Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) ferob válasza Tyer (#23500) üzenetére


ferob
őstag

Ez csak számunkra kérdés, mert nem látszik a linkelt képedből.
Nézd meg a GSam alkalmazásban, hogy mi tartotta ébren.

(#23497) nistv4n: Nem jó a linked, mert nincs hozzáférés.

[ Szerkesztve ]

(#23502) Bulitt válasza LouiS22 (#23499) üzenetére


Bulitt
őstag

A wakelock az nekem is elől van, de összesen csak 14 felébresztést mutat 12 órán belül. Az baj?

(#23503) Tyer válasza ferob (#23501) üzenetére


Tyer
őstag

Hogy tudom ezt megnézni?
Nekem 75öt:P

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23504) ferob válasza Tyer (#23503) üzenetére


ferob
őstag

Az ébrentartást válasszad ki a fenti legördülő menüből.

(#23505) Agony válasza Tyer (#23503) üzenetére


Agony
aktív tag

BetterBatteryStats-al meg tudod nézni mi tartja ébren a telefont és is hasonló cipőben jártam, de végül meglett a megoldás.

Lementettem mindent a telefonról a gépre és teljesen letöröltem mindent még a telefon tárhelyét is kitakarítottam.

1. Factory Reset
2. Gmailről vissza a contactok, backupból az SMS-ek
3. Playben még a gépen átválogattam a telepített programokat, hogy mi a nélkülözhetetlen és csak azokat engedtem vissza a fiók visszaállításnál
4. Visszamásoltam a zenéket képeket a tárhelyre, de semmi más régi filet ami befolyásolhatja a működést
5. HTC fiókot már a telepítéskor kihagytam
6. Kijelző fényerejét automatikusra tettem és a szinkronizációkat is ésszerű határok közé lőttem be

Azóta csaknem tökéletes a fogyasztás. 30 órája vettem le a töltőről a telefont (estére se szoktam róla kikapcsolni semmilyen funkciót), 1 óra kijelző idővel, 14 óra wifivel, szinkronizációkkal, auto fényerővel most járok 60%-os akkunál GSAM szerint. Persze Sense így is "sokat" fogyaszt, dehát valamit valamiért. :)

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#23506) Tyer válasza ferob (#23504) üzenetére


Tyer
őstag

Csak a wake lock-ra irja.
23%onvagyok, lassanegy éjszakányi idö alatt esett 3%ot,
ugy érzem megjavult...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23507) g0n21 válasza Tyer (#23506) üzenetére


g0n21
senior tag

a wakelock-ra rá tudsz nyomni?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23508) BenHans


BenHans
addikt

Valaki nem tudja véletlenül hogy [a One promoja] alatt szóló zenének mi a címe? [Erre] nagyon hasonlít, tehát szerintem ennek lehet valami feldolgozása.... 5let?

bocs az offért! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23509) MerLinh válasza BenHans (#23508) üzenetére


MerLinh
senior tag

soundhound vagy shazam?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23510) Zsirmanc válasza BenHans (#23508) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Soundhound :)

Till Now - J. Casablanca, Dave Fogg 2012.feb.04.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#23511) volvoguy


volvoguy
addikt

Én azt vettem észre az akkuhasználathoz kapcsolódva, hogyha csak telefonálgatsz, néha előveszed h megnézz vmit rajta akkor elég szépen tartja magát, ha pedig órákig nem veszed elő mégjobban, van hogy 2-3 óra elteltével is még 99% a töltöttség, szóval sztem a segédproci szépen teszi a dolgát....

Azonban ha elkezdesz rajta böngészni,pikk-pakk 60%-ra zuhan, sztem főleg a kijelző miatt...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23512) kosturica válasza volvoguy (#23511) üzenetére


kosturica
őstag

Ez igaz, ez ennyit tud. A kijelző nagyon sokat fogyaszt! Nincs benne " segédproci" máskülönben!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23513) yodee_ válasza MerLinh (#23509) üzenetére


yodee_
őstag

trackid?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23514) Tyer válasza g0n21 (#23507) üzenetére


Tyer
őstag

rá tudok.
96 felébresztés, foylmaatok:
wakelock
mediaserver

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23515) zola-


zola-
őstag

Na, a mai nappal visszakaptam a pénzemet a Partnero-tól.Korrekt volt az ügyintézés. Közben megvettem már a másikat....

(#23516) Bulitt


Bulitt
őstag

Azt vettem észre videó készítés közbe, hogy valamiért magas frekvenciás sípoló hangot is rögzít a kamera. Másnak is? :F

(#23517) rígel válasza zola- (#23515) üzenetére


rígel
őstag

Ugyanott?

(#23518) BenHans válasza Zsirmanc (#23510) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi mindenkinek! :) Már volt soundhound shazam trackid de nem ugyanazt dobták be... :(
Illetve mindig mást. Szoval nem tudom továbbra sem hogy mi ez pontosan...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23519) g0n21 válasza Tyer (#23514) üzenetére


g0n21
senior tag

a mediaserver generálja a csengőhangokat, jelzéseket, zenehallgatást, minden, ami zene..

