Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23851) Bulitt válasza BenHans (#23846) üzenetére


Bulitt
őstag

Én soha nem vásároltam csúcs készülékeket, mert egy részt nem engedhettem meg magamnak, másrészről nem éreztem szükségét. Ez az első ilyen készülékem. Amit viszont már elég rég óta csinálok, az az, hogy 2 évente cserélek telefont. Nem csak a hűség idő miatt, hanem azért is mert ennyi idő alatt már bőségesen lefut egy két modell. Általában jönnek a nagyobb generáció váltások :) Ezen időn belül nem látom értelmét cserélgetni a készülékeket. Így vagyok jelenleg a One -al is. Még ha egy éves is lenne a HOX-om, nem érzem azt a hatalmas ugrást, ami miatt megérné megvennem :) Szép, meg jó, meg tetszik is a One, de akkor is... :)

Szigorúan magán vélemény

[ Szerkesztve ]

(#23852) Szpisti válasza Arween (#23850) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem a fényerőnek kell csökkenie, hanem ki kell kapcsolnia a kijelzőnek, vele együtt az érintőképernyőnek is amikor pár centire megközelíted a füleddel, vagy bármivel, mondjuk a kezeddel...

(#23853) Avicularia válasza Arween (#23850) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor szenzor működik. Olvass kicsit vissza elég részletesen leírtam, hogy akart a svéd telenor vagy a htc (végül is nem derült ki ki volt a hunyó) megszívatni.

(#23854) Xaels válasza Bulitt (#23851) üzenetére


Xaels
félisten

Én évente cserélek, relatív akkor még jó árban el lehet adni a "régit" és minél kevesebb ráfizetéssel tudok venni újat. Csak sajnos ha kihagynék +1 évet akkor tuti, nem tudnék újat venni a kövi alkalomkor már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23855) Arween válasza Szpisti (#23852) üzenetére


Arween
senior tag

Remek,nekem nem kapcsol ki :( Csak a fényerő csökken ,más semmi.....Beállításoknál nincs semmi opciós lehetőség?

Avicularia

keresem a tapasztalataid.Én itthon vettem az edigital-ban.Kérdés ez garanciális probléma?(remélem az...)

[ Szerkesztve ]

(#23856) Avicularia válasza Arween (#23855) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha a beépített tesztet futtatod ott nem kapcsol ki a kijelző, csak csökken a fényerő
Ne keresd itt leírtam az egészet [link]

(#23857) Bulitt válasza Xaels (#23854) üzenetére


Bulitt
őstag

Én az szgép alkatrészekkel csináltam ezt. Már leszoktam róla mióta teljesen kielégíti az igényeimet a mostani :))

(#23858) Arween válasza Avicularia (#23856) üzenetére


Arween
senior tag

Ajaj nem semmi ami veled megesett.Nem vagy túl szerencsés,pedig azt gondolná az ember a bolygó jobbik részén ezek az ügyek simán mennek.Mióta visszakaptad minden okés a telefonnal?
Tudtok esetleg valami más alkalmazást Play-n amiből kiderül jó-e vagy sem a szenzorom?

(#23859) Avicularia válasza Arween (#23858) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja,azóta hardveresen rendben van,csak kicsit sokat fogyasztott
Ez a progi pont jó rá [link]

(#23860) Arween válasza Avicularia (#23859) üzenetére


Arween
senior tag

Kösz ,meg is néztem.De nem értem a virág becsukódik ahogy közelítek a kijelzőhöz,és kinyílik ahogy elveszem a kezem :U
Most akkor mi lehet a gond??

(#23861) BenHans válasza Bulitt (#23857) üzenetére


BenHans
addikt

Én is hasonló elven gondolkodom mint Xaels, bár ebben meg az lehet a hiba, hogy +1 év alatt simán össze lehet gyűjteni azt a különbözetet amennyivel kevesebbért adod el a régit. De nekem sokkal kézenfekvőbb jobb áron eladni a régit és kipótolni kevesebbel és minden évben 1 újat használni, mint gyűjteni +1 évig.
Persze ha úgy alakulna hogy kevesebbel sem tudom kipótolni akkor sem hatódnék meg, mert nekem nem létszükségletem, sőt zokszó nélkül eladnám a meglévőt és használnék pár hónapig egy E51-et :) .
1 HÉT ÜZEMIDŐ! Jeah! ;]

Ez is szigorúan magán vélemény!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23862) ferob válasza Arween (#23860) üzenetére


ferob
őstag

Első körben a hosszan nyomva tartott Power gombbal indítsd újra a telefont, ha így sem javul meg, akkor állítsd vissza a gyári beállításokat.

