Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19151) hurrikan válasza lcee79 (#19150) üzenetére


hurrikan
addikt

A beállítások menüre gondlok.
Fentebb is írták már többen hogy nem működik.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19152) g0n21


g0n21
senior tag

Arra esetleg valakinek gondolat, hogy miért csak 30 napot sznkronizál visszamenőleg a naptár?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#19153) hurrikan


hurrikan
addikt

"Facebook HTC Sense számára" nektek is eltűnt?
Mikor meg akarok osztani valamit nincs a lehetőségek között.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19154) lcee79 válasza hurrikan (#19151) üzenetére


lcee79
őstag

Nem arra mondtad, hogy nem működik, hogy megnyomod a 3. gombot (ami app-ok bezárására is szolgál) és programok esetén megnyitja a menüt? Én erre gondoltam

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19155) Avicularia válasza hurrikan (#19147) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem az android os alatti menüpontban a keep awake a kijelzőidőt mutatja.

(#19156) Xaels válasza Avicularia (#19155) üzenetére


Xaels
félisten

History alatt van screen on is, de pontosan időre lebontva nem írja sehol. Az awake nem egyenlő a kijelző idővel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19157) Avicularia válasza Xaels (#19156) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor tévedtem. Nem értem miért vették ki a kijlezőidőt?

(#19158) lcee79 válasza Avicularia (#19157) üzenetére


lcee79
őstag

Mert mindenki azt nézegette, és htc úgy gondolta, ha nem tudod mennyi, gondolhatod azt is hogy most jobb :)

Van pár módosítás ami fura...

Ha az ember minden menübe belemegy vannak olyan dolgok amik ugyanazok de át van nevezve vagy apróbetüvel máshogy van megmagyarázva mint előtte, ami jó is meg nem is :)

USB csatlakozás menü is elég jól nézett ki előtte, most meg azt se tudtam elsőre hogy mi micsoda,
de miután megtudtam se értem vele sokat :)

Beton téma nem rossz pl (be is állítottam hátha keményebb lesz tőle a telefon is :) ja és annál zöld a fül mint régen az alapban, de jól néz ki az óra is ezzel a hatással )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19159) bounty123 válasza lcee79 (#19158) üzenetére


bounty123
őstag

A gsam megmondja a képernyőidőt továbbra is.

(#19160) lcee79 válasza bounty123 (#19159) üzenetére


lcee79
őstag

Ja az tudja, bár én tegnap gsamban megnyomtam valamit (csak próbálgattam mit csinál) pedig meg akartam nézni mennyi idő után merül le, de sajna lenulláztam, úgyhogy nem tudtam meg :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19161) istnag válasza bounty123 (#19159) üzenetére


istnag
addikt

amúgy nem tudom Ti megfigyeltétek-e,de az,ilyen monitorozó programok fogyasztanak a legtöbbet... :))

(#19162) hurrikan: A Facet én megnyitom nyomkorászom stb,stb..ház gombal "kilépek" ,utána belépek ott van,ahol volt. Viszont,ha előtte "kilövöm" a hosszúgomb nyomással,akkor újra betölti a nagy kék Facebook oldaltól kezdve. Szóval valami lehet benne,hogy bizony mégis csak kilövi,csak nem mindegyiket tudja szvsz... :))

[ Szerkesztve ]

(#19162) hurrikan válasza lcee79 (#19154) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem, de egyébkét több tesztemben leírtam hogy ez hülyeség.
Ott hiába húzod el az appokat oldalra az nem zár be semmit sem.
Google oldalakon utána lehet nézni. Ezt az MA elkezdte terjeszteni aztán azóta sokan tévhitben vannak.
Ha nem hiszed el próbáld ki. Húzz el mindent oldalra onnan aztán nézd meg a futó alkalmazásokat a beállítások/alkalmazások menüben és mind futni fog ugyan úgy amit elhúztál. :)
Az csak mutatja az utoljára megnyitott appokat, ha meg elhúzod, akkor nem mutatja, ennyi. :) nincsen semmilyen bezárás meg ilyenek.
Eleve nem is a futó, hanem a nemrégiben megnyitott appokat mutatja. Azt is amit rég bezártál már :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19163) vatoteam válasza hurrikan (#19162) üzenetére


vatoteam
tag

Hát nemtom, pl ha az apex-et húzom úgy el, akkor bizony bezárja :)

