Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18601) r4z válasza keIdor (#18600) üzenetére


r4z
nagyúr

A G és a Nex4 is S4 Pro Quad.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18602) keIdor válasza r4z (#18601) üzenetére


keIdor
titán

Éppen ezért kezdtem így a mondatot: S4 Pro az is, mint az alatta lévő kettő? Tudom, hogy az.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18603) lcee79 válasza keIdor (#18600) üzenetére


lcee79
őstag

Év elején a tegra3 megjelenéséig még olyan telefon/tábla (google fordító szerint tabletta :DD) sem volt ami a 10.000 pontot elérte volna, és év végére van 20.000 pontos is...
(persze tegyük hozzá, hogy valamit mókultak a programban, hogy már a one x is 14.000 fölé megy... :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18604) keIdor válasza lcee79 (#18603) üzenetére


keIdor
titán

Ez a természetes, hogy fejlődés van.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18605) lcee79 válasza keIdor (#18604) üzenetére


lcee79
őstag

Az igen, de 2x akkora teljesítmény lenne majdnem fél éven belül...
És ugyanúgy 4 magos processzor csinálta kb ugyanazon az órajelen
Ennyit nem fejlődhetett, inkább a program mutat mást :) (szerintem)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18606) keIdor válasza lcee79 (#18605) üzenetére


keIdor
titán

Ugye a 2 magos S4 hozta kb. a Tegra 3 sebességét. One S és One XL egy szinten van a One X-el.
Itt +2 mag van már meg Adreno 320. Ha nem is kétszer gyorsabb, de sokkal gyorsabbnak kell lennie.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18607) simico válasza Snücü (#18581) üzenetére


simico
aktív tag

Nálam nincs ilyen gond.
Most direkt kipróbáltam és átraktam csak GSM módba. Opera simán behozta a port.hu-t, bár először kb 15 másodpercig nem történt semmi, de aztán szép lassan elindult a betöltés. Xe is simán tudta frissíteni az árfolyamokat.
Gyári 4.0.4, T-Mobile, "wnw" APN-nel.

(#18608) steadywarp


steadywarp
tag

Elég szomorú december van JB meg a habokban tiszta szégyen ez a htc. Nem is kell csodálkozni ha csökken a piaci kapitalizációja. Annó hogy be ígérték november update aztán meg 0.2 semmi sehol decemberben sem :W

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18609) twine válasza steadywarp (#18608) üzenetére


twine
addikt

de még mindig, a piac egyik legszebb készüléke... ;)
(bár, tudom ez nagyon szubjektív)

(#18610) mumk1 válasza lcee79 (#18598) üzenetére


mumk1
addikt

Szép eredmény, de a fasorban sincs a XIAOMI MI2 22-23ezres pontszámaihoz képest. :DDD Az első 20-ban nincs is más, csak MI2. Persze az is S4 pro-val. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18611) Jamesch


Jamesch
tag

Tegnapi factory reset és ADW Launcherre való áttérés után jelenleg a screen time 2,5 óra 50%os akksival, mondjuk kb 3,5 órája húztam csak le töltőről, de jónak tűnik.
Mindez JB-en, bekapcsolt energia takarékkal (kivéve a rezgetés), Maps-ot nem tiltottam egyelőre le, ébresztgeti azért a telefont rendesen, meg facebookot is csak most állítottam be.

Állítólag az hogy az energiatakarék mód kikapcsolja a netet a képernyővel együtt okozhatja azt hogy egyes appok folyamatosan ébresztgetnek és próbálnak a nem létező nethez férni, még kiderül.
Régen használtam hasonló célre JuiceDefendert Blade-en, azért ez sokkal korrektebbül működik (lényegében észre sem vehető).

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#18612) Pacal22


Pacal22
csendes tag

Éppen telefon vásárlás előtt vagyok és elég tetszetős ez a darab, de lenne egy kérdésem. Hogy lehet az hogy, a neten 100-120 ezer ft-ért is már lehet kapni OneX-t, a T-nél meg 150? Elvileg nem a T-nek kéne olcsóbnak lennie?