(#23863) CrAck69 válasza BenHans (#23846) üzenetére


CrAck69
senior tag

Megnéztem a filmet, nagyon érdekes volt :) köszi ezt az infót. :R

És,
Én annó a sensationt vettem 105k ért részlete a Tnél
és csak 60ért vitték el 1 évvel később nagy nehezen,
akkor megfogadtam h soha többé nem veszek új telefont. Mert nem éri meg.
Most az HOXot 92ért vettem 1év 4hó T garival ennyit megért.
Mindent tud és mindenre jó amire szükségem van.
A sensationt is csak azért adtam el mert a kijelző porosodás szériahiba volt
kicseréltettem és meg is szabadultam tőle. :(((
Biztos h nem cserélem le One-ra a HOXot mert nem tud annyival többet, hogy
rohanjak venni egyet. Meg ha le is cserélném biztos megvárnám míg
az ára "normalizálódik" azaz nem 180k. Rájöttem h nem ér ennyit egy telefon.
Most ha tehetném inkább vennék egy olcsó telót plusz egy tabletet. :DDD
Egyébként meg beleszerettem a HOXba imádom csak úgy nézni(fehér)
le is vettem a tokot, és csak a sima "bőr"tokban hordom. ;)

Ja és hétvégén nekem is megdőlt a saját rekordom
csak az a 4óra44perces ébrenlét bosszant
mikor csak 1 óra volt a kijelzőhasználat :(

Kép

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#23864) königarjen


königarjen
tag

..És ha nem világítanak a kapcitív gombok, de akarnám, hogy világítson, azt hogy lehet elérni? :)

valószínűleg csak túl sok volt neki a fény, sötétben egyből előbukkantak, csak kicsit megriadtam elsőre, mikor nem :) :B

[ Szerkesztve ]

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#23865) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, olyan problémám adódott, hogy a készülék nem veszi fel a töltést, ez úgy kezdődött h eleinte még csak néha néha nem töltödött most pedig már egyáltalán nem, a készüléken custom rom van így a gariztatás sajnos nem megoldható mivel gondolom azóta sem létezik hozzá s-off, kérdésem annyi lenne hogy ez mindenképp csak hardveres gond lehet e,valamint hogy kb ezt mennyiért javitják szervizben és ha már egyuttal oda viszem a készüléket egy wifi javitása emelett kb mennyibe lenne? Elöre is köszönöm a válaszokat, további szép napot mindenkinek!

(#23866) enginev3.0


enginev3.0
félisten

3G mennyivel fogyaszt többet akksibol mint ha gsmen neteznék?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23867) LouiS22 válasza enginev3.0 (#23866) üzenetére


LouiS22
veterán

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni, mert nincs rá egzakt válasz. Ráadásul miért akarnál oldszkúl netezni? Értem én, hogy jó dolog a lassúság, de az internet legyen gyors. És újra: nincs rá olyan szám, amivel le lehet fedni.

Örülj, hogy nem Kosturica írt először :) A múltkor is gyöngyszemet posztolt :C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23868) LouiS22 válasza Caaabi (#23865) üzenetére


LouiS22
veterán

MIért nem kérdezed meg a Telemaxot? Amíg ezt leírtad, nekik is megírhattad volna az emailt :)

Legegyszerűbb megoldás egyébként, ha fogsz egy másik töltőt és azzal kipróbálod: ha jó, akkor hardveres gond volt, csak a jobbik eset - a madzagod tört meg. Ha nem, még mindig nyomhatsz egy Hard Resetet, de egyébként valszeg a csatlakozó halt meg (nekem is ez nagy parám, micro usb nagy átka).