(#19164) hurrikan válasza vatoteam (#19163) üzenetére


hurrikan
addikt

Hm, nálam nem zárja be azt sem.
Meg egy appaot sem. Sem OneX-en, sem DesireX-en, sem T-n, sem U-n :)
de amint fentebb írtam nem a futó alkalmazásokat mutatja amúgy sem, hanem azokat amiket nemrég megnyitottál/használtál.
Pl ha bezársz egy programot teljesen a feladatkezelőből vagy a beállítások/alkalmazások/futó menüpont alól, az is ugyan úgy ott lesz köztük. De mondtam, kipróbálhatja bárki amit fentebb írtam :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19165) LouiS22 válasza hurrikan (#19151) üzenetére


LouiS22
veterán

Naszóval, Sense képernyőkön NEM fog működni a menü gomb (hiszen ott van fent az értesítési sávban, bármikor el tudod érni), viszont minden másban igen.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19166) lcee79 válasza hurrikan (#19162) üzenetére


lcee79
őstag

Android alatt azért érdekes dolog ez a program bezárás
Valamit bezár ha kell ha nem pedig nem kérte senki :D
És vannak olyan progik amiket zárogathatsz :)
Task manager meg kilő mindent azt is amit nem kellene aztán akkor van olyan, hogy reggel nem ébreszt az óra (nem a beépített az nekem nem elég :) ), meg bezárja az akksi mutogató widgeteket is, meg a wifi stb ki be kapcsolgató widgeteket, de úgy hogy ott van a képernyőn csak inaktív, és újra bele kell menni bekapcsolni, akkor meg már újra minden hülyeséget elindítasz meg belépkedsz a menükbe, és amire visszaérsz a főképenyőre belépsz a task managerbe újra tele van :)

Ha meg nem a gyárit akarom használni, akkor meg az van amit istnag mondott, hogy azok fogyasztanak a legtöbbet és jobb leszedni mindet :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19167) LouiS22 válasza g0n21 (#19152) üzenetére


LouiS22
veterán

Mert az emberek általában a jövőbe néznek és nem a múltba tekintenek :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19168) istnag válasza hurrikan (#19164) üzenetére


istnag
addikt

nézd meg a facebook ot és meglátod,hogy bezárja. :K

(#19169) Jamesch válasza lcee79 (#19166) üzenetére


Jamesch
tag

Én meg szépen letiltottam ezt a Google Bookmarks Syncet, de azóta is szépen elindul, újraindítás után is, pedig továbbra is tiltottként jelzi.

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#19170) hurrikan válasza istnag (#19168) üzenetére


hurrikan
addikt

PC-re csatolva automatikusan felnyomta a szinkronizálót. :D xD
mint ha akartam volna :D

Más:
Antutu maradt a régi 14500
Quadrant rengeteget javult megint: 6979
Linpac sokat rosszabbodott: single: 53 multi: 144
Nenamark maradt 57-58

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19171) bounty123 válasza istnag (#19161) üzenetére


bounty123
őstag

A gsam kivétel ebből a szempontból, nem eszik szinte semmit - vagy cselesen önmagánál csal. :D

(#19172) lcee79 válasza hurrikan (#19170) üzenetére


lcee79
őstag

Végülis úgyis quadrant a mérvadó általában
És azért mi örülhetünk a legjobban ilyen téren, mert azért 4200-majdnem 7000-re gyorsult 1 éven belül
2 frissítés kellett hozzá csak, azért régebben nem szokott ekkora teljesítménynövekedés előfordulni szerintem...
elég ha azt emeljük ki, hogy quadrant ennyit javult, akkor az emberek azt gondolják, hogy a többi is :)

(samsungnál meg antutu csinál 17 ezere felett... sok pénzük van samuéknak :) )

Más: Ha az ember belakja JB-t szerintem egyre gyorsabb
én úgy érzem, hogy miután már mindene kattintgattam meg lefrissítettem
egyre pörgősebb a rendszer

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19173) hurrikan


hurrikan
addikt

Viszont ez az MTP nagyon nagy sz@r folyamatosan megszakad a másolás.....
nem tudom visszarakni az SD-re a fájljaim :W :W :W