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23520) BenHans válasza Bulitt (#23516) üzenetére


BenHans
addikt

Igen. Nekem és a páromnak is One X-van, és mindkettő csinálja. De azt figyeltem meg, hogy csak akkor, ha túl sok a beszűrődő zaj pl tv akár... elég zavaró tud lenni. Eddig egyik telefonom sem csinálta még a Desire sem.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23521) Bulitt válasza Bulitt (#23516) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez a problémám nekem is :F

BenHans: Eddig amiket találtam info morzsákat, ez alapján azt lehetne mondani, hogy köze van a sztereó mikrofonnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#23522) Bulitt


Bulitt
őstag

Addig probálgattam a videó felvételt, míg rá jöttem, hogy:

1. Sztereó hangfelvételnél is mono a hang. Nem szól csak a hangfal egyik oldala
2. Sztereó felvételnél erősen túlvezérel a két mikrofon, ezért hihetetlen torz lesz a felvétel. Ha mono felvételt csinálsz, halkabb, de tisztább felvételt kapsz.

Amit nem értek:

Miért nem megy a sztereó ha már van, illetve ez vajon garanciális hiba? Valaki kipróbálna még? Próbáltam utcán mind a két állapotban, majd gépnél youtube hallgatás közben (mérsékelt hangerő)

(#23523) 42861 válasza kirkri (#23444) üzenetére


42861
senior tag

Ilyen tokom van nekem is jóideje. Eléggé ki tud tágulni. Már lötyög benne a telefon, mint bíró seggében a ... az!

(#23524) Tyer válasza g0n21 (#23519) üzenetére


Tyer
őstag

Nade az minek keltette fel éccaka?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23525) lcee79 válasza Bulitt (#23522) üzenetére


lcee79
őstag

Nekem (miután rákötöttem hangszóróra) mindegyik szól és nincs sipoló hang
szóval valami hiba van nálad...

Más: Mi az a best deal??? futó programok közt task manager-ben ma vettem észre, letiltottam, és most újra futott mikor belementem...
Ismeri ezt valaki?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23526) fravik válasza Bulitt (#23521) üzenetére


fravik
tag

Én most megnéztem több videómat is és nem tapasztaltam hasonlót... se teljesen csendben történt felvételnél, se zajosabb helyen.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#23527) Bulitt válasza lcee79 (#23525) üzenetére


Bulitt
őstag

Telefonon is, és a gépre kimentet videónál is jelentkezik. Nem tudom miért csinálja, és ha megnézed a linket amit beraktam, nem csak nekem hanem másnál is. De csak sztereó felvételnél. Valahogy rosszul kezeli a két mikrofont egyszerre, vagy nem tudom.

Én letiltottam és nem is jött vissza

[ Szerkesztve ]

(#23528) zola- válasza rígel (#23517) üzenetére


zola-
őstag

Nem, a nextelnel vettem gyári garisat. Ott meg a kijelzo alatt volt porszem, visszavittem azonnal cserelték. Így harmadjára úgy néz ki össze is jött. :)

(#23529) lcee79 válasza Bulitt (#23527) üzenetére


lcee79
őstag

Én csak sztereo felvételt használtam (használok mindig), és mindegyik szól rendesen ahogy kell.
Lehet hogy ez is valami tipushiba...

Best Deal-re írtad a letiltást?
(De gyári progi lehet, mert nem lehet törölni, csak tiltani : ) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23530) Bulitt válasza lcee79 (#23529) üzenetére


Bulitt
őstag

best deal 4.1.1 óta benne van, de nem tudom mire jó. Lehet hogy a valutás apphoz van köze

Most beszéltem HTC szervizzel. Ők azt javasolták factory Reset. Ha így is jelentkezik akkor szerviz, mert elszállt az egyik mikrofonom :W

[ Szerkesztve ]

(#23531) lcee79 válasza Bulitt (#23530) üzenetére


lcee79
őstag

Eszembe jutott, hogy sokszor csak akkor müxik a letiltás, ha utána újra is indítok, úgyhogy most restartolok egyet, utána már biztos nem jön vissza
(kb 1-2 hónapja nem indítottam újra :D)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23532) BenHans válasza Bulitt (#23530) üzenetére


BenHans
addikt

Érdekes... nekem mindkettő csak akkor csinálja, amikor tv vagy rádió megy a közelében.