Mellesleg ha lenne is S-OFF, az rajtad akkor sem segítene, mert nyitottad, annak meg nyoma van a HTC oldalán is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23869) _MG_ válasza LouiS22 (#23868) üzenetére


_MG_
csendes tag

nyoma van a HTCnél? nálam még zárva van és úgy is marad, de ezt komolyan logolják?

a MicroUSB meg nálam törik mint a ropi, szerencsére nem a HOX-n, de volt pár eszközöm ahol elhalálozott :(

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23870) Tyer válasza CrAck69 (#23863) üzenetére


Tyer
őstag

Arra rájöttél már, hogy mi fogyasztja ennyire, ill. mi tartja ébren? mert nekem is ez a gondom...
Érdekes módon szisztematikusan lefekvés elöttöl felébredés utánig tartja ébren, napközben nem...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23871) enginev3.0 válasza LouiS22 (#23867) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annyira nem vészesen lassú, és ha pl 30+perccel tovább bírja az akksi akkor már jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23872) LouiS22 válasza _MG_ (#23869) üzenetére


LouiS22
veterán

Miért, szerinted annak nincs szerveroldali nyoma, hogy kértél egy unlock tokent? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23873) _MG_ válasza LouiS22 (#23872) üzenetére


_MG_
csendes tag

inkább csendben maradtam volna ! (és utána néztem volna előbb) :U

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23874) LouiS22 válasza _MG_ (#23873) üzenetére


LouiS22
veterán

:P

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23875) Nigér


Nigér
őstag

Telenoros One X-re mennyi garanciát adtak?

(#23876) yodee_ válasza CrAck69 (#23863) üzenetére


yodee_
őstag

az alkalmazások almenüről nincs képed?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#23877) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azt ki mondja meg mért lehet hogy a fülessel egyszer vált zenét egyszer nem?
Sensation fülhallgatót használom hozzá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23878) I-S-T-I válasza enginev3.0 (#23877) üzenetére


I-S-T-I
tag

lehet, hogy meg van törve a füles kábele, vagy a távirányító része rossz...

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#23879) CrAck69 válasza yodee_ (#23876) üzenetére


CrAck69
senior tag

Sajnos csak ezek a képeim vannak
a felébresztésről az ébrentartásról és a kisebb részletekről
a kerneles almenüről nem csináltam képet,
mert abban annyi apróság lett volna h 3 kép is készülhetett volna :)

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4

Egyszer fenn....

(#23880) Caaabi válasza LouiS22 (#23868) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nem tudtam kinek kell írni, de írok egy emailt a telemaxnak akkor ahogy javasoltad, a telefont több töltövel is töltöttem, majd mikor a munkahelyemen lévö nem töltötte, akkor a gyárija még utána 1-2 alkalommal feltöltötte, de mostmár azzal sem tölt, tehát nem hinném hogy kábelhiba lenne..ha más telefont tölt a töltö, ami eddig a hoxot is töltötte, akkor csak a teloval lehet a gond.. egy hard resetet esetleg akkor még megpróbálok vele mielött szervizbe vinném, köszönöm a segítségeket !

(#23881) _MG_ válasza Caaabi (#23880) üzenetére


_MG_
csendes tag

ez biza microUSB hiba lesz :( kérdés ezt garanciában kezelik vagy sem. Jelezd majd mi lett a vége :K

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23882) la_cc


la_cc
addikt

Nem értem ezt a hajcihőt a telefonon merülése végett... Nekem miután kikapcsolatam a Maps-ban a leírtakat klasszisokkal lett jobb az aksi idő. Ráadásul JB után nem volt FR se. Ha nem macerálom sokat, szerintem 2 napot is kibirna. (wifi off, mobilnet meg frissítések mindig be van nyomva stb.)

Amúgy meg szerintem alap, hogy éjjel töltőre rakod a telót mindegy, hogy hány % áll. Egy mai teló már csak ilyen... :P

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23883) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

Sziasztok HoX tulajok! :R

Beszereztem egy ilyen csodát én is!
Tudnátok nekem linkelni magyar leírást rom cseréről és rootolásról?
Meg ajánlhatnátok nekem olyasmi romot (ha létezik) ami az akkut kíméli és nem a sense kezelőfelület van rajta (nekem sajna nem bejövős)
Előre is köszönöm,a segítséget!
:R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23884) VD válasza conanabarbár (#23883) üzenetére


VD
őstag

"és nem a sense kezelőfelület van rajta (nekem sajna nem bejövős)"
Egy kérdés. Akkor miért vettél One X-t? :F
Ott az LG 4X, ugyanez a vas, olcsóbb és gyárilag Sense mentes.