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19174) Xaels


Xaels
félisten

Na most toltam egy FR-t. Szépen belakom újra a rendszert és meglátom mennyit változott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19175) lcee79 válasza hurrikan (#19173) üzenetére


lcee79
őstag

commanderből használod v intézőből?
driver rendesen feltelepedett?
Én igaz hogy nem több GB-ot másoltam, de pár száz megát gyorsan hibamentesen megcsinált

(#19174) Xaels: én factory resetet majd akkor nyomok, ha titanium backup-al mindent vissza tudok rakni :)
De ahhoz nyitni kellene :)
Amíg nem érzek hibát szerintem addig nem csinálok Factory resetet...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19176) Xaels válasza lcee79 (#19175) üzenetére


Xaels
félisten

Nem voltam elégedett a sebességgel. Sokkal többször megakadt lapozásnál mint 4.0.4-el és ez kicsit kiábrándítóan hatott. Mivel a szervizben már toltak rá anno egy FR-t és azóta csak minimálisan laktam be így nem érint rosszul, de remélem a Project Butter megmutatja amit vár tőle az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19177) KZP


KZP
őstag

Most vettem észre véletlenül, hogy a kijelző bal széle kicsit érintéskor elmozdul befelé, mármint kicsit benyomható. Ez az oka a kijelző hullámzásának is, mert ugye kicsit ilyenkor meghajlik a kijelző. Ez csak a bal oldalon jelentkezik. Kérdezem attól, aki már szedte szét, hogy nem lehetséges-e valamivel alulról "kitámasztani". Pár tized milliméterről van szó, de ha kapna megfelelő alátámasztást a kijelző bal széle, akkor nem nyomódna be, és így a hullámzás is megszűnne.
Újabb gyártású készülék tulajoknál nem mozdul el a kijelző síkja enyhe nyomáskor/érintéskor?

(#19178) rígel válasza Xaels (#19176) üzenetére


rígel
őstag

Én is így vagyok, nem olyan gördülékeny mint a 4.0.4 volt. Ha jót tesz neki egy FR. akkor kénytelen leszek újralakni....

(#19179) hurrikan válasza lcee79 (#19175) üzenetére


hurrikan
addikt

nincs comanderem
nem is fogok feltenni azért hogy ez a sz@r működjön.....
elcseszték az egészet, ennyi.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19180) lcee79 válasza hurrikan (#19179) üzenetére


lcee79
őstag

Nem azért mondtam hogy tedd fel... (bár én windows telepítés után az első amit felteszek :) utána jönnek a driverek :D )
De akkor is működnie kellene... Mióta fenn van a driver azóta indítottad újra a géped?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19181) Lazika válasza lcee79 (#19180) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem a commander nem ismeri fel a telefont... :S Pedig a telepítés sikeres volt. Szerintem az ics-ben jobb volt ez a másolgatósdi megoldva.

(#19182) lcee79 válasza Lazika (#19181) üzenetére


lcee79
őstag

Akkor látod ha be van állítva hogy a szülő könyvtárat (beállítások->képernyő->pipa a szülő könvtár... sor elé :) ) is mutassa (feltéve ha minden jó :) )
De ha nem akkor az intéző sem látja
(nekem Nokia E6-osom volt még tavaly ilyenkor, az is így másolt, már megszoktam :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19183) ferob válasza KZP (#19177) üzenetére


ferob
őstag

Ez a bal oldali hullámzás sajnos a htc usb kábelének köszönhető, mert olyan passzentos, hogy határozottan kell kihúzni a telefonból, meg ugye ott a micro-USB csatlakozónak köszönhetően nem is tartja olyan jól a kijelzőt.
Sőt tapasztalat alapján, ha jól meghajtod a telefont és felmelegszik, akkor ez a mozgás nagyobb lesz.

(#19184) Kronk


Kronk
őstag

Eddig lehetett diktálni pl ha sms-t írtam amikor aktív volt a billentyűzet át lehetett állítani, voice alapú bevitelre, azt hogyan tudom most visszahozni?

http://totesz.myminicity.com/

(#19185) goldnarmz válasza Kronk (#19184) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

"."-ot hosszan megnyomva [szőköz mellett jobbra] nem megy?

