Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) Lexus sc válasza biroatis (#23338) üzenetére


Lexus sc
tag

Nem tudom mennyire sürgős, de azt mondták talán a héten lesz One X-ből készlet. Nem fog zavarni, hogy egy teljesen más telót kapsz majd mint amit eddig néztél?

(#23352) kosturica


kosturica
őstag

Itt van egy videó a jövendőbeli zászlóshajóról.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23353) zola-


zola-
őstag

Ha nem ruu a fájl amit letöltöttem, azt hogy tudom felrakni? zip formátumban van. német tmob 4.1.1. van szó

(#23354) kosturica válasza zola- (#23353) üzenetére


kosturica
őstag

Azt csak akkor tudod feltenni, ha rootolva van a telefonod.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23355) Bulitt válasza kosturica (#23352) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem jól néz ki. Igaz furcsa, hogy ívelt a háta, szemből pedig még is szögletes, de jó. Tetszik! A OneX-t nem cserélném le azért :)

[ Szerkesztve ]

(#23356) zola- válasza kosturica (#23354) üzenetére


zola-
őstag

Ja akkor ez ilyen sd kártyáról telepitos....nem látod valahol a ruu-t? Tegnap vettem egy vadi új one x-et. A másikhoz képest ami előtte volt nagyon merül. Lehet az a baj, hogy júniusi, és sokat állt? Kb fele annyit bír mint a másik.

[ Szerkesztve ]

(#23357) kosturica válasza Bulitt (#23355) üzenetére


kosturica
őstag

Nekem is tetszik! És az a helyzet, hogy a HTC telefonok élőben mindig jobban néznek ki. Azért a vas sem lesz semmi! :K

zola: bocs, de már nem vagyok PC közelben, így most nem tudok segíteni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23358) I-S-T-I válasza zola- (#23356) üzenetére


I-S-T-I
tag

Vagy csak kifogtál egy olyan darabot, amin beakad a sense ha leveszed a telót töltőről. ha a Gsam monitor fogyasztási listáján a Rendszer (com.htc.launcher) az elsők között van, akkor ez az oka...

Én minden alkalommal úgy kezdem, ha leveszem töltőről, hogy bezárom, utána jó...

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#23359) Xaels válasza enginev3.0 (#23344) üzenetére


Xaels
félisten

[link] feketében csinos :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23360) enginev3.0 válasza Xaels (#23359) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen igen, és nagyon tetszik az új sense, kezdőoldala
De most annak is örülnék ha találnék egy One x-et :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23361) g0n21


g0n21
senior tag

Én egy kicsit most csalódtam!
A Sense mindig egy látványos, játékos, de mégis kellően komoly felület volt.
Most meg egy "élőcsempés" valami, amivel itthon az lesz a legnagyobb baj, hogy nem lesz hozzá tartalom.
Ha egy Pulse-ból, vagy a google Currents-ből indulunk ki, nincsenek képpel illusztrált highlightok, mert külön egyetlen magyar portál sem fejlesztette grafikusra az RSS-t, vagy mondjuk a Currents-ben elérhető tartalmat.
Tehát amit látunk rajta, az csodás, de elég kevés esélyt látok rá, hogy rendesen meg lehessen tölteni a kezdőoldalt tisztességes tartalommal.

Ha az ikonok, stb, más is, nem baj, én szeretnék egy szokásos sense homescreent...

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23362) Xaels válasza g0n21 (#23361) üzenetére


Xaels
félisten

Az amit mindenhol mutogatnak az a BlinkFeed nevü cucc, remélhetőleg állítható. [link] kamera azért kemény specifikációt kapott. Optikai stabi? :Y

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23363) Bulitt válasza Xaels (#23362) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez már kellett. Reméljük tényleg jól dolgozik, és akkor felejtős a bemozdulás a kis kéz remegésbe :)

(#23364) Xaels válasza Bulitt (#23363) üzenetére


Xaels
félisten

Sok kérdőjel van még ott a kamera körül. Ultrapixel sem tudjuk mit takar pontosan, az ImageChip 2 is homály. Remélhetőleg valamit tényleg tudnak és a konkurencia vakarja a homlokát most mit tegyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23365) Bulitt válasza Xaels (#23364) üzenetére


Bulitt
őstag

Néztem a fentebb linkelt videót. A fordítás youtube által nem pontos, de valami olyasmiről van szó hogy 4MP-es a kamera de kétszeres képpont sűrűséggel. Valami ilyesmi. Sajna nem tudok németül :))

(#23366) LouiS22


LouiS22
veterán

Azért a szokásos HTC marketing bullshit benne van ám ebben a sajtóközleményben is. Vajon mennyi idő alatt portolják a jóságokat a mi felbontásunkra? :) Merthogy tuti nem kapunk több frissítést, az egyszer biztos.