(#23533) Jamesch: annyit tudok hogy alaplapot fagyásnál, random vonalbontásnál, véletlenszerű újraindulásoknál és hasonló finomságoknál cserélnek.
Kijelzőt hullámosodás, pixelhiba, és "neon effektus" miatt cserélnek amikor úgy vibrál...
Nekem illesztési hiba miatt (nyöszörgött, és érezhetően a sarkoknál be lehetett nyomni a kijelzőt, új burkolatot is kaptam.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23533) Jamesch


Jamesch
tag

Sajna nekem is előjött a wifi probléma.
Boltigaris de nem hiszem hogy probléma lesz, viszont nincs sok kedvem 1 hónapra megválni tőle, kapott vki ideiglenesen csere-telefont?

Mit érdemes még felhozni, milyen panaszra cserélnek mit?
Nekem is van hullámzás, bár nem zavar, de az se zavarna ha lecserélnék ;)
Egyéb?

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#23534) LouiS22


LouiS22
veterán

Kicsit off, de ma nagyot szívtam: az Orange Backuppal küldtem fel wifin egy nandroid mentést Dropboxba. Be volt állítva, hogy csak wifin töltsön fel. El kellett indulnom otthonról, gondoltam van olyan okos az app, hogy majd folytatja, ha újfent wifi közelébe kerül. Telefon zsebben, vígan villamosozok, 20 perc után előveszem a telcsit és meglepődve látom, hogy megy a feltöltés. Laza 200 mega csúszott fel mobilneten :) Szerencsére még így is marad 130 megám az 500-as csomagból a hónapra. Legalább egyszer kipörgetem. Viszont írok is majd a fejlesztőnek, hogy valami nem teljesen kóser a beállítások körül.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23535) BenHans válasza Jamesch (#23533) üzenetére


BenHans
addikt

Lemaradt, hogy valamiért, akkumulátort is cserélnek kijelzővel együtt, legalábbis nálam mindig cseréltek.

Ezeket am anno az e-care ben egy technikus srác mondta el pár nappal azelőtt, hogy megszűntek volna mint hivatalos HTC szerviz. Akkor neki már mindegy volt. :) ((bár elhangzott olyan is a szájából hogy nem akar még 1x (akkori) One családtagot javítani, elege van, hogy a cserealkatrészekből is van pár ami sz@r, főleg X kijelző))

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23536) Bulitt


Bulitt
őstag

Egy factory reset megoldotta a videós gondom :)

(#23537) Tyer válasza Bulitt (#23536) üzenetére


Tyer
őstag

Honnan loptad ezt az avatart?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23538) Bulitt válasza Tyer (#23537) üzenetére


Bulitt
őstag

Elértem az őstag rangot, nem voltam büntetve, ezért kérhettem egyedi avatart :)

(#23539) LouiS22 válasza Bulitt (#23538) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem is kell :) Kitől kell kérni? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23540) Xaels válasza LouiS22 (#23539) üzenetére


Xaels
félisten

[link]innen indulva megtalálsz mindent

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23541) Tyer válasza Xaels (#23540) üzenetére


Tyer
őstag

Én nem vagoyk östag, de azt se tudom, hogy mi kell hozzá...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23542) kirkri válasza 42861 (#23523) üzenetére


kirkri
addikt

Jókor mondod. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#23543) Bulitt válasza Tyer (#23541) üzenetére


Bulitt
őstag

Elolvasod a linkelt hozzászólást. Ha nem vagy őstag, ne is próbálkozz :N

(#23544) Tyer válasza kirkri (#23542) üzenetére


Tyer
őstag

Miért ilyet vettél?
Olyna jók vannak még:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23545) CrAck69 válasza kirkri (#23542) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én is rendeltem xD
remélem nem fog azért lötyögni annyira :N

@Bulitt
De lehet próbálkozni ősrang nélkül is xD

I. Arcképhez való jogosultság megállapítása

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1/a: 800 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, vagy
1/b: 2500 napja regisztrált nick és minimum senior tag rang, vagy
1/c: 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton,

ÉS

Nem volt kitiltása vagy figyelmeztetése. Ha volt, akkor egyéni elbírálás lesz: kb. 2 hét múlva lesz válasz a topicban.

2: Speciális / egyéni rangja van (ekkor az előzőektől függetlenül jár neki).

Egyszer fenn....

(#23546) Tyer válasza Bulitt (#23543) üzenetére


Tyer
őstag

Rájöttem:'(
Rangokat honnan lehet látni, hogy mi kell hozzájuk?

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23547) CrAck69 válasza Tyer (#23546) üzenetére


CrAck69
senior tag

Tessék, itt :)

Egyszer fenn....

(#23548) kosturica válasza Tyer (#23541) üzenetére


kosturica
őstag

Téged senki ezen a világon nem ki nem mozdít attól, hogy elolvasd a FÓRUMSZABÁLYZATOT, tudod ez KÖTELEZŐ!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23549) Tyer válasza kosturica (#23548) üzenetére


Tyer
őstag

Egyszer elolvastam, mert kötelezö volt, de már vagy 2 éve:)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23550) kosturica válasza Tyer (#23549) üzenetére


kosturica
őstag

Gratulálok, mert nem értetted meg!!! :DD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.