(#19186) Kronk válasza goldnarmz (#19185) üzenetére


Kronk
őstag

Sajnos nem...

http://totesz.myminicity.com/

(#19187) KZP válasza Kronk (#19186) üzenetére


KZP
őstag

De a mikrofon ikonja ott van?

ferob: Értem. Ha ez nem káros a kijelzőnek, hogy állandóan mozgásban van, akkor nem különösebben érdekel a dolog. És az újabb kiadású készülékekeken ezt már megoldották?

[ Szerkesztve ]

(#19188) Kronk válasza KZP (#19187) üzenetére


Kronk
őstag

Ez a gond, nem látom, próbáltam qwerty, és qwertz billentyűzettel is...

http://totesz.myminicity.com/

(#19189) Lazika válasza lcee79 (#19182) üzenetére


Lazika
senior tag

Így már látja, köszönöm! :)

(#19190) ferob válasza Kronk (#19188) üzenetére


ferob
őstag

Az állapotsoron, akkor is ott a billentyűzet ikonja és ha lehúzod, ki tudod választani a beviteli módot, mint google hangalapú gépelés.

Szerk: Csak akkor látszik az ikon, ha a szövegmezőbe vagy.
De olyat mondjuk még nem láttam, hogy egyáltalán ne legyen ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19191) ferob válasza KZP (#19187) üzenetére


ferob
őstag

Egyik ismerősömnek újabb van és nála is ilyen, sőt neki még nyekereg is és mániája visszanyomkodni míg abba nem hagyja, mondjuk megértem, mert engem is nagyon idegesítene, hogy nyerekeg.

Más kérdés, hogy ő is pl. azért nem javíttatja, mert aggódik, hogy a T simlockosan adja neki vissza, mert már olyat árulnak állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#19192) Kronk válasza ferob (#19190) üzenetére


Kronk
őstag

Na azt is eltüntettem, mert már nem látom, eddig ott volt, de "elvarázsoltam :( "

http://totesz.myminicity.com/

(#19193) Lazika válasza lcee79 (#19182) üzenetére


Lazika
senior tag

Bírom amikor Kaposvárt a now Kapovőrnek mondja :D

(#19194) Xaels


Xaels
félisten

[link] akinek tetszettek a Droid DNA hátterek itt vannak normálisabb felbontásban. Pirosban

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19195) Kronk válasza Kronk (#19192) üzenetére


Kronk
őstag

Egy restart után visszajött

http://totesz.myminicity.com/

(#19196) Pistakiss válasza ferob (#19183) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Én tegnap kaptam volna vissza a cserekészülékem, pont ezzel a hibával adtam be, csak a jobb oldalon állt el a kijelző a készülékháztól, tehát ott nincs semmi USB csatlakozó! Nem vettem át, mivei egy uzsonnás zacsiban, celluxal leragasztva, minden adattól mentesen tették elém. Mondtam ez lehetne akár egy szervízre leadott felújított telefon is, számomra ez nem gyári új készülék! Leadtam hozzá az eredeti dobozát és a tartozékokat is, hátha ezért nem kaptam "dobozosat". Felvették a jegyzőkönyvet is, hogy nem voltam hajlandó ilyen állapotban átvenni a készüléket és gyári csomagolásút kérek, hivatkozva a fogyasztóvédelmi törvényben leírtakra.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19197) Xaels válasza rígel (#19178) üzenetére


Xaels
félisten

Belaktam újra. Mintha jobb lenne, de majd még kiderül. Mondjuk eleinte voltak szép lagok amikor 1-1 ikont akartam törölni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19198) LouiS22


LouiS22
veterán

Hm, két hete volt egy posztom arról, hogy mi lesz a sírás tárgya egy nappal a JB érkezte után. Bejött mind :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19199) Pistakiss válasza LouiS22 (#19198) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Mikor jön a következő rom? Miket fog javítani? Az aksi időt kijavítják benne egy hét készenlétre? Mennyit fog gyorsulni vele az antutu, quadrant?
:N :))

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19200) LouiS22 válasza Pistakiss (#19199) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem egészen.

Powersaver, MTP biztosan a listán volt :P

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.