(#18613) steadywarp


steadywarp
tag

olvass vissza ezt már ki tárgyalták a garnciához van köze :R

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18614) lcee79 válasza mumk1 (#18610) üzenetére


lcee79
őstag

Ez itt Magyarországon nem tudom mennyire supportált? :)
De nem lehet rossz így a hardvert nézve :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18615) stilo18 válasza keIdor (#18606) üzenetére


stilo18
addikt

Hát azért a One S még 10 000-et se csinál...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18616) stilo18 válasza lcee79 (#18603) üzenetére


stilo18
addikt

Amin meglepődtem, hogy fönököm SII-ese eddig csinált 6300 körül, most, hogy frissült az Antutu már csinál 10000-et...:) Mondom fasza, a Samsung megvette az Antutu-t...:D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18617) Lazika


Lazika
senior tag

Nem tudja valaki,hogy mikor lesz elérhető a Modern Combat 4 a store-ban?

(#18618) lcee79 válasza stilo18 (#18616) üzenetére


lcee79
őstag

De úgy látszik nem csak samsunggal csinál jó eredményeket, mert one x eredménye is jelentősen javult...
(ebben a tesztben) szóval eddig vagy nem jól csinált valamit a program, vagy mostantól nem :)
De az eddig erdményeket az újakkal ugye már kár is összehasonlítani :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18619) steadywarp válasza lcee79 (#18618) üzenetére


steadywarp
tag

Nekem az előzővel 11529 a mostanival meg 14170 :) :Y Valószínüleg annyival több mint amennyivel több teszt van benne

[ Szerkesztve ]

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18620) LouiS22 válasza Pacal22 (#18612) üzenetére


LouiS22
veterán

Nagyon röviden összefoglalva az olcsó ár majdnem biztosan külföldről beszerzett, ilyen-olyan telefont takar. Ez két okból lehet problémás: egyrészt a garancia miatt, másrészt a frissítések érkezése szempontjából (a GSM-boltok "olcsó" telefonjai valamelyik külföldi szolgálatóhoz tartoznak, akik általában saját frissítéseket adnak ki, már ha egyáltalán kiadnak, ez pedig mindig a "sima" WWE után szokott érkezni). Összefoglalva: megér neked +30 ezer forintot, hogy szolgáltatónál vedd meg, mert rendes magyar garanciát kapsz, plusz a frissítés is akkor érkezik, amikor mindenki másnak. Ja, és nem utolsó szempontból: hogy Tnél meg tudod venni kamatmentes részletre is. GSM boltok ezt a mutatványt nem szokták tudni :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18621) Xaels


Xaels
félisten

Na megfogdostam egy X+t a Westendben. A burkolat nem semmi, az egész gumi hatású és az a sötét fekete szín is nagyon jól áll a formának. De emiatt nem fizetek rá, meg igazából nem is emiatt mentem oda. A 8S-t akartam meglesni. Pá Lumia800 tavasszal a párom tuti azt kap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18622) lcee79


lcee79
őstag

Ilyen MediaLink HD van valakinek?

Eddig 35.000 környékén volt (ha jól emléxem) ami elég drága volt
De ha belegondolok hogy egy 10.000 ft-os gyári zsinórral kapok egy olyan megoldást ami használat közben jobban merül, mint amennyire a gyári töltő tölti akkor 22.000-ért már nem olyan vészes, és sokkkkal :) kényelmesebb megoldás.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18623) Sera26


Sera26
aktív tag

Hello! MHL kábelből milyet érdemes venni? Csak a gyári ajánlott vagy ezek ebayes gagyik is megfelelnek?

