a Weather.
Nekem a Mail jobbna bejön, mint a GMail... föleg akkor jo, ha nem csak Gmail-es cimed van...
Car-t se használom, bár ki tudja, még lehet fogom:D De mivel nem variálhato (legalábbis root nélkül nem)...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23914) VipJoco


VipJoco
tag

Tud valaki olyan oldalt ahonnan 2év magyar garis telót lehetne venni normális áron? (32gb) és a fehér mennyire kopik vagy férfibarát? :) Vagy a sima one-ról tud valaki pontos infot mikor és mennyiért várható, megéri rá várni?

(#23915) enginev3.0 válasza VipJoco (#23914) üzenetére


enginev3.0
félisten

180-200k körül lesz majd
Tuti nem adnék érte annyit, HOX már 100k körül van +-10k

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23916) Red@Arc


Red@Arc
tag

Kicsit off, de annál érdekesebb jövőképpel fenyeget!! :((( :(((

[ Szerkesztve ]

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#23917) BenHans válasza Tyer (#23910) üzenetére


BenHans
addikt

Per tuti nem lesz. [link]
Azt sem értem hogy miért wm mert ugye az csak egy új feature...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23918) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Kijelzocseret megcsinaljak a T-s zervizben is munkadijjal 56k. Vagy inkabb vigyem a hivatalos szervizbe?

A T mellett szol az is, hogy csak par orara kell leadni amig megcsinaljak.
Kicsit bizalmatlan vagyok szerintetek mit tegyek. Mi az amit erdemes lenne megkerdezni a T-szervizeles esten?

(#23919) Arween válasza ferob (#23862) üzenetére


Arween
senior tag

Megvan a hibás:Viber uninstall és működik rendesen :DD

[ Szerkesztve ]

(#23920) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok,egy olyan kérdésem lenne hogy lehetséges e az hogy a menü alap fekete háttere átlátszó legyen vagy saját hátteret lehessen berakni minden segédprogi nélkül? Vagy esetleg segédprogival de csak akkor ha máshoz nem nyúl a sense az maradjon hiszen az mindent visz :)

Üdvözlettel: bivaly

(#23921) Arween válasza bivalyos (#23920) üzenetére


Arween
senior tag

gyári rom-nál nem lehet, ahhoz nyitnod kell a telefonod.

(#23922) kosturica válasza bivalyos (#23920) üzenetére


kosturica
őstag

Nem lehetséges és ha valaki megkérdezi még egyszer, annak levágom a f..szát!! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23923) conanabarbár válasza kosturica (#23922) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

tényleg nem lehet???? :DDD :DDD :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23924) BenHans válasza kosturica (#23922) üzenetére


BenHans
addikt

+1 :DD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23925) LouiS22 válasza kosturica (#23922) üzenetére


LouiS22
veterán

Fasza lesz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23926) Arween válasza kosturica (#23922) üzenetére


Arween
senior tag

És a hölgyeknek szabad ilyet kérdezni?? :D

LouiS22
nem nem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#23927) LouiS22 válasza Arween (#23919) üzenetére


LouiS22
veterán

Viber megint hülyíti a telefont? Nálam nem. Mondjuk azok a srácok tuti nem tudnak rendesen kódolni, minden egyes hibajavítás hoz 10 másikat.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23928) VipJoco


VipJoco
tag

Mennyire lehet valós az, hogy nem lehet kapni gyári 2év HTC garanciás telefont sehol? Több boltal is beszéltem és azt mondják, hogy ha lehet akkor is talán 150-170ezer között, vagy a bolti garis, de ha eltünne a bolt akkor buktam is a garit. Vagy a hivatalos szervíz foglalkozna velem boltigaris készülékkel?

Off: Mobilbirodalom avagy az újmobilok boltot ismeri-e valaki rendelt-e innen, mennyire megbízható?

(#23929) Xaels válasza VipJoco (#23928) üzenetére


Xaels
félisten

150-170-ért már One X+-t kapsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23930) LouiS22 válasza VipJoco (#23928) üzenetére


LouiS22
veterán

Nehogy azt mondd, hogy egyik szolgáltatónál sincs? Vagy annyiért nincs, amennyiért te szeretnéd? :O Van különbség...