Az egyetlen hú a már ismert infraport, amit tényleg méltatlanul elhanyagoltak az elmúlt pár évben. :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23367) LouiS22


LouiS22
veterán

Megnéztem a gizmondo videóját, első ránézésre windózfónsodott a Sense 5.0 :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23368) Avicularia válasza LouiS22 (#23367) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez az új sense ? Köszi inkább nem kérem :U

(#23369) zola- válasza Avicularia (#23368) üzenetére


zola-
őstag

Most tettem fel az apexet. :K

(#23370) zola-


zola-
őstag

Ezt nem találjátok valahol? Csak olyat találtam ami zip. RUU_ENDEAVOR_U_JB_45_S_TMO_DE_3.14.111.27_Radio_5.1204.162.29

(#23371) aAron_


aAron_
őstag

SwipePad: Hyperspace Launcher érdemes kipróbálni, leginkább azoknak akiknek túl lassú a sense-es recent task manager videó

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#23372) BenHans válasza Avicularia (#23368) üzenetére


BenHans
addikt

[Ebben] a videóban többet mutatnak. Gondolom a főképernyőre be lehet állítani ezt is, de sztem nem törvényszerű (remélem). 8:10 től...
Én inkább a (szvsz) gyönyörű időjárás animációkat sajnálom meg a megjelenítést, remélem rá lehet majdan varázsolni és ezt sem kell törvényszerűen használni.... :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23373) Avicularia válasza BenHans (#23372) üzenetére


Avicularia
veterán

Úgy láttam menügomb nélkül megint behozták azt a nyomorék 3 pöttyös menüsávot :(
Hát nem tanultak semmit az előző fiaskóból :F

(#23374) g0n21


g0n21
senior tag

S-off lesz? ha igen, akkor valami fan majd protolja a sense 4+ -t a widgetekkel együtt.
De ez nem a HOX fórum? :DDD

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23375) enginev3.0 válasza Xaels (#23362) üzenetére


enginev3.0
félisten

Retusálás a tárgyak eltávolításával, csoportos retusálás és sorozatfelvétel

Nagyon jól hangzik!:)

M4-ről nem tudni semmit?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#23376) LouiS22 válasza g0n21 (#23374) üzenetére


LouiS22
veterán

Az S-OFF-nak semmi köze a portoláshoz :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23377) LouiS22 válasza Avicularia (#23373) üzenetére


LouiS22
veterán

Miután a mostaniban is kapcsolható, gondolom ez a feature ezután is meglesz. Nekem kicsit fura, hogy nincs Home gomb és oldalra száműzték.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23378) LouiS22


LouiS22
veterán

Hogy ontopic legyek: ha jól olvasom, akkor a Viper következő verziójába visszahozzák a jó öreg USB-s cuccot. Hamarosan kiderül, hogy tényleg így van-e.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23379) Avicularia válasza LouiS22 (#23377) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom miért kell állandóan variálniuk, semmi értelme ennek a gomb cserélgetésnek

(#23380) LouiS22 válasza Avicularia (#23379) üzenetére


LouiS22
veterán

Biztos valami új trend lesz ez is. Nem tudom. Az első benyomások viszont mindenhol pozitívak az új telóról. HTC-t ismerve ebből sem fognak profitálni és két hónap múlva jön a One+ egy kicsit nagyobb akkuval meg egy piros csíkkal a hátán.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23381) Avicularia válasza LouiS22 (#23380) üzenetére


Avicularia
veterán

Kinézetre nekem is bejön, de nem értem pld ezeket a gomb cserélgetéseket, akkor szvsz béna csempés win kinézete van a főoldalnak (ha ez kikapcsolható akkor bocsánatos). Elsőre pozitív az összkép egyébként.
Reméljük S-OFF lesz, különben biztosan el sem gondolkodok a megvételén hála a htc hozzáállásának a garis ügyintézésemnél.

(#23382) lcee79 válasza LouiS22 (#23380) üzenetére


lcee79
őstag

"HTC-t ismerve ebből sem fognak profitálni"

Nekem is van egy ilyen érzésem...

Amúgy képen nem nagyon tetszett, ez a ONE (M7) mikor jöttek ki a"kiszivárgó" képek,
és ráadásul a 3. gomb hiánya miatt azt hittem kamuképek, de ezek szerint nem volt az.
Viszont élőben nagyon jól néz ki, és nagyon vékonynak és keskenynek is tűnik.
Így első ránézésre nekem ez a metrós dizájn is bejön.
Kíváncsi vagyok a sense 5 ha megjelenik one x-re akkor mennyire lesz olyan mint ezen...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23383) g0n21 válasza LouiS22 (#23376) üzenetére


g0n21
senior tag

Az összefüggés onnan jött, hogy akkor a "garancia-féltő" noob-ok, mint én is nyugodt szívvel romolnak majd. Tudom, hogy nincs köze hozzá.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#23384) LouiS22 válasza g0n21 (#23383) üzenetére


LouiS22
veterán

Oké, így már világos. Reménykedni meg lehet, de talán a Qualcommos HOX-hoz is most jött ki az S-OFF. Nyilván rá fognak repülni a témára, persze sokkal elegánsabb lenne, ha a HTC végre leállna ezzel a felesleges hülyeséggel.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23385) LouiS22 válasza lcee79 (#23382) üzenetére


LouiS22
veterán

Az elmélet ott bukik meg, hogy a HOX nem kap Sense 5-öt, egészen egyszerűen azért, mert akkor ki venné meg az új modellt? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23386) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Volna két kérdésem. AZ egyik a magyar nyelv. Ha jól olvastam a trükközés JB-vel már nem lehetséges....esetleg magyar nyelv telepítése? Vagy Morelocal2? Ezt kipróbáltam, de azt vettem észre h nem teljes értékű...maradnak még lefordítatlan illetve félrefordított részek...

A másik a kamera...fura, olyan homályos képet készít visszanézve, fakók a színek...vagy csak beállítás kérdése?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23387) Bulitt válasza LouiS22 (#23384) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem fog. Minden gyártó védi a saját "fejlesztéseit" amennyire tudja :))

(#23388) lcee79 válasza LouiS22 (#23385) üzenetére


lcee79
őstag

Szerintem lesz, csak nem máricusban hanem később
Most néztem ezt a videót 8:30-tól ott a régi óra is a widgetek közt :)
Úgyhogy megvan, ha valakinek az hiányozna :)

De semmi értelmeset nem csinálnak ezekben a videókban, csak pöckölgetik a képernyőt...
Nem tudják mit kell csinálni egy okostelefonnal? :))

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#23389) Lacopapi válasza volvoguy (#23386) üzenetére


Lacopapi
addikt

Fakók a színek???? Én még visszább is vettem a telítettséget,mert túl harsánynak láttam...

(#23390) LouiS22 válasza lcee79 (#23388) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem sok HTC tulaj tudna mesélni az ígéretekről, meg amik megvalósultak belőlük.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23391) I-S-T-I válasza LouiS22 (#23385) üzenetére


I-S-T-I
tag

Ha így lesz, akkor 1 vásárlót biztos buknak... Eléggé elszomorító lenne, ha a nyáron eladott 3Gs-emhez tovább lennének frissítések mint az alig fél éves HOX-omhoz... iOS 6.1 Jan. 28., Ugye a Android 4.1-et meg nov-dec körül jött ki...

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#23392) Tyer


Tyer
őstag

NOS
Feltettem a GSam alapverzioját
Miben jobb a Pro?
Miért lehet, hogy a térkép 29%-on van, mikor be se kapcsoltam???
Épp megy fel a 3 betűs (ez leginkább kosturicának szolt:P )

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23393) Xaels válasza I-S-T-I (#23391) üzenetére


Xaels
félisten

Azt tegyük hozzá, hogy a 3GS-ed sem olyan fürge a frissítések óta mint kezdetben és bár a verzió szám ugrik, de az új funkciók nagy részét sem kapja meg... Más üzlet politika, de a végeredmény nem sokban különbözik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23394) LouiS22 válasza I-S-T-I (#23391) üzenetére


LouiS22
veterán

Az Apple ebből a szempontból messze jobb konstrukció. Egyébként meg fos zárt és idiotproof (olyan igazi amerikai), de ezt eddig is tudtuk :D És emlékeim szerint azért a régebbi modelleken ott is döcögnek az újdonságok, plusz nem is kapnak meg mindent.

Közben megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23395) LouiS22 válasza Tyer (#23392) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg olyan nehéz megnézni a Play Store leírását? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23396) kosturica válasza I-S-T-I (#23391) üzenetére


kosturica
őstag

Számomra az lesz az egyik fő szempont, hogy S-Off lesz-e rá!
LouiS22: a kérdéseinek a 90%-ra megtalálta volna a választ a google-val kb. 10 másodperc alatt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#23397) LouiS22 válasza kosturica (#23396) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Tyler, ne vedd magadra, szeretünk. De a kérdéseid jó része tényleg öt másodperces google mutatványt igényel.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23398) Tyer válasza LouiS22 (#23395) üzenetére


Tyer
őstag

mutasd a linket, hgoy hol irja, hogy miért ir 29%-ot, ha be se kapcsoltam.
Köszi
:)

NEM VAGYOK TYLER!!!
Jó, elismerem, hogy sokmindent megtalálhatnék, de örülök, ha olyanelmondja, aki tapasztalatbol beszél.
Azangolom se a legjobb... a Google-é se mindig:)
Amugy meg általába arranem kapok választ, ami a legfontosabb lenne:)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#23399) Bulitt válasza Tyer (#23398) üzenetére


Bulitt
őstag

GSam>Alkalmazások>Google Maps kényszerített bezárás. Ezt mindig csináld meg miután 1x is bekapcsoltad a térképet :)

(#23400) zola- válasza Tyer (#23398) üzenetére


zola-
őstag

Ha megtaláltad a megoldást jelezd már nekem légyszi. Nekem is ilyen értékeket mutat a térkép. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.