(#23885) conanabarbár válasza VD (#23884) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Miért? ha veszek egy lakást,azt nem festhetem át úgy ahogy nekem tetszik???
Te csak a sense miatt vetted ezt???

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23886) LouiS22 válasza CrAck69 (#23879) üzenetére


LouiS22
veterán

Nálam is van most wakelock, igaz, béta kernel van fent. De kezd gyanús lenni, hogy valami mostanában frissült app lett elkúrva.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23887) VD válasza conanabarbár (#23885) üzenetére


VD
őstag

Felőlem szétverheted a lakást és átrakhatod a wc-t a nappali közepére is.
Csak logikusabb lett volna inkább valami olyat venni ami az igényeidnek jobban megfelel alapból. Ezért érdekelt volna, hogy ha a sense nem kell, mert nem jön be, akkor miért HTC-t vettél?

[ Szerkesztve ]

(#23888) conanabarbár válasza VD (#23887) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Csak ,hogy szaporodjon a hozzászólásod!!!!
Egyébként ha nem segítesz miért szólsz bele? :F

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23889) VD válasza conanabarbár (#23888) üzenetére


VD
őstag

Idáig csak Te szóltál be. Én egy kérdést tettem fel, amire képtelen voltál válaszolni!
Sok sikert a Root-hoz és ROM cseréhez!

(#23890) kosturica válasza conanabarbár (#23888) üzenetére


kosturica
őstag

Root
Romok, kernelek

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23891) conanabarbár válasza kosturica (#23890) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!
:R

(#23889) VD
Nem,Nem szóltam be!
Egyszerűen nem érzem azt,hogy Neked közöd lenne hozzá,hogy miért nem sensével akarom használni! Főleg úgy,hogy segíteni nem segítesz!

Egyébként a GS3-at sem a TW-vel használtam,de abban a topicban ez senkit nem zavart!
Biztos Te sem tuningolod,csinosítod az autódat,mert az nem gyári!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23892) Jamesch válasza VD (#23887) üzenetére


Jamesch
tag

Én sem szeretem a Sense-t, mégis HOXom van, mert anyagminőség, kinézet, kijelző, exkluzivitás stb.

Sense-el alapvetően nincs bajom, de nem értem mi benne annyira jó. Tényleg mondja el nekem vki. Nekem nem tűnik sokkal többnek az alap android felületnél.
Meg mitől lenne jobb mint bármelyik ezerféleképpen customizálható launcher? Én pl ADW launcher EX-et használok. Ebben pl az hogy a dokkoló is lapozható, sőt oldalanként akár 7 ikonra bővíthető nagyon hiányzott a Sense-ből.

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#23893) conanabarbár válasza Jamesch (#23892) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Én speciel a Holo launcher HD-t használom!
nekem sosem tetszett a sense,független attól,hogy a HTC telefonok tetszettek volna!
(ez az első HTC-m,és 99%,hogy a sense miatt nem ezt választottam régebben)pedig ez is elég egyben van!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23894) kirkri válasza _MG_ (#23881) üzenetére


kirkri
addikt

Garanciális hiba a micro USB csere.
Ráadásul akkumulátor cserével is jár. :K

Hátlap cserével csak akkor, ha béna volt a szerelő és nem tudta megfelelően leszedni a hátlapot.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#23895) _MG_ válasza kirkri (#23894) üzenetére


_MG_
csendes tag

ennek örülök ! Volt ilyen problémám Lenovo Tabletel is, szerencsére ott se szivattak, cserélték :K

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23896) Lexus sc válasza conanabarbár (#23893) üzenetére


Lexus sc
tag

Ezeket a launchereket ha felteszed az garancia vesztő?

(#23897) conanabarbár válasza Lexus sc (#23896) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Nem! ezeket meg lehet a playen venni,és nem kell hozzá root sem! a root az már garivesztős!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23898) Lexus sc válasza conanabarbár (#23897) üzenetére


Lexus sc
tag

Ennek örülök...és a fix fekete menü hátteret is át lehet állítani?

(#23899) conanabarbár válasza Lexus sc (#23898) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

igen! nekem is az van! :D

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#23900) enginev3.0 válasza Jamesch (#23892) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha nem jobb egy adw a sense-nél és fordítva sem akkor miért cserélted le? Na ez most szőrszálhasogatás, de akkor sem értem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.