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23931) g0n21 válasza LouiS22 (#23927) üzenetére


g0n21
senior tag

Talán pont ma írtad megint, hogy valami szarakszik Nálad is, a béta kernel alatt...
Lehet megint a viber.
Nekem ma volt először olyan, hogy a mediaserver wakelock-a 4 órán keresztül nem hagyta aludni.
Viber marad még, de ha holnap is ez lesz, repül.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23932) vargapdavid


vargapdavid
tag

Sziasztok!
Külföldi készülék esetén van lehetőség magyar nyelv hozzaadasahoz root és rom csere nélkül?
Üdv
Dávid

(#23933) Xaels válasza vargapdavid (#23932) üzenetére


Xaels
félisten

morelocal2 a Play!-ről

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23934) VipJoco válasza LouiS22 (#23930) üzenetére


VipJoco
tag

Csak független telefon játszik (sorry: kimaradt)

(#23935) BenHans


BenHans
addikt

Lehet hogy mindegyikünk aláírásában fel kéne tüntetni (félkövérdőltaláhúzott) az első hsz. linkjét... :U

(mert azt még megértem, ha valaki gyorsan akar választ kapni akkor nem keresgél....de elég sok mindent megválaszol az 1. ahhoz hogy úgy még gyorsabb legyen)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23936) Tyer


Tyer
őstag

BenHans: A pert csak viccböl irtam:) WM meg annyi, hogy azért a Sense 5 már inkább hasonlit egy WM8-ra, mint az Android felületére. (menüt leszámitva)

Arween: Nálam nem csinál ilyet a Viber, de lehet az okozza az ébrenlétet??? :Y

Petyb00: Bár ez mindenkinek szol, én a T-nél ezért kötöttem meg a biztit...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23937) Lexus sc


Lexus sc
tag

Tényleg nem lehet rátenni a telóra az igo-t root nélkül?

(#23938) bivalyos válasza Arween (#23921) üzenetére


bivalyos
tag

Köszi,de akkor felejtős...:)

Üdvözlettel: bivaly

(#23939) Tyer válasza Lexus sc (#23937) üzenetére


Tyer
őstag

De!!!
Csak valakinek nem indul

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23940) LouiS22 válasza Lexus sc (#23937) üzenetére


LouiS22
veterán

De ne warezolj...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23941) Xaels válasza Tyer (#23936) üzenetére


Xaels
félisten

Tévedsz. Az csak egy főoldal amit Blinkfeed-nek hívnak, kikapcsolható/átállítható és mehet minden a régiben mint most.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23942) LouiS22 válasza g0n21 (#23931) üzenetére


LouiS22
veterán

Leszedtem a bétát, plusz azt a két appot, amit mostanában telepítettem, valamint kukáztam a média tárolót. És most nincs wakelock. Szóval a négy közül valamelyik :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23943) viktor82 válasza Tyer (#23939) üzenetére


viktor82
őstag

És van ebben a felbontásban? :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23944) Tyer válasza Xaels (#23941) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor elnézést! :R
Tudsz linkelni videot, amin ki van kapcsolva, én az istennek nem találok...
Köszi

viktor82:

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23945) Tyer válasza viktor82 (#23943) üzenetére


Tyer
őstag

PÜ!

Bocs, dupla

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23946) Xaels válasza Tyer (#23944) üzenetére


Xaels
félisten

Olyat nem ahol ki van kapcsolva, de ITT láthatod, hogy elhúzva előjön a sima főoldal és amikor oldalakat ad hozzá akkor ott van az opció, hogy "Set As Home" mert alapból a Blinkfeed van beállítva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23947) Tyer válasza LouiS22 (#23942) üzenetére


Tyer
őstag

Hi! Privát akart lenni
béta kernelem nincs, Viberem igen,
Mi volta másik 2 app?
Csak rájövünk erre a wake dologra...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23948) BenHans válasza Tyer (#23936) üzenetére


BenHans
addikt

Pedig komolyan kell ám venni a pert, főleg ha Apple-ről van szó... :) :P [Pirates of Silicon Valley]

Xaels: Köszi, én már kezdem feladni, komoly kínokba telt már nekem egy (nem is mondom milyen márka fan)srácnak elmagyarázni. Már a végén nem csak a telefont szidta hanem mindenkit, csak hogy "megharcoljon" :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23949) LouiS22 válasza Tyer (#23947) üzenetére


LouiS22
veterán

Volt egy Akciós katalógusok nevű magyar csoda, meg a XDA-ról egy béta antitheft app. Én a médiatároló ürítésével kezdeném, nekem az a leginkább gyanús.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23950) Arween válasza Tyer (#23936) üzenetére


Arween
senior tag

Könnyen lehet,és valóban mióta leszedtem, láss csodát híváskor ha közelít a kicsi fejem a kijelzőhöz az kikapcsol,és a fülem nem motoszkál az alkalmazások közt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.