(#18624) steadywarp válasza Sera26 (#18623) üzenetére


steadywarp
tag

nekem gagyi után gyártott van de tők mind1 mert mindenképp merül a teló

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18625) Sera26 válasza steadywarp (#18624) üzenetére


Sera26
aktív tag

Ez szomorú...22.000-t pedig nem adok a fentebb linkelt cuccért :(

(#18626) kosturica válasza Sera26 (#18623) üzenetére


kosturica
őstag

Tévhit, hogy az ebay=gagyi.
Viszlát! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#18627) steadywarp válasza Sera26 (#18625) üzenetére


steadywarp
tag

Sokunknak nagyon fájó pont a dedikált micro hdmi hiánya :O amúgy itt a hardvare aprón kapsz már 2200ft ért mhl átalakítót

[ Szerkesztve ]

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18628) Sera26 válasza kosturica (#18626) üzenetére


Sera26
aktív tag

óccsó oszt jó :)

(#18629) Sera26 válasza steadywarp (#18627) üzenetére


Sera26
aktív tag

Annyit simán megér. Amúgy sem állandóan lógna rajta a teló,max néha képeket mutogatni. Köszi!

(#18630) lcee79 válasza steadywarp (#18627) üzenetére


lcee79
őstag

22.000-ért legalább nem merül annyira a teló :)
És nem kell a kábel hosszához igazodni :)
Kipróbálnék egy ilyen MEDIALINK HD-t
Karácsony lesz úgy is :), igazából talán a gyári kábeles 10.000 ft-os verziótól jobban megéri az árát...
Az után-gyártottnál már nem :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18631) Xaels válasza lcee79 (#18630) üzenetére


Xaels
félisten

Utángyártott Media Link HD is tuti van. DLNA-t tud anélkül is a telefon csak egy olyan vevő kell amit rá tudsz a tv-re kötni szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18632) lcee79 válasza Xaels (#18631) üzenetére


lcee79
őstag

Ha van akkor még nem találkoztam vele...
Ezek a kiegészítők mindig elég drágák...
Ki van ez találva.
Küldtem már telefonról jelet a tv-re imediashare-el
de az nem mindig működik... (nem tudom az okát, de egyszercsak nem működött semelyik verzió)
Ha lenne valami olcsó verziója (de leginkább ami magyarországon is elérhető, nem akarok ebayezni) akkor biztos vennék

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18633) rob01


rob01
tag

Sziasztok!

meguntam a LG Nexus 4-re várást, ezért úgy döntöttem, hogy One X vagy One S-t veszek,
(ha az X mérete zavar akkor veszek S-t)

érdeklődnék, hogy a gyári számból meglehet állapítani mikor kap a készülék frissítést (régió kód alapján), ha igen mire figyeljek?

köszi

(#18634) Xaels válasza rob01 (#18633) üzenetére


Xaels
félisten

Azt csak a HTC tudja, hogy melyik régió mikor kap frissítést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18635) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

nemrég vettem HTC One x-et a menü hátterét nem lehet valahogy átlátszóvá tenni?

köszi

(#18636) Bossi válasza lcee79 (#18603) üzenetére


Bossi
őstag

A One x azután, hogy megkapta a 4.1-et quadrantba is sokat javult nekem most 6522 pont...

(#18637) Jamesch válasza Xaels (#18634) üzenetére


Jamesch
tag

De ha HTC_044 CID-ű példányt veszel arra már minden frissítés megjött.
Inkább azt nézd, hogy újabb legyen mint június ha jól emlékszem, és abban már nincs wifi stb hiba (az enyém azt hiszem régebbi, de nincs semmilyen problémám, csak ha erősen nyomkodom akkor hullámzik)

Én még aug végén Újgsmtől vettem, ott kaptam ilyent.

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#18638) Xaels válasza Jamesch (#18637) üzenetére


Xaels
félisten

Igen az egy Ázsiai piacra szánt készülék. Garancia?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18639) hurrikan


hurrikan
addikt

Lassan vissza állítgatom a gyári állapotokat, hogy ha jön az OTA, akkor már csak küldhessem rá.
Visszatettem a törölt appokat, Roise-t.
Visszaállítottam a gyári frameworkot, sytem.ui-t, animációkat, bootlogót, mindent. :)
Még csinálok egy recoverys mentést, majd a gyári recoveryt is vissza flashelem. Aztán várom az OTA-t. Szerintem napok kérdése. Legalább is a 44-es és 36-os CID közötti frissítési dátum közötti idő lassan letelik, és a 36 után mi jövünk :)

-47
-44
-36
Gondolom mi jövünk :D

Más:
Xperiakon van egy biztonsági mentés/visszaállítás app. Volt divat régebbi Xperiakon is, még 2.3-on.
De ez most sokkal több mindennél. Belső tárhelyre ment mindent. Telefonkönyvet, sms-eket, könyvjelzőket, hívás listát, feljegyzéseket, feladatokat, ébresztési időpontokat, beállításainkat mindenre nézve (téma, betűméret, háttér, fény és hang beállítások amit csak el lehet képzelni) továbbá az appokat,de ami a legfontosabb minden root nélkül menti az appok data-ját is!! Egy mentés majdnem 2GB-os persze ennek köszönhetően....
na egy ilyen app kéne nekem, és akkor zárnám is a bootloadert. Jelenleg is csak azért nem zárom mert egy csomó játékom veszne amivel június óta játszok. És sajnos a data visszaállítást csak a titanium tudja amihez meg root kell.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18640) LouiS22 válasza hurrikan (#18639) üzenetére


LouiS22
veterán

Hülye kérdés, de xperia ROMból nem lehet kitúrni?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18641) Avicularia válasza hurrikan (#18639) üzenetére


Avicularia
veterán

Asus transformeren is van ilyen app, ami root nélkül képes mindent lementeni,beállításokat mentéseket.
Megpróbáltam feltelepíteni az apk-t a hox-ra, de nem lehet, nem települ.

[ Szerkesztve ]

(#18642) hurrikan válasza LouiS22 (#18640) üzenetére


hurrikan
addikt

Sajnos nem, az volt az első, mikor rájöttem mit tud, hogy megpróbáltam HOX-ra is feltenni....
ki lehet szedni a apk-t, települ is minden root nélkül, de indításkor rögtön leáll :/

Nem hiszem el, hogy erre Google PLAY-en nincs még program....

Avicularia:
Az is ment app data-t?
Ki tudnád szedni az apk-t esetleg?

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18643) LouiS22 válasza hurrikan (#18642) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha tudod, akkor nézd végig, hogy nincs-e valami lib, amire szüksége van. Esetleg xda-n is pillants rá, hátha valaki már szétszedte és újra összerakta. Mondjuk sanszos, hogy a Sony saját UI-ja miatt van benne valami olyan, ami miatt csak úgy nem lehet telepíteni más telefonra, mert hivatkozik dolgokra. De egy próbát megér.

Az Asusszal ugyanez a helyzet: ők is pont annyira piszkáltak bele, hogy ne lehessen a saját appjaik többségét más készüléken, vagy nem gyári ROMmal futtatni.

Egyébként ezt nézted? [link]

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18644) hurrikan válasza LouiS22 (#18643) üzenetére


hurrikan
addikt

De ha lib kell hozzá azt már csak rootal lehet, úgy meg már nincs értelme....

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18645) mumk1 válasza hurrikan (#18642) üzenetére


mumk1
addikt

Esetleg, ha már úgy is van root, lehetne kísérletezni azzal is, hogy a build.prop -ba átírni a készülék típust. Nem kizárt hogy ezt is nézi. :U Igaz hogy stock készülékre ettől még nem lehet feltenni.....

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18646) steadywarp


steadywarp
tag

Hi, Szilárd. I am sorry to hear you are disappointed. I can assure you, Jellybean has already started to rollout in Europe and Asia. It should be with you, shortly. Hang in there....

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18647) hurrikan válasza mumk1 (#18645) üzenetére


hurrikan
addikt

De ha van rootod akkor ott a titanium :)
pont az volna a lényeg hogy root nélkül legyen egy lehetőség erre :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18648) Lazika válasza steadywarp (#18646) üzenetére


Lazika
senior tag

Ezt válaszolnám nekik: then where is it mate? :D

(#18649) mumk1 válasza hurrikan (#18647) üzenetére


mumk1
addikt

Ezt írtam én is. :B Csak érdekelne, hogy lehetne működésre bírni más típuson.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18650) balazs0102


balazs0102
senior tag

HOX-al, hogy lehet "nagy" sebességű videófelvételt készítani? sehol nem látom a beállítások között...

ui.: köszönet mindenkinek aki segített, hogy igo legyen a HOX-